Ruhpolding 2019/2020
Duitsland - Ruhpolding - 9 Januari 2020 - 19 Januari 2020
1 | Frankrijk (Emilien Jacquelin, Martin Fourcade, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet) | 1:18:11.2 |
2 | Noorwegen (Johannes Dale, Erlend Bjøntegaard, Tarjei Bø, Vetle Sjåstad Christiansen) | 1:19:23.4 |
3 | Oostenrijk (Dominik Landertinger, Simon Eder, Felix Leitner, Julian Eberhard) | 1:19:35.5 |
4 | Rusland (Evgeniy Garanichev, Matvey Eliseev, Eduard Latypov, Alexandr Loginov) | 1:19:43.5 |
5 | Duitsland (Roman Rees, Philipp Nawrath, Arnd Peiffer, Benedikt Doll) | 1:20:24.3 |
6 | Wit-Rusland (Anton Smolski, Sergey Bocharnikov, Mikita Labastau, Raman Yaliotnau) | 1:20:50.2 |
7 | Slovenië (Rok Trsan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Miha Dovzan) | 1:21:06.9 |
8 | Oekraïne (Artem Tyshchenko, Artem Pryma, Anton Dudchenko, Dmytro Pidruchnyi) | 1:21:53.8 |
9 | Zweden (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson) | 1:22:17.1 |
10 | Verenigde Staten (Leif Nordgren, Sean Doherty, Paul Schommer, Jake Brown) | 1:22:21.0 |
11 | Tsjechië (Michal Slesingr, Ondrej Moravec, Jakub Stvrtecky, Michal Krcmar) | 1:22:34.2 |
12 | Italië (Lukas Hofer, Thomas Bormolini, Daniele Cappellari, Dominik Windisch) | 1:23:29.7 |
13 | Polen (Andrzej Nedza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Lukasz Szczurek, Marcin Szwajnos) | 1:23:42.5 |
14 | Litouwen (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas) | 1:23:48.8 |
15 | Finland (Tero Seppälä, Olli Hiidensalo, Jaakko Ranta, Tuomas Harjula) | 1:23:57.8 |
16 | Zwitserland (Mario Dolder, Benjamin Weger, Jeremy Finello, Serafin Wiestner) | 1:24:07.8 |
17 | Bulgarije (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev) | 1:24:23.6 |
18 | China (Fangming Cheng, Xingyuan Yan, Xuezhi Li, Jinle Tang) | 1:24:33.3 |
19 | Canada (Jules Burnotte, Scott Gow, Aidan Millar, Christian Gow) | 1:24:38.8 |
20 | Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffart, César Beauvais) | ronde |
21 | Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, Denis Serban, Raul Antonio Flore) | ronde |
22 | Estland (Rene Zahkna, Kalev Ermits, Kristo Siimer, Raido Raenkel) | ronde |
23 | Zuid-Korea (Timofey Lapshin, Dujin Choi, Su-Young Lee, Sangrea Kim) | ronde |
24 | Letland (Edgars Mise, Aleksandrs Patrijuks, Roberts Slotins, Andrejs Rastorgujevs) | ronde |
25 | Slowakije (Michal Sima, Martin Otcenas, Simon Bartko, Tomas Hasilla) | ronde |
26 | Kazachstan (Anton Pantov, Roman Yeremin, Timur Kuts, Vladislav Vitenko) | ronde |
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Heren : Algemene informatie