De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Europees Kampioenschap IBU - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Europees Kampioenschap IBU - Uitslagen Heren 2019/2020

EstlandEstland - Otepää - 24 Februari 2020 - 1 Maart 2020


Super Sprint Heren - 26 Februari 2020


Sprint Heren - 29 Februari 2020


1RUSMatvey Eliseev (RUS)23:46.4
2LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)23:50.5
3NORAleksander Fjeld Andersen (NOR)24:11.9
4LTUVytautas Strolia (LTU)24:12.7
5BLRSergey Bocharnikov (BLR)24:13.9
6GERRoman Rees (GER)24:17.2
7BLRAnton Smolski (BLR)24:23.1
8RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)24:25.2
9RUSKirill Streltsov (RUS)24:30.2
10GERLucas Fratzscher (GER)24:39.1
11RUSNikita Porshnev (RUS)24:41.1
12NORSturla Holm Laegreid (NOR)24:42.4
13SVKMichal Sima (SVK)24:45.7
14BULVladimir Iliev (BUL)24:46.9
15NORSindre Pettersen (NOR)24:47.9
16BULAnton Sinapov (BUL)24:52.1
17GERDominic Schmuck (GER)24:57.1
18FRAMartin Perrillat Bottonet (FRA)24:58.1
19FRAEmilien Claude (FRA)24:59.8
20NORSivert Guttorm Bakken (NOR)25:01.1
21SVKSimon Bartko (SVK)25:02.7
22UKRSerhiy Semenov (UKR)25:02.8
23ITAThierry Chenal (ITA)25:15.1
24SUIEligius Tambornino (SUI)25:17.1
25ROUCornel Puchianu (ROU)25:20.1
26USAMax Durtschi (USA)25:20.3
27RUSVasilii Tomshin (RUS)25:21.4
28RUSEduard Latypov (RUS)25:22.0
29SWEGabriel Stegmayr (SWE)25:22.3
30AUTDavid Komatz (AUT)25:23.1
31CZEMilan Zemlicka (CZE)25:23.2
32CZEAdam Vaclavik (CZE)25:24.1
33UKRRuslan Tkalenko (UKR)25:26.9
33BLRMaksim Varabei (BLR)25:26.9
35SVKMartin Otcenas (SVK)25:27.6
36LTUTomas Kaukenas (LTU)25:28.1
37CZETomas Krupcik (CZE)25:28.9
38BULDimitar Gerdzhikov (BUL)25:31.2
39GERDanilo Riethmueller (GER)25:32.8
40SUISebastian Stalder (SUI)25:33.5
41KAZVladislav Kireyev (KAZ)25:33.6
42NORSindre Fjellheim Jorde (NOR)25:36.4
42GERJustus Strelow (GER)25:36.4
44GERFlorian Hollandt (GER)25:39.3
45SWEOskar Brandt (SWE)25:39.8
46AUTPatrick Jakob (AUT)25:42.3
47ESTKalev Ermits (EST)25:43.7
48BLRViktar Kryuko (BLR)25:44.2
49FRASébastien Mahon (FRA)25:46.1
50GREApostolos Angelis (GRE)25:47.3
51CZEVitezslav Hornig (CZE)25:49.0
52BULKrasimir Anev (BUL)25:53.4
53LATEdgars Mise (LAT)25:55.6
54ITAGiuseppe Montello (ITA)25:56.2
55POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)25:57.0
56SUIMartin Jäger (SUI)26:01.6
57BLRRaman Yaliotnau (BLR)26:01.7
58FINJaakko Ranta (FIN)26:05.2
59MDAMihail Usov (MDA)26:05.3
60AUTTobias Eberhard (AUT)26:06.3
61NOREndre Stroemsheim (NOR)26:09.3
62ROUDenis Serban (ROU)26:09.7
63UKRBogdan Tsymbal (UKR)26:13.1
64AUTHarald Lemmerer (AUT)26:14.0
65BELTom Lahaye-Goffart (BEL)26:14.6
66SVKMatej Baloga (SVK)26:15.3
67POLLukasz Szczurek (POL)26:23.4
68CROKresimir Crnkovic (CRO)26:24.8
69ITADaniele Cappellari (ITA)26:30.0
70POLTomasz Jakiela (POL)26:31.0
71ITASaverio Zini (ITA)26:34.3
72FINOtto Invenius (FIN)26:35.7
73SRBDamir Rastic (SRB)26:45.2
74SVKTomas Hasilla (SVK)26:48.7
75MDAPavel Magazeev (MDA)26:48.9
76CANAlexandre Dupuis (CAN)26:51.7
77AUTPeter Brunner (AUT)26:52.4
78LATRoberts Slotins (LAT)26:57.9
79USARaleigh Goessling (USA)26:59.3
80POLGrzegorz Guzik (POL)26:59.6
80LTULinas Banys (LTU)26:59.6
82CHNWenqiang Wang (CHN)27:00.9
83FINHeikki Laitinen (FIN)27:01.6
84BLRYahor Kazarynau (BLR)27:04.1
85CANTrevor Kiers (CAN)27:04.6
86SWEEmil Nykvist (SWE)27:10.1
87UKRAnton Dudchenko (UKR)27:12.0
88SWEOskar Ohlsson (SWE)27:16.1
89USAAlexander Mc Intosh Howe (USA)27:16.3
90KAZDanil Beletskiy (KAZ)27:19.0
91CANCarsen Campbell (CAN)27:20.3
92CZEMikulas Karlik (CZE)27:26.7
93BELCésar Beauvais (BEL)27:31.8
94LATAleksandrs Patrijuks (LAT)27:33.3
95SWEMalte Stefansson (SWE)27:35.3
96KAZBekentay Turlubekov (KAZ)27:37.4
97SUIJoscha Burkhalter (SUI)27:43.3
98KAZDastan Deldesh (KAZ)27:55.4
99ESPRoberto Piqueras Garcia (ESP)28:02.9
100LTULukas Jakeliunas (LTU)28:03.4
101USATravis Cooper (USA)28:09.4
102USALuke Brown (USA)28:11.1
103SUISandro Bovisi (SUI)28:24.5
104HUNSoma Gyallai (HUN)28:35.9
105GBRVinny Fountain (GBR)28:47.2
106POLMateusz Janik (POL)28:48.7
107ESTJoosep Perv (EST)29:07.4
108MDAAndrei Usov (MDA)29:16.5
109MGLBilguun Altankhuyag (MGL)29:24.3
110ESTMart Vsivtsev (EST)29:31.0
111HUNDavid Panyik (HUN)29:53.2
112SRBDzenis Avdic (SRB)30:06.9
113HUNAdam Buki (HUN)31:02.8
114LTURokas Suslavicius (LTU)31:09.0
115TURZana Oztunc (TUR)31:12.3
116DENJens Hulgaard (DEN)31:25.4
117GRENikolaos Tsourekas (GRE)31:43.2
118SRBAjlan Rastic (SRB)33:55.1

Achtervolging Heren - 1 Maart 2020


1BLRSergey Bocharnikov (BLR)35:03.9
2NORSturla Holm Laegreid (NOR)+6.7
3NORSivert Guttorm Bakken (NOR)+23.9
4NORAleksander Fjeld Andersen (NOR)+37.0
5CZEAdam Vaclavik (CZE)+37.0
6RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)+52.1
7RUSMatvey Eliseev (RUS)+1:04.4
8RUSNikita Porshnev (RUS)+1:14.8
9NORSindre Pettersen (NOR)+1:19.5
10LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)+1:20.9
11GERDominic Schmuck (GER)+1:22.2
12RUSEduard Latypov (RUS)+1:32.2
13BLRMaksim Varabei (BLR)+1:40.9
14RUSKirill Streltsov (RUS)+1:49.9
15BLRAnton Smolski (BLR)+2:09.5
16BULVladimir Iliev (BUL)+2:15.6
17BLRRaman Yaliotnau (BLR)+2:16.9
18UKRSerhiy Semenov (UKR)+2:18.2
19FRAEmilien Claude (FRA)+2:28.4
20ROUCornel Puchianu (ROU)+2:33.6
21BULAnton Sinapov (BUL)+2:38.8
22FRAMartin Perrillat Bottonet (FRA)+2:42.5
23GERRoman Rees (GER)+2:47.4
24GERFlorian Hollandt (GER)+2:55.3
25BULDimitar Gerdzhikov (BUL)+2:58.5
26RUSVasilii Tomshin (RUS)+3:03.0
27SWEOskar Brandt (SWE)+3:08.2
28CZEMilan Zemlicka (CZE)+3:11.2
29NORSindre Fjellheim Jorde (NOR)+3:14.9
30FINJaakko Ranta (FIN)+3:16.8
31SVKMartin Otcenas (SVK)+3:18.3
32LTUTomas Kaukenas (LTU)+3:19.8
33ESTKalev Ermits (EST)+3:29.4
34FRASébastien Mahon (FRA)+3:31.8
35AUTDavid Komatz (AUT)+3:37.2
36SUISebastian Stalder (SUI)+3:38.3
37GERLucas Fratzscher (GER)+3:38.4
38KAZVladislav Kireyev (KAZ)+3:52.0
39SVKSimon Bartko (SVK)+4:02.7
40BLRViktar Kryuko (BLR)+4:05.3
41GERJustus Strelow (GER)+4:09.0
42AUTPatrick Jakob (AUT)+4:13.7
43ITAThierry Chenal (ITA)+4:16.4
44BULKrasimir Anev (BUL)+4:21.4
45SWEGabriel Stegmayr (SWE)+4:25.1
46MDAMihail Usov (MDA)+4:31.1
47LTUVytautas Strolia (LTU)+4:44.8
48SVKMichal Sima (SVK)+4:49.3
49GERDanilo Riethmueller (GER)+5:04.3
50AUTTobias Eberhard (AUT)+5:04.8
51SUIEligius Tambornino (SUI)+5:06.8
52LATEdgars Mise (LAT)+5:21.9
53USAMax Durtschi (USA)+5:40.8
54ITAGiuseppe Montello (ITA)+6:06.6
55CZETomas Krupcik (CZE)+6:20.3
56POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)+6:29.3
57CZEVitezslav Hornig (CZE)+6:52.7
58SUIMartin Jäger (SUI)+7:18.5
59GREApostolos Angelis (GRE)+9:07.6

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden