De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Oberhof - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2017/2018

Oberhof 2017/2018

DuitslandDuitsland - Oberhof - 2 Januari 2018 - 7 Januari 2018


Sprint Heren - 5 Januari 2018


1FRAMartin Fourcade (FRA)25:03.3
2NOREmil Hegle Svendsen (NOR)25:11.4
3NORJohannes Thingnes Bø (NOR)25:13.5
4USATim Burke (USA)25:23.4
5NORTarjei Bø (NOR)25:30.2
6ITALukas Hofer (ITA)25:50.0
7SLOJakov Fak (SLO)25:51.2
8SUIBenjamin Weger (SUI)25:52.2
9CZEMichal Krcmar (CZE)25:57.6
10UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)25:59.6
11CZEOndrej Moravec (CZE)26:04.4
12GERArnd Peiffer (GER)26:05.2
13FRASimon Desthieux (FRA)26:12.0
14KORTimofey Lapshin (KOR)26:14.6
15NORLars Helge Birkeland (NOR)26:22.4
16UKRArtem Pryma (UKR)26:23.9
17GERBenedikt Doll (GER)26:28.7
18AUTJulian Eberhard (AUT)26:28.8
18BLRSergey Bocharnikov (BLR)26:28.8
20GERJohannes Kühn (GER)26:30.6
21RUSMatvey Eliseev (RUS)26:30.8
22ITADominik Windisch (ITA)26:33.5
23RUSAlexandr Loginov (RUS)26:33.9
24SWEFredrik Lindström (SWE)26:34.5
25CZEJaroslav Soukup (CZE)26:36.0
26BELFlorent Claude (BEL)26:40.2
27SUIJeremy Finello (SUI)26:41.6
28RUSAnton Shipulin (RUS)26:45.8
29RUSAnton Babikov (RUS)26:48.1
30GERRoman Rees (GER)26:49.2
31AUTTobias Eberhard (AUT)26:50.4
32CANScott Gow (CAN)26:52.0
33FINTero Seppälä (FIN)26:52.9
34GERSimon Schempp (GER)26:53.0
34BULAnton Sinapov (BUL)26:53.0
36CANChristian Gow (CAN)26:53.6
37SWESebastian Samuelsson (SWE)26:54.3
38NORHenrik L'Abee-Lund (NOR)26:54.9
39SLOKlemen Bauer (SLO)26:55.4
40FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)26:57.4
41ITAThomas Bormolini (ITA)27:04.4
42ESTKalev Ermits (EST)27:04.5
43UKRVolodymyr Siemakov (UKR)27:05.3
44RUSMaxim Tsvetkov (RUS)27:07.5
45FINTuomas Gronman (FIN)27:10.9
46FRAAntonin Guigonnat (FRA)27:11.4
47ESTRoland Lessing (EST)27:12.4
48LTUTomas Kaukenas (LTU)27:12.9
49BLRDzmitry Abasheu (BLR)27:14.1
50SUISerafin Wiestner (SUI)27:14.9
51AUTDominik Landertinger (AUT)27:15.5
52NOROle Einar Bjørndalen (NOR)27:18.8
53UKRArtem Tyshchenko (UKR)27:20.7
54FRAEmilien Jacquelin (FRA)27:22.2
55RUSAlexey Volkov (RUS)27:22.7
56BLRRaman Yaliotnau (BLR)27:29.5
57CANBrendan Green (CAN)27:33.7
58CZETomas Krupcik (CZE)27:34.7
59BULVladimir Iliev (BUL)27:37.0
60SUIEligius Tambornino (SUI)27:40.2
61LTUVytautas Strolia (LTU)27:40.3
62SLOMitja Drinovec (SLO)27:41.4
63BLRVladimir Chepelin (BLR)27:41.6
64JAPTsukasa Kobonoki (JAP)27:44.1
65ROUCornel Puchianu (ROU)27:47.6
66POLGrzegorz Guzik (POL)27:48.8
67JAPMikito Tachizaki (JAP)27:50.3
68FRAJean Guillaume Beatrix (FRA)27:52.0
69KAZTimur Khamitgatin (KAZ)27:52.7
70SWEJesper Nelin (SWE)27:59.5
71ITAThierry Chenal (ITA)27:59.6
72ROURemus Faur (ROU)28:00.9
73POLLukasz Szczurek (POL)28:01.0
74LATOskars Muiznieks (LAT)28:01.2
75CZEAdam Vaclavik (CZE)28:02.7
76SWEPeppe Femling (SWE)28:08.4
77SVKSimon Bartko (SVK)28:10.0
78AUTDavid Komatz (AUT)28:14.0
79AUTFelix Leitner (AUT)28:17.2
80ESTRene Zahkna (EST)28:18.4
81UKRRuslan Tkalenko (UKR)28:19.5
82BULDimitar Gerdzhikov (BUL)28:25.9
83ROUGeorge Buta (ROU)28:26.8
84USASean Doherty (USA)28:27.7
85SLOMiha Dovzan (SLO)28:29.9
86SVKTomas Hasilla (SVK)28:30.5
87FINOlli Hiidensalo (FIN)28:30.9
87GBRScott Dixon (GBR)28:30.9
89KAZVassiliy Podkorytov (KAZ)28:31.9
90KAZVladislav Vitenko (KAZ)28:36.4
91BULMichail Kletcherov (BUL)28:51.5
92AUTDaniel Mesotitsch (AUT)28:55.7
93LTUKarol Dombrovski (LTU)28:57.3
94CANCarsen Campbell (CAN)29:08.6
95ITAGiuseppe Montello (ITA)29:10.8
96LATAleksandrs Patrijuks (LAT)29:21.4
97SVKMichal Sima (SVK)29:46.1
98LATDaumants Lusa (LAT)29:51.2
99POLMateusz Janik (POL)29:56.8
100SVKMichal Kubaliak (SVK)30:24.7
101GREApostolos Angelis (GRE)31:38.1
102KORJong-min Kim (KOR)31:39.6
103KAZMaxim Braun (KAZ)31:54.4

Achtervolging Heren - 6 Januari 2018


1FRAMartin Fourcade (FRA)32:23.6
2NORJohannes Thingnes Bø (NOR)+6.3
3NORTarjei Bø (NOR)+30.9
4NOREmil Hegle Svendsen (NOR)+1:04.7
5UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)+1:16.2
6ITALukas Hofer (ITA)+1:21.6
7SUIBenjamin Weger (SUI)+1:21.8
8CZEMichal Krcmar (CZE)+1:21.9
9GERBenedikt Doll (GER)+1:25.9
10GERArnd Peiffer (GER)+1:28.5
11SLOJakov Fak (SLO)+1:33.5
12RUSAnton Shipulin (RUS)+1:43.1
13CZEOndrej Moravec (CZE)+1:43.6
14USATim Burke (USA)+1:43.7
15SWEFredrik Lindström (SWE)+1:45.8
16FRASimon Desthieux (FRA)+1:47.7
17BLRSergey Bocharnikov (BLR)+1:50.9
18RUSAlexandr Loginov (RUS)+2:06.4
19GERRoman Rees (GER)+2:07.1
20NORLars Helge Birkeland (NOR)+2:09.4
21CANChristian Gow (CAN)+2:19.2
22KORTimofey Lapshin (KOR)+2:27.8
23SWESebastian Samuelsson (SWE)+2:36.5
24NORHenrik L'Abee-Lund (NOR)+2:57.9
25UKRArtem Pryma (UKR)+3:11.4
26RUSMatvey Eliseev (RUS)+3:11.6
27FRAAntonin Guigonnat (FRA)+3:11.8
28RUSAlexey Volkov (RUS)+3:15.7
29AUTJulian Eberhard (AUT)+3:22.2
30SUIJeremy Finello (SUI)+3:25.0
31BELFlorent Claude (BEL)+3:29.6
32FINTero Seppälä (FIN)+3:31.0
33AUTDominik Landertinger (AUT)+3:42.9
34GERJohannes Kühn (GER)+3:44.9
35ESTKalev Ermits (EST)+3:45.0
36NOROle Einar Bjørndalen (NOR)+3:46.0
37SUISerafin Wiestner (SUI)+3:48.6
38AUTTobias Eberhard (AUT)+3:48.9
39SLOKlemen Bauer (SLO)+3:52.1
40FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)+3:56.7
41ITAThomas Bormolini (ITA)+4:10.2
42LTUTomas Kaukenas (LTU)+4:14.9
43FRAEmilien Jacquelin (FRA)+4:15.0
44BULAnton Sinapov (BUL)+4:18.0
45RUSMaxim Tsvetkov (RUS)+4:23.7
46FINTuomas Gronman (FIN)+4:24.1
47BULVladimir Iliev (BUL)+4:25.2
48ITADominik Windisch (ITA)+4:31.5
49BLRDzmitry Abasheu (BLR)+4:40.2
50CANScott Gow (CAN)+4:45.0
51ESTRoland Lessing (EST)+4:50.9
52CZEJaroslav Soukup (CZE)+5:10.2
53BLRRaman Yaliotnau (BLR)+5:22.7
54CANBrendan Green (CAN)+5:26.1
55RUSAnton Babikov (RUS)+5:35.9
56CZETomas Krupcik (CZE)+5:40.0
57SUIEligius Tambornino (SUI)+7:59.3

Aflossing Heren - 7 Januari 2018


1SWE Zweden (Martin Ponsiluoma, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson, Fredrik Lindström)1:19:44.1
2ITA Italië (Thomas Bormolini, Lukas Hofer, Dominik Windisch, Thierry Chenal)+1:10.8
3NOR Noorwegen (Vetle Sjåstad Christiansen, Henrik L'Abee-Lund, Lars Helge Birkeland, Tarjei Bø)+2:04.6
4RUS Rusland (Alexey Volkov, Alexandr Loginov, Anton Babikov, Anton Shipulin)+2:32.1
5FRA Frankrijk (Emilien Jacquelin, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet, Antonin Guigonnat)+2:41.3
6GER Duitsland (Roman Rees, Johannes Kühn, Benedikt Doll, Arnd Peiffer)+3:40.0
7SUI Zwitserland (Serafin Wiestner, Benjamin Weger, Jeremy Finello, Mario Dolder)+4:13.8
8BUL Bulgarije (Michail Kletcherov, Anton Sinapov, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)+6:03.1
9AUT Oostenrijk (Dominik Landertinger, Tobias Eberhard, Daniel Mesotitsch, David Komatz)+6:10.2
10CAN Canada (Christian Gow, Scott Gow, Brendan Green, Carsen Campbell)+6:23.1
11UKR Oekraïne (Artem Tyshchenko, Artem Pryma, Volodymyr Siemakov, Dmytro Pidruchnyi)+6:39.0
12SLO Slovenië (Miha Dovzan, Klemen Bauer, Mitja Drinovec, Lenart Oblak)+6:45.4
13BEL Belgie (Michael Rösch, Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffart)+7:56.3
14CZE Tsjechië (Tomas Krupcik, Ondrej Hosek, Ondrej Moravec, Michal Krcmar)LPD
15KAZ Kazachstan (Maxim Braun, Vassiliy Podkorytov, Vladislav Vitenko, Timur Khamitgatin)LPD
16EST Estland (Rene Zahkna, Roland Lessing, Kalev Ermits, Kauri Koiv)LPD
17JAP Japan (Mikito Tachizaki, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Kazuya Inomata)LPD
18LAT Letland (Aleksandrs Patrijuks, Oskars Muiznieks, Roberts Slotins, Daumants Lusa)LPD
19SVK Slowakije (Michal Sima, Tomas Hasilla, Simon Bartko, Michal Kubaliak)LPD
20KOR Zuid-Korea (Jong-min Kim, Timofey Lapshin, Yong-gyu Kim, Seonhoe Heo)LPD
21LTU Litouwen (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas)LPD
22FIN Finland (Tuomas Gronman, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo, Ahti Toivanen)LPD
23POL Polen (Lukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, Mateusz Janik, Tomasz Jakiela)LPD
24BLR Wit-Rusland (Vladimir Chepelin, Sergey Bocharnikov, Maksim Varabei, Raman Yaliotnau)LPD

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden