De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Duesseldorf - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2009/2010

Duesseldorf 2009/2010

DuitslandDuitsland - 5 December 2009 - 6 December 2009


Sprint Heren - 5 December 2009


1RUSAlexey Petukhov (RUS)
2NORAnders Gløersen (NOR)
3NOREirik Brandsdal (NOR)
4NORJohn Kristian Dahl (NOR)
5NOROla Vigen Hattestad (NOR)
6RUSNikolay Morilov (RUS)
7USAAndrew Newell (USA)
8CZEMartin Koukal (CZE)
9SWEThobias Fredriksson (SWE)
10ITARenato Pasini (ITA)
11SWEJesper Modin (SWE)
12ITACristian Zorzi (ITA)
13SUIChristoph Eigenmann (SUI)
14RUSNikita Kriukov (RUS)
15FINLasse Paakkonen (FIN)
16FRACyril Gaillard (FRA)
17FRACyril Miranda (FRA)
18SWETeodor Peterson (SWE)
19SUIEligius Tambornino (SUI)
20SUIJoeri Kindschi (SUI)
21ITADavid Hofer (ITA)
22FINMartti Jylhä (FIN)
23NORKent-Ove Clausen (NOR)
24FRAJean-Marc Gaillard (FRA)
25SWEJohan Edin (SWE)
26CZEDusan Kozisek (CZE)
27NORØystein Pettersen (NOR)
28SWEBjörn Lind (SWE)
29RUSMickail Jr Devjatiarov (RUS)
30ESTPeeter Kummel (EST)
31JAPNobu Naruse (JAP)
32FINMatias Strandvall (FIN)
33POLJanusz Krezelok (POL)
34RUSAlexander Panzhinskiy (RUS)
35ESTAnti Saarepuu (EST)
36POLMaciej Kreczmer (POL)
37FRARoddy Darragon (FRA)
38CZEAles Razym (CZE)
39ITAFulvio Scola (ITA)
40GERJosef Wenzl (GER)
40SUIPeter Von Allmen (SUI)
42ITAFabio Pasini (ITA)
43SUIMartin Jäger (SUI)
44NOROle-Marius Bach (NOR)
45RUSAndrey Parfenov (RUS)
46ESTTimo Simonlatser (EST)
47KAZNikolay Chebotko (KAZ)
48FINKalle Lassila (FIN)
49JAPYuichi Onda (JAP)
50FRARobin Duvillard (FRA)
51GERLars Haenel (GER)
52GERTom Reichelt (GER)
53GERJens Filbrich (GER)
54ESTErkki Jallai (EST)
55USATorin Koos (USA)
56ESTKein Einaste (EST)
57GRELefteris Fafalis (GRE)
58GEROliver Wuensch (GER)
59BLRLeanid Karneyenka (BLR)
60AUTHarald Wurm (AUT)
61BLRAlexander Lasutkin (BLR)
62GERErik Haenel (GER)
63BLRSergei Dolidovich (BLR)
64NORJohan Kjølstad (NOR)
65GERMax Bergmann (GER)
66GERAndreas Katz (GER)
67JAPNobuhito Kashiwabara (JAP)
68GERManuel Schnurrer (GER)
69KAZAlexey Poltaranin (KAZ)
70KAZYevgeniy Koschevoy (KAZ)
71KAZSergey Cherepanov (KAZ)
72RSAOliver Kraas (RSA)
73BLRSergej Kuzmenko (BLR)
74LUXKari Peters (LUX)
75VENCesar Baena (VEN)

Sprint per Ploeg Heren - 6 December 2009


1RUS Rusland I17:34.7
2NOR Noorwegen I17:35.5
3SWE Zweden II17:35.9
4SUI Zwitserland I17:37.8
5RUS Rusland II17:38.5
7FRA Frankrijk II17:40.6
8FIN Finland II17:44.8
9NOR Noorwegen II17:56.1
10CZE Tsjechië18:18.1
11GER Duitsland II
12FRA Frankrijk I
13EST Estland I
14JAP Japan II
15GER Duitsland I
16ITA Italië II
17KAZ Kazachstan I
18BLR Wit-Rusland
19POL Polen
20SUI Zwitserland II
21JAP Japan I
22KAZ Kazachstan II
23EST Estland II
24SWE Zweden I
25GER Duitsland IV
26GER Duitsland III
27FIN Finland I

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden