De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - IBU-Cup - 2008/2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2008/2009

IBU-Cup 2008/2009

Klassement

StaSportmanPunOverPodIDR
IDR
IDR
IDR
OBE
OBE
OBE
OBE
MAR
MAR
MAR
MAR
ALT
ALT
ALT
ALT
NOV
NOV
NOV
NOV
BRE
BRE
BRE
BRE
BAN
BAN
CHA
CHA
BAN
BAN
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
RID
RID
RID
RID
RID
RID
1NORHans Martin Gjedrem05735311111
2RUSNatalya Sokolova0594242314811121
3GERErik Lesser033111
4NORFrode Andresen02622111032
5RUSOlga Anisimova02636113422151113
6GERTina Bachmann0221317112318
7GERRomy Beer025310122581728875
8GERJuliane Doll0261514422618422
9RUSAndrei Prokunin022571118168
10NORLars Berger01117253429
11KORAnna Boulygina-Frolina012214202523
12GERSabrina Buchholz01245612
13RUSArtem Gusev01169112629691211411610
14SUISimon Hallenbarter011192917
15GERCarsten Pump013161283612741420101793203
16AUTIris Schwabl01226261213616
17ROUEva Tofalvi011172021714
18RUSEvgeny Ustyugov011413120
19JAPSatoru Abe0007643
20BLREvgeny Abramenko00022
21SWEKim Adolfsson0003342
22KAZViktoria Afanasjeva00021
23LTUVutalijus Afanasjevas0001091095758
24ESTSiim Ala00011074
25GBRSimon Allanson0001008180933972
26AUSAlexei Almoukov0006764
27MACSote Andreeski00032
28ITAMichela Andreola00035101514161717
29BULKrasimir Anev00034203636
30MACAna Angelova000679059666624
31SWETes Armgren000522725106
32JAPNaoko Azegami00054311217
33CRONada Babic0008662656428
34SVKMichal Baka000565550
35HUNZsofia Bakos00073
36MDASergiu Balan000119797074834243
37RUSSergey Balandin001212713
38HUNMartin Balog000150117103
39LTUAnastasija Baranovskaja0008353466124
40ARGJose Damian Barcos000153119888974
41USALanny Barnes000181539
42USATracy Barnes00042363122
43RUSSergey Bashkirov0001735101654154331
44UKROleksandr Batiuk0005862
45CZEJana Becajova000566030
46CANMarc - Andre Bedard0004772412110818
47GERSebastian Berthold0006925
48LATJanis Berzins00044
49FRAAnaïs Bescond0001427171424342021
50GBRPete Beyer00010479748384
51AUTPhilipp Blaim000873542
52FRAMarion Blondeau000403323169231416
53POLPaulina Bobak000937
54SRBKsenija Bodlovic00071926328
55FRAAlexis Boeuf0005101226
56BULMartin Bogdanov0008957
57FRASophie Boilley000273030
58FRAMarine Bolliet00326433433
59BULSimona Boneva0001611
60FRARemi Borgeot00092253620
61ITALuca Bormolini000265061
62FRALaure Bosc0003829
63BRAFabrizio Bourguignon00063793421
64HUNAnett Bozsik0006991726525374156
65KAZNikolay Braichenko000743938
66CROAnamarija Brajdic0006148614929
67USACarolyn Treacy Bramante00032393620
68NORRune Bratsveen0026276241143711
69BELAndreas Braun00017012179
70FRAClaire Breton00038322318
71LATAnete Brice0007567
72LATIlmars Bricis000172538
73POLGrzegorz Bril000669762846544444030
74POLMaria Bukowska00065
75UKRNatalya Burdyga000178

Uitslagen en kalender

ZwedenIdre - Sprint Heren - 29/11/2008
1ZwitserlandSimon Hallenbarter26:35.3
2Wit-RuslandRustam Valiullin26:43.5
3NoorwegenHans Martin Gjedrem26:55.8
4ZwitserlandMatthias Simmen26:58.7
5NoorwegenStian Navik27:05.9
6NoorwegenRune Bratsveen27:12.1
7SlowakijePavol Hurajt27:20.0
8Wit-RuslandSergey Novikov27:27.5
9NoorwegenStian Eckhoff27:30.2
10NoorwegenJon Kristian Svaland27:31.3

ZwedenIdre - Sprint Dames - 29/11/2008
1RoemeniŽEva Tofalvi22:16.0
2MoldaviŽNatalia Levchenkova22:37.9
3DuitslandRomy Beer23:01.3
4RuslandNatalya Sokolova23:24.3
5DuitslandSusann König23:27.6
6PolenWeronika Nowakowska-Ziemniak23:29.3
7OekraÔneLilia Vaygina-Efremova23:38.7
8LetlandMadara Liduma23:41.3
9PolenPaulina Bobak23:42.1
10PolenMagdalena Nykiel23:45.7

ZwedenIdre - Sprint Heren - 29/11/2008
1DuitslandCarsten Pump28:02.4
2NoorwegenRune Bratsveen28:07.5
3NoorwegenStian Eckhoff28:19.5
4DuitslandArnd Peiffer28:22.1
5NoorwegenHans Martin Gjedrem28:32.6
6ZwedenFredrik Lindström28:52.0
7RuslandSergei Rozhkov28:57.3
8DuitslandChristoph Knie29:03.7
9RuslandAnton Shipulin29:16.0
10DuitslandTobias Reiter29:24.2

ZwedenIdre - Sprint Dames - 29/11/2008
1DuitslandJuliane Doll25:31.5
2RuslandNatalya Sokolova25:52.8
3RuslandAnna Kunaeva25:55.0
4DuitslandCarolin Hennecke26:30.1
5NoorwegenSynnoeve Solemdal26:30.6
6MoldaviŽNatalia Levchenkova26:37.0
7RoemeniŽEva Tofalvi26:43.8
8OekraÔneNatalya Burdyga26:53.5
9RoemeniŽMihaela Purdea26:56.0
10DuitslandRomy Beer27:20.0

OostenrijkObertilliach - Individueel Dames - 12/12/2008
1DuitslandRomy Beer48:43.7
2Zuid-KoreaAnna Boulygina-Frolina49:09.2
3RuslandOlga Anisimova49:59.7
4DuitslandJuliane Doll50:15.2
5DuitslandCarolin Hennecke50:34.3
6DuitslandSusann König50:37.8
7OekraÔneLyudmyla Pysarenko51:16.8
8OekraÔneTetiana Rud52:05.8
9ChinaYinghui Xu52:21.2
10FrankrijkMarine Rougeot52:23.7

OostenrijkObertilliach - Individueel Heren - 12/12/2008
1NoorwegenLars Berger58:41.5
2FrankrijkMartin Fourcade59:51.6
3NoorwegenHans Martin Gjedrem1:00:15.4
4RuslandEvgeny Ustyugov1:00:29.6
5FrankrijkAlexis Boeuf1:00:38.5
6RuslandSergei Rozhkov1:01:00.8
7NoorwegenRune Bratsveen1:01:09.2
8ItaliŽNicola Pozzi1:01:44.7
9DuitslandChristoph Knie1:01:53.3
10RuslandSergey Bashkirov1:01:56.8

OostenrijkObertilliach - Sprint Heren - 12/12/2008
1NoorwegenHans Martin Gjedrem26:19.7
2NoorwegenFrode Andresen26:21.4
3DuitslandArnd Peiffer26:30.5
4RuslandAnton Shipulin27:03.4
5DuitslandChristoph Knie27:11.2
6NoorwegenRune Bratsveen27:16.1
7NoorwegenLars Berger27:22.9
8DuitslandDaniel Böhm27:24.3
9NoorwegenJon Kristian Svaland27:26.5
10FrankrijkAlexis Boeuf27:45.3

OostenrijkObertilliach - Sprint Dames - 12/12/2008
1Zuid-KoreaAnna Boulygina-Frolina23:44.5
2DuitslandRomy Beer23:55.2
3OekraÔneLyudmyla Pysarenko24:11.5
4DuitslandJuliane Doll24:20.8
5DuitslandSusann König24:28.6
6RuslandOlga Anisimova24:47.7
7RuslandEkaterina Yurlova-Percht24:48.1
8FrankrijkMarine Rougeot25:19.3
9RuslandEvgenia Kravtsova25:23.4
10PolenMonika Hojnisz-Starega25:26.0

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Heren - 18/12/2008
1RuslandEvgeny Ustyugov25:14.5
2NoorwegenFrode Andresen25:31.0
3DuitslandArnd Peiffer25:34.9
4DuitslandDaniel Böhm26:12.5
5DuitslandRobert Wick26:14.8
6RuslandArtem Gusev26:34.1
7FrankrijkTanguy Roche26:34.9
8RuslandSergei Rozhkov26:43.3
9FrankrijkFrederic Jean26:44.7
10OostenrijkDaniel Salvenmoser26:46.8

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Dames - 18/12/2008
1RuslandOlga Anisimova25:04.7
2DuitslandJuliane Doll25:07.5
3FrankrijkMarine Bolliet25:38.6
4DuitslandSabrina Buchholz26:00.1
5RuslandNatalia Sorokina27:04.9
6DuitslandSusann König27:07.7
7FinlandAnita Hakala27:43.6
8FrankrijkMarine Dusser27:44.4
9TsjechiŽMiroslava Spacova27:44.5
10ItaliŽKarin Oberhofer27:51.0

ItaliëMartell - Val Martello - Achtervolging Dames - 18/12/2008
1RuslandOlga Anisimova36:14.0
2DuitslandJuliane Doll36:40.0
3FrankrijkMarine Dusser37:15.8
4FrankrijkMarine Bolliet37:24.8
5DuitslandSabrina Buchholz37:49.5
6DuitslandCarolin Hennecke39:03.1
7DuitslandSusann König39:34.5
8DuitslandRomy Beer40:04.4
9RuslandEkaterina Yurlova-Percht40:09.4
10ItaliŽKarin Oberhofer40:23.5

ItaliëMartell - Val Martello - Achtervolging Heren - 18/12/2008
1NoorwegenFrode Andresen36:56.9
2DuitslandDaniel Böhm38:03.7
3RuslandAnton Shipulin38:38.8
4DuitslandArnd Peiffer38:54.4
5NoorwegenJon Kristian Svaland39:03.4
6DuitslandChristoph Knie39:22.1
7DuitslandRobert Wick39:34.0
8FrankrijkTanguy Roche39:46.5
9RuslandArtem Gusev39:58.9
10FrankrijkVincent Porret40:10.8

DuitslandAltenberg - Individueel Heren - 09/01/2009
1NoorwegenFrode Andresen53:39.9
2RuslandSergey Balandin55:02.0
3DuitslandNorbert Schiller55:59.0
4NoorwegenJon Kristian Svaland56:00.3
5DuitslandRobin Kiel56:21.0
6FrankrijkFrederic Jean56:27.9
7RuslandKirill Shcherbakov56:55.1
8RuslandAlexander Shreyder56:59.7
9OostenrijkAndreas Schwabl57:29.1
10FrankrijkVincent Porret57:44.8

DuitslandAltenberg - Individueel Dames - 09/01/2009
1DuitslandRomy Beer46:56.3
2DuitslandAnne Preussler47:18.3
3OekraÔneLyudmyla Pysarenko47:25.8
4RuslandNatalya Sokolova47:39.1
5TsjechiŽBarbora Tomesova48:36.1
6DuitslandJuliane Doll49:06.1
7ItaliŽBarbara Ertl49:15.1
8RuslandEkaterina Yurlova-Percht49:47.8
9FrankrijkMarion Blondeau49:52.2
10RuslandTatiana Zevakhina49:57.5

DuitslandAltenberg - Sprint Dames - 09/01/2009
1DuitslandJuliane Doll22:01.7
2RuslandNatalya Sokolova22:27.9
3LetlandMadara Liduma22:28.4
4DuitslandCarolin Hennecke22:42.4
5RuslandTatiana Zevakhina22:50.8
6DuitslandStefanie Hildebrand22:54.4
7DuitslandRomy Beer22:59.4
8RuslandEkaterina Yurlova-Percht23:01.7
9ItaliŽBarbara Ertl23:09.2
10ItaliŽMichela Andreola23:12.4

DuitslandAltenberg - Sprint Heren - 09/01/2009
1RuslandArtem Gusev23:39.3
2ItaliŽMattia Cola24:11.6
3DuitslandFlorian Graf24:21.0
4TsjechiŽVit Janov24:29.2
5DuitslandChristoph Knie24:37.7
6NoorwegenDag Erik Kokkin24:38.3
7ItaliŽChristian Martinelli24:39.3
8NoorwegenJon Kristian Svaland24:43.4
9FrankrijkTanguy Roche24:44.8
10NoorwegenFrode Andresen24:46.5

TsjechiëNove Mesto - Sprint Heren - 15/01/2009
1NoorwegenHans Martin Gjedrem26:04.3
2DuitslandChristoph Knie26:18.8
3DuitslandDaniel Graf26:19.2
4NoorwegenRune Bratsveen26:23.1
5FrankrijkLois Habert26:25.3
6DuitslandRobert Wick26:45.6
7RuslandSergey Balandin26:55.6
8NoorwegenStian Eckhoff26:59.8
9DuitslandDaniel Böhm27:06.3
10FrankrijkVincent Porret27:23.3

TsjechiëNove Mesto - Sprint Dames - 15/01/2009
1OostenrijkIris Schwabl22:25.8
2DuitslandRomy Beer22:27.8
3RuslandNatalya Sokolova22:48.2
4NoorwegenJori Moerkve22:54.3
5DuitslandSusann König22:59.1
6DuitslandCarolin Hennecke23:06.6
7DuitslandAnne Preussler23:06.8
8DuitslandJuliane Doll23:12.7
9RuslandEkaterina Yurlova-Percht23:17.6
10RuslandTatiana Zevakhina23:20.1

TsjechiëNove Mesto - Achtervolging Heren - 15/01/2009
1NoorwegenHans Martin Gjedrem32:11.5
2DuitslandChristoph Knie32:19.0
3NoorwegenRune Bratsveen33:04.2
4NoorwegenStian Eckhoff33:16.7
5DuitslandDaniel Graf33:26.1
6DuitslandNorbert Schiller33:58.3
7OostenrijkMartin Mesotitsch34:10.3
8DuitslandRobert Wick34:12.1
9FrankrijkLois Habert34:12.2
10DuitslandCarsten Pump34:12.4

TsjechiëNove Mesto - Achtervolging Dames - 15/01/2009
1RuslandNatalya Sokolova31:52.3
2OostenrijkIris Schwabl33:43.7
3DuitslandSusann König33:50.3
4DuitslandJuliane Doll33:52.6
5NoorwegenJori Moerkve33:54.9
6DuitslandAnne Preussler33:57.6
7RuslandTatiana Zevakhina34:26.5
8DuitslandRomy Beer34:32.2
9DuitslandCarolin Hennecke34:32.6
10RuslandEvgenia Kravtsova35:33.0

SlowakijeBrezno-Osrblie - Individueel Heren - 06/02/2009
1NoorwegenHans Martin Gjedrem51:44.8
2TsjechiŽOndrej Moravec51:48.1
3NoorwegenFrode Andresen52:15.8
4DuitslandNorbert Schiller54:10.0
5RuslandAndrei Prokunin54:10.6
6RuslandArtem Gusev55:53.5
7NoorwegenRune Bratsveen56:03.1
8DuitslandDaniel Graf56:11.9
9OostenrijkAlexander Nuss56:57.3
10OostenrijkAndreas Schwabl57:13.5

SlowakijeBrezno-Osrblie - Individueel Dames - 06/02/2009
1DuitslandTina Bachmann40:48.3
2DuitslandJuliane Doll41:11.2
3RuslandOlga Anisimova42:20.5
4RuslandNatalya Sokolova44:31.4
5RuslandEvgenia Kravtsova44:51.2
6NoorwegenVilde Ravnsborg Gurigard45:19.8
7NoorwegenJori Moerkve46:18.2
8NoorwegenKari Eie46:26.1
9TsjechiŽVeronika Horejsi46:51.4
10PolenMagdalena Nykiel47:35.7

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Heren - 06/02/2009
1NoorwegenHans Martin Gjedrem27:00.3
2NoorwegenFrode Andresen27:20.6
3TsjechiŽOndrej Moravec27:35.5
4OostenrijkJulian Eberhard27:47.6
5DuitslandChristoph Knie27:50.8
6OostenrijkSven Grossegger27:55.8
7RuslandAndrei Prokunin28:11.7
8DuitslandDaniel Graf28:23.5
9DuitslandCarsten Pump28:45.9
10RuslandArtem Gusev29:01.1

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Dames - 06/02/2009
1DuitslandTina Bachmann21:25.6
2DuitslandJuliane Doll21:29.4
3NoorwegenKari Eie21:59.9
4RuslandOlga Anisimova22:14.3
5NoorwegenJori Moerkve22:34.2
6RuslandEvgenia Kravtsova22:59.0
7NoorwegenVilde Ravnsborg Gurigard23:00.1
8RuslandNatalya Sokolova23:03.3
9PolenMagdalena Nykiel23:18.8
10TsjechiŽVeronika Horejsi23:19.4

BulgarijeBansko - Sprint Heren - 12/02/2009
1RuslandAndrei Prokunin26:40.4
2RuslandPavel Korostelev27:27.9
3BulgarijeMiroslav Kenanov28:07.5
4SlowakijeMartin Otcenas29:21.8
5BulgarijeTodor Genkovski30:06.0
6BulgarijeIliyan Penev30:06.8
7GriekenlandStavros Christoforidis30:26.7
8SlowakijeNorbert Gröne30:27.9
9GriekenlandKleanthis Karamichas30:34.5
10BulgarijeAleksandar Lazarov30:50.4

BulgarijeBansko - Sprint Dames - 12/02/2009
1RuslandNatalya Sokolova22:17.5
2RuslandOlga Anisimova22:28.9
3RuslandEvgenia Kravtsova22:41.1
4BulgarijeDesislava Stoyanova26:34.2
5BulgarijeDafinka Koeva26:41.2
6BulgarijeNiya Dimitrova27:04.0
7BulgarijeSvetlana Dzhadzharova27:16.4
8MoldaviŽMariana Macari27:43.2
9SlowakijeMichaela Pancikova27:49.1
10BulgarijeIrina Nikolova27:53.1

Zuid-KoreaWereldkampioenschappen - Sprint Heren - 14/02/2009
1NoorwegenOle Einar Bjørndalen24:16.560.00
2NoorwegenLars Berger24:17.754.00
3NoorwegenHalvard Hanevold24:29.048.00
4NoorwegenAlexander Os24:41.143.00
5RuslandMaxim Tchoudov24:45.640.00
6FrankrijkSimon Fourcade25:06.638.00
7DuitslandMichael Greis25:10.236.00
8OostenrijkSimon Eder25:15.734.00
9ZwitserlandSimon Hallenbarter25:28.432.00
10SloveniŽJanez Maric25:35.531.00

Zuid-KoreaWereldkampioenschappen - Sprint Dames - 14/02/2009
1DuitslandKati Wilhelm21:11.160.00
2DuitslandSimone Hauswald21:21.054.00
3RuslandOlga Zaitseva21:38.248.00
4Zuid-KoreaAnna Boulygina-Frolina22:04.443.00
5ZwedenHelena Jonsson22:05.840.00
6DuitslandAndrea Henkel22:06.138.00
7SlowakijeAnastasiya Kuzmina22:18.436.00
8DuitslandMagdalena Neuner22:19.634.00
9Wit-RuslandOlga Nