De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Brezno-Osrblie2 - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Brezno-Osrblie2 - Uitslagen Heren 2019/2020

SlowakijeSlowakije - 13 Januari 2020 - 18 Januari 2020


Sprint Heren - 17 Januari 2020


1RUSSemen Suchilov (RUS)23:56.0
2NORSivert Guttorm Bakken (NOR)24:06.3
3NOREndre Stroemsheim (NOR)24:08.7
4RUSAlexey Slepov (RUS)24:25.0
5NORSindre Fjellheim Jorde (NOR)24:29.7
6UKRRuslan Tkalenko (UKR)24:32.6
7RUSKirill Streltsov (RUS)24:33.7
8BLRViktar Kryuko (BLR)24:34.6
9NORSindre Pettersen (NOR)24:41.1
10GERErik Lesser (GER)24:44.6
11RUSVasilii Tomshin (RUS)24:52.8
12UKRAndriy Dotsenko (UKR)24:59.4
13NORHåvard Bogetveit (NOR)24:59.9
14FRAMartin Perrillat Bottonet (FRA)25:03.5
15GERLucas Fratzscher (GER)25:08.6
16BLRYahor Kazarynau (BLR)25:16.6
17SUIEligius Tambornino (SUI)25:16.7
18ITAThierry Chenal (ITA)25:23.7
19NORFredrik Gjesbakk (NOR)25:24.2
20GERFlorian Hollandt (GER)25:24.5
21GERJustus Strelow (GER)25:25.4
22USATravis Cooper (USA)25:28.4
23CZEAdam Vaclavik (CZE)25:28.9
24SUISandro Bovisi (SUI)25:33.2
25GERMatthias Dorfer (GER)25:35.2
26ITASaverio Zini (ITA)25:35.9
27SVKMatej Baloga (SVK)25:45.7
28GERDominic Schmuck (GER)25:47.4
29USAAlexander Mc Intosh Howe (USA)25:59.5
30RUSVadim Filimonov (RUS)25:59.8
31CHNZhenyu Zhu (CHN)25:59.9
32AUTPeter Brunner (AUT)26:01.0
33CZEMilan Zemlicka (CZE)26:01.8
34FRAHugo Rivail (FRA)26:04.5
35AUTPatrick Jakob (AUT)26:08.0
36UKRVitaliy Trush (UKR)26:08.6
37SWEGabriel Stegmayr (SWE)26:10.4
38FINTuukka Invenius (FIN)26:11.7
39ITAMattia Nicase (ITA)26:14.1
40SUIMartin Jäger (SUI)26:16.7
41FINHeikki Laitinen (FIN)26:18.0
42CZEOndrej Hosek (CZE)26:18.3
43ITARudy Zini (ITA)26:19.8
44POLMateusz Janik (POL)26:20.8
45FINOtto Invenius (FIN)26:24.2
45ITALuca Ghiglione (ITA)26:24.2
47USARaleigh Goessling (USA)26:24.8
48CHNWenqiang Wang (CHN)26:28.3
49FRAPierre Monney (FRA)26:28.4
50CANMatthew Strum (CAN)26:32.1
51ROUGeorge Marian Coltea (ROU)26:32.6
52CANCarsen Campbell (CAN)26:40.8
53UKRRuslan Bryhadyr (UKR)26:48.7
54FINOtto-Eemil Karvinen (FIN)26:51.2
55POLLukasz Sidorowicz (POL)27:03.4
56POLTomasz Jakiela (POL)27:05.2
57SWESimon Hallstroem (SWE)27:08.1
58LATRenars Birkentals (LAT)27:10.0
59SRBDamir Rastic (SRB)27:11.4
60USAMax Durtschi (USA)27:17.3
61LTULukas Jakeliunas (LTU)27:22.2
62SWESebastian Olsson (SWE)27:23.8
63KAZPetr Yermolenko (KAZ)27:27.2
64KAZSergey Sirik (KAZ)27:28.1
65KAZDanil Beletskiy (KAZ)27:31.3
66BULVladimir Oryashkov (BUL)27:32.9
67ESPRoberto Piqueras Garcia (ESP)27:34.7
68BULBlagoy Todev (BUL)27:46.4
69AUTNikolaus Leitinger (AUT)27:48.0
70ESTJoosep Perv (EST)27:49.7
71BIHMilos Colic (BIH)27:54.0
72UKRTaras Lesiuk (UKR)27:54.5
73ESTJuri Uha (EST)28:01.6
74ROURobert Grumeza (ROU)28:02.6
75HUNDavid Panyik (HUN)28:06.4
76FRAAristide Bègue (FRA)28:06.5
77ROUAdelin Miodrag Duicu (ROU)28:09.9
78HUNSoma Gyallai (HUN)28:11.3
79KAZIvan Darin (KAZ)28:12.1
80ESTRobert Heldna (EST)28:21.3
81AUTSebastian Trixl (AUT)28:22.1
82MACStavre Jada (MAC)28:29.4
83TURZana Oztunc (TUR)28:29.9
84CZEPetr Kanský (CZE)28:36.8
85FRAOscar Lombardot (FRA)28:40.1
86ESTMart Vsivtsev (EST)28:40.6
87ROUFlorin-Catalin Buta (ROU)28:47.4
88LTURokas Suslavicius (LTU)28:49.8
89LATRudis Balodis (LAT)29:14.6
90TURMehmet Ustuntas (TUR)29:21.6
91GRENikolaos Tsourekas (GRE)29:37.1
92MDACristin Stratan (MDA)29:38.3
93BIHMarko Stanojevic (BIH)29:40.6
94LATKirils Matjuhins (LAT)29:44.6
95POLTadeusz Nedza-Kubiniec (POL)30:10.9
96SRBDzenis Avdic (SRB)30:15.8
97TURHalil Ibrahim Yilmaz (TUR)30:19.6
98ARGJavier Gimenez (ARG)30:37.4
99MGLBilguun Altankhuyag (MGL)30:53.4
100HUNAdam Buki (HUN)30:58.5
101SRBAjlan Rastic (SRB)31:53.3
102BULPetar Velchev (BUL)32:04.2

Achtervolging Heren - 18 Januari 2020


1NOREndre Stroemsheim (NOR)31:39.9
2UKRRuslan Tkalenko (UKR)+54.3
3RUSKirill Streltsov (RUS)+1:07.0
4NORSindre Fjellheim Jorde (NOR)+1:12.0
5BLRViktar Kryuko (BLR)+1:13.3
6RUSVasilii Tomshin (RUS)+1:17.3
7GERErik Lesser (GER)+1:22.5
8NORSivert Guttorm Bakken (NOR)+1:30.9
9FRAMartin Perrillat Bottonet (FRA)+1:31.9
10NORSindre Pettersen (NOR)+1:37.2
11SUIEligius Tambornino (SUI)+1:47.3
12GERLucas Fratzscher (GER)+1:59.9
13CZEAdam Vaclavik (CZE)+2:10.8
14NORHåvard Bogetveit (NOR)+2:17.9
15RUSSemen Suchilov (RUS)+2:43.2
16GERJustus Strelow (GER)+2:49.7
17SWEGabriel Stegmayr (SWE)+2:51.1
18ITAThierry Chenal (ITA)+3:03.9
19RUSAlexey Slepov (RUS)+3:04.0
20GERDominic Schmuck (GER)+3:11.7
21ITASaverio Zini (ITA)+3:14.9
22GERMatthias Dorfer (GER)+3:17.5
23SVKMatej Baloga (SVK)+3:24.1
24USATravis Cooper (USA)+3:26.4
25GERFlorian Hollandt (GER)+3:28.7
26AUTPeter Brunner (AUT)+3:36.6
27UKRVitaliy Trush (UKR)+3:43.2
28NORFredrik Gjesbakk (NOR)+3:51.9
29POLMateusz Janik (POL)+4:02.9
30RUSVadim Filimonov (RUS)+4:09.8
31CZEMilan Zemlicka (CZE)+4:11.5
32SUISandro Bovisi (SUI)+4:14.3
33UKRAndriy Dotsenko (UKR)+4:16.2
34ITALuca Ghiglione (ITA)+4:16.8
35FRAHugo Rivail (FRA)+4:25.5
36USAAlexander Mc Intosh Howe (USA)+4:36.4
37BLRYahor Kazarynau (BLR)+5:03.2
38ITARudy Zini (ITA)+5:06.4
39CZEOndrej Hosek (CZE)+5:07.0
40AUTPatrick Jakob (AUT)+5:08.0
41FRAPierre Monney (FRA)+5:10.9
42UKRRuslan Bryhadyr (UKR)+5:28.6
43FINOtto-Eemil Karvinen (FIN)+5:31.2
44POLLukasz Sidorowicz (POL)+5:37.2
45ITAMattia Nicase (ITA)+5:41.7
46FINHeikki Laitinen (FIN)+5:42.9
47CANCarsen Campbell (CAN)+5:43.3
48USARaleigh Goessling (USA)+5:53.1
49FINOtto Invenius (FIN)+6:21.2
50SRBDamir Rastic (SRB)+6:33.1
51POLTomasz Jakiela (POL)+6:51.3
52CANMatthew Strum (CAN)+6:58.0
53USAMax Durtschi (USA)+7:11.9
54FINTuukka Invenius (FIN)+7:21.4
55SUIMartin Jäger (SUI)+7:50.2

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden