De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschappen - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Gemengd 2019/2020

ItaliëItalië - Antholz-Anterselva - 12 Februari 2020 - 23 Februari 2020


Mixed Relay - 13 Februari 2020


1NOR Noorwegen (Marte Olsbu Røiseland, Tiril Eckhoff, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø)1:02:27.7
2ITA Italië (Lisa Vittozzi, Dorothea Wierer, Lukas Hofer, Dominik Windisch)1:02:43.3
3CZE Tsjechië (Eva Kristejn Puskarcíková, Marketa Davidova, Ondrej Moravec, Michal Krcmar)1:02:58.5
4GER Duitsland (Franziska Preuss, Denise Herrmann, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)1:03:16.9
5UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Juliya Dzhyma, Artem Pryma, Dmytro Pidruchnyi)1:03:23.8
6RUS Rusland (Irina Starykh, Ekaterina Yurlova-Percht, Matvey Eliseev, Alexandr Loginov)1:03:27.1
7FRA Frankrijk (Julia Simon, Justine Braisaz-Bouchet, Martin Fourcade, Quentin Fillon Maillet)1:03:36.3
8AUT Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Katharina Innerhofer, Felix Leitner, Dominik Landertinger)1:04:06.9
9FIN Finland (Mari Eder, Kaisa Mäkäräinen, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo)1:04:07.2
10SUI Zwitserland (Selina Gasparin, Lena Häcki, Benjamin Weger, Serafin Wiestner)1:04:18.2
11SWE Zweden (Linn Persson, Hanna Öberg, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson)1:04:32.7
12BLR Wit-Rusland (Iryna Kryuko, Elena Kruchinkina, Sergey Bocharnikov, Anton Smolski)1:04:51.8
13USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Clare Egan, Leif Nordgren, Sean Doherty)1:05:13.8
14CAN Canada (Emily Dickson, Emma Lunder, Scott Gow, Christian Gow)1:05:25.2
15EST Estland (Regina Oja, Johanna Talihaerm, Rene Zahkna, Kalev Ermits)1:05:39.5
16LTU Litouwen (Natalja Kocergina, Gabriele Lescinskaite, Vytautas Strolia, Karol Dombrovski)1:06:50.0
17POL Polen (Kinga Zbylut, Kamila Zuk, Grzegorz Guzik, Lukasz Szczurek)ronde
18CHN China (Yuanmeng Chu, Yan Zhang, Xuezhi Li, Jinle Tang)ronde
19SVK Slowakije (Terezia Poliakova, Veronika Machyniakova, Martin Otcenas, Michal Sima)ronde
20JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Sari Maeda, Kosuke Ozaki, Mikito Tachizaki)ronde
21LAT Letland (Baiba Bendika, Julija Matvijenko, Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise)ronde
22KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Yelizaveta Belchenko, Alexandr Mukhin, Vladislav Kireyev)ronde
23SLO Slovenië (Nika Vindisar, Lea Einfalt, Klemen Bauer, Rok Trsan)ronde
24BUL Bulgarije (Daniela Kadeva, Maria Zdravkova, Vladimir Iliev, Dimitar Gerdzhikov)ronde
25BEL Belgie (Lotte Lie, Rieke De Maeyer, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffart)ronde
26ROU Roemenië (Eniko Marton, Ana Larisa Cotrus, George Buta, Cornel Puchianu)ronde
27KOR Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Mariya Abe, Timofey Lapshin, Dujin Choi)ronde

Single Mixed relay - 20 Februari 2020


1NOR Noorwegen (Marte Olsbu Røiseland, Johannes Thingnes Bø, Marte Olsbu Røiseland, Johannes Thingnes Bø)34:19.9
2GER Duitsland (Franziska Preuss, Erik Lesser, Franziska Preuss, Erik Lesser)34:37.5
3FRA Frankrijk (Anaïs Bescond, Emilien Jacquelin, Anaïs Bescond, Emilien Jacquelin)34:49.7
4SWE Zweden (Hanna Öberg, Sebastian Samuelsson, Hanna Öberg, Sebastian Samuelsson)34:55.1
5SUI Zwitserland (Lena Häcki, Benjamin Weger, Lena Häcki, Benjamin Weger)35:00.5
6AUT Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Simon Eder, Lisa Theresa Hauser, Simon Eder)35:14.4
7RUS Rusland (Larisa Kuklina, Matvey Eliseev, Larisa Kuklina, Matvey Eliseev)35:20.4
8CAN Canada (Emma Lunder, Christian Gow, Emma Lunder, Christian Gow)35:23.3
9ITA Italië (Dorothea Wierer, Lukas Hofer, Dorothea Wierer, Lukas Hofer)35:35.2
10UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Dmytro Pidruchnyi, Anastasiya Merkushyna, Dmytro Pidruchnyi)35:47.1
11USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Sean Doherty, Susan Dunklee, Sean Doherty)35:59.4
12EST Estland (Regina Oja, Rene Zahkna, Regina Oja, Rene Zahkna)36:02.6
13JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki, Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki)36:07.9
14CZE Tsjechië (Marketa Davidova, Michal Krcmar, Marketa Davidova, Michal Krcmar)36:19.5
15BLR Wit-Rusland (Hanna Sola, Mikita Labastau, Hanna Sola, Mikita Labastau)36:31.5
16KOR Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Timofey Lapshin, Anna Boulygina-Frolina, Timofey Lapshin)36:32.5
17LAT Letland (Baiba Bendika, Andrejs Rastorgujevs, Baiba Bendika, Andrejs Rastorgujevs)36:44.0
18POL Polen (Kamila Zuk, Andrzej Nedza-Kubiniec, Kamila Zuk, Andrzej Nedza-Kubiniec)36:52.2
19SLO Slovenië (Nika Vindisar, Alex Cisar, Nika Vindisar, Alex Cisar)36:59.0
20BEL Belgie (Lotte Lie, Florent Claude, Lotte Lie, Florent Claude)37:04.4
21CHN China (Jialin Tang, Fangming Cheng, Jialin Tang, Fangming Cheng)37:06.8
22KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Vladislav Kireyev, Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Vladislav Kireyev)37:31.4
23FIN Finland (Mari Eder, Tero Seppälä, Mari Eder, Tero Seppälä)+ 1 ronde
24LTU Litouwen (Natalja Kocergina, Karol Dombrovski, Natalja Kocergina, Karol Dombrovski)+ 1 ronde
25BUL Bulgarije (Maria Zdravkova, Anton Sinapov, Maria Zdravkova, Anton Sinapov)+ 1 ronde
26SVK Slowakije (Veronika Machyniakova, Tomas Hasilla, Veronika Machyniakova, Tomas Hasilla)+ 1 ronde
27ROU Roemenië (Eniko Marton, George Marian Coltea, Eniko Marton, George Marian Coltea)+ 1 ronde
28CRO Kroatië (Nika Blazenic, Kresimir Crnkovic, Nika Blazenic, Kresimir Crnkovic)+ 1 ronde
29HUN Hongarije (Sara Ponya, David Panyik, Sara Ponya, David Panyik)+ 1 ronde
30GBR Groot-Brittannië (Amanda Lightfoot, Vinny Fountain, Amanda Lightfoot, Vinny Fountain)+ 1 ronde

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden