De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Antholz-Anterselva - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2020/2021

Antholz-Anterselva 2020/2021

ItaliëItalië - Antholz-Anterselva - 18 Januari 2021 - 24 Januari 2021


Individueel Heren - 22 Januari 2021


1RUSAlexandr Loginov (RUS)48:41.8
2NORSturla Holm Laegreid (NOR)49:40.3
3FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)49:52.4
4ITALukas Hofer (ITA)49:52.5
5UKRAnton Dudchenko (UKR)49:52.7
6SWEMartin Ponsiluoma (SWE)49:59.9
7NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)50:04.0
8AUTSimon Eder (AUT)50:07.0
9NORErlend Bjøntegaard (NOR)50:32.2
10NORJohannes Thingnes Bø (NOR)50:38.2
11GERArnd Peiffer (GER)50:38.7
12AUTDavid Komatz (AUT)50:40.3
13ITADidier Bionaz (ITA)50:51.0
14RUSEvgeniy Garanichev (RUS)50:53.0
15NORTarjei Bø (NOR)50:57.5
16GERRoman Rees (GER)51:12.5
17SUIJeremy Finello (SUI)51:12.8
18GERJohannes Kühn (GER)51:18.2
19FINTero Seppälä (FIN)51:27.4
20SUIBenjamin Weger (SUI)51:27.7
21FRASimon Desthieux (FRA)51:37.2
22FRAAntonin Guigonnat (FRA)51:50.3
23UKRArtem Pryma (UKR)51:53.9
24JAPKosuke Ozaki (JAP)51:59.1
25FRAEmilien Jacquelin (FRA)52:04.5
26GERBenedikt Doll (GER)52:04.6
27NORJohannes Dale (NOR)52:09.5
28BLRAnton Smolski (BLR)52:11.3
29AUTFelix Leitner (AUT)52:13.3
30GERPhilipp Horn (GER)52:13.6
31AUTJulian Eberhard (AUT)52:19.1
32BLRMikita Labastau (BLR)52:22.3
33CZEOndrej Moravec (CZE)52:24.7
34UKRArtem Tyshchenko (UKR)52:29.6
35CZETomas Krupcik (CZE)52:32.6
36SLOAlex Cisar (SLO)52:43.5
37SLOJakov Fak (SLO)52:45.7
38ESTRene Zahkna (EST)52:48.6
39CZEMilan Zemlicka (CZE)52:50.7
40POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)52:57.1
41CANAdam Runnalls (CAN)52:57.3
42ROURaul Antonio Flore (ROU)52:58.5
43JAPMikito Tachizaki (JAP)53:02.8
44SLOMiha Dovzan (SLO)53:04.6
45LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)53:06.8
46SWESebastian Samuelsson (SWE)53:07.8
47USALeif Nordgren (USA)53:13.8
48GERErik Lesser (GER)53:15.0
49BELFlorent Claude (BEL)53:18.4
50RUSEduard Latypov (RUS)53:19.7
51RUSAnton Babikov (RUS)53:39.4
52USASean Doherty (USA)53:41.5
53LTUKarol Dombrovski (LTU)53:46.0
54FRAFabien Claude (FRA)53:58.0
55LTUTomas Kaukenas (LTU)54:01.0
56SWEPeppe Femling (SWE)54:01.4
57BLRSergey Bocharnikov (BLR)54:04.3
58AUTHarald Lemmerer (AUT)54:08.3
59ITATommaso Giacomel (ITA)54:14.7
60ROUGeorge Buta (ROU)54:18.2
61SWEJesper Nelin (SWE)54:32.1
62SUINiklas Hartweg (SUI)54:33.4
63SLORok Trsan (SLO)54:34.7
64FINTuomas Harjula (FIN)54:46.6
65RUSKirill Streltsov (RUS)54:47.5
66FINOlli Hiidensalo (FIN)55:00.4
67CANScott Gow (CAN)55:05.0
68CANTrevor Kiers (CAN)55:06.0
69UKRRuslan Tkalenko (UKR)55:13.2
70BELThierry Langer (BEL)55:19.0
71SUISerafin Wiestner (SUI)55:25.4
72ITADominik Windisch (ITA)55:25.7
72USAPaul Schommer (USA)55:25.7
74UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)55:28.1
75LTUVytautas Strolia (LTU)55:37.6
76USAJake Brown (USA)55:38.6
77BLRDzmitry Lazouski (BLR)55:50.6
78ESTKalev Ermits (EST)55:54.0
79SVKTomas Hasilla (SVK)55:56.2
80FRAEmilien Claude (FRA)56:01.1
81LATAleksandrs Patrijuks (LAT)56:21.8
82CZEJakub Stvrtecky (CZE)56:39.2
83ITAThomas Bormolini (ITA)57:02.0
84BLRMaksim Varabei (BLR)57:23.7
85SVKSimon Bartko (SVK)57:23.9
86CANChristian Gow (CAN)57:28.8
87ESTRobert Heldna (EST)57:43.4
88KAZAlexandr Mukhin (KAZ)57:48.3
89SVKMichal Sima (SVK)57:49.4
90POLGrzegorz Guzik (POL)58:37.9
91RUSIlia Gavrilov (RUS)59:29.2
92KAZDanil Beletskiy (KAZ)59:49.6
93LATEdgars Mise (LAT)1:00:07.4
94POLTomasz Jakiela (POL)1:00:08.4
95NORTorstein Stenersen (NOR)1:00:08.7
96BELPjotr Dielen (BEL)1:00:40.6
97POLWojciech Skorusa (POL)1:03:52.8

Aflossing Heren - 23 Januari 2021


1FRA Frankrijk (Emilien Jacquelin, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet, Antonin Guigonnat)1:14:25.8
2NOR Noorwegen (Johannes Thingnes Bø, Tarjei Bø, Johannes Dale, Sturla Holm Laegreid)1:14:26.6
3RUS Rusland (Eduard Latypov, Alexandr Loginov, Matvey Eliseev, Anton Babikov)1:15:16.6
4GER Duitsland (Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Roman Rees, Erik Lesser)1:15:20.2
5ITA Italië (Dominik Windisch, Thomas Bormolini, Tommaso Giacomel, Didier Bionaz)1:16:20.9
6AUT Oostenrijk (Julian Eberhard, Felix Leitner, Simon Eder, David Komatz)1:16:44.8
7FIN Finland (Olli Hiidensalo, Jaakko Ranta, Tero Seppälä, Tuomas Harjula)1:16:56.7
8UKR Oekraïne (Anton Dudchenko, Artem Tyshchenko, Dmytro Pidruchnyi, Artem Pryma)1:17:02.7
9CAN Canada (Christian Gow, Trevor Kiers, Scott Gow, Adam Runnalls)1:17:23.2
10SLO Slovenië (Alex Cisar, Miha Dovzan, Jakov Fak, Rok Trsan)1:17:51.8
11SUI Zwitserland (Niklas Hartweg, Serafin Wiestner, Jeremy Finello, Sebastian Stalder)1:17:54.6
12SVK Slowakije (Matej Baloga, Simon Bartko, Tomas Hasilla, Michal Sima)1:17:58.1
13BLR Wit-Rusland (Dzmitry Lazouski, Mikita Labastau, Sergey Bocharnikov, Anton Smolski)1:18:05.0
14LTU Litouwen (Maksim Fomin, Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia, Karol Dombrovski)1:19:54.0
15SWE Zweden (Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson, Jesper Nelin, Peppe Femling)1:20:07.1
16KAZ Kazachstan (Danil Beletskiy, Sergey Sirik, Vladislav Kireyev, Alexandr Mukhin)1:20:10.1
17EST Estland (Raido Raenkel, Robert Heldna, Kalev Ermits, Rene Zahkna)1:20:12.2
18ROU Roemenië (Raul Antonio Flore, George Marian Coltea, Cornel Puchianu, George Buta)1:20:33.1
19CZE Tsjechië (Jakub Stvrtecky, Tomas Krupcik, Ondrej Moravec, Milan Zemlicka)
20USA Verenigde Staten (Sean Doherty, Paul Schommer, Jake Brown, Leif Nordgren)+ 1 ronde
21LAT Letland (Edgars Mise, Roberts Slotins, Aleksandrs Patrijuks, Andrejs Rastorgujevs)+ 1 ronde
22JAP Japan (Shohei Kodama, Mikito Tachizaki, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki)+ 1 ronde
23BEL Belgie (Pjotr Dielen, Tom Lahaye-Goffart, Thierry Langer, Florent Claude)+ 1 ronde
24POL Polen (Wojciech Skorusa, Tomasz Jakiela, Grzegorz Guzik, Andrzej Nedza-Kubiniec)+ 1 ronde

Massa start Heren - 24 Januari 2021

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden