De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschap Junioren - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Heren 2019/2020

ZwitserlandZwitserland - Lenzerheide - 27 Januari 2020 - 2 Februari 2020


Individueel Heren - 27 Januari 2020


1GERMax Barchewitz (GER)40:15.8
2NORVebjoern Soerum (NOR)40:34.5
3SUISebastian Stalder (SUI)41:02.5
4FRASébastien Mahon (FRA)41:08.9
5KAZVladislav Kireyev (KAZ)41:31.1
6RUSKirill Bazhin (RUS)41:43.5
7NORFredrik Qvist Bucher-Johannessen (NOR)41:43.6
8ITADidier Bionaz (ITA)41:44.8
9SLOAnton Vidmar (SLO)41:47.8
10CZEMikulas Karlik (CZE)41:54.1
11ROUGeorge Marian Coltea (ROU)41:57.4
12FRAThomas Briffaz (FRA)41:59.3
13NORJoergen Brendengen Krogsaeter (NOR)42:01.7
14GERDanilo Riethmueller (GER)42:05.0
15SUINiklas Hartweg (SUI)42:08.4
16SLOAlex Cisar (SLO)42:08.6
17CZEVitezslav Hornig (CZE)42:12.0
18BLRIlya Auseyenka (BLR)42:12.4
19CANAdam Runnalls (CAN)42:16.9
20ESTKristo Siimer (EST)42:22.4
21ITAPatrick Braunhofer (ITA)42:24.4
22GERJulian Hollandt (GER)42:33.6
23ITATommaso Giacomel (ITA)42:36.2
24KAZAlexandr Mukhin (KAZ)42:38.5
25POLWojciech Filip (POL)42:45.1
26RUSVadim Istamgulov (RUS)42:49.2
27UKRRoman Borovyk (UKR)42:53.8
28RUSDaniil Serokhvostov (RUS)42:55.1
29ITAMichele Molinari (ITA)43:02.0
30ESTRobert Heldna (EST)43:25.7
31ROUFlorin-Catalin Buta (ROU)43:29.9
32FINTuomas Harjula (FIN)43:37.1
33RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)43:39.3
34GERTim Grotian (GER)43:39.9
35AUTMagnus Oberhauser (AUT)43:47.7
36BLRDzmitry Lazouski (BLR)43:54.6
37USAGarrett Beckrich (USA)43:56.2
38FRAGuillaume Desmus (FRA)43:58.6
39FINOtto-Eemil Karvinen (FIN)44:12.7
40SLOBlaz Debeljak (SLO)44:17.6
41LATEdgars Mise (LAT)44:18.0
42UKRYevhen Ivchenko (UKR)44:24.5
43LTULinas Banys (LTU)44:25.2
44LTUMaksim Fomin (LTU)44:26.1
45UKRYurii Sytnyk (UKR)44:35.3
46USALars Hammernes Leopold (USA)44:41.6
47BLRKiryl Tsiuryn (BLR)44:42.1
48MACStavre Jada (MAC)44:42.4
49ESTMart Vsivtsev (EST)44:42.9
50LTUNikita Romanov (LTU)44:45.3
51NORJoergen Saeter (NOR)44:46.2
52USACamren Nielsen (USA)44:48.1
53CZETomas Mikyska (CZE)45:06.3
54UKRSerhiy Telen (UKR)45:19.3
55SWEOskar Ohlsson (SWE)45:30.3
56AUTThomas Postl (AUT)45:33.9
57SVKLukas Ottinger (SVK)45:38.2
58SWEHenning Sjokvist (SWE)45:47.8
59SVKTomas Sklenarik (SVK)45:48.7
60POLWojciech Janik (POL)46:16.4
61POLPrzemyslaw Pancerz (POL)46:23.2
62CANLucas Smith (CAN)46:34.0
63AUTLucas Pitzer (AUT)46:38.2
64LTUJokubas Mackine (LTU)46:48.5
65FRAMartin Bourgeois-République (FRA)46:56.4
66SWEMalte Stefansson (SWE)47:08.0
67POLWojciech Skorusa (POL)47:12.0
68SVKSamuel Hubac (SVK)47:16.3
69ROUAdelin Miodrag Duicu (ROU)47:19.2
70SLOTilen Gregorka (SLO)47:27.2
71SUILaurin Fravi (SUI)47:39.1
72USAVaclav Cervenka (USA)47:42.3
73BIHMilos Colic (BIH)47:44.4
74AUTJakob Ruckendorfer (AUT)47:49.1
75JAPRyu Yamamoto (JAP)47:53.2
76BLRRoman Chepyzhov (BLR)48:09.2
77FINJuho Hoekkae (FIN)48:09.9
78FINPatrik Kuuttinen (FIN)48:20.0
79MDACristin Stratan (MDA)48:22.4
80BELPjotr Karel A Dielen (BEL)48:33.2
81SVKPeter Golian (SVK)48:35.0
82CZEJiri Manek (CZE)48:39.4
83SUINico Salutt (SUI)48:41.4
84LATRudis Balodis (LAT)49:05.5
85CANReid Lovstrom (CAN)49:16.6
86CANRyan Elden (CAN)49:24.0
87KAZDastan Deldesh (KAZ)50:08.7
88ARGJavier Gimenez (ARG)50:11.5
89KAZBekentay Turlubekov (KAZ)50:17.6
90BULPetar Velchev (BUL)50:37.1
91JAPKoya Takahata (JAP)51:25.4
92JAPTaku Terasawa (JAP)51:30.5
93SWEViktor Brandt (SWE)51:39.9
94MGLBilguun Altankhuyag (MGL)53:49.1
95AUSArchie Gordon (AUS)53:53.6
96BULNikolay Todorov (BUL)54:02.9
97MGLAdiyajargal Tseren-Ochir (MGL)54:15.7
98BRAMatheus De Santana Vasconcellos (BRA)54:26.2
99GRENikolaos Tsourekas (GRE)54:41.9
100BELTim De Ridder (BEL)55:55.0
101AUSWill Neuhaus (AUS)58:54.8

Aflossing Heren - 29 Januari 2020


1RUS Rusland (Kirill Bazhin, Daniil Serokhvostov, Vadim Istamgulov, Said Karimulla Khalili)1:32:07.7
2GER Duitsland (Max Barchewitz, Tim Grotian, Julian Hollandt, Danilo Riethmueller)1:32:27.7
3FRA Frankrijk (Thomas Briffaz, Guillaume Desmus, Martin Bourgeois-République, Sébastien Mahon)1:32:32.6
4NOR Noorwegen (Vetle Paulsen, Fredrik Qvist Bucher-Johannessen, Joergen Brendengen Krogsaeter, Vebjoern Soerum)1:32:44.0
5SUI Zwitserland (Sebastian Stalder, Nico Salutt, Laurin Fravi, Niklas Hartweg)1:33:14.2
6CZE Tsjechië (Vitezslav Hornig, Mikulas Karlik, Tomas Mikyska, Jakub Stvrtecky)1:33:29.9
7BLR Wit-Rusland (Ilya Auseyenka, Dzmitry Lazouski, Ivan Tulatsin, Kiryl Tsiuryn)1:33:32.0
8SWE Zweden (Henning Sjokvist, Anton Ivarsson, Oskar Ohlsson, Malte Stefansson)1:34:50.3
9UKR Oekraïne (Roman Borovyk, Yurii Sytnyk, Yevhen Ivchenko, Serhiy Telen)1:35:35.6
10SLO Slovenië (Alex Cisar, Anton Vidmar, Blaz Debeljak, Tilen Gregorka)1:35:42.5
11POL Polen (Wojciech Filip, Wojciech Janik, Wojciech Skorusa, Przemyslaw Pancerz)1:35:57.0
12LTU Litouwen (Linas Banys, Maksim Fomin, Jokubas Mackine, Nikita Romanov)1:36:42.5
13FIN Finland (Otto-Eemil Karvinen, Tuomas Harjula, Patrik Kuuttinen, Juho Hoekkae)1:37:03.7
14USA Verenigde Staten (Lars Hammernes Leopold, Garrett Beckrich, Vaclav Cervenka, Camren Nielsen)1:37:40.7
15ROU Roemenië (Florin-Catalin Buta, Adelin Miodrag Duicu, George Marian Coltea, Robert Grumeza)1:38:18.2
16SVK Slowakije (Lukas Ottinger, Samuel Hubac, Peter Golian, Tomas Sklenarik)1:38:32.4
17CAN Canada (Adam Runnalls, Ryan Elden, Reid Lovstrom, Lucas Smith)1:39:02.4
18AUT Oostenrijk (Magnus Oberhauser, Thomas Postl, Lucas Pitzer, Jakob Ruckendorfer)1:39:28.1
19KAZ Kazachstan (Alexandr Mukhin, Vladislav Kireyev, Dastan Deldesh, Bekentay Turlubekov)1:39:58.8
20EST Estland (Mart Vsivtsev, Kristo Siimer, Tuudor Palm, Robert Heldna)1:43:53.9
21BEL Belgie (Pjotr Karel A Dielen, César Beauvais, Florent Gabriel, Tim De Ridder)1:46:55.8

Sprint Heren - 1 Februari 2020


1NORVebjoern Soerum (NOR)24:02.7
2CZEJakub Stvrtecky (CZE)24:27.8
3BLRDzmitry Lazouski (BLR)24:34.2
4NORJoergen Brendengen Krogsaeter (NOR)24:37.1
5RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)24:39.6
6ITATommaso Giacomel (ITA)24:48.0
7GERDanilo Riethmueller (GER)24:50.3
8NORVetle Paulsen (NOR)24:53.0
9SUINiklas Hartweg (SUI)24:57.0
10CZEMikulas Karlik (CZE)24:58.8
11SLOAlex Cisar (SLO)25:10.1
12FRAEmilien Claude (FRA)25:12.2
13LATEdgars Mise (LAT)25:18.4
14ESTKristo Siimer (EST)25:22.0
15RUSDaniil Serokhvostov (RUS)25:25.9
16RUSKirill Bazhin (RUS)25:34.6
17ITADidier Bionaz (ITA)25:38.7
18CZEVitezslav Hornig (CZE)25:38.9
19SWEOskar Ohlsson (SWE)25:39.4
20KAZAlexandr Mukhin (KAZ)25:40.7
21CZETomas Mikyska (CZE)25:45.3
22NORFredrik Qvist Bucher-Johannessen (NOR)25:46.1
23BLRIlya Auseyenka (BLR)25:46.8
24GERTim Grotian (GER)25:50.2
25SUISebastian Stalder (SUI)25:58.7
26AUTThomas Postl (AUT)26:02.0
27FRAThomas Briffaz (FRA)26:02.6
28FRASébastien Mahon (FRA)26:03.3
29FRAGuillaume Desmus (FRA)26:03.9
30SWEMalte Stefansson (SWE)26:08.9
31AUTLucas Pitzer (AUT)26:12.7
32USALars Hammernes Leopold (USA)26:13.6
33FINOtto-Eemil Karvinen (FIN)26:16.1
34CANAdam Runnalls (CAN)26:18.1
35KAZVladislav Kireyev (KAZ)26:21.0
36ITAPatrick Braunhofer (ITA)26:22.7
37ROUGeorge Marian Coltea (ROU)26:23.3
38USAGarrett Beckrich (USA)26:23.8
39BLRAliaksandr Matskevich (BLR)26:28.2
40SLOBlaz Debeljak (SLO)26:33.6
41SLOAnton Vidmar (SLO)26:38.4
42SVKTomas Sklenarik (SVK)26:39.2
43RUSNikita Matveev (RUS)26:42.5
44ROUFlorin-Catalin Buta (ROU)26:43.1
45JAPRyu Yamamoto (JAP)26:44.9
46UKRYurii Sytnyk (UKR)26:51.3
47LTULinas Banys (LTU)26:51.4
48BLRKiryl Tsiuryn (BLR)26:52.2
49UKRYevhen Ivchenko (UKR)26:53.2
50POLPrzemyslaw Pancerz (POL)26:53.9
51GERMax Barchewitz (GER)27:00.2
52NORJoergen Saeter (NOR)27:06.0
53USAVaclav Cervenka (USA)27:06.1
54ESTRobert Heldna (EST)27:11.5
55SWEHenning Sjokvist (SWE)27:14.0
56BELPjotr Karel A Dielen (BEL)27:15.5
57FINJuho Hoekkae (FIN)27:16.9
58LTUMaksim Fomin (LTU)27:19.4
59ROUAdelin Miodrag Duicu (ROU)27:23.4
60UKRSerhiy Telen (UKR)27:25.0
61SVKLukas Ottinger (SVK)27:26.1
62GERJulian Hollandt (GER)27:28.6
63MACStavre Jada (MAC)27:32.5
64POLWojciech Filip (POL)27:36.9
65JAPTaku Terasawa (JAP)27:42.6
66FINTuomas Harjula (FIN)27:49.6
67CANReid Lovstrom (CAN)27:53.2
68SVKSamuel Hubac (SVK)27:59.6
69FINPatrik Kuuttinen (FIN)28:01.9
70SUILaurin Fravi (SUI)28:03.7
71POLWojciech Janik (POL)28:09.6
72AUTMagnus Oberhauser (AUT)28:11.0
73LATRudis Balodis (LAT)28:19.6
74ITADaniele Fauner (ITA)28:21.6
75POLWojciech Skorusa (POL)28:25.5
76LTUJokubas Mackine (LTU)28:28.5
77BIHMilos Colic (BIH)28:34.2
78AUTDominic Unterweger (AUT)28:35.7
79KAZDastan Deldesh (KAZ)28:40.1
80LTUNikita Romanov (LTU)28:42.2
81SVKPeter Golian (SVK)28:46.2
82CANRyan Elden (CAN)29:00.9
83BELCésar Beauvais (BEL)29:05.7
84KAZKiril Bauer (KAZ)29:08.8
85SLOTilen Gregorka (SLO)29:09.0
86BULNikolay Todorov (BUL)29:10.6
87JAPKoya Takahata (JAP)29:21.7
88ESTMart Vsivtsev (EST)29:28.7
89ARGJavier Gimenez (ARG)29:35.5
90CANLucas Smith (CAN)30:09.7
91BULPetar Velchev (BUL)30:13.5
92USACamren Nielsen (USA)30:13.8
93GRENikolaos Tsourekas (GRE)30:14.9
94AUSArchie Gordon (AUS)30:32.5
95SUINico Salutt (SUI)30:35.2
96MDACristin Stratan (MDA)30:42.0
97MGLBilguun Altankhuyag (MGL)30:55.5
98ESTRuslan Rakhmanov (EST)31:19.7
99BIHMarko Stanojevic (BIH)31:26.6
100MGLAdiyajargal Tseren-Ochir (MGL)31:49.2
101BELTim De Ridder (BEL)32:48.1
102BRAMatheus De Santana Vasconcellos (BRA)33:21.5
103AUSWill Neuhaus (AUS)34:56.7
104GEONika Chubko (GEO)40:49.7

Achtervolging Heren - 2 Februari 2020


1GERDanilo Riethmueller (GER)35:34.2
2RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)35:34.8
3SLOAlex Cisar (SLO)35:35.4
4BLRDzmitry Lazouski (BLR)35:41.3
5NORFredrik Qvist Bucher-Johannessen (NOR)35:45.1
6NORVebjoern Soerum (NOR)35:57.5
7SUINiklas Hartweg (SUI)36:05.9
8NORVetle Paulsen (NOR)36:12.9
9CZEMikulas Karlik (CZE)36:13.0
10CZEVitezslav Hornig (CZE)36:17.0
11NORJoergen Brendengen Krogsaeter (NOR)36:17.8
12ITATommaso Giacomel (ITA)36:40.3
13ITADidier Bionaz (ITA)36:42.8
14RUSDaniil Serokhvostov (RUS)36:55.1
15SUISebastian Stalder (SUI)36:55.7
16CZEJakub Stvrtecky (CZE)36:58.6
17RUSKirill Bazhin (RUS)37:02.1
18FRAEmilien Claude (FRA)37:10.9
19CZETomas Mikyska (CZE)37:13.1
20FRASébastien Mahon (FRA)37:25.0
21CANAdam Runnalls (CAN)37:34.2
22SWEMalte Stefansson (SWE)37:43.9
23GERTim Grotian (GER)37:51.6
24GERMax Barchewitz (GER)37:55.2
25BLRIlya Auseyenka (BLR)37:55.4
26FRAThomas Briffaz (FRA)38:07.6
27KAZVladislav Kireyev (KAZ)38:07.9
28LATEdgars Mise (LAT)38:08.4
29ROUGeorge Marian Coltea (ROU)38:08.5
30KAZAlexandr Mukhin (KAZ)38:10.5
31ESTKristo Siimer (EST)38:11.8
32USAGarrett Beckrich (USA)38:11.8
33AUTLucas Pitzer (AUT)38:51.0
34ITAPatrick Braunhofer (ITA)38:54.7
35RUSNikita Matveev (RUS)38:58.8
36AUTThomas Postl (AUT)39:01.7
37SWEOskar Ohlsson (SWE)39:02.6
38SLOAnton Vidmar (SLO)39:18.2
39FINOtto-Eemil Karvinen (FIN)39:26.1
40ROUFlorin-Catalin Buta (ROU)39:34.4
41NORJoergen Saeter (NOR)39:42.8
42UKRSerhiy Telen (UKR)39:47.7
43BLRKiryl Tsiuryn (BLR)39:50.8
44SLOBlaz Debeljak (SLO)40:07.0
45USALars Hammernes Leopold (USA)40:15.5
46POLPrzemyslaw Pancerz (POL)40:24.4
47UKRYurii Sytnyk (UKR)40:25.1
48BLRAliaksandr Matskevich (BLR)40:38.1
49USAVaclav Cervenka (USA)40:39.2
50SVKTomas Sklenarik (SVK)40:39.2
51LTUMaksim Fomin (LTU)40:42.8
52ROUAdelin Miodrag Duicu (ROU)40:57.9
53LTULinas Banys (LTU)41:12.2
54JAPRyu Yamamoto (JAP)41:14.0
55UKRYevhen Ivchenko (UKR)42:06.4
56SWEHenning Sjokvist (SWE)42:24.1
57BELPjotr Karel A Dielen (BEL)43:05.5
58FINJuho Hoekkae (FIN)43:49.6

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden