De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Oberhof - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2019/2020

Oberhof 2019/2020

DuitslandDuitsland - Oberhof - 6 Januari 2020 - 12 Januari 2020


Sprint Dames - 9 Januari 2020


1NORMarte Olsbu Røiseland (NOR)22:04.9
2GERDenise Herrmann (GER)22:38.0
3FRAJulia Simon (FRA)22:52.3
4ITADorothea Wierer (ITA)23:06.7
5NORTiril Eckhoff (NOR)23:12.0
6SVKPaulina Fialkova (SVK)23:14.0
7CANEmma Lunder (CAN)23:19.8
8POLMonika Hojnisz-Starega (POL)23:19.9
9POLKamila Zuk (POL)23:34.7
10AUTKatharina Innerhofer (AUT)23:37.7
11FINKaisa Mäkäräinen (FIN)23:39.0
12FINMari Eder (FIN)23:40.3
13BLRIryna Kryuko (BLR)23:49.5
14USASusan Dunklee (USA)23:52.5
15GERVanessa Hinz (GER)23:54.7
16UKRJuliya Dzhyma (UKR)23:57.8
17CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)23:58.4
18SUISelina Gasparin (SUI)24:02.2
19RUSSvetlana Mironova (RUS)24:04.7
20ITALisa Vittozzi (ITA)24:07.5
21SWEHanna Öberg (SWE)24:07.7
22RUSAnna Boulygina-Frolina (RUS)24:12.8
23CZEMarketa Davidova (CZE)24:16.1
24JAPFuyuko Tachizaki (JAP)24:16.7
25UKRValj Semerenko (UKR)24:17.7
26FRACelia Aymonier (FRA)24:18.7
27SWELinn Persson (SWE)24:20.3
28FRAJustine Braisaz (FRA)24:20.6
29RUSAnastasiia Porshneva (RUS)24:21.7
30RUSLarisa Kuklina (RUS)24:23.6
31FRAAnaïs Bescond (FRA)24:26.4
32USAClare Egan (USA)24:30.9
33SWEElvira Oeberg (SWE)24:31.0
34NORIngrid Landmark Tandrevold (NOR)24:33.2
35RUSElena Kruchinkina (RUS)24:39.8
36UKROlena Pidhrushna (UKR)24:41.0
37NORSynnoeve Solemdal (NOR)24:42.7
38FRAChloé Chevalier (FRA)24:45.0
39GERJanina Hettich (GER)24:45.1
40SUIElisa Gasparin (SUI)24:46.7
41ITAFederica Sanfilippo (ITA)24:47.9
42SWEAnna Magnusson (SWE)24:56.0
43CZELucie Charvatova (CZE)24:58.2
44CHNJialin Tang (CHN)25:00.1
45SLOLea Einfalt (SLO)25:02.5
46CANEmily Dickson (CAN)25:03.5
46UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)25:03.5
48GERMaren Hammerschmidt (GER)25:04.4
49AUTChristina Rieder (AUT)25:05.8
50RUSKristina Reztsova (RUS)25:09.2
51SUILena Häcki (SUI)25:14.3
52UKRVita Semerenko (UKR)25:15.8
53SVKIvona Fialkova (SVK)25:16.2
54BLRHanna Sola (BLR)25:20.1
55SLONina Zadravec (SLO)25:23.1
56POLKinga Zbylut (POL)25:25.4
57ESTJohanna Talihaerm (EST)25:27.6
58ESTTuuli Tomingas (EST)25:31.1
59SWEMona Brorsson (SWE)25:33.4
59NORKaroline Offigstad Knotten (NOR)25:33.4
61GERFranziska Hildebrand (GER)25:40.1
62SWEJohanna Skottheim (SWE)25:40.3
63ESTRegina Oja (EST)25:41.5
64JAPSari Maeda (JAP)25:46.4
65CZEJessica Jislova (CZE)25:51.7
66POLMagdalena Gwizdon (POL)25:52.1
67SUIAita Gasparin (SUI)25:55.1
68GERMarion Deigentesch (GER)25:55.7
69RUSIrina Starykh (RUS)25:56.2
70USAEmily Dreissigacker (USA)25:56.3
71AUTTamara Steiner (AUT)25:57.6
72LATBaiba Bendika (LAT)25:58.0
73AUTDunja Zdouc (AUT)26:02.6
74JAPYurie Tanaka (JAP)26:05.5
75ITANicole Gontier (ITA)26:10.7
76ITAMichela Carrara (ITA)26:22.4
77BULMilena Todorova (BUL)26:23.5
78CHNYuanmeng Chu (CHN)26:28.6
79USAHallie Grossman (USA)26:36.6
80LTUGabriele Lescinskaite (LTU)26:37.2
81KAZYelizaveta Belchenko (KAZ)26:40.4
82FINJenny Fellman (FIN)26:42.3
83FINSuvi Minkkinen (FIN)26:42.8
84CZETereza Vobornikova (CZE)26:50.5
85CHNYan Zhang (CHN)26:51.8
86BLRDzinara Alimbekava (BLR)26:53.8
87BULMaria Zdravkova (BUL)26:54.8
88KAZAnastassiya Kondratyeva (KAZ)27:04.9
89BULDafinka Koeva (BUL)27:07.3
90SLOPolona Klemencic (SLO)27:12.9
91LTUNatalja Kocergina (LTU)27:17.3
92SVKVeronika Machyniakova (SVK)27:32.1
93KAZGalina Vishnevskaya (KAZ)27:33.0
94ROUAna Larisa Cotrus (ROU)27:36.4
95ESTGrete Gaim (EST)27:45.5
96SVKTerezia Poliakova (SVK)27:58.2
97MDAAlla Ghilenko (MDA)28:00.5
98KORSeon-Su Kim (KOR)28:04.0
99KOREun-jung Ko (KOR)28:33.7
100AUTSimone Kupfner (AUT)28:41.6

Aflossing Dames - 11 Januari 2020


1NOR Noorwegen (Synnoeve Solemdal, Ingrid Landmark Tandrevold, Marte Olsbu Røiseland, Tiril Eckhoff)1:14:11.6
2SWE Zweden (Elvira Oeberg, Linn Persson, Mona Brorsson, Hanna Öberg)1:14:32.7
3FRA Frankrijk (Julia Simon, Anaïs Bescond, Celia Aymonier, Justine Braisaz)1:14:44.7
4GER Duitsland (Vanessa Hinz, Janina Hettich, Maren Hammerschmidt, Denise Herrmann)1:15:22.0
5SUI Zwitserland (Elisa Gasparin, Selina Gasparin, Aita Gasparin, Lena Häcki)1:15:36.1
6UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Juliya Dzhyma, Valj Semerenko, Olena Pidhrushna)1:15:47.5
7RUS Rusland (Kristina Reztsova, Anastasiia Porshneva, Svetlana Mironova, Larisa Kuklina)1:16:32.3
8BLR Wit-Rusland (Dzinara Alimbekava, Iryna Kryuko, Irina Kruchinkina, Elena Kruchinkina)1:16:49.0
9ITA Italië (Lisa Vittozzi, Dorothea Wierer, Federica Sanfilippo, Michela Carrara)1:16:52.8
10CZE Tsjechië (Jessica Jislova, Lucie Charvatova, Marketa Davidova, Eva Kristejn Puskarcíková)1:17:50.2
11AUT Oostenrijk (Dunja Zdouc, Katharina Innerhofer, Christina Rieder, Tamara Steiner)1:18:20.3
12USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Clare Egan, Hallie Grossman, Emily Dreissigacker)1:18:45.4
13POL Polen (Monika Hojnisz-Starega, Kamila Zuk, Kinga Zbylut, Magdalena Gwizdon)1:18:54.1
14EST Estland (Regina Oja, Johanna Talihaerm, Tuuli Tomingas, Grete Gaim)1:19:58.0
15FIN Finland (Mari Eder, Kaisa Mäkäräinen, Suvi Minkkinen, Jenny Fellman)1:20:25.1
16CHN China (Jialin Tang, Yuanmeng Chu, Ying Qu, Yan Zhang)1:20:37.2
17JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Sari Maeda, Yurie Tanaka, Asuka Hachisuka)1:20:44.5
18SLO Slovenië (Polona Klemencic, Lea Einfalt, Nina Zadravec, Tais Vozelj)+ 1 ronde
19KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya, Yelizaveta Belchenko, Alina Kolomiyets, Anastassiya Kondratyeva)+ 1 ronde
20CAN Canada (Sarah Beaudry, Emily Dickson, Nadia Moser, Emma Lunder)+ 1 ronde
21BUL Bulgarije (Milena Todorova, Maria Zdravkova, Dafinka Koeva, Daniela Kadeva)+ 1 ronde
22KOR Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Eun-jung Ko, Seon-Su Kim, Jiae Park)+ 1 ronde

Massa start Dames - 12 Januari 2020

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden