De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Oberhof - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2019/2020

Oberhof 2019/2020

DuitslandDuitsland - Oberhof - 6 Januari 2020 - 12 Januari 2020


Sprint Heren - 10 Januari 2020


1FRAMartin Fourcade (FRA)25:27.2
2FRAEmilien Jacquelin (FRA)25:52.7
3GERJohannes Kühn (GER)26:00.2
4RUSMatvey Eliseev (RUS)26:08.3
5RUSAlexandr Loginov (RUS)26:15.0
6FRASimon Desthieux (FRA)26:17.0
7GERArnd Peiffer (GER)26:27.3
8NORErlend Bjøntegaard (NOR)26:33.7
9NORJohannes Dale (NOR)26:45.4
10NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)26:52.0
11CZEOndrej Moravec (CZE)26:52.8
12SUIBenjamin Weger (SUI)26:53.6
13GERPhilipp Horn (GER)26:56.9
14BLRRaman Yaliotnau (BLR)26:59.0
15UKRArtem Pryma (UKR)27:08.8
16SLOJakov Fak (SLO)27:11.1
17SWEJesper Nelin (SWE)27:12.9
18LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)27:13.1
19FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)27:13.5
20LTUVytautas Strolia (LTU)27:17.4
21USASean Doherty (USA)27:20.3
22KAZRoman Yeremin (KAZ)27:21.1
23AUTSimon Eder (AUT)27:21.5
24NORTarjei Bø (NOR)27:22.0
25BLRAnton Smolski (BLR)27:23.3
26USALeif Nordgren (USA)27:24.5
27CHNFangming Cheng (CHN)27:28.2
28RUSEvgeniy Garanichev (RUS)27:31.1
29BLRSergey Bocharnikov (BLR)27:32.9
30CANScott Gow (CAN)27:34.3
31FINTero Seppälä (FIN)27:35.8
32SWESebastian Samuelsson (SWE)27:36.7
33BULKrasimir Anev (BUL)27:37.8
34CZETomas Krupcik (CZE)27:39.9
35CZEMichal Slesingr (CZE)27:42.7
36LTUKarol Dombrovski (LTU)27:46.4
37BULVladimir Iliev (BUL)27:47.5
38RUSEduard Latypov (RUS)27:52.8
39AUTJulian Eberhard (AUT)27:53.8
40FRAAntonin Guigonnat (FRA)27:55.8
41KORTimofey Lapshin (KOR)27:56.8
41UKRArtem Tyshchenko (UKR)27:56.8
43GERSimon Schempp (GER)27:58.8
44GERBenedikt Doll (GER)27:59.5
45AUTFelix Leitner (AUT)28:00.7
46UKRSerhiy Semenov (UKR)28:02.2
47SWEMartin Ponsiluoma (SWE)28:02.9
48AUTTobias Eberhard (AUT)28:03.1
49BULDimitar Gerdzhikov (BUL)28:06.0
50BELFlorent Claude (BEL)28:09.7
51RUSNikita Porshnev (RUS)28:12.7
52SUISerafin Wiestner (SUI)28:12.8
53USAPaul Schommer (USA)28:14.0
54FRAFabien Claude (FRA)28:15.5
55CANChristian Gow (CAN)28:21.1
56SUIMario Dolder (SUI)28:27.2
57CZEMichal Krcmar (CZE)28:29.7
58POLGrzegorz Guzik (POL)28:30.7
59ESTRene Zahkna (EST)28:32.6
60CZEJakub Stvrtecky (CZE)28:37.0
61RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)28:37.6
61SWEPeppe Femling (SWE)28:37.6
63ITAThomas Bormolini (ITA)28:41.2
64KAZAnton Pantov (KAZ)28:41.4
65POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)28:42.3
66NORLars Helge Birkeland (NOR)28:42.8
67AUTDavid Komatz (AUT)28:43.6
68USAJake Brown (USA)28:44.2
68ESTKalev Ermits (EST)28:44.2
70ITADominik Windisch (ITA)28:45.5
71ITALukas Hofer (ITA)28:47.2
72SVKMichal Sima (SVK)28:51.0
73ESTRaido Raenkel (EST)28:55.4
74NORAleksander Fjeld Andersen (NOR)28:56.5
75ROUGeorge Buta (ROU)28:57.8
76UKRAnton Dudchenko (UKR)28:59.0
77SVKMartin Otcenas (SVK)28:59.5
78SLOMiha Dovzan (SLO)29:00.0
79SRBDamir Rastic (SRB)29:06.3
79AUTHarald Lemmerer (AUT)29:06.3
81KAZVladislav Vitenko (KAZ)29:07.2
82CANMatthew Strum (CAN)29:11.2
83BULAnton Sinapov (BUL)29:11.9
84FINTuomas Harjula (FIN)29:15.1
85ITASaverio Zini (ITA)29:16.2
86GERLucas Fratzscher (GER)29:17.4
87ROUCornel Puchianu (ROU)29:19.1
88SUIJoscha Burkhalter (SUI)29:20.8
89NORTorstein Stenersen (NOR)29:30.7
90CANCarsen Campbell (CAN)29:35.4
91SLOKlemen Bauer (SLO)29:38.4
92LATAleksandrs Patrijuks (LAT)29:39.9
93POLLukasz Szczurek (POL)29:46.3
94ITAThierry Chenal (ITA)29:46.5
95ESTKristo Siimer (EST)29:49.2
96JAPKosuke Ozaki (JAP)29:53.5
97BLRMaksim Varabei (BLR)29:55.3
98CHNXingyuan Yan (CHN)29:56.4
99SLORok Trsan (SLO)30:00.8
100BELThierry Langer (BEL)30:03.3
101LATRoberts Slotins (LAT)30:15.7
102GREApostolos Angelis (GRE)30:16.4
103JAPMikito Tachizaki (JAP)30:18.6
104LTULinas Banys (LTU)30:20.2
105JAPKazuki Baisho (JAP)30:22.7
106UKRBogdan Tsymbal (UKR)30:23.8
107SVKTomas Hasilla (SVK)30:38.7
108SVKSimon Bartko (SVK)30:45.1
109FINJaakko Ranta (FIN)31:17.2
110KORSangrea Kim (KOR)32:03.3

Aflossing Heren - 11 Januari 2020


1NOR Noorwegen (Lars Helge Birkeland, Erlend Bjøntegaard, Johannes Dale, Vetle Sjåstad Christiansen)1:19:32.3
2FRA Frankrijk (Emilien Jacquelin, Martin Fourcade, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet)1:19:36.7
3GER Duitsland (Philipp Horn, Johannes Kühn, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)1:20:20.5
4RUS Rusland (Said Karimulla Khalili, Evgeniy Garanichev, Nikita Porshnev, Eduard Latypov)1:20:41.3
5BLR Wit-Rusland (Anton Smolski, Sergey Bocharnikov, Raman Yaliotnau, Mikita Labastau)1:21:26.3
6SLO Slovenië (Miha Dovzan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Rok Trsan)1:22:16.0
7SUI Zwitserland (Mario Dolder, Benjamin Weger, Serafin Wiestner, Jeremy Finello)1:22:28.4
8CZE Tsjechië (Michal Slesingr, Michal Krcmar, Jakub Stvrtecky, Tomas Krupcik)1:22:39.9
9AUT Oostenrijk (David Komatz, Simon Eder, Felix Leitner, Harald Lemmerer)1:22:57.1
10UKR Oekraïne (Artem Tyshchenko, Artem Pryma, Anton Dudchenko, Serhiy Semenov)1:23:03.4
11SWE Zweden (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)1:23:06.6
12USA Verenigde Staten (Sean Doherty, Leif Nordgren, Paul Schommer, Jake Brown)1:23:07.7
13EST Estland (Rene Zahkna, Kalev Ermits, Kristo Siimer, Raido Raenkel)1:23:11.0
14CAN Canada (Jules Burnotte, Scott Gow, Aidan Millar, Christian Gow)1:23:13.5
15ROU Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, Denis Serban, Raul Antonio Flore)1:23:28.8
16CHN China (Fangming Cheng, Xingyuan Yan, Xuezhi Li, Jinle Tang)1:24:05.8
17KAZ Kazachstan (Anton Pantov, Roman Yeremin, Vladislav Vitenko, Timur Kuts)1:25:17.8
18SVK Slowakije (Michal Sima, Martin Otcenas, Simon Bartko, Tomas Hasilla)1:25:31.7
19FIN Finland (Tero Seppälä, Tuomas Harjula, Jaakko Ranta, Tuukka Invenius)1:25:50.7
20LTU Litouwen (Karol Dombrovski, Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia, Linas Banys)1:26:10.9
21LAT Letland (Edgars Mise, Aleksandrs Patrijuks, Roberts Slotins, Andrejs Rastorgujevs)1:26:37.5
22POL Polen (Lukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, Andrzej Nedza-Kubiniec, Marcin Szwajnos)1:26:55.3
23ITA Italië (Thomas Bormolini, Dominik Windisch, Saverio Zini, Thierry Chenal)1:27:04.8
24BEL Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffart, César Beauvais)1:29:02.2
25KOR Zuid-Korea (Timofey Lapshin, Dujin Choi, Su-Young Lee, Sangrea Kim)+ 1 ronde
26BUL Bulgarije (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)+ 1 ronde

Massa start Heren - 12 Januari 2020

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden