De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - IBU-Cup - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2020/2021

IBU-Cup 2020/2021

Klassement

StaSportmanPunOverPodARB
ARB
ARB
ARB
ARB
ARB
ARB
ARB
CHA
CHA
BRE
BRE
CHA
CHA
BRE
BRE
CHA
BRE
CHA
BRE
BRE
BRE
BRE
CHA
BRE
CHA
OBE
OBE
OBE
OBE
OBE
OBE
1GERVanessa Voigt044184473511151911324
2NORFilip Fjeld Andersen0342191954856561
3GERPhilipp Nawrath036112236171218117
4RUSTatiana Akimova0221129
5NORTiril Eckhoff02311233
6RUSAnastasiia Egorova02453221133112
7NORSturla Holm Laegreid0227611
8NOREndre Stroemsheim023618573131
9NORAleksander Fjeld Andersen01512539442093723
10NORHåvard Bogetveit01114444231821793264
11CZEMarketa Davidova0114432113
12RUSAnastasiia Goreeva01359152911622161
13AUTLisa Theresa Hauser0129241
14FRAEmilien Jacquelin012311330
15NOREmilie Ågheim Kalkenberg0112340116101520201150128
16SWEMartin Ponsiluoma0111133519
17RUSNikita Porshnev011231124192015110113819
18FRAHugo Rivail0124518163212162925321320
19AUTTamara Steiner01170551267527252147
20RUSValeriia Vasnetcova0122251712327162712542031
21GERAnna Weidel01323737571
22KORMariya Abe000827581
23CZELudek Abraham000838889111
24TURGulsah Aga000114120114109
25KAZLyudmila Akhatova000762417112
26TUROkan Alalma000133129139142
27LTURomualdas Aleksandrovas000110117112
28BLRDzinara Alimbekava00040211726
29SWEOscar Andersson00053548380488241
30SWEIngela Andersson0004731402924211265
31SWESara Andersson000906405932
32ROUVivien-Bernadett Andras0008976769698101
33GREApostolos Angelis0009887857810294
34ESTMarten Aolaid0001045911570467899
35NORJuni Arnekleiv000256859108457
36NORSverre Dahlen Aspenes000351254
37ITAHannah Auchentaller00052440
38BLRIlya Auseyenka00082623444
39KOREkaterina Avvakumova0006728
40RUSAnton Babikov000535625176
41POLKonrad Badacz00010875
42JAPKazuki Baisho0007782105121907661
43NORSivert Guttorm Bakken006338211349621382
44LATRudis Balodis0007612447956274438676
45SVKMatej Baloga00086622930
46CANMegan Bankes000354688
47CRODoris Baricevac000127129124
48SUIFlavia Barmettler000791079289564357617810044
49SVKSimon Bartko00080
50SUIAmy Baserga00039123343
51SLOKlemen Bauer00054
52CANSarah Beaudry0008251
53BELCésar Beauvais000729285
54UKREkaterina Bekh0011732343
55KAZYelizaveta Belchenko000463945
56KAZDanil Beletskiy000978781
57LATBaiba Bendika0002618529
58FRACamille Bened0012733215341122
59SWEJohan Bergman000897980
60FRAAnaïs Bescond00034361823
61UKRNadiia Bielkina00010631873592823868768
62ITADidier Bionaz000215860
63LATRenars Birkentals00075106841046181
64NORErlend Bjøntegaard00136819225648
65BLRDarya Blashko000142429
66CRONika Blazenic00095104959093829295
67CROVito Blazenic000143148148
68BLRSergey Bocharnikov000325468
69USAVincent Bonacci00010711111189806368
70ITAThomas Bormolini000271924
71FRAPaula Botet00021183828375023
72KORAnna Boulygina-Frolina0009866
73FRAMartin Bourgeois-République00065384038159413046538779
74FRAEve Bouvard0008623101573172
75SUISandro Bovisi0002940723859335853

Uitslagen en kalender

DuitslandArber - Individueel Dames - 14/01/2021
1RuslandTatiana Akimova22:30.7
2RuslandValeriia Vasnetcova22:40.5
3RuslandAnastasia Shevchenko22:53.7
4DuitslandMarion Deigentesch22:57.8
5FrankrijkLou Jeanmonnot22:57.9
6FrankrijkGilonne Guigonnat22:59.7
7OekraÔneAnna Kryvonos23:03.9
8ZwedenElla Halvarsson23:11.9
9RuslandTamara Voronina23:13.6
10ZwedenTilda Johansson23:19.1

DuitslandArber - Individueel Heren - 14/01/2021
1NoorwegenAleksander Fjeld Andersen24:58.1
2NoorwegenFilip Fjeld Andersen25:10.0
3NoorwegenSivert Guttorm Bakken25:16.9
4ItaliŽDaniele Cappellari25:26.9
5RuslandSaid Karimulla Khalili25:35.8
6RuslandSemen Suchilov25:38.7
7ItaliŽGiuseppe Montello25:45.3
8FrankrijkEric Perrot25:45.9
9ZwedenMalte Stefansson25:49.2
10RuslandDaniil Serokhvostov25:51.5

DuitslandArber - Sprint Dames - 14/01/2021
1RuslandTatiana Akimova22:58.1
2RuslandAnastasia Shevchenko23:02.1
3FrankrijkCamille Bened23:03.5
4MoldaviŽAlina Stremous23:05.7
5ZwedenTilda Johansson23:22.0
6ZwedenSara Andersson23:27.1
7DuitslandMarion Deigentesch23:29.0
8NoorwegenAasne Skrede23:29.1
9ZwedenElisabeth Högberg23:31.3
9DuitslandFranziska Hildebrand23:31.3

DuitslandArber - Sprint Heren - 14/01/2021
1NoorwegenFilip Fjeld Andersen24:39.9
2DuitslandPhilipp Nawrath25:26.7
3NoorwegenSivert Guttorm Bakken25:28.9
4NoorwegenHåvard Bogetveit25:36.2
5ItaliŽDaniele Cappellari25:37.7
6NoorwegenEndre Stroemsheim25:39.6
7RuslandSaid Karimulla Khalili25:40.5
8DuitslandDanilo Riethmueller25:46.1
9ZwitserlandNiklas Hartweg25:46.3
10OostenrijkPatrick Jakob26:05.0

DuitslandArber 2 - Individueel kort - 12.5 km Dames - 20/01/2021
1OostenrijkTamara Steiner36:56.8
2DuitslandAnna Weidel37:09.1
3OekraÔneEkaterina Bekh37:35.3
4ZwedenAnna Magnusson37:37.6
5SloveniŽLena Repinc37:41.5
6DuitslandStefanie Scherer37:46.5
7DuitslandVanessa Voigt37:47.7
8DuitslandFranziska Hildebrand38:16.7
9RuslandOlga Moshchenkova38:21.1
10DuitslandJuliane Fruehwirt38:22.2

DuitslandArber 2 - Individueel kort - 15 km Heren - 20/01/2021
1NoorwegenEndre Stroemsheim41:33.7
2DuitslandPhilipp Nawrath42:04.5
3NoorwegenAleksander Fjeld Andersen42:09.0
4RuslandSaid Karimulla Khalili42:17.4
5Nieuw-ZeelandCampbell Wright42:17.8
6OekraÔneBogdan Tsymbal42:32.1
7ItaliŽPatrick Braunhofer42:48.6
8NoorwegenSivert Guttorm Bakken42:57.9
9NoorwegenFilip Fjeld Andersen43:02.8
10ZwedenMalte Stefansson43:12.1
10DuitslandDominic Schmuck43:12.1

DuitslandArber 2 - Sprint Heren - 20/01/2021
1NoorwegenFilip Fjeld Andersen25:31.2
2NoorwegenSivert Guttorm Bakken26:24.3
3DuitslandPhilipp Nawrath26:27.5
4MoldaviŽMihail Usov26:31.6
5CanadaJules Burnotte26:46.2
6RuslandDaniil Serokhvostov26:47.0
7NoorwegenVebjoern Soerum26:48.1
8NoorwegenEndre Stroemsheim26:53.2
9NoorwegenAleksander Fjeld Andersen27:03.2
10MoldaviŽPavel Magazeev27:07.2

DuitslandArber 2 - Sprint Dames - 20/01/2021
1RuslandValeriia Vasnetcova20:09.1
2NoorwegenAasne Skrede20:45.9
3FrankrijkLou Jeanmonnot20:59.1
4Verenigde StatenMadeleine Grace Phaneuf21:02.5
5ZwedenElla Halvarsson21:03.9
6NoorwegenEmilie Ågheim Kalkenberg21:04.4
7FrankrijkSophie Chauveau21:04.9
8OekraÔneNadiia Bielkina21:07.1
9OekraÔneIryna Petrenko21:07.3
10NoorwegenJuni Arnekleiv21:11.7

SloveniëWereldkampioenschappen - Sprint Heren - 09/02/2021
1ZwedenMartin Ponsiluoma24:41.1
2FrankrijkSimon Desthieux24:52.3
3FrankrijkEmilien Jacquelin24:54.0
4NoorwegenJohannes Dale25:03.5
5NoorwegenJohannes Thingnes Bø25:03.6
6FrankrijkQuentin Fillon Maillet25:05.0
7NoorwegenSturla Holm Laegreid25:06.8
8ZwedenSebastian Samuelsson25:07.8
9NoorwegenTarjei Bø25:09.3
10RuslandEduard Latypov25:14.4

SloveniëWereldkampioenschappen - Sprint Dames - 09/02/2021
1NoorwegenTiril Eckhoff21:18.7
2FrankrijkAnaïs Chevalier-Bouchet21:30.7
3Wit-RuslandHanna Sola21:33.1
4DuitslandDenise Herrmann21:41.0
5ItaliŽLisa Vittozzi21:56.4
6NoorwegenMarte Olsbu Røiseland22:02.2
7ZwitserlandLena Häcki22:08.2
8DuitslandFranziska Preuss22:09.1
9OostenrijkLisa Theresa Hauser22:09.2
10ZwedenHanna Öberg22:17.5

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Dames - 10/02/2021
1DuitslandVanessa Voigt20:31.2
2RuslandEkaterina Noskova20:31.8
3DuitslandAnna Weidel20:36.9
4NoorwegenRagnhild Femsteinevik20:48.8
5RuslandAnastasiia Egorova21:01.7
6RuslandAnastasiia Goreeva21:09.1
7ZwedenAnna Magnusson21:16.3
8ZwedenFelicia Lindqvist21:26.1
9FrankrijkLou Jeanmonnot21:27.6
10NoorwegenEmilie Ågheim Kalkenberg21:29.1

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Heren - 10/02/2021
1NoorwegenHåvard Bogetveit25:13.4
2DuitslandJustus Strelow25:40.7
3NoorwegenErlend Bjøntegaard25:56.8
4NoorwegenAleksander Fjeld Andersen26:02.0
5NoorwegenEndre Stroemsheim26:03.8
6DuitslandPhilipp Nawrath26:03.9
7OekraÔneTaras Lesiuk26:14.8
8DuitslandNiklas Homberg26:15.0
9NoorwegenFilip Fjeld Andersen26:18.9
10DuitslandLucas Fratzscher26:20.8

SloveniëWereldkampioenschappen - Achtervolging Dames - 09/02/2021
1NoorwegenTiril Eckhoff30:38.1
2OostenrijkLisa Theresa Hauser+17.3
3FrankrijkAnaïs Chevalier-Bouchet+33.0
4ItaliŽDorothea Wierer+45.2
5DuitslandFranziska Preuss+49.3
6DuitslandVanessa Hinz+1:05.1
7OekraÔneOlena Pidhrushna+1:13.9
8DuitslandDenise Herrmann+1:16.3
9NoorwegenMarte Olsbu Røiseland+1:26.5
10NoorwegenIngrid Landmark Tandrevold+1:34.1

