Ruhpolding 2017/2018
Duitsland - Ruhpolding - 9 Januari 2018 - 14 Januari 2018
1 | Noorwegen (Lars Helge Birkeland, Tarjei Bø, Emil Hegle Svendsen, Johannes Thingnes Bø) | 1:13:11.1 |
2 | Frankrijk (Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet, Martin Fourcade, Antonin Guigonnat) | 1:13:36.0 |
3 | Rusland (Alexey Volkov, Maxim Tsvetkov, Anton Babikov, Anton Shipulin) | 1:14:04.5 |
4 | Duitsland (Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Simon Schempp) | 1:14:37.6 |
5 | Oostenrijk (David Komatz, Simon Eder, Daniel Mesotitsch, Dominik Landertinger) | 1:14:50.9 |
6 | Zweden (Torstein Stenersen, Sebastian Samuelsson, Martin Ponsiluoma, Fredrik Lindström) | 1:15:01.7 |
7 | Italië (Thomas Bormolini, Lukas Hofer, Dominik Windisch, Thierry Chenal) | 1:15:09.6 |
8 | Tsjechië (Ondrej Hosek, Michal Krcmar, Michal Slesingr, Ondrej Moravec) | 1:15:16.5 |
9 | Bulgarije (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev) | 1:15:38.7 |
10 | Slovenië (Miha Dovzan, Mitja Drinovec, Lenart Oblak, Jakov Fak) | 1:15:57.5 |
11 | Kazachstan (Maxim Braun, Vassiliy Podkorytov, Timur Khamitgatin, Roman Yeremin) | 1:16:07.0 |
12 | Slowakije (Matej Kazar, Tomas Hasilla, Simon Bartko, Martin Otcenas) | 1:16:12.6 |
13 | Zwitserland (Serafin Wiestner, Jeremy Finello, Joscha Burkhalter, Mario Dolder) | 1:16:19.0 |
14 | Canada (Christian Gow, Scott Gow, Macx Davies, Brendan Green) | 1:16:33.4 |
15 | Oekraïne (Artem Pryma, Serhiy Semenov, Volodymyr Siemakov, Dmytro Pidruchnyi) | 1:16:47.3 |
16 | Wit-Rusland (Maksim Varabei, Raman Yaliotnau, Anton Smolski, Dzmitry Abasheu) | 1:16:49.8 |
17 | Estland (Rene Zahkna, Kalev Ermits, Roland Lessing, Kauri Koiv) | 1:16:50.7 |
18 | Japan (Mikito Tachizaki, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Kazuya Inomata) | 1:17:09.0 |
19 | Finland (Tuomas Gronman, Olli Hiidensalo, Tero Seppälä, Tuukka Invenius) | 1:17:34.3 |
20 | Polen (Lukasz Szczurek, Andrzej Nedza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Mateusz Janik) | 1:18:11.4 |
21 | Litouwen (Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia, Karol Dombrovski, Linas Banys) | 1:19:09.2 |
22 | Letland (Daumants Lusa, Oskars Muiznieks, Ilmars Bricis, Aleksandrs Patrijuks) | 1:20:39.7 |
23 | Belgie (Michael Rösch, Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffart) | 1:21:53.3 |
24 | Verenigde Staten (Lowell Bailey, Leif Nordgren, Tim Burke, Sean Doherty) | 1:29:32.7 |
25 | Zuid-Korea (Timofey Lapshin, Jong-min Kim, Dujin Choi, Seonhoe Heo) | +1 ronde |
26 | Roemenië (Remus Faur, George Buta, Cornel Puchianu, Gheorghe Pop) | +1 ronde |
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Heren : Algemene informatie