De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Hochfilzen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen 2019/2020

Hochfilzen 2019/2020

OostenrijkOostenrijk - Hochfilzen - 13 December 2019 - 15 December 2019


Sprint Heren - 13 December 2019


1NORJohannes Thingnes Bø (NOR)25:07.8
2FRASimon Desthieux (FRA)25:15.6
3RUSAlexandr Loginov (RUS)25:22.4
4RUSMatvey Eliseev (RUS)25:28.4
5ITALukas Hofer (ITA)25:28.6
6NORTarjei Bø (NOR)25:31.2
7ITADominik Windisch (ITA)25:39.5
8AUTFelix Leitner (AUT)25:42.9
9UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)25:45.4
10FRAMartin Fourcade (FRA)25:46.6
11GERBenedikt Doll (GER)25:48.5
12NORJohannes Dale (NOR)25:48.7
13SLOJakov Fak (SLO)25:50.1
14FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)25:53.7
15NORErlend Bjøntegaard (NOR)25:55.4
16FRAAntonin Guigonnat (FRA)25:59.6
17KORTimofey Lapshin (KOR)26:00.0
18FRAEmilien Jacquelin (FRA)26:02.7
19GERPhilipp Horn (GER)26:05.6
20GERJohannes Kühn (GER)26:05.7
21BELThierry Langer (BEL)26:06.8
22NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)26:08.5
23FRAFabien Claude (FRA)26:08.9
24GERArnd Peiffer (GER)26:11.3
25SLOKlemen Bauer (SLO)26:13.8
26GERSimon Schempp (GER)26:16.0
27RUSDmitry Malyshko (RUS)26:19.3
28UKRAnton Dudchenko (UKR)26:23.9
29CZEJakub Stvrtecky (CZE)26:24.4
30AUTJulian Eberhard (AUT)26:27.8
31LTUVytautas Strolia (LTU)26:29.9
32CZEOndrej Moravec (CZE)26:32.6
33NORAleksander Fjeld Andersen (NOR)26:35.7
34RUSNikita Porshnev (RUS)26:38.7
35FINTero Seppälä (FIN)26:40.4
36SUISerafin Wiestner (SUI)26:40.5
36USASean Doherty (USA)26:40.5
38AUTTobias Eberhard (AUT)26:41.0
39LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)26:43.9
40CZEMichal Krcmar (CZE)26:46.7
41SUIJoscha Burkhalter (SUI)26:46.9
42CHNFangming Cheng (CHN)26:48.2
43BULVladimir Iliev (BUL)26:48.4
44USALeif Nordgren (USA)26:48.6
44RUSEvgeniy Garanichev (RUS)26:48.6
46BULAnton Sinapov (BUL)26:49.9
47BELFlorent Claude (BEL)26:50.6
48SWESebastian Samuelsson (SWE)26:51.0
49FINOlli Hiidensalo (FIN)26:51.8
50SLOMiha Dovzan (SLO)26:52.1
51AUTHarald Lemmerer (AUT)26:56.1
52SUIBenjamin Weger (SUI)27:00.9
53LTUKarol Dombrovski (LTU)27:01.7
54SUIMario Dolder (SUI)27:03.7
55BLRMikita Labastau (BLR)27:05.5
56BLRSergey Bocharnikov (BLR)27:10.1
57KAZRoman Yeremin (KAZ)27:15.0
58SVKMartin Otcenas (SVK)27:18.0
59ESTKalev Ermits (EST)27:18.3
60UKRArtem Pryma (UKR)27:18.4
61CANScott Gow (CAN)27:19.9
61LTUTomas Kaukenas (LTU)27:19.9
63ESTRene Zahkna (EST)27:20.2
64BLRRaman Yaliotnau (BLR)27:21.8
65CANJules Burnotte (CAN)27:22.4
66SWEJesper Nelin (SWE)27:22.5
67POLLukasz Szczurek (POL)27:22.9
68UKRRuslan Tkalenko (UKR)27:23.5
69CZEMichal Slesingr (CZE)27:24.6
70GERErik Lesser (GER)27:28.7
71ROUCornel Puchianu (ROU)27:31.5
72BULKrasimir Anev (BUL)27:33.0
73POLGrzegorz Guzik (POL)27:34.6
74USAAlexander Mc Intosh Howe (USA)27:35.3
75RUSEduard Latypov (RUS)27:37.2
76UKRArtem Tyshchenko (UKR)27:42.4
77SVKTomas Hasilla (SVK)27:49.1
78SVKSimon Bartko (SVK)27:50.4
79ITAThomas Bormolini (ITA)27:52.5
80ESTKristo Siimer (EST)27:53.1
81CROKresimir Crnkovic (CRO)27:57.9
82ITADaniele Cappellari (ITA)27:58.9
83SWEMartin Ponsiluoma (SWE)27:59.5
84KAZVladislav Vitenko (KAZ)28:03.2
85AUTDavid Komatz (AUT)28:04.4
86JAPKosuke Ozaki (JAP)28:05.7
87SVKMichal Sima (SVK)28:07.7
88SWEPeppe Femling (SWE)28:08.7
89JAPMikito Tachizaki (JAP)28:08.9
90SLORok Trsan (SLO)28:11.3
91BULDimitar Gerdzhikov (BUL)28:11.6
92BLRAnton Smolski (BLR)28:11.9
93CANAidan Millar (CAN)28:16.6
94CZEAdam Vaclavik (CZE)28:21.1
95ROUGeorge Buta (ROU)28:23.3
96KAZMaxim Braun (KAZ)28:38.2
97NORTorstein Stenersen (NOR)28:46.5
98GREApostolos Angelis (GRE)28:46.9
99USATravis Cooper (USA)29:01.1
100LATRoberts Slotins (LAT)29:02.6
101KORYong-gyu Kim (KOR)29:03.0
102POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)29:09.9
103SUIJeremy Finello (SUI)29:10.9
104JAPKazuki Baisho (JAP)29:13.3
105FINJaakko Ranta (FIN)29:13.7
106LATAleksandrs Patrijuks (LAT)29:16.3
107CHNWenqiang Wang (CHN)29:17.0
108ESTRobert Heldna (EST)29:21.2
109SRBDamir Rastic (SRB)29:32.5

Achtervolging Heren - 14 December 2019


1NORJohannes Thingnes Bø (NOR)31:27.0
2RUSAlexandr Loginov (RUS)32:00.5
3FRAEmilien Jacquelin (FRA)32:07.5
4SLOJakov Fak (SLO)32:08.6
5FRASimon Desthieux (FRA)32:08.6
6NORTarjei Bø (NOR)32:33.3
7ITALukas Hofer (ITA)32:43.9
8FRAFabien Claude (FRA)32:46.9
9FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)32:47.2
10FRAMartin Fourcade (FRA)32:47.9
11RUSMatvey Eliseev (RUS)32:48.1
12GERJohannes Kühn (GER)32:51.1
13GERArnd Peiffer (GER)32:55.8
14GERBenedikt Doll (GER)33:03.9
15NORJohannes Dale (NOR)33:17.9
16UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)33:24.2
17NORErlend Bjøntegaard (NOR)33:27.4
18GERPhilipp Horn (GER)33:29.2
19LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)33:30.6
20AUTFelix Leitner (AUT)33:35.6
21ITADominik Windisch (ITA)33:43.0
22AUTJulian Eberhard (AUT)33:53.3
23BELThierry Langer (BEL)33:58.7
24FINTero Seppälä (FIN)34:00.4
25RUSDmitry Malyshko (RUS)34:02.7
26FRAAntonin Guigonnat (FRA)34:09.1
27NORAleksander Fjeld Andersen (NOR)34:09.9
28GERSimon Schempp (GER)34:19.3
29CZEMichal Krcmar (CZE)34:30.6
30SUISerafin Wiestner (SUI)34:31.3
31NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)34:32.4
32UKRAnton Dudchenko (UKR)34:54.1
33BULVladimir Iliev (BUL)35:20.0
34RUSEvgeniy Garanichev (RUS)35:20.6
35SLOMiha Dovzan (SLO)35:21.1
36KORTimofey Lapshin (KOR)35:21.3
37SUIJoscha Burkhalter (SUI)35:21.5
38RUSNikita Porshnev (RUS)35:26.7
39BLRMikita Labastau (BLR)35:29.5
40BELFlorent Claude (BEL)35:41.4
41CZEOndrej Moravec (CZE)35:48.7
42FINOlli Hiidensalo (FIN)35:54.1
43KAZRoman Yeremin (KAZ)35:54.1
44SWESebastian Samuelsson (SWE)36:10.3
45CZEJakub Stvrtecky (CZE)36:12.0
46BLRSergey Bocharnikov (BLR)36:16.4
47LTUVytautas Strolia (LTU)36:28.4
48ESTKalev Ermits (EST)36:33.7
49USASean Doherty (USA)36:39.6
50CHNFangming Cheng (CHN)36:46.7
51UKRArtem Pryma (UKR)36:54.2
52LTUKarol Dombrovski (LTU)37:00.8
53USALeif Nordgren (USA)37:44.2
54AUTTobias Eberhard (AUT)37:50.2

Aflossing Heren - 15 December 2019


1NOR Noorwegen (Johannes Dale, Erlend Bjøntegaard, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø)1:14:44.2
2GER Duitsland (Philipp Horn, Johannes Kühn, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)1:14:46.2
3FRA Frankrijk (Antonin Guigonnat, Emilien Jacquelin, Fabien Claude, Quentin Fillon Maillet)1:15:36.1
4CAN Canada (Jules Burnotte, Scott Gow, Aidan Millar, Christian Gow)1:16:12.9
5CZE Tsjechië (Michal Slesingr, Michal Krcmar, Adam Vaclavik, Jakub Stvrtecky)1:16:36.4
6RUS Rusland (Matvey Eliseev, Eduard Latypov, Dmitry Malyshko, Alexandr Loginov)1:16:45.9
7BLR Wit-Rusland (Anton Smolski, Sergey Bocharnikov, Raman Yaliotnau, Mikita Labastau)1:17:21.8
8ITA Italië (Saverio Zini, Thomas Bormolini, Daniele Cappellari, Dominik Windisch)1:17:22.6
9SLO Slovenië (Miha Dovzan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Rok Trsan)1:17:23.9
10SWE Zweden (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)1:17:32.4
11UKR Oekraïne (Artem Tyshchenko, Artem Pryma, Ruslan Tkalenko, Dmytro Pidruchnyi)1:18:15.7
12AUT Oostenrijk (David Komatz, Felix Leitner, Patrick Jakob, Tobias Eberhard)1:18:20.0
13FIN Finland (Tero Seppälä, Olli Hiidensalo, Jaakko Ranta, Tuomas Harjula)1:18:24.8
14SUI Zwitserland (Jeremy Finello, Benjamin Weger, Mario Dolder, Joscha Burkhalter)1:18:30.1
15POL Polen (Lukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, Andrzej Nedza-Kubiniec, Mateusz Janik)1:18:57.4
16EST Estland (Rene Zahkna, Kalev Ermits, Kristo Siimer, Robert Heldna)1:19:15.0
17BUL Bulgarije (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)1:19:27.7
18USA Verenigde Staten (Sean Doherty, Alexander Mc Intosh Howe, Leif Nordgren, Travis Cooper)1:20:17.7
19SVK Slowakije (Michal Sima, Tomas Hasilla, Simon Bartko, Martin Otcenas)1:20:31.7
20BEL Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffart, Pjotr Karel A Dielen)1:20:43.6
21LAT Letland (Edgars Mise, Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotins, Aleksandrs Patrijuks)1:21:02.8
22LTU Litouwen (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas)1:21:05.5
23JAP Japan (Kosuke Ozaki, Mikito Tachizaki, Shohei Kodama, Kazuki Baisho)1:22:33.4
24KAZ Kazachstan (Anton Pantov, Roman Yeremin, Vladislav Vitenko, Maxim Braun)ronde
25CHN China (Fangming Cheng, Wenqiang Wang, Xuezhi Li, Zhenyu Zhu)ronde
26ROU Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Denis Serban)ronde
27KOR Zuid-Korea (Timofey Lapshin, Yong-gyu Kim, Su-Young Lee, Dujin Choi)ronde

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden