De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Annecy-Le Grand Bornand - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019/2020

Annecy-Le Grand Bornand 2019/2020

FrankrijkFrankrijk - Annecy - 16 December 2019 - 22 December 2019


Sprint Heren - 19 December 2019


1GERBenedikt Doll (GER)23:22.1
2NORTarjei Bø (NOR)23:31.5
3FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)23:33.4
4NORJohannes Thingnes Bø (NOR)23:36.9
5NORErlend Bjøntegaard (NOR)23:37.1
6NORJohannes Dale (NOR)23:48.8
7ITADominik Windisch (ITA)23:50.1
8FRASimon Desthieux (FRA)23:58.5
9ITALukas Hofer (ITA)23:59.2
10AUTJulian Eberhard (AUT)24:02.6
11RUSAlexandr Loginov (RUS)24:06.9
12FRAMartin Fourcade (FRA)24:09.0
13NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)24:14.5
14GERJohannes Kühn (GER)24:16.6
15SWEMartin Ponsiluoma (SWE)24:19.7
16CZEJakub Stvrtecky (CZE)24:20.9
17CZEMichal Krcmar (CZE)24:21.6
18UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)24:25.1
19KORTimofey Lapshin (KOR)24:26.4
20FRAEmilien Jacquelin (FRA)24:28.1
21GERArnd Peiffer (GER)24:32.4
22BULVladimir Iliev (BUL)24:33.3
23BELFlorent Claude (BEL)24:33.4
24RUSNikita Porshnev (RUS)24:34.2
25GERPhilipp Horn (GER)24:35.1
26AUTSimon Eder (AUT)24:37.7
27SWESebastian Samuelsson (SWE)24:37.8
28RUSMatvey Eliseev (RUS)24:38.5
29BLRSergey Bocharnikov (BLR)24:39.7
29RUSEvgeniy Garanichev (RUS)24:39.7
31UKRAnton Dudchenko (UKR)24:40.0
32GERSimon Schempp (GER)24:41.6
33FINTero Seppälä (FIN)24:43.7
34UKRArtem Pryma (UKR)24:49.2
35FRAFabien Claude (FRA)24:50.9
36LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)24:51.0
37CZEAdam Vaclavik (CZE)24:53.4
38USALeif Nordgren (USA)24:58.5
39UKRRuslan Tkalenko (UKR)24:58.9
40USASean Doherty (USA)24:59.7
41RUSDmitry Malyshko (RUS)25:01.0
42SWEJesper Nelin (SWE)25:04.1
43NORTorstein Stenersen (NOR)25:06.2
44SLOKlemen Bauer (SLO)25:06.8
45CHNFangming Cheng (CHN)25:08.4
46BLRMikita Labastau (BLR)25:10.7
47SLORok Trsan (SLO)25:12.6
48SUIMario Dolder (SUI)25:13.7
49AUTFelix Leitner (AUT)25:15.3
50SLOMiha Dovzan (SLO)25:18.2
51FINTuomas Harjula (FIN)25:21.6
52AUTDominik Landertinger (AUT)25:22.9
53SUIJoscha Burkhalter (SUI)25:23.1
54POLGrzegorz Guzik (POL)25:23.7
55RUSEduard Latypov (RUS)25:27.6
56SWEPeppe Femling (SWE)25:28.3
57SUISerafin Wiestner (SUI)25:29.4
58SUIBenjamin Weger (SUI)25:31.2
59FRAAntonin Guigonnat (FRA)25:31.9
60ITAThomas Bormolini (ITA)25:33.3
61USAJake Brown (USA)25:37.1
62JAPMikito Tachizaki (JAP)25:38.4
63ESTKalev Ermits (EST)25:40.1
64BLRMaksim Varabei (BLR)25:45.5
65LTUTomas Kaukenas (LTU)25:47.2
66CANJules Burnotte (CAN)25:49.3
67KAZRoman Yeremin (KAZ)25:51.5
68FINOlli Hiidensalo (FIN)25:54.9
69UKRArtem Tyshchenko (UKR)25:56.4
70ROUGeorge Buta (ROU)25:56.8
71CZEVitezslav Hornig (CZE)25:57.9
72AUTTobias Eberhard (AUT)26:01.0
73BULAnton Sinapov (BUL)26:02.1
74SVKMartin Otcenas (SVK)26:02.5
75LTUVytautas Strolia (LTU)26:02.9
76LTUKarol Dombrovski (LTU)26:05.0
77ESTRene Zahkna (EST)26:05.1
78BLRRaman Yaliotnau (BLR)26:07.2
79USAAlexander Mc Intosh Howe (USA)26:08.1
80SVKSimon Bartko (SVK)26:08.8
81CHNXingyuan Yan (CHN)26:11.4
82GERErik Lesser (GER)26:15.1
83JAPKosuke Ozaki (JAP)26:15.7
84SLOJakov Fak (SLO)26:21.5
85KAZAnton Pantov (KAZ)26:23.8
86NORFredrik Gjesbakk (NOR)26:24.1
87POLLukasz Szczurek (POL)26:33.7
88CANScott Gow (CAN)26:36.8
89BELThierry Langer (BEL)26:56.5
90LATAleksandrs Patrijuks (LAT)26:57.9
91ROUCornel Puchianu (ROU)27:01.5
92ESTRobert Heldna (EST)27:11.2
93GREApostolos Angelis (GRE)27:13.6
94KAZVladislav Vitenko (KAZ)27:23.4
95SVKTomas Hasilla (SVK)27:24.9
96LATRoberts Slotins (LAT)27:39.7
97ESTRaido Raenkel (EST)27:53.6
98KORYong-gyu Kim (KOR)28:27.9
99POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)28:43.9
100JAPShohei Kodama (JAP)29:17.9

Achtervolging Heren - 21 December 2019


1NORJohannes Thingnes Bø (NOR)30:07.8
2FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)30:29.8
3NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)31:07.8
4NORTarjei Bø (NOR)31:09.5
5GERBenedikt Doll (GER)31:31.6
6FRAEmilien Jacquelin (FRA)31:40.1
7FRAMartin Fourcade (FRA)31:40.3
8NORErlend Bjøntegaard (NOR)31:49.8
9GERArnd Peiffer (GER)31:59.4
10GERSimon Schempp (GER)32:06.1
11GERPhilipp Horn (GER)32:11.8
12NORJohannes Dale (NOR)32:14.6
13RUSAlexandr Loginov (RUS)32:15.9
14CZEMichal Krcmar (CZE)32:39.7
15FRASimon Desthieux (FRA)32:39.9
16AUTJulian Eberhard (AUT)32:40.5
17ITADominik Windisch (ITA)32:42.2
18BULVladimir Iliev (BUL)33:02.0
19SWEMartin Ponsiluoma (SWE)33:02.4
20UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)33:02.8
21KORTimofey Lapshin (KOR)33:07.3
22BELFlorent Claude (BEL)33:10.8
23GERJohannes Kühn (GER)33:11.8
24ITALukas Hofer (ITA)33:12.2
25SLORok Trsan (SLO)33:12.4
26AUTSimon Eder (AUT)33:14.2
27UKRArtem Pryma (UKR)33:15.6
28BLRMikita Labastau (BLR)33:15.7
29UKRAnton Dudchenko (UKR)33:23.3
30RUSMatvey Eliseev (RUS)33:33.4
31RUSNikita Porshnev (RUS)33:33.8
32ITAThomas Bormolini (ITA)33:34.0
33LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)33:43.0
34FRAFabien Claude (FRA)33:45.1
35SWEPeppe Femling (SWE)33:46.5
36RUSEvgeniy Garanichev (RUS)34:01.6
37FINTero Seppälä (FIN)34:07.8
38BLRSergey Bocharnikov (BLR)34:12.4
39SWESebastian Samuelsson (SWE)34:16.0
40SWEJesper Nelin (SWE)34:16.8
41CZEAdam Vaclavik (CZE)34:17.3
42CZEJakub Stvrtecky (CZE)34:18.1
43FRAAntonin Guigonnat (FRA)34:18.5
44SUIBenjamin Weger (SUI)34:22.5
45AUTFelix Leitner (AUT)34:27.0
46RUSEduard Latypov (RUS)34:32.7
47UKRRuslan Tkalenko (UKR)34:33.1
48USALeif Nordgren (USA)34:44.1
49SUISerafin Wiestner (SUI)34:50.4
50SLOKlemen Bauer (SLO)34:56.7
51RUSDmitry Malyshko (RUS)34:58.6
52NORTorstein Stenersen (NOR)35:03.9
53CHNFangming Cheng (CHN)35:05.5
54USASean Doherty (USA)35:13.8
55AUTDominik Landertinger (AUT)35:32.4
56SLOMiha Dovzan (SLO)35:53.6
57POLGrzegorz Guzik (POL)35:56.0
58SUIMario Dolder (SUI)35:58.4
59FINTuomas Harjula (FIN)36:23.9
60SUIJoscha Burkhalter (SUI)36:37.2

Massa start Heren - 22 December 2019

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden