De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Oberhof - 2020/2021

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Oberhof - Uitslagen Heren 2020/2021

DuitslandDuitsland - Oberhof - 4 Januari 2021 - 17 Januari 2021


Sprint Heren - 8 Januari 2021


1NORJohannes Thingnes Bø (NOR)25:12.0
2NORTarjei Bø (NOR)25:22.8
3NORSturla Holm Laegreid (NOR)25:33.6
4ITALukas Hofer (ITA)25:44.4
5NORJohannes Dale (NOR)25:47.2
6SWEMartin Ponsiluoma (SWE)26:04.0
7FRASimon Desthieux (FRA)26:06.2
8FRAFabien Claude (FRA)26:08.0
9SUIBenjamin Weger (SUI)26:08.5
10BLRRaman Yaliotnau (BLR)26:09.8
11RUSEduard Latypov (RUS)26:12.6
12SLOJakov Fak (SLO)26:17.4
13BLRSergey Bocharnikov (BLR)26:19.4
14FRAEmilien Jacquelin (FRA)26:20.0
15GERBenedikt Doll (GER)26:24.0
16RUSMatvey Eliseev (RUS)26:25.4
17AUTDavid Komatz (AUT)26:29.7
18SWESebastian Samuelsson (SWE)26:32.5
19RUSAlexandr Loginov (RUS)26:33.1
20LTUVytautas Strolia (LTU)26:35.0
21AUTSimon Eder (AUT)26:35.2
22FRAAntonin Guigonnat (FRA)26:39.8
23GERPhilipp Horn (GER)26:40.0
24NORSivert Guttorm Bakken (NOR)26:44.2
25GERErik Lesser (GER)26:44.8
26ITAThomas Bormolini (ITA)26:50.4
27RUSKirill Streltsov (RUS)26:53.1
28SWEJesper Nelin (SWE)26:53.5
29CANChristian Gow (CAN)26:58.3
30UKRArtem Pryma (UKR)26:59.6
31ITADominik Windisch (ITA)27:02.8
32LTUKarol Dombrovski (LTU)27:04.1
33FRAEmilien Claude (FRA)27:07.3
34BLRAnton Smolski (BLR)27:08.4
35USASean Doherty (USA)27:09.8
36SWEPeppe Femling (SWE)27:10.0
37AUTFelix Leitner (AUT)27:10.6
38BULVladimir Iliev (BUL)27:12.3
39USALeif Nordgren (USA)27:13.1
40LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)27:14.2
41CZEJakub Stvrtecky (CZE)27:14.8
42BELFlorent Claude (BEL)27:14.9
43ITATommaso Giacomel (ITA)27:18.4
44POLGrzegorz Guzik (POL)27:19.5
45BLRMaksim Varabei (BLR)27:21.3
46FINTero Seppälä (FIN)27:21.4
47GERArnd Peiffer (GER)27:24.4
48CANScott Gow (CAN)27:24.6
49POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)27:26.8
50SUIJeremy Finello (SUI)27:31.3
51KAZAlexandr Mukhin (KAZ)27:34.0
52FINTuomas Harjula (FIN)27:35.8
53UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)27:36.0
54SUISerafin Wiestner (SUI)27:37.8
55ITADidier Bionaz (ITA)27:38.7
56SLOMiha Dovzan (SLO)27:44.6
57CZEMilan Zemlicka (CZE)27:46.8
58GERSimon Schempp (GER)27:49.0
59MDAPavel Magazeev (MDA)27:50.4
60RUSEvgeniy Garanichev (RUS)27:51.5
61GERLucas Fratzscher (GER)27:55.1
62SVKMichal Sima (SVK)27:56.3
63ESTRene Zahkna (EST)28:02.4
64CZETomas Mikyska (CZE)28:04.6
65ROUGeorge Buta (ROU)28:12.6
66NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)28:12.9
67BULDimitar Gerdzhikov (BUL)28:13.5
68ROUCornel Puchianu (ROU)28:15.3
69UKRArtem Tyshchenko (UKR)28:16.3
70BLRDzmitry Lazouski (BLR)28:17.6
71BELThierry Langer (BEL)28:18.3
72KAZVladislav Kireyev (KAZ)28:18.5
73UKRRuslan Tkalenko (UKR)28:19.3
74RUSAnton Babikov (RUS)28:23.1
75SLOAlex Cisar (SLO)28:24.3
76BULAnton Sinapov (BUL)28:25.1
77AUTPatrick Jakob (AUT)28:34.5
78SLORok Trsan (SLO)28:37.1
79LTUTomas Kaukenas (LTU)28:37.5
80JAPKosuke Ozaki (JAP)28:38.8
81CANAdam Runnalls (CAN)28:42.3
82CROKresimir Crnkovic (CRO)28:44.3
83MDAMihail Usov (MDA)28:44.6
84FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)28:45.2
85SVKTomas Hasilla (SVK)28:56.5
86UKRTaras Lesiuk (UKR)28:59.3
87JAPMikito Tachizaki (JAP)29:04.1
88LATEdgars Mise (LAT)29:12.4
89SRBDamir Rastic (SRB)29:17.0
89CANTrevor Kiers (CAN)29:17.0
91AUTHarald Lemmerer (AUT)29:18.1
92SWEOskar Brandt (SWE)29:18.4
93FINOlli Hiidensalo (FIN)29:22.4
94BULBlagoy Todev (BUL)29:25.7
95GREApostolos Angelis (GRE)29:32.1
96LATRoberts Slotins (LAT)29:36.7
97POLMarcin Szwajnos (POL)29:49.5
98USAMax Durtschi (USA)30:03.5
99POLLukasz Szczurek (POL)30:06.2
100USAPaul Schommer (USA)30:12.6
101ESTRaido Raenkel (EST)30:12.9
102BELTom Lahaye-Goffart (BEL)30:17.8
103LTULinas Banys (LTU)30:24.5
104ESTRobert Heldna (EST)31:32.8
105SVKSimon Bartko (SVK)32:07.9

Achtervolging Heren - 9 Januari 2021


1NORSturla Holm Laegreid (NOR)36:01.8
2NORJohannes Dale (NOR)+15.6
3NORTarjei Bø (NOR)+25.4
4FRAFabien Claude (FRA)+30.7
5ITALukas Hofer (ITA)+36.4
6SLOJakov Fak (SLO)+41.2
7SWESebastian Samuelsson (SWE)+45.4
8NORJohannes Thingnes Bø (NOR)+46.1
9FRASimon Desthieux (FRA)+46.5
10GERArnd Peiffer (GER)+51.4
11GERErik Lesser (GER)+58.0
12SWEMartin Ponsiluoma (SWE)+1:01.7
13FRAEmilien Jacquelin (FRA)+1:08.7
14CANChristian Gow (CAN)+1:12.7
15BLRSergey Bocharnikov (BLR)+1:13.7
16RUSMatvey Eliseev (RUS)+1:18.7
17RUSAlexandr Loginov (RUS)+1:20.3
18BLRRaman Yaliotnau (BLR)+1:21.2
19GERBenedikt Doll (GER)+1:31.8
20SUIBenjamin Weger (SUI)+1:40.5
21ITADominik Windisch (ITA)+1:56.1
22RUSEduard Latypov (RUS)+1:56.8
23AUTDavid Komatz (AUT)+1:57.0
24ITAThomas Bormolini (ITA)+2:01.1
25AUTSimon Eder (AUT)+2:07.3
26BLRAnton Smolski (BLR)+2:23.7
27BULVladimir Iliev (BUL)+2:24.4
28SUIJeremy Finello (SUI)+2:24.9
29GERPhilipp Horn (GER)+2:26.1
30UKRArtem Pryma (UKR)+2:27.2
31SWEJesper Nelin (SWE)+2:30.4
32LTUKarol Dombrovski (LTU)+2:32.2
33NORSivert Guttorm Bakken (NOR)+2:33.8
34ITATommaso Giacomel (ITA)+2:40.3
35CZEJakub Stvrtecky (CZE)+2:43.3
36USASean Doherty (USA)+2:44.3
37FRAAntonin Guigonnat (FRA)+2:46.5
38AUTFelix Leitner (AUT)+2:52.2
39FRAEmilien Claude (FRA)+2:53.8
40CANScott Gow (CAN)+3:10.5
41FINTero Seppälä (FIN)+3:23.3
42SWEPeppe Femling (SWE)+3:34.9
43USALeif Nordgren (USA)+3:42.9
44LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)+3:57.7
45GERSimon Schempp (GER)+4:11.4
46LTUVytautas Strolia (LTU)+4:28.6
47KAZAlexandr Mukhin (KAZ)+4:32.4
48SUISerafin Wiestner (SUI)+4:33.6
49CZEMilan Zemlicka (CZE)+4:38.3
50FINTuomas Harjula (FIN)+4:38.8
51RUSKirill Streltsov (RUS)+4:43.7
52SLOMiha Dovzan (SLO)+5:02.8
53BELFlorent Claude (BEL)+5:07.1
54RUSEvgeniy Garanichev (RUS)+5:08.0
55BLRMaksim Varabei (BLR)+5:18.2
56MDAPavel Magazeev (MDA)+5:22.0
57POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)+5:53.0
58ITADidier Bionaz (ITA)+7:07.5
59POLGrzegorz Guzik (POL)+7:20.8

Sprint Heren - 13 Januari 2021


1NORJohannes Thingnes Bø (NOR)24:43.6
2NORSturla Holm Laegreid (NOR)24:56.0
3GERArnd Peiffer (GER)25:11.5
4GERErik Lesser (GER)25:14.2
5NORJohannes Dale (NOR)25:21.9
6ITALukas Hofer (ITA)25:24.3
7UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)25:29.1
8FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)25:29.9
9SWEMartin Ponsiluoma (SWE)25:30.5
10RUSMatvey Eliseev (RUS)25:31.1
11GERBenedikt Doll (GER)25:32.3
12LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)25:36.9
13NORTarjei Bø (NOR)25:41.5
14FRAEmilien Jacquelin (FRA)25:48.1
15RUSEduard Latypov (RUS)25:49.4
16NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)25:52.1
17SLOJakov Fak (SLO)25:52.5
18SWESebastian Samuelsson (SWE)25:53.3
19AUTFelix Leitner (AUT)26:00.9
20NORErlend Bjøntegaard (NOR)26:03.0
21RUSAlexandr Loginov (RUS)26:03.5
22ITADominik Windisch (ITA)26:12.9
23SWEPeppe Femling (SWE)26:13.7
24SUIBenjamin Weger (SUI)26:13.8
25SVKMichal Sima (SVK)26:26.1
26FRAAntonin Guigonnat (FRA)26:27.9
27LTUVytautas Strolia (LTU)26:28.4
28FRASimon Desthieux (FRA)26:28.4
29KAZAlexandr Mukhin (KAZ)26:32.7
30RUSKirill Streltsov (RUS)26:34.1
31FINTero Seppälä (FIN)26:34.7
32AUTHarald Lemmerer (AUT)26:35.6
33MDAPavel Magazeev (MDA)26:37.6
34BELFlorent Claude (BEL)26:38.9
35ITAThomas Bormolini (ITA)26:39.9
36USASean Doherty (USA)26:41.2
37SLOMiha Dovzan (SLO)26:46.2
38ITATommaso Giacomel (ITA)26:47.9
39CANScott Gow (CAN)26:48.3
40GERJohannes Kühn (GER)26:50.9
41AUTDavid Komatz (AUT)26:51.0
42BLRAnton Smolski (BLR)26:51.8
43SUISerafin Wiestner (SUI)26:52.2
44RUSEvgeniy Garanichev (RUS)26:53.4
45FINTuomas Harjula (FIN)26:53.5
46GERRoman Rees (GER)26:53.9
47AUTSimon Eder (AUT)26:57.6
48UKRArtem Pryma (UKR)27:01.9
49UKRAnton Dudchenko (UKR)27:04.0
50GERPhilipp Horn (GER)27:04.1
51MDAMihail Usov (MDA)27:06.1
52CANChristian Gow (CAN)27:06.3
53USAPaul Schommer (USA)27:07.0
54SUIJeremy Finello (SUI)27:07.7
55BLRMikita Labastau (BLR)27:07.8
56USALeif Nordgren (USA)27:09.0
57ROUCornel Puchianu (ROU)27:09.5
58CZEOndrej Moravec (CZE)27:10.8
59BLRMaksim Varabei (BLR)27:14.4
60BLRRaman Yaliotnau (BLR)27:15.9
61JAPTsukasa Kobonoki (JAP)27:16.2
62FINJaakko Ranta (FIN)27:28.7
63POLGrzegorz Guzik (POL)27:29.4
64BLRSergey Bocharnikov (BLR)27:31.7
65CANAdam Runnalls (CAN)27:39.9
66LTUTomas Kaukenas (LTU)27:40.3
67FRAEmilien Claude (FRA)27:40.7
68BELThierry Langer (BEL)27:42.5
69USAJake Brown (USA)27:43.0
70ROURaul Antonio Flore (ROU)27:47.5
71ESTRene Zahkna (EST)27:51.0
72ESTKalev Ermits (EST)27:52.9
73FRAFabien Claude (FRA)27:53.5
74LTUKarol Dombrovski (LTU)27:54.0
75JAPKosuke Ozaki (JAP)27:55.4
76CANTrevor Kiers (CAN)27:55.9
77CZEJakub Stvrtecky (CZE)27:58.9
78UKRArtem Tyshchenko (UKR)28:01.4
79SVKTomas Hasilla (SVK)28:02.8
80ITADidier Bionaz (ITA)28:06.2
81KAZVladislav Kireyev (KAZ)28:07.9
82ESTRaido Raenkel (EST)28:10.7
83SUIJoscha Burkhalter (SUI)28:17.4
84AUTPatrick Jakob (AUT)28:20.4
85SVKMatej Baloga (SVK)28:23.4
86SWEOskar Brandt (SWE)28:29.7
87LATAleksandrs Patrijuks (LAT)28:30.3
88UKRRuslan Tkalenko (UKR)28:44.6
89POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)28:50.2
90SLORok Trsan (SLO)28:58.9
91CROKresimir Crnkovic (CRO)29:01.2
92RUSIgor Malinovskii (RUS)29:03.7
93POLMarcin Szwajnos (POL)29:05.2
94LATEdgars Mise (LAT)29:14.5
95SRBDamir Rastic (SRB)29:17.2
96BELTom Lahaye-Goffart (BEL)29:33.4
97SLOAlex Cisar (SLO)29:42.1
98LTULinas Banys (LTU)30:14.1
99CZEMikulas Karlik (CZE)30:47.4

Aflossing Heren - 15 Januari 2021


1FRA Frankrijk (Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet, Fabien Claude, Emilien Jacquelin)1:22:28.0
2NOR Noorwegen (Vetle Sjåstad Christiansen, Johannes Dale, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø)1:22:32.2
3ITA Italië (Thomas Bormolini, Lukas Hofer, Tommaso Giacomel, Dominik Windisch)1:23:34.6
4RUS Rusland (Kirill Streltsov, Matvey Eliseev, Alexandr Loginov, Eduard Latypov)1:24:23.3
5GER Duitsland (Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Philipp Horn)1:24:34.4
6UKR Oekraïne (Artem Tyshchenko, Dmytro Pidruchnyi, Anton Dudchenko, Artem Pryma)1:24:59.8
7SWE Zweden (Peppe Femling, Martin Ponsiluoma, Oskar Brandt, Sebastian Samuelsson)1:25:27.6
8CAN Canada (Christian Gow, Scott Gow, Trevor Kiers, Adam Runnalls)1:25:33.3
9SUI Zwitserland (Benjamin Weger, Jeremy Finello, Serafin Wiestner, Joscha Burkhalter)1:25:45.1
10FIN Finland (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Jaakko Ranta, Olli Hiidensalo)1:26:00.9
11SLO Slovenië (Miha Dovzan, Jakov Fak, Rok Trsan, Alex Cisar)1:26:05.3
12USA Verenigde Staten (Leif Nordgren, Jake Brown, Paul Schommer, Sean Doherty)1:26:08.6
13SVK Slowakije (Michal Sima, Tomas Hasilla, Simon Bartko, Matej Baloga)1:27:25.9
14EST Estland (Rene Zahkna, Kalev Ermits, Robert Heldna, Raido Raenkel)1:27:37.1
15AUT Oostenrijk (David Komatz, Simon Eder, Felix Leitner, Harald Lemmerer)1:27:39.0
16BLR Wit-Rusland (Mikita Labastau, Sergey Bocharnikov, Raman Yaliotnau, Anton Smolski)1:27:51.3
17LTU Litouwen (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Tomas Kaukenas, Maksim Fomin)1:28:04.3
18CZE Tsjechië (Ondrej Moravec, Jakub Stvrtecky, Jonas Marecek, Mikulas Karlik)1:28:50.5
19KAZ Kazachstan (Alexandr Mukhin, Vladislav Kireyev, Danil Beletskiy, Sergey Sirik)1:28:51.7
20LAT Letland (Aleksandrs Patrijuks, Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotins, Edgars Mise)1:29:06.6
21JAP Japan (Mikito Tachizaki, Kosuke Ozaki, Tsukasa Kobonoki, Shohei Kodama)1:29:23.3
22POL Polen (Andrzej Nedza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Marcin Szwajnos, Tomasz Jakiela)1:30:00.1
23ROU Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Raul Antonio Flore)1:30:19.7
24BEL Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffart, César Beauvais)+ 1 ronde

Massa start Heren - 17 Januari 2021

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden