De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Jeugd Olympische Winterspelen - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Jeugd Olympische Winterspelen - Uitslagen Heren 2019/2020

ZwitserlandZwitserland - 10 Januari 2020 - 15 Januari 2020


Individueel Heren - 11 Januari 2020


1RUSOleg Domichek (RUS)34:09.4
2AUTLukas Haslinger (AUT)34:23.0
3FRAMathieu Garcia (FRA)35:04.3
4GERElias Asal (GER)35:05.8
5NORStian Fedreheim (NOR)35:13.8
6NZLCampbell Wright (NZL)35:20.9
7FRALou Thievent (FRA)35:37.2
8UKRStepan Kinash (UKR)35:58.7
9NORVegard Thon (NOR)36:00.4
10POLJan Gunka (POL)36:08.1
11POLMarcin Zawol (POL)36:09.3
12MGLEnkhsaikhan Enkhbat (MGL)36:50.9
13SWEVictor Berglund (SWE)37:11.5
14SUIYanis Keller (SUI)37:20.2
15SWEFabian Hermansson (SWE)37:20.5
16SWEOscar Jr Andersson (SWE)37:32.3
16SLODrejc Trojer (SLO)37:32.3
18FRAAubin Gautier-Pelissier (FRA)37:36.1
19FINHenri Heikkinen (FIN)37:37.6
20UKRMark Kozak (UKR)37:48.1
21NOREmil Hage Streitlien (NOR)37:56.0
22ITAMarco Barale (ITA)37:59.2
23NORIsak Frey (NOR)38:04.2
24POLKonrad Badacz (POL)38:04.8
25SLOJasa Zidar (SLO)38:06.9
26BIHAleksa Vukovic (BIH)38:11.0
27GERFlorian Stasswender (GER)38:11.1
28RUSPavel Lyashok (RUS)38:13.0
29BLRAndrei Haurosh (BLR)38:15.4
30SLOMark Vozelj (SLO)38:17.6
31FRATheo Guiraud-Poillot (FRA)38:32.5
32KAZVadim Kurales (KAZ)38:32.8
33AUTJan Salzmann (AUT)38:44.2
34KAZArseniy Bezginov (KAZ)38:45.6
35FINVille-Valtteri Karvinen (FIN)38:46.0
36CANEthan Algra (CAN)38:53.7
37ESTMarkus Rene Epner (EST)38:58.3
38ITAPhilipp Tumler (ITA)38:59.6
39RUSRoman Morenkov (RUS)39:03.8
40BLRKanstantsin Baburau (BLR)39:09.4
41KAZDanil Chervenko (KAZ)39:17.4
42ESTTuudor Palm (EST)39:25.6
43ITANicolo Betemps (ITA)39:27.2
44CHNYuanyuan Shi (CHN)39:32.2
45SUIJan Roth (SUI)39:32.9
46RUSDenis Irodov (RUS)39:37.4
47FINKalle Loukkaanhuhta (FIN)39:43.9
48UKRVitalii Mandzyn (UKR)39:44.6
49LATNikita Kondrasovs (LAT)39:53.4
50AUTLeon Kienesberger (AUT)39:55.1
51AUTLukas Weissbacher (AUT)39:59.1
52BLRArtsiom Krylenka (BLR)40:09.2
53CZEPetr Hak (CZE)40:09.6
54CZEJakub Kudrnac (CZE)40:17.0
55BULKrasimir Atanasov (BUL)40:30.6
56LATImants Malina (LAT)40:35.7
57UKRSerhii Kryshtal (UKR)40:45.5
58GERDorian Endler (GER)41:00.4
59USAVan Ledger (USA)41:03.5
60MDAVictor Sendrea (MDA)41:03.6
61SVKMatej Gregor (SVK)41:04.6
62ITADaniel Oberegger (ITA)41:15.8
63CZEJan Semirad (CZE)41:20.7
64USACale Woods (USA)41:24.3
65SUINoe In-Albon (SUI)41:25.0
66GERFranz Schaser (GER)41:31.7
67ROUNicolae Girbacea (ROU)41:59.8
68CZELudek Abraham (CZE)42:03.2
69CANFinn Berg (CAN)42:08.1
70BULVasil Zashev (BUL)42:18.3
71JAPChiharu Ueda (JAP)42:20.7
72SUIFelix Ullmann (SUI)42:28.9
73AUSChristian Mahon (AUS)42:30.4
74CHNZhendong Gou (CHN)42:32.2
75ESTAndreas Koppa (EST)42:34.6
76USAEtienne Bordes (USA)42:39.8
77LTUDomas Jankauskas (LTU)42:59.4
78CROSven Kupresak (CRO)43:01.3
79ROUMarian Folea (ROU)43:03.3
80SVKBruno Matovic (SVK)43:04.1
81JAPKeita Momen (JAP)43:19.5
82LATAleksandrs Kuznecovs (LAT)43:29.8
83CHNZhaoyu Liu (CHN)43:50.1
84LTUDarius Dinda (LTU)44:05.8
85BULDeyan Razlozhki (BUL)44:13.4
86KORYunpil Cheon (KOR)44:24.7
87CANLucas Sadesky (CAN)44:41.3
88SRBOmar Hodzic (SRB)45:16.4
89MACDarko Krsteski (MAC)45:29.9
90BIHUros Lalovic (BIH)45:37.6
91JAPTaiki Ito (JAP)46:57.6
92GREAngelos Antoniadis (GRE)47:36.3
93SVKMatej Badan (SVK)48:39.2
94AUSDavid Patterson (AUS)49:25.1
95BIHDavor Skipina (BIH)49:45.8
96LTULukas Zukauskas (LTU)51:18.8
97TURBaris Oduncu (TUR)52:47.4
98AUSJonte Treasure (AUS)54:15.6

Sprint Heren - 14 Januari 2020


1POLMarcin Zawol (POL)19:23.8
2RUSDenis Irodov (RUS)19:36.4 +12.6
3NORVegard Thon (NOR)19:42.3 +18.5
4NZLCampbell Wright (NZL)19:45.1 +21.3
5UKRVitalii Mandzyn (UKR)19:59.8 +36.0
6ITAMarco Barale (ITA)20:00.6 +36.8
7SWEOscar Andersson (SWE)20:01.3 +37.5
8UKRStepan Kinash (UKR)20:08.0 +44.2
9CZELudek Abraham (CZE)20:13.3 +49.5
10BLRAndrei Haurosh (BLR)20:17.4 +53.6
11FRATheo Guiraud-Poillot (FRA)20:18.3 +54.5
12FRAMathieu Garcia (FRA)20:19.4 +55.6
13POLJan Gunka (POL)20:21.4 +57.6
14NORIsak Frey (NOR)20:27.0 +1:03.2
15POLKonrad Badacz (POL)20:27.2 +1:03.4
16NORStian Fedreheim (NOR)20:38.0 +1:14.2
17BULVasil Zashev (BUL)20:39.3 +1:15.5
18KAZVadim Kurales (KAZ)20:48.8 +1:25.0
19NOREmil Hage Streitlien (NOR)20:51.7 +1:27.9
20AUTLukas Weissbacher (AUT)20:51.8 +1:28.0
21GERFranz Schaser (GER)20:57.2 +1:33.4
22UKRMark Kozak (UKR)21:11.3 +1:47.5
23AUTLeon Kienesberger (AUT)21:13.1 +1:49.3
24GERFlorian Stasswender (GER)21:22.2 +1:58.4
25GERElias Asal (GER)21:23.8 +2:00.0
26CZEJakub Kudrnac (CZE)21:24.5 +2:00.7
27FRALou Thievent (FRA)21:28.5 +2:04.7
28SUIFelix Ullmann (SUI)21:29.8 +2:06.0
29SWEFabian Hermansson (SWE)21:32.8 +2:09.0
30RUSOleg Domichek (RUS)21:40.4 +2:16.6
31SLOJasa Zidar (SLO)21:42.1 +2:18.3
32SUIYanis Keller (SUI)21:42.5 +2:18.7
33KAZDanil Chervenko (KAZ)21:42.6 +2:18.8
34USAEtienne Bordes (USA)21:45.2 +2:21.4
35CZEPetr Hak (CZE)21:53.0 +2:29.2
36AUTJan Salzmann (AUT)21:59.7 +2:35.9
37ITANicolo Betemps (ITA)22:00.0 +2:36.2
37SLODrejc Trojer (SLO)22:00.0 +2:36.2
39RUSRoman Morenkov (RUS)22:01.3 +2:37.5
40CANEthan Algra (CAN)22:06.2 +2:42.4
41ESTTuudor Palm (EST)22:08.8 +2:45.0
42SUINoe In-Albon (SUI)22:13.0 +2:49.2
43RUSPavel Lyashok (RUS)22:18.7 +2:54.9
44SLOMark Vozelj (SLO)22:20.7 +2:56.9
45BLRKanstantsin Baburau (BLR)22:21.3 +2:57.5
46SVKMatej Gregor (SVK)22:26.6 +3:02.8
47SWEVictor Berglund (SWE)22:27.1 +3:03.3
47FRAAubin Gautier-Pelissier (FRA)22:27.1 +3:03.3
49MGLEnkhsaikhan Enkhbat (MGL)22:27.3 +3:03.5
50AUTLukas Haslinger (AUT)22:33.0 +3:09.2
51FINKalle Loukkaanhuhta (FIN)22:37.6 +3:13.8
52JAPChiharu Ueda (JAP)22:38.0 +3:14.2
53LATAleksandrs Kuznecovs (LAT)22:44.7 +3:20.9
54ROUZalan Kovacs (ROU)22:47.0 +3:23.2
55CZEJan Semirad (CZE)22:50.6 +3:26.8
56ESTAndreas Koppa (EST)22:51.1 +3:27.3
57CHNYuanyuan Shi (CHN)22:52.5 +3:28.7
58ITAPhilipp Tumler (ITA)22:58.5 +3:34.7
59CHNZhendong Gou (CHN)23:00.8 +3:37.0
60CHNZhaoyu Liu (CHN)23:03.9 +3:40.1
61UKRSerhii Kryshtal (UKR)23:07.3 +3:43.5
62FINVille-Valtteri Karvinen (FIN)23:13.4 +3:49.6
63GERDorian Endler (GER)23:14.4 +3:50.6
64USACale Woods (USA)23:15.3 +3:51.5
65BULKrasimir Atanasov (BUL)23:17.5 +3:53.7
66KAZArseniy Bezginov (KAZ)23:20.1 +3:56.3
67ITADaniel Oberegger (ITA)23:24.1 +4:00.3
67LATImants Malina (LAT)23:24.1 +4:00.3
69ROUNicolae Girbacea (ROU)23:25.4 +4:01.6
70FINHenri Heikkinen (FIN)23:27.8 +4:04.0
71KORYunpil Cheon (KOR)23:33.5 +4:09.7
72LTUDarius Dinda (LTU)23:37.6 +4:13.8
73LATNikita Kondrasovs (LAT)23:41.2 +4:17.4
74BLRArtsiom Krylenka (BLR)23:47.0 +4:23.2
75USAVan Ledger (USA)23:49.6 +4:25.8
76CROSven Kupresak (CRO)23:57.5 +4:33.7
77CANLucas Sadesky (CAN)24:05.8 +4:42.0
78SVKMatej Badan (SVK)24:07.2 +4:43.4
79BIHUros Lalovic (BIH)24:11.4 +4:47.6
80LTUDomas Jankauskas (LTU)24:21.5 +4:57.7
81JAPTaiki Ito (JAP)24:27.9 +5:04.1
82GREAngelos Antoniadis (GRE)24:40.0 +5:16.2
83SVKBruno Matovic (SVK)24:43.1 +5:19.3
84CANFinn Berg (CAN)24:59.0 +5:35.2
85SRBOmar Hodzic (SRB)25:09.6 +5:45.8
86BIHDavor Skipina (BIH)25:11.0 +5:47.2
87MACDarko Krsteski (MAC)25:16.8 +5:53.0
88BULDeyan Razlozhki (BUL)25:27.6 +6:03.8
89AUSChristian Mahon (AUS)25:30.5 +6:06.7
90JAPKeita Momen (JAP)25:35.7 +6:11.9
91ROUMarian Folea (ROU)25:37.2 +6:13.4
92MDAVictor Sendrea (MDA)26:34.1 +7:10.3
93TURBaris Oduncu (TUR)27:04.2 +7:40.4
94AUSDavid Patterson (AUS)27:09.5 +7:45.7
95LTULukas Zukauskas (LTU)27:49.3 +8:25.5
96AUSJonte Treasure (AUS)29:25.0 +10:01.2

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden