De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Nove Mesto - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2019/2020

Nove Mesto 2019/2020

TsjechiëTsjechië - Nove Mesto na Morave - 2 Maart 2020 - 8 Maart 2020


Sprint Dames - 5 Maart 2020


1GERDenise Herrmann (GER)18:51.0
2FRAAnaïs Bescond (FRA)19:18.2
3CZEMarketa Davidova (CZE)19:40.7
4FINMari Eder (FIN)19:50.0
5NORTiril Eckhoff (NOR)20:02.1
6SWEHanna Öberg (SWE)20:02.7
7ITALisa Vittozzi (ITA)20:04.7
8SWEElvira Oeberg (SWE)20:13.4
9POLMonika Hojnisz-Starega (POL)20:15.4
10FRAJustine Braisaz (FRA)20:15.6
11RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)20:24.3
12UKRValj Semerenko (UKR)20:25.7
13GERFranziska Preuss (GER)20:25.9
14FINKaisa Mäkäräinen (FIN)20:28.3
15AUTLisa Theresa Hauser (AUT)20:31.2
16RUSLarisa Kuklina (RUS)20:35.7
17CANEmma Lunder (CAN)20:35.8
18BULMilena Todorova (BUL)20:36.0
19AUTChristina Rieder (AUT)20:36.2
20ESTRegina Oja (EST)20:37.1
21UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)20:37.8
22FRACelia Aymonier (FRA)20:38.0
23SWELinn Persson (SWE)20:39.2
24ITADorothea Wierer (ITA)20:39.3
25NORIngrid Landmark Tandrevold (NOR)20:40.7
25FRAJulia Simon (FRA)20:40.7
27SVKPaulina Fialkova (SVK)20:41.2
28GERVanessa Hinz (GER)20:41.4
29USAJoanne Firesteel Reid (USA)20:41.5
30SUIAita Gasparin (SUI)20:43.4
31GERKarolin Horchler (GER)20:45.6
32UKRJuliya Dzhyma (UKR)20:46.1
33USAClare Egan (USA)20:53.9
34SWEJohanna Skottheim (SWE)20:56.0
35USASusan Dunklee (USA)20:56.1
36FINSuvi Minkkinen (FIN)21:01.2
37BLRHanna Sola (BLR)21:06.3
38CHNFanqi Meng (CHN)21:06.6
39CZELucie Charvatova (CZE)21:06.7
40RUSIrina Starykh (RUS)21:09.6
41POLKinga Zbylut (POL)21:10.6
42RUSElena Kruchinkina (RUS)21:11.6
43UKRVita Semerenko (UKR)21:13.2
44LATBaiba Bendika (LAT)21:14.1
45KAZGalina Vishnevskaya (KAZ)21:15.9
46FINErika Jänkä (FIN)21:16.0
47LTUNatalja Kocergina (LTU)21:16.5
48AUTKatharina Innerhofer (AUT)21:18.3
49UKROlena Pidhrushna (UKR)21:19.5
50JAPFuyuko Tachizaki (JAP)21:21.5
51SUIElisa Gasparin (SUI)21:30.2
52SLOLea Einfalt (SLO)21:30.6
53CHNJialin Tang (CHN)21:31.6
54SUISelina Gasparin (SUI)21:33.1
55BULDaniela Kadeva (BUL)21:33.7
56NORKaroline Offigstad Knotten (NOR)21:36.4
57CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)21:36.8
58LTUGabriele Lescinskaite (LTU)21:38.6
59ITAFederica Sanfilippo (ITA)21:39.0
60SUILena Häcki (SUI)21:41.0
60FRAChloé Chevalier (FRA)21:41.0
62GERJanina Hettich (GER)21:42.5
63RUSKristina Reztsova (RUS)21:50.0
64CZEJessica Jislova (CZE)21:50.1
65GERFranziska Hildebrand (GER)21:51.1
66AUTJulia Schwaiger (AUT)21:51.4
67ESTTuuli Tomingas (EST)21:52.5
68NORIda Lien (NOR)21:56.7
69POLAnna Maka (POL)22:02.3
70BLRIryna Kryuko (BLR)22:10.4
71BLRIrina Kruchinkina (BLR)22:10.8
72CANMegan Bankes (CAN)22:11.8
73CANEmily Dickson (CAN)22:12.3
74JAPSari Maeda (JAP)22:15.2
75SVKVeronika Machyniakova (SVK)22:18.9
76CANNadia Moser (CAN)22:19.3
77ESTJohanna Talihaerm (EST)22:25.8
78JAPYurie Tanaka (JAP)22:26.7
79CHNYuanmeng Chu (CHN)22:27.4
80SLONika Vindisar (SLO)22:32.6
81SWEMona Brorsson (SWE)22:33.2
82ESTKadri Lehtla (EST)22:43.4
83POLMagdalena Gwizdon (POL)22:43.5
84ITAMichela Carrara (ITA)22:51.1
85SWEAnna Magnusson (SWE)23:08.1
86RUSUliana Kaisheva (RUS)23:09.6
87SVKIvona Fialkova (SVK)23:23.8
88KAZAlina Kolomiyets (KAZ)23:29.1
89BULMaria Zdravkova (BUL)23:45.8
90KAZAnastassiya Kondratyeva (KAZ)23:51.8
91KOREun-jung Ko (KOR)23:54.1
92USAEmily Dreissigacker (USA)23:57.4
93SLOPolona Klemencic (SLO)24:01.7
94KORJumi Jung (KOR)24:11.6
95KORMariya Abe (KOR)24:27.7
96SVKHenrieta Horvatova (SVK)24:52.1
97ROUEniko Marton (ROU)25:25.5
98ROUAndreea Mezdrea (ROU)28:05.7

Aflossing Dames - 7 Maart 2020


1NOR Noorwegen (Karoline Offigstad Knotten, Ida Lien, Ingrid Landmark Tandrevold, Tiril Eckhoff)1:09:14.8
2FRA Frankrijk (Julia Simon, Justine Braisaz, Chloé Chevalier, Anaïs Bescond)1:09:43.5
3GER Duitsland (Karolin Horchler, Vanessa Hinz, Franziska Preuss, Denise Herrmann)1:10:11.8
4UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Juliya Dzhyma, Valj Semerenko, Olena Pidhrushna)1:10:13.3
5RUS Rusland (Ekaterina Yurlova-Percht, Irina Starykh, Larisa Kuklina, Kristina Reztsova)1:10:26.5
6ITA Italië (Lisa Vittozzi, Federica Sanfilippo, Michela Carrara, Dorothea Wierer)1:11:16.1
7SWE Zweden (Johanna Skottheim, Anna Magnusson, Elvira Oeberg, Linn Persson)1:11:18.1
8POL Polen (Kinga Zbylut, Monika Hojnisz-Starega, Anna Maka, Magdalena Gwizdon)1:12:44.8
9SUI Zwitserland (Elisa Gasparin, Selina Gasparin, Aita Gasparin, Lena Häcki)1:13:10.3
10CZE Tsjechië (Jessica Jislova, Marketa Davidova, Lucie Charvatova, Eva Kristejn Puskarcíková)1:13:10.3
11AUT Oostenrijk (Julia Schwaiger, Lisa Theresa Hauser, Christina Rieder, Katharina Innerhofer)1:13:44.5
12CHN China (Yuanmeng Chu, Jialin Tang, Fanqi Meng, Yan Zhang)1:13:53.1
13CAN Canada (Emily Dickson, Nadia Moser, Megan Bankes, Emma Lunder)1:14:04.6
14USA Verenigde Staten (Emily Dreissigacker, Susan Dunklee, Joanne Firesteel Reid, Clare Egan)1:14:12.5
15BLR Wit-Rusland (Hanna Sola, Elena Kruchinkina, Irina Kruchinkina, Iryna Kryuko)1:14:31.1
16FIN Finland (Suvi Minkkinen, Kaisa Mäkäräinen, Mari Eder, Erika Jänkä)1:14:53.2
17KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya, Alina Kolomiyets, Anastassiya Kondratyeva, Yelizaveta Belchenko)1:15:39.1
18EST Estland (Tuuli Tomingas, Johanna Talihaerm, Kadri Lehtla, Regina Oja)1:15:57.0
19SLO Slovenië (Nika Vindisar, Lea Einfalt, Polona Klemencic, Nina Zadravec)1:18:39.4
20SVK Slowakije (Paulina Fialkova, Ivona Fialkova, Henrieta Horvatova, Veronika Machyniakova)+1 ronde
21BUL Bulgarije (Daniela Kadeva, Dafinka Koeva, Maria Zdravkova, Milena Todorova)+1 ronde
22JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Sari Maeda, Yurie Tanaka, Asuka Hachisuka)+1 ronde
23KOR Zuid-Korea (Eun-jung Ko, Jumi Jung, Mariya Abe, Anna Boulygina-Frolina)+1 ronde

Massa start Dames - 8 Maart 2020

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden