Wacht ...
Oestersund - Uitslagen Heren 2019/2020
Zweden - Östersund - 29 November 2019 - 8 December 2019
1 | Noorwegen (Johannes Dale, Erlend Bjøntegaard, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø) | 1:10:30.4 |
2 | Frankrijk (Emilien Jacquelin, Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Martin Fourcade) | 1:11:02.7 |
3 | Italië (Lukas Hofer, Thomas Bormolini, Daniele Cappellari, Dominik Windisch) | 1:11:57.5 |
4 | Rusland (Matvey Eliseev, Dmitry Malyshko, Eduard Latypov, Alexandr Loginov) | 1:12:11.8 |
5 | Zweden (Torstein Stenersen, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson) | 1:12:31.1 |
6 | Oekraïne (Artem Tyshchenko, Artem Pryma, Ruslan Tkalenko, Dmytro Pidruchnyi) | 1:13:03.1 |
7 | Slovenië (Miha Dovzan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Rok Trsan) | 1:13:17.5 |
8 | Duitsland (Erik Lesser, Philipp Horn, Arnd Peiffer, Benedikt Doll) | 1:13:53.5 |
9 | Bulgarije (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev) | 1:14:09.4 |
10 | Zwitserland (Jeremy Finello, Benjamin Weger, Mario Dolder, Serafin Wiestner) | 1:14:15.4 |
11 | Canada (Jules Burnotte, Scott Gow, Aidan Millar, Christian Gow) | 1:14:21.9 |
12 | Oostenrijk (Felix Leitner, Simon Eder, Julian Eberhard, Dominik Landertinger) | 1:14:52.6 |
13 | Tsjechië (Michal Slesingr, Ondrej Moravec, Jakub Stvrtecky, Michal Krcmar) | 1:14:53.4 |
14 | Wit-Rusland (Anton Smolski, Raman Yaliotnau, Maksim Varabei, Sergey Bocharnikov) | 1:15:02.6 |
15 | Verenigde Staten (Sean Doherty, Leif Nordgren, Alexander Mc Intosh Howe, Travis Cooper) | 1:15:17.1 |
16 | Polen (Lukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, Andrzej Nedza-Kubiniec, Mateusz Janik) | 1:15:36.5 |
17 | Estland (Rene Zahkna, Kalev Ermits, Kristo Siimer, Raido Raenkel) | 1:15:47.0 |
18 | Finland (Olli Hiidensalo, Tero Seppälä, Jaakko Ranta, Tuomas Harjula) | 1:15:51.4 |
19 | Slowakije (Michal Sima, Tomas Hasilla, Simon Bartko, Martin Otcenas) | 1:17:06.9 |
20 | Litouwen (Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia, Karol Dombrovski, Linas Banys) | 1:17:16.4 |
21 | Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Denis Serban) | 1:17:49.7 |
22 | China (Fangming Cheng, Wenqiang Wang, Xingyuan Yan, Jinle Tang) | ronde |
23 | Kazachstan (Roman Yeremin, Vladislav Vitenko, Maxim Braun, Timur Kuts) | ronde |
24 | Japan (Mikito Tachizaki, Kosuke Ozaki, Shohei Kodama, Kazuki Baisho) | ronde |
25 | Zuid-Korea (Timofey Lapshin, Dujin Choi, Su-Young Lee, Yong-gyu Kim) | ronde |
26 | Letland (Andrejs Rastorgujevs, Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise, Roberts Slotins) | ronde |
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Heren : Algemene informatie