SloveniëWereldkampioenschappen - Achtervolging Heren - 09/02/2021
1FrankrijkEmilien Jacquelin31:22.1
2ZwedenSebastian Samuelsson+7.3
3NoorwegenJohannes Thingnes Bø+8.1
4FrankrijkQuentin Fillon Maillet+32.5
5FrankrijkSimon Desthieux+41.9
6NoorwegenSturla Holm Laegreid+57.9
7RuslandEduard Latypov+1:35.1
8OekraÔneArtem Pryma+2:00.6
9OostenrijkSimon Eder+2:03.8
10LetlandAndrejs Rastorgujevs+2:12.1

SlowakijeBrezno-Osrblie - Achtervolging Dames - 10/02/2021
1DuitslandVanessa Voigt27:57.5
2RuslandAnastasiia Goreeva+30.8
3RuslandAnastasiia Egorova+46.9
4DuitslandJuliane Fruehwirt+56.7
5FrankrijkLou Jeanmonnot+1:00.3
6NoorwegenRagnhild Femsteinevik+1:00.8
7DuitslandAnna Weidel+1:19.8
8ZwedenStina Nilsson+1:24.5
9FrankrijkCaroline Colombo+1:26.1
10ZwedenElisabeth Högberg+1:26.5

SlowakijeBrezno-Osrblie - Achtervolging Heren - 10/02/2021
1DuitslandPhilipp Nawrath32:15.3
2DuitslandJustus Strelow+14.8
3NoorwegenSivert Guttorm Bakken+26.6
4NoorwegenAleksander Fjeld Andersen+27.2
5NoorwegenFilip Fjeld Andersen+1:16.4
6NoorwegenErlend Bjøntegaard+1:18.0
7NoorwegenEndre Stroemsheim+1:24.3
8NoorwegenHåvard Bogetveit+1:27.3
9FrankrijkMartin Bourgeois-République+1:30.9
10OekraÔneDenys Nasyko+1:34.6

SloveniëWereldkampioenschappen - Individueel Dames - 09/02/2021
1TsjechiŽMarketa Davidova42:27.7
2ZwedenHanna Öberg42:55.6
3NoorwegenIngrid Landmark Tandrevold43:31.7
4OostenrijkLisa Theresa Hauser44:19.9
5RuslandSvetlana Mironova44:33.5
6ZwitserlandSelina Gasparin44:37.3
7DuitslandFranziska Preuss44:42.1
8ZwitserlandIrene Cadurisch44:42.9
9ItaliŽDorothea Wierer44:47.9
10OostenrijkJulia Schwaiger44:48.5

SlowakijeBrezno-Osrblie - Individueel kort - 12.5 km Dames - 10/02/2021
1DuitslandVanessa Voigt38:52.3
2DuitslandHanna Kebinger38:59.2 +6.9
3Verenigde StatenMadeleine Grace Phaneuf39:18.5 +26.2
4DuitslandMarion Deigentesch39:20.6 +28.3
5DuitslandAnna Weidel39:37.4 +45.1
6NoorwegenRagnhild Femsteinevik39:53.0 +1:00.7
7FrankrijkLou Jeanmonnot39:53.3 +1:01.0
8ItaliŽSamuela Comola39:53.4 +1:01.1
9OekraÔneIryna Petrenko39:55.1 +1:02.8
10OekraÔneAnna Kryvonos40:05.4 +1:13.1

SloveniëWereldkampioenschappen - Individueel Heren - 09/02/2021
1NoorwegenSturla Holm Laegreid49:27.6
2DuitslandArnd Peiffer49:44.5
3NoorwegenJohannes Dale50:08.5
4FrankrijkQuentin Fillon Maillet50:40.5
5NoorwegenJohannes Thingnes Bø50:41.1
6RuslandSaid Karimulla Khalili51:12.9
7OostenrijkSimon Eder51:27.3
8DuitslandBenedikt Doll51:34.5
9OekraÔneArtem Pryma51:58.8
10DuitslandRoman Rees51:59.2

SlowakijeBrezno-Osrblie - Individueel kort - 15 km Heren - 10/02/2021
1RuslandNikita Porshnev39:22.2
2DuitslandJustus Strelow39:35.8 +13.6
3NoorwegenEndre Stroemsheim39:37.9 +15.7
4OostenrijkTobias Eberhard39:40.1 +17.9
5ItaliŽNicola Romanin39:47.1 +24.9
6RuslandSemen Suchilov39:53.0 +30.8
7DuitslandPhilipp Nawrath40:02.8 +40.6
8NoorwegenErlend Bjøntegaard40:06.3 +44.1
9DuitslandLucas Fratzscher40:12.0 +49.8
10DuitslandPhilipp Horn40:14.2 +52.0

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Heren - 10/02/2021
1DuitslandPhilipp Nawrath25:01.2
2DuitslandDavid Zobel25:01.6 +0.4
3OekraÔneRuslan Tkalenko25:12.7 +11.5
3DuitslandPhilipp Horn25:12.7 +11.5
5NoorwegenFilip Fjeld Andersen25:14.6 +13.4
6NoorwegenSivert Guttorm Bakken25:16.2 +15.0
7NoorwegenHåvard Bogetveit25:16.3 +15.1
8OekraÔneAndriy Dotsenko25:18.5 +17.3
9NoorwegenAleksander Fjeld Andersen25:20.2 +19.0
10RuslandNikita Porshnev25:20.6 +19.4

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Dames - 10/02/2021
1RuslandAnastasiia Egorova19:57.1
2NoorwegenMarthe Krakstad Johansen20:11.8 +14.7
3NoorwegenKaroline Erdal20:14.5 +17.4
4OekraÔneAnna Kryvonos20:14.7 +17.6
5DuitslandVanessa Voigt20:17.0 +19.9
6ZwedenIngela Andersson20:17.8 +20.7
7DuitslandAnna Weidel20:20.3 +23.2
8NoorwegenRagnhild Femsteinevik20:21.3 +24.2
9DuitslandHanna Kebinger20:36.2 +39.1
10FrankrijkCaroline Colombo20:36.5 +39.4
10RuslandEkaterina Noskova20:36.5 +39.4

SlowakijeBrezno-Osrblie - Achtervolging Dames - 10/02/2021
1DuitslandAnna Weidel26:13.7
2OekraÔneAnna Kryvonos+9.4
3NoorwegenRagnhild Femsteinevik+15.0
4NoorwegenMarthe Krakstad Johansen+18.9
5ZwedenIngela Andersson+20.5
6DuitslandJuliane Fruehwirt+27.7
7DuitslandHanna Kebinger+28.8
8FrankrijkLou Jeanmonnot+30.5
9NoorwegenAasne Skrede+34.4
10ZwedenFelicia Lindqvist+40.3

SloveniëWereldkampioenschappen - Massa start Dames - 09/02/2021
1OostenrijkLisa Theresa Hauser36:05.7
2NoorwegenIngrid Landmark Tandrevold+21.7
3NoorwegenTiril Eckhoff+23.0
4NoorwegenMarte Olsbu Røiseland+23.6
5ItaliŽLisa Vittozzi+48.9
6DuitslandFranziska Preuss+52.6
7ZwedenHanna Öberg+57.7
8ItaliŽDorothea Wierer+1:05.3
9LetlandBaiba Bendika+1:14.3
10DuitslandVanessa Hinz+1:21.2

SlowakijeBrezno-Osrblie - Achtervolging Heren - 10/02/2021
1NoorwegenEndre Stroemsheim30:29.8
2NoorwegenSivert Guttorm Bakken+1.4
3NoorwegenAleksander Fjeld Andersen+8.7
4DuitslandJustus Strelow+17.1
5DuitslandDavid Zobel+40.8
6NoorwegenFilip Fjeld Andersen+50.4
7DuitslandPhilipp Horn+53.7
8RuslandSemen Suchilov+56.4
9NoorwegenHåvard Bogetveit+1:01.2
10OekraÔneRuslan Tkalenko+1:02.3

SloveniëWereldkampioenschappen - Massa start Heren - 09/02/2021
1NoorwegenSturla Holm Laegreid36:27.2
2NoorwegenJohannes Dale+10.2
3FrankrijkQuentin Fillon Maillet+12.8
4OostenrijkSimon Eder+23.1
5SloveniŽJakov Fak+30.0
6NoorwegenTarjei Bø+33.3
7ItaliŽLukas Hofer+39.7
8NoorwegenJohannes Thingnes Bø+45.4
9RuslandAlexandr Loginov+50.0
10ZwedenSebastian Samuelsson+59.7

OostenrijkObertilliach - Individueel kort - 12.5 km Dames - 10/03/2021
1DuitslandVanessa Voigt36:21.8
2RuslandAnastasiia Goreeva36:33.9
3FrankrijkSophie Chauveau37:15.3
4OostenrijkAnna Gandler37:16.8
5ItaliŽHannah Auchentaller37:17.0
6NoorwegenAasne Skrede37:30.5
7ItaliŽRebecca Passler37:31.4
8NoorwegenJuni Arnekleiv37:35.8
9OekraÔneIryna Petrenko37:46.2
10DuitslandJuliane Fruehwirt37:47.2

OostenrijkObertilliach - Individueel kort - 15 km Heren - 10/03/2021
1FrankrijkHugo Rivail36:49.1
2ItaliŽDaniele Cappellari37:00.1
3FinlandHeikki Laitinen37:28.9
3DuitslandJustus Strelow37:28.9
5NoorwegenFilip Fjeld Andersen37:35.5
6DuitslandDavid Zobel37:53.1
7NoorwegenAleksander Fjeld Andersen37:56.6
8DuitslandPhilipp Nawrath37:57.3
9TsjechiŽTomas Mikyska38:11.3
10ItaliŽPatrick Braunhofer38:11.6

OostenrijkObertilliach - Sprint Heren - 10/03/2021
1DuitslandPhilipp Nawrath23:19.9
2NoorwegenAleksander Fjeld Andersen23:47.1
3FrankrijkHugo Rivail23:53.2
4NoorwegenErlend Bjøntegaard23:55.5
4DuitslandDominic Schmuck23:55.5
6NoorwegenHåvard Bogetveit23:59.5
6NoorwegenFilip Fjeld Andersen23:59.5
8NoorwegenSivert Guttorm Bakken24:04.0
9ItaliŽSaverio Zini24:08.1
10RuslandSemen Suchilov24:08.3

OostenrijkObertilliach - Sprint Dames - 10/03/2021
1RuslandAnastasiia Egorova20:12.6
1NoorwegenEmilie Ågheim Kalkenberg20:12.6
3ItaliŽRebecca Passler20:28.2
4NoorwegenJuni Arnekleiv20:33.6
5ZwedenElisabeth Högberg20:34.3
6RuslandElizaveta Kaplina20:37.2
7NoorwegenAasne Skrede20:37.6
8RuslandEkaterina Noskova20:42.9
9RuslandAnastasia Shevchenko20:46.9
10ZwedenElla Halvarsson20:49.2

OostenrijkObertilliach - Sprint Dames - 10/03/2021
1RuslandAnastasiia Goreeva20:52.7
2RuslandAnastasiia Egorova20:53.8
3FrankrijkCaroline Colombo21:12.9
4RuslandNatalia Gerbulova21:27.7
5RuslandAnastasia Shevchenko21:28.3
6DuitslandMarion Deigentesch21:44.6
7NoorwegenKaroline Erdal21:46.4
8Wit-RuslandIrina Kruchinkina21:54.7
9RuslandAlina Kudisova21:58.1
10SloveniŽLena Repinc21:58.5

OostenrijkObertilliach - Sprint Heren - 10/03/2021
1NoorwegenFilip Fjeld Andersen22:25.0
2NoorwegenSivert Guttorm Bakken22:29.0
3NoorwegenAleksander Fjeld Andersen22:31.0
4NoorwegenHåvard Bogetveit22:31.1
5OekraÔneTaras Lesiuk23:01.3
6RuslandAnton Babikov23:01.9
7ItaliŽDaniele Cappellari23:02.9
8NoorwegenErlend Bjøntegaard23:05.1
9TsjechiŽMilan Zemlicka23:06.9
10DuitslandLucas Fratzscher23:08.2

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden