De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Europees Kampioenschap IBU - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Europees Kampioenschap IBU - Uitslagen Gemengd 2019/2020

EstlandEstland - Otepää - 24 Februari 2020 - 1 Maart 2020


Mixed Relay - 27 Februari 2020


1UKR Oekraïne (Valj Semerenko, Juliya Dzhyma, Artem Pryma, Dmytro Pidruchnyi)1:11:32.1
2RUS Rusland (Kristina Reztsova, Victoria Slivko, Eduard Latypov, Said Karimulla Khalili)1:12:04.3
3BLR Wit-Rusland (Dzinara Alimbekava, Iryna Kryuko, Anton Smolski, Sergey Bocharnikov)1:12:12.5
4POL Polen (Kinga Zbylut, Kamila Zuk, Lukasz Szczurek, Grzegorz Guzik)1:14:05.4
5EST Estland (Regina Oja, Johanna Talihaerm, Kalev Ermits, Rene Zahkna)1:14:12.2
6FRA Frankrijk (Camille Bened, Chloé Chevalier, Sébastien Mahon, Martin Perrillat Bottonet)1:14:12.6
7CZE Tsjechië (Natalie Jurcova, Tereza Vobornikova, Milan Zemlicka, Tomas Krupcik)1:14:22.9
8AUT Oostenrijk (Simone Kupfner, Fabienne Hartweger, David Komatz, Patrick Jakob)1:15:16.8
9ITA Italië (Irene Lardschneider, Nicole Gontier, Saverio Zini, Daniele Cappellari)1:15:32.9
10SWE Zweden (Elisabeth Högberg, Emma Nilsson, Emil Nykvist, Oskar Brandt)1:15:48.9
11BUL Bulgarije (Daniela Kadeva, Milena Todorova, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)1:16:25.2
12GER Duitsland (Maren Hammerschmidt, Vanessa Voigt, Roman Rees, Lucas Fratzscher)1:16:36.4
13LTU Litouwen (Natalja Kocergina, Gabriele Lescinskaite, Vytautas Strolia, Tomas Kaukenas)+ 1 ronde
14FIN Finland (Sanna Markkanen, Jenny Fellman, Jaakko Ranta, Otto Invenius)+ 1 ronde
15SVK Slowakije (Veronika Machyniakova, Terezia Poliakova, Tomas Hasilla, Michal Sima)+ 1 ronde
16KAZ Kazachstan (Alina Kolomiyets, Yevgeniya Krassikova, Petr Yermolenko, Danil Beletskiy)+ 1 ronde
17ROU Roemenië (Eniko Marton, Ana Larisa Cotrus, Denis Serban, Cornel Puchianu)+ 1 ronde
18MDA Moldavië (Alla Ghilenko, Alina Stremous, Mihail Usov, Pavel Magazeev)+ 1 ronde
19SUI Zwitserland (Ladina Meier-Ruge, Susanna Meinen, Joscha Burkhalter, Martin Jäger)+ 1 ronde
20LAT Letland (Julija Matvijenko, Ieva Puce, Edgars Mise, Aleksandrs Patrijuks)+ 1 ronde
21USA Verenigde Staten (Hallie Grossman, Kelly Kjorlien, Travis Cooper, Alexander Mc Intosh Howe)+ 1 ronde

Single Mixed relay - 27 Februari 2020


1NOR Noorwegen (Karoline Erdal, Endre Stroemsheim)47:12.2
2GER Duitsland (Stefanie Scherer, Justus Strelow)47:23.7
3UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Ruslan Tkalenko)47:24.0
4LAT Letland (Baiba Bendika, Andrejs Rastorgujevs)48:09.8
5AUT Oostenrijk (Dunja Zdouc, Peter Brunner)48:19.3
6RUS Rusland (Evgeniya Pavlova, Kirill Streltsov)48:46.4
7SWE Zweden (Ingela Andersson, Gabriel Stegmayr)48:52.7
8FRA Frankrijk (Caroline Colombo, Emilien Claude)49:43.8
9POL Polen (Anna Maka, Andrzej Nedza-Kubiniec)49:57.2
10CHN China (Yan Zhang, Wenqiang Wang)50:10.8
11CZE Tsjechië (Tereza Vinklarkova, Vitezslav Hornig)50:49.5
12KAZ Kazachstan (Lyudmila Akhatova, Vladislav Kireyev)51:00.5
13BLR Wit-Rusland (Hanna Sola, Viktar Kryuko)51:16.3
14ITA Italië (Alexia Runggaldier, Giuseppe Montello)51:24.6
15FIN Finland (Venla Lehtonen, Heikki Laitinen)51:39.8
16SUI Zwitserland (Irene Cadurisch, Sebastian Stalder)51:49.1
17EST Estland (Tuuli Tomingas, Joosep Perv)+ 1 ronde
18BUL Bulgarije (Maria Zdravkova, Anton Sinapov)+ 1 ronde
19CAN Canada (Sarah Beaudry, Carsen Campbell)+ 1 ronde
20GBR Groot-Brittannië (Amanda Lightfoot, Vinny Fountain)+ 1 ronde
21CRO Kroatië (Nika Blazenic, Kresimir Crnkovic)+ 1 ronde
22USA Verenigde Staten (Deedra Irwin, Max Durtschi)+ 1 ronde
23SVK Slowakije (Henrieta Horvatova, Matej Baloga)+ 1 ronde
24HUN Hongarije (Sara Ponya, David Panyik)+ 1 ronde
25LTU Litouwen (Ana Jesipionok, Linas Banys)+ 1 ronde
26TUR Turkije (Gulsah Aga, Zana Oztunc)+ 1 ronde
27MGL Mongolië (Ariuntungalag Enkhbayar, Bilguun Altankhuyag)+ 1 ronde

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden