De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Pokljuka - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Pokljuka - Uitslagen Heren 2019/2020

SloveniëSlovenië - 9 December 2019 - 15 December 2019


Individueel Heren - 12 December 2019


1SUINiklas Hartweg (SUI)40:46.5
2RUSDaniil Serokhvostov (RUS)42:23.5
3GERMax Barchewitz (GER)42:24.3
4GERTim Grotian (GER)43:11.4
5FRAAmbroise Meunier (FRA)43:40.2
6SLOMatic Repnik (SLO)43:43.1
7AUTMagnus Oberhauser (AUT)43:48.2
8BLRIlya Auseyenka (BLR)43:52.6
9FRASébastien Mahon (FRA)43:59.8
10FRAThomas Briffaz (FRA)44:16.2
11FRAPierre Monney (FRA)44:16.8
12ITADidier Bionaz (ITA)44:28.7
13UKRYevhen Ivchenko (UKR)44:39.2
14CZEPetr Kanský (CZE)44:44.6
15SUILaurin Fravi (SUI)44:46.1
16SLOAlex Cisar (SLO)44:51.4
17GERJulian Hollandt (GER)44:59.6
18FINPatrik Kuuttinen (FIN)45:02.1
19SLOLovro Planko (SLO)45:02.6
20CZEOndrej Manek (CZE)45:04.6
21BLRRoman Chepyzhov (BLR)45:12.3
22CZETomas Mikyska (CZE)45:14.3
23RUSVadim Istamgulov (RUS)45:19.4
24GERPhilipp Lipowitz (GER)45:29.2
25LTUNikita Romanov (LTU)45:30.7
26GERSimon Kaiser (GER)45:33.5
27CZEJonas Marecek (CZE)45:33.7
28CZEJosef Kabrda (CZE)45:35.6
29CZEJakub Kocian (CZE)45:51.3
30POLLukasz Baleczny (POL)45:53.2
31ITAIacopo Leonesio (ITA)46:10.8
32SLOJernej Goropecnik (SLO)46:13.1
33RUSAleksandr Bektuganov (RUS)46:19.0
34KAZNikita Akimov (KAZ)46:20.8
35FRAOscar Lombardot (FRA)46:22.6
36AUTDominic Unterweger (AUT)46:28.7
37ITADaniele Fauner (ITA)46:31.5
38GERLucas Lechner (GER)46:31.6
39UKROleksandr Ponomarenko (UKR)46:37.7
40NZLCampbell Wright (NZL)46:38.4
41SLOAnton Vidmar (SLO)46:40.9
42SVKLukas Ottinger (SVK)46:45.1
43UKRSerhiy Telen (UKR)46:47.8
44RUSAleksandr Miakonkii (RUS)46:54.1
45UKRYurii Sytnyk (UKR)46:57.3
46ESTMarkus Rene Epner (EST)47:03.1
47AUTThomas Postl (AUT)47:10.8
48ITACedric Christille (ITA)47:15.8
49DENRasmus Schiellerup (DEN)47:19.3
50ESTMarten Aolaid (EST)47:23.4
51BLRKiryl Tsiuryn (BLR)47:36.8
52FRAGuillaume Desmus (FRA)47:49.2
53KAZVladislav Kireyev (KAZ)47:50.9
54SVKTomas Sklenarik (SVK)47:52.2
55LATRenars Birkentals (LAT)47:54.4
56SVKSamuel Hubac (SVK)47:56.8
57GERHans Koellner (GER)47:57.8
58LTULinas Banys (LTU)47:59.5
59AUTLucas Pitzer (AUT)48:08.4
60UKRRoman Borovyk (UKR)48:19.2
61RUSDionis Roduner (RUS)48:25.5
62BLRStsiapan Danilau (BLR)48:27.8
63ITADavid Zingerle (ITA)48:59.4
64BLRAliaksandr Matskevich (BLR)49:04.0
65ESTTuudor Palm (EST)49:07.4
66FINOtto Invenius (FIN)49:08.2
67SUIElias Kaegi (SUI)49:30.4
68POLWojciech Skorusa (POL)49:41.5
69LATAleksandrs Kuznecovs (LAT)49:54.1
70BIHAleksa Vukovic (BIH)50:22.5
71LTUGytis Mikoliunas (LTU)50:27.1
72ITATommaso Giacomel (ITA)50:28.4
73SUIGion Stalder (SUI)50:29.3
74FINSanttu Panttila (FIN)50:35.4
75SLOTilen Gregorka (SLO)50:38.2
76UKRMykola Nychyporenko (UKR)51:06.2
77RUSNikita Matveev (RUS)51:12.5
78UKRDmytrii Hrushchak (UKR)51:18.7
79BULKrasimir Atanasov (BUL)51:47.7
80LTURomualdas Aleksandrovas (LTU)51:49.6
81MGLEnkhsaikhan Enkhbat (MGL)51:52.8
82TURDemir Cihad (TUR)51:54.4
83ITAMichele Molinari (ITA)52:08.4
84FRALéo Raffin (FRA)52:25.7
85KAZSemyon Vdovin (KAZ)52:32.8
86CROSven Kupresak (CRO)52:42.9
87SLOBlaz Debeljak (SLO)53:24.6
88BULVasil Zashev (BUL)53:29.3
89MDACristin Stratan (MDA)53:41.9
90ROUMarian Folea (ROU)53:49.3
91GRLSondre Slettemark (GRL)54:25.0
92AUTAndreas Hechenberger (AUT)54:35.7
93ROURobert Grumeza (ROU)54:40.8
94POLMichal Neumann (POL)54:46.7
95LTUDarius Dinda (LTU)54:48.5
96ESTMarkus Faster (EST)54:51.5
97KAZKiril Bauer (KAZ)55:04.8
98BULDeyan Razlozhki (BUL)55:24.1
99SVKDamian Cesnek (SVK)55:50.9
100MACDarko Krsteski (MAC)56:50.2
101GBRTitus Clark (GBR)57:40.6
102SRBOmar Hodzic (SRB)57:47.4
103CROVito Blazenic (CRO)58:01.8
104ROUNicolae Girbacea (ROU)58:03.7
105MDAVictor Sendrea (MDA)58:15.0
106MACAndonaki Kostoski (MAC)58:43.1
107KAZDanil Chervenko (KAZ)58:51.3
108ESTMark Iljin (EST)59:25.3
109BIHDavor Skipina (BIH)59:29.5
110ROUZalan Kovacs (ROU)1:00:09.8
111SRBSabahudin Rastic (SRB)1:00:10.4
112BIHLuka Vreco (BIH)1:00:21.1
113MGLGombonyam Battogtokh (MGL)1:01:25.8
114BULNikolay Todorov (BUL)1:01:37.0
115CROKarlo Kunstek (CRO)1:01:58.3
116AUSChristian Mahon (AUS)1:03:32.5
117SRBEman Muhovic (SRB)1:05:19.8
118BIHUros Lalovic (BIH)1:06:01.6
119MGLTaivanbaatar Batkhuyag (MGL)1:06:17.9
120GEONika Chubko (GEO)1:06:59.2
121MACNikola Kotoski (MAC)1:09:00.3
122KGZIslam Turganbaev (KGZ)1:09:06.8
123AUSDavid Patterson (AUS)1:11:25.7
124BIHFilip Subotic (BIH)1:11:59.2
125CROKresimir Grguric (CRO)1:14:29.3

Sprint Heren - 14 December 2019


1ITADidier Bionaz (ITA)28:51.3
2GERJulian Hollandt (GER)28:58.4
3SUINiklas Hartweg (SUI)29:00.4
4RUSDaniil Serokhvostov (RUS)29:07.4
5GERTim Grotian (GER)29:17.2
6CZEJonas Marecek (CZE)29:18.5
7KAZVladislav Kireyev (KAZ)29:18.9
8ITATommaso Giacomel (ITA)29:31.7
9FRASébastien Mahon (FRA)29:34.0
10FRAGuillaume Desmus (FRA)29:40.6
11RUSVadim Istamgulov (RUS)29:41.0
12SLOAlex Cisar (SLO)29:47.4
13ITAMichele Molinari (ITA)29:52.4
14FRAAmbroise Meunier (FRA)29:58.7
15CZEJakub Kocian (CZE)29:59.8
16BLRRoman Chepyzhov (BLR)30:05.5
17CZETomas Mikyska (CZE)30:06.3
18GERMax Barchewitz (GER)30:09.7
19FRAPierre Monney (FRA)30:12.5
20BLRKiryl Tsiuryn (BLR)30:14.3
21ITADavid Zingerle (ITA)30:21.8
22SLOLovro Planko (SLO)30:23.7
23POLMarcin Zawol (POL)30:26.2
24FRAThomas Briffaz (FRA)30:27.1
25ITADaniele Fauner (ITA)30:31.1
26SUILaurin Fravi (SUI)30:33.2
27UKRYevhen Ivchenko (UKR)30:36.9
28RUSAleksandr Miakonkii (RUS)30:38.8
29SLOMatic Repnik (SLO)30:41.2
30RUSNikita Matveev (RUS)30:41.5
31UKRSerhiy Telen (UKR)30:42.5
32BLRAliaksandr Matskevich (BLR)30:55.1
33GERHans Koellner (GER)30:58.7
34ITAIacopo Leonesio (ITA)31:03.3
35GERSimon Kaiser (GER)31:04.3
36FRAOscar Lombardot (FRA)31:07.0
37ESTMarkus Rene Epner (EST)31:07.7
38UKROleksandr Ponomarenko (UKR)31:08.7
39FINPatrik Kuuttinen (FIN)31:11.9
40BLRIlya Auseyenka (BLR)31:12.4
41LATRenars Birkentals (LAT)31:12.8
42CZEOndrej Manek (CZE)31:14.2
43AUTThomas Postl (AUT)31:21.9
44NZLCampbell Wright (NZL)31:23.8
45GERPhilipp Lipowitz (GER)31:30.4
46SVKTomas Sklenarik (SVK)31:31.2
47CZEJosef Kabrda (CZE)31:32.5
48RUSDionis Roduner (RUS)31:33.4
49ESTMarten Aolaid (EST)31:34.6
50SLOAnton Vidmar (SLO)31:35.9
51UKRRoman Borovyk (UKR)31:36.2
52ITACedric Christille (ITA)31:39.6
53SUIElias Kaegi (SUI)31:44.7
54AUTAndreas Hechenberger (AUT)31:51.0
55AUTLucas Pitzer (AUT)31:51.1
56POLWojciech Skorusa (POL)31:59.2
57LTUNikita Romanov (LTU)32:01.3
58FRALéo Raffin (FRA)32:02.3
59UKRYurii Sytnyk (UKR)32:04.7
60AUTDominic Unterweger (AUT)32:13.3
61POLMichal Neumann (POL)32:18.2
62POLLukasz Baleczny (POL)32:18.3
63UKRDmytrii Hrushchak (UKR)32:18.8
64GERLucas Lechner (GER)32:18.9
65SLOJernej Goropecnik (SLO)32:23.2
66SLOBlaz Debeljak (SLO)32:26.0
67BLRStsiapan Danilau (BLR)32:26.2
68SVKSamuel Hubac (SVK)32:27.9
69CZEPetr Kanský (CZE)32:32.3
70RUSAleksandr Bektuganov (RUS)32:35.1
71SUIGion Stalder (SUI)32:39.7
72POLJan Gunka (POL)32:40.0
73ROURobert Grumeza (ROU)32:48.4
74KAZSemyon Vdovin (KAZ)32:53.0
75BIHAleksa Vukovic (BIH)32:58.5
76KAZKiril Bauer (KAZ)32:58.9
77LTUGytis Mikoliunas (LTU)33:03.5
78BULVasil Zashev (BUL)33:18.0
79MGLEnkhsaikhan Enkhbat (MGL)33:20.5
80SVKLukas Ottinger (SVK)33:24.7
81FINSanttu Panttila (FIN)33:29.5
82KAZNikita Akimov (KAZ)33:33.6
83SLOTilen Gregorka (SLO)33:36.7
84ROUMarian Folea (ROU)33:37.1
85MDACristin Stratan (MDA)33:39.3
86DENRasmus Schiellerup (DEN)33:41.1
87KAZDanil Chervenko (KAZ)33:53.3
88UKRMykola Nychyporenko (UKR)34:09.5
89LATNikita Kondrasovs (LAT)34:39.9
90SVKDamian Cesnek (SVK)34:40.3
91BULKrasimir Atanasov (BUL)34:41.2
92CROVito Blazenic (CRO)34:54.9
93BULDeyan Razlozhki (BUL)35:32.3
94LTURomualdas Aleksandrovas (LTU)35:48.6
95LATAleksandrs Kuznecovs (LAT)35:49.4
96GRLSondre Slettemark (GRL)36:12.1
97LATImant Malina (LAT)36:20.1
98BIHDavor Skipina (BIH)36:24.9
99ROUNicolae Girbacea (ROU)36:42.4
100ROUZalan Kovacs (ROU)36:45.9
101TURDemir Cihad (TUR)37:01.6
102ESTMark Iljin (EST)37:07.9
103MGLGombonyam Battogtokh (MGL)37:19.9
104BULNikolay Todorov (BUL)37:25.8
105MDAVictor Sendrea (MDA)37:32.3
106ESTMarkus Faster (EST)37:44.5
107CROKarlo Kunstek (CRO)37:46.9
108BIHUros Lalovic (BIH)38:02.6
109CROSven Kupresak (CRO)38:13.3
110TURAbdurrahim Duman (TUR)38:15.8
111SRBOmar Hodzic (SRB)38:19.8
112GREGeorgios Anastasiadis (GRE)38:50.7
113LTUDarius Dinda (LTU)39:13.8
114MACAndonaki Kostoski (MAC)39:18.7
115MGLTaivanbaatar Batkhuyag (MGL)39:37.4
116BIHLuka Vreco (BIH)40:20.0
117GBRTitus Clark (GBR)41:13.0
118BIHFilip Subotic (BIH)41:23.3
119GRESpyridonas Papadopoulos (GRE)41:27.7
120SRBSabahudin Rastic (SRB)41:40.0
121SRBEman Muhovic (SRB)41:57.2
122KGZIslam Turganbaev (KGZ)42:24.6
123MDALiviu Romanciuc (MDA)43:02.5
124KGZMusa Rakhmanberdi Uulu (KGZ)43:34.4
125MACNikola Petkovski (MAC)44:06.3
126GEONika Chubko (GEO)44:54.6
127AUSDavid Patterson (AUS)45:36.8
128MACDejvid Velickovski (MAC)48:01.6
129GEOArmen Avetisyan (GEO)49:58.4
130AUSChristian Mahon (AUS)50:06.4

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden