De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Hochfilzen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen 2019/2020

Hochfilzen 2019/2020

OostenrijkOostenrijk - Hochfilzen - 12 December 2019 - 15 December 2019


Sprint Dames - 13 December 2019


1ITADorothea Wierer (ITA)21:26.5
2NORIngrid Landmark Tandrevold (NOR)21:32.4
3RUSSvetlana Mironova (RUS)21:44.8
4SVKPaulina Fialkova (SVK)21:48.6
5SWEHanna Öberg (SWE)21:50.8
6CZELucie Charvatova (CZE)21:55.8
7NORMarte Olsbu Røiseland (NOR)21:58.9
8NORTiril Eckhoff (NOR)22:00.2
9UKRValj Semerenko (UKR)22:01.2
10FRAAnaïs Bescond (FRA)22:04.7
11AUTLisa Theresa Hauser (AUT)22:11.6
12UKROlena Pidhrushna (UKR)22:12.2
13FINKaisa Mäkäräinen (FIN)22:14.3
14POLKinga Zbylut (POL)22:16.0
15FRACaroline Colombo (FRA)22:16.9
16POLKamila Zuk (POL)22:18.2
17CZEJessica Jislova (CZE)22:19.9
18FRAJulia Simon (FRA)22:22.7
19RUSKristina Reztsova (RUS)22:25.1
20SUILena Häcki (SUI)22:25.7
21NORKaroline Offigstad Knotten (NOR)22:26.9
21SWELinn Persson (SWE)22:26.9
23ITALisa Vittozzi (ITA)22:27.0
24AUTKatharina Innerhofer (AUT)22:27.3
25FRAJustine Braisaz (FRA)22:31.5
26RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)22:34.7
27SWEElvira Oeberg (SWE)22:35.7
28ITANicole Gontier (ITA)22:35.9
29SWEMona Brorsson (SWE)22:36.7
30BLRHanna Sola (BLR)22:39.2
31SVKIvona Fialkova (SVK)22:40.4
32CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)22:41.2
33BLRIryna Kryuko (BLR)22:43.9
34BLRDzinara Alimbekava (BLR)22:47.6
35CZEMarketa Davidova (CZE)22:48.0
36LATBaiba Bendika (LAT)22:48.2
37FINMari Eder (FIN)22:49.4
38CHNYuanmeng Chu (CHN)22:52.0
39NORThekla Brun-Lie (NOR)22:52.3
40FRACelia Aymonier (FRA)22:52.7
41GERDenise Herrmann (GER)22:54.8
42GERVanessa Hinz (GER)22:55.2
43LTUNatalja Kocergina (LTU)22:56.8
44CHNJialin Tang (CHN)22:58.2
45ITAFederica Sanfilippo (ITA)22:59.2
46SUISelina Gasparin (SUI)23:01.4
47AUTChristina Rieder (AUT)23:05.3
48SWEElisabeth Högberg (SWE)23:07.3
49GERAnna Weidel (GER)23:08.7
50GERFranziska Hildebrand (GER)23:13.5
51FRAChloé Chevalier (FRA)23:16.8
52UKRVita Semerenko (UKR)23:18.0
53SUIAita Gasparin (SUI)23:19.0
54GERFranziska Preuss (GER)23:20.8
55UKRJuliya Dzhyma (UKR)23:21.7
56AUTJulia Schwaiger (AUT)23:21.9
57SUIIrene Cadurisch (SUI)23:25.5
58CANEmma Lunder (CAN)23:28.0
59ESTJohanna Talihaerm (EST)23:35.2
60RUSTamara Voronina (RUS)23:37.1
61RUSElena Kruchinkina (RUS)23:39.0
62RUSAnna Boulygina-Frolina (RUS)23:40.2
63POLMagdalena Gwizdon (POL)23:41.5
64GERKarolin Horchler (GER)23:43.4
65CANSarah Beaudry (CAN)23:44.0
66USAClare Egan (USA)23:45.9
67BLRDarya Blashko (BLR)23:47.0
68NORSynnoeve Solemdal (NOR)23:47.1
69RUSLarisa Kuklina (RUS)23:48.4
70SWEEmma Nilsson (SWE)23:49.3
71USAEmily Dreissigacker (USA)23:50.9
71BULMilena Todorova (BUL)23:50.9
73SLONina Zadravec (SLO)23:51.1
74SUIElisa Gasparin (SUI)23:52.2
75KAZYelizaveta Belchenko (KAZ)23:52.8
76FINJenny Fellman (FIN)23:55.3
77SLOLea Einfalt (SLO)23:58.6
78KAZGalina Vishnevskaya (KAZ)24:01.9
79SVKVeronika Machyniakova (SVK)24:03.3
80BULDaniela Kadeva (BUL)24:05.9
81JAPYurie Tanaka (JAP)24:07.6
82MDAAlla Ghilenko (MDA)24:20.2
83JAPFuyuko Tachizaki (JAP)24:27.8
84AUTDunja Zdouc (AUT)24:31.4
85ESTTuuli Tomingas (EST)24:33.5
86CANMegan Bankes (CAN)24:36.0
87USAJoanne Firesteel Reid (USA)24:37.2
88CHNYan Zhang (CHN)24:39.9
89LATJulija Matvijenko (LAT)24:42.8
90BULMaria Zdravkova (BUL)24:51.7
91SLOPolona Klemencic (SLO)24:52.8
92JAPAsuka Hachisuka (JAP)24:59.2
93KAZAnastassiya Kondratyeva (KAZ)24:59.6
94ESTGrete Gaim (EST)25:05.4
95USASusan Dunklee (USA)25:10.3
96ESTRegina Oja (EST)25:16.0
97LTUGabriele Lescinskaite (LTU)25:17.0
98FINSuvi Minkkinen (FIN)25:26.6
99CRONika Blazenic (CRO)25:43.6
100KOREun-jung Ko (KOR)25:46.5
101AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)25:49.0
102CANNadia Moser (CAN)26:10.6
103KORSeon-Su Kim (KOR)27:13.2
104ROUEniko Marton (ROU)27:16.7

Aflossing Dames - 14 December 2019


1NOR Noorwegen (Karoline Offigstad Knotten, Ingrid Landmark Tandrevold, Tiril Eckhoff, Marte Olsbu Røiseland)1:10:04.7
2RUS Rusland (Kristina Reztsova, Larisa Kuklina, Svetlana Mironova, Ekaterina Yurlova-Percht)1:10:12.9
3SUI Zwitserland (Elisa Gasparin, Selina Gasparin, Aita Gasparin, Lena Häcki)1:11:08.8
4UKR Oekraïne (Vita Semerenko, Valj Semerenko, Juliya Dzhyma, Olena Pidhrushna)1:11:13.9
5CAN Canada (Sarah Beaudry, Megan Bankes, Nadia Moser, Emma Lunder)1:11:14.0
6CZE Tsjechië (Jessica Jislova, Lucie Charvatova, Marketa Davidova, Eva Kristejn Puskarcíková)1:11:20.8
7FRA Frankrijk (Anaïs Bescond, Justine Braisaz, Celia Aymonier, Julia Simon)1:11:23.6
8USA Verenigde Staten (Joanne Firesteel Reid, Susan Dunklee, Clare Egan, Emily Dreissigacker)1:11:41.7
9POL Polen (Kinga Zbylut, Monika Hojnisz-Starega, Kamila Zuk, Magdalena Gwizdon)1:12:27.1
10SWE Zweden (Linn Persson, Elvira Oeberg, Mona Brorsson, Hanna Öberg)1:12:57.7
11ITA Italië (Lisa Vittozzi, Dorothea Wierer, Nicole Gontier, Federica Sanfilippo)1:13:01.8
12GER Duitsland (Karolin Horchler, Denise Herrmann, Vanessa Hinz, Franziska Hildebrand)1:13:10.3
13BLR Wit-Rusland (Dzinara Alimbekava, Iryna Kryuko, Hanna Sola, Irina Kruchinkina)1:13:20.3
14AUT Oostenrijk (Julia Schwaiger, Katharina Innerhofer, Lisa Theresa Hauser, Christina Rieder)1:14:38.5
15CHN China (Yuanmeng Chu, Jialin Tang, Yan Zhang, Fanqi Meng)1:15:21.6
16KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya, Yelizaveta Belchenko, Anastassiya Kondratyeva, Lyudmila Akhatova)1:15:36.1
17SLO Slovenië (Polona Klemencic, Lea Einfalt, Nina Zadravec, Tais Vozelj)1:15:37.0
18EST Estland (Regina Oja, Tuuli Tomingas, Johanna Talihaerm, Grete Gaim)1:16:41.2
19FIN Finland (Suvi Minkkinen, Mari Eder, Sanna Markkanen, Erika Jänkä)1:17:40.7
20KOR Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Eun-jung Ko, Seon-Su Kim, Jiae Park)ronde
21BUL Bulgarije (Milena Todorova, Daniela Kadeva, Lyubomira Pehlivanska, Lyubomira Pehlivanska)ronde

Achtervolging Dames - 15 December 2019


1NORTiril Eckhoff (NOR)29:14.6
2SWEHanna Öberg (SWE)+25.8
3NORIngrid Landmark Tandrevold (NOR)+39.7
4FRAJustine Braisaz (FRA)+47.9
5SVKPaulina Fialkova (SVK)+1:02.9
6FRAAnaïs Bescond (FRA)+1:07.8
7FINKaisa Mäkäräinen (FIN)+1:14.0
8CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)+1:16.0
9ITADorothea Wierer (ITA)+1:20.9
10FRACelia Aymonier (FRA)+1:21.7
11RUSSvetlana Mironova (RUS)+1:25.1
12GERVanessa Hinz (GER)+1:29.5
13FRAJulia Simon (FRA)+1:34.8
14UKRValj Semerenko (UKR)+1:45.3
15UKROlena Pidhrushna (UKR)+1:45.5
16SWEMona Brorsson (SWE)+1:46.5
17NORMarte Olsbu Røiseland (NOR)+1:49.0
18RUSKristina Reztsova (RUS)+1:49.3
19POLKinga Zbylut (POL)+1:51.9
20SWELinn Persson (SWE)+1:55.2
21NORKaroline Offigstad Knotten (NOR)+2:01.5
22RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)+2:05.2
23SWEElvira Oeberg (SWE)+2:11.2
24CZEMarketa Davidova (CZE)+2:11.6
25ITALisa Vittozzi (ITA)+2:13.9
26BLRIryna Kryuko (BLR)+2:15.1
27SUISelina Gasparin (SUI)+2:15.4
28LATBaiba Bendika (LAT)+2:15.6
29SUILena Häcki (SUI)+2:22.1
30CZELucie Charvatova (CZE)+2:30.1
31CZEJessica Jislova (CZE)+2:33.5
32POLKamila Zuk (POL)+2:48.3
33GERFranziska Hildebrand (GER)+2:52.9
34AUTKatharina Innerhofer (AUT)+2:56.5
35UKRVita Semerenko (UKR)+3:00.5
36RUSTamara Voronina (RUS)+3:02.7
37CANEmma Lunder (CAN)+3:09.0
38FRACaroline Colombo (FRA)+3:09.3
39AUTLisa Theresa Hauser (AUT)+3:15.4
40ITANicole Gontier (ITA)+3:18.4
41GERDenise Herrmann (GER)+3:26.3
42SWEElisabeth Högberg (SWE)+3:28.7
43CHNJialin Tang (CHN)+3:35.9
44AUTJulia Schwaiger (AUT)+3:36.4
45AUTChristina Rieder (AUT)+3:38.9
46FINMari Eder (FIN)+3:40.3
47FRAChloé Chevalier (FRA)+3:42.3
48NORThekla Brun-Lie (NOR)+3:47.0
49ITAFederica Sanfilippo (ITA)+3:49.0
50CHNYuanmeng Chu (CHN)+3:54.9
51ESTJohanna Talihaerm (EST)+3:58.2
52BLRHanna Sola (BLR)+3:59.5
53BLRDzinara Alimbekava (BLR)+4:10.8
54GERAnna Weidel (GER)+4:18.4
55SUIIrene Cadurisch (SUI)+4:37.3
56SVKIvona Fialkova (SVK)+4:38.3
57LTUNatalja Kocergina (LTU)+5:01.8

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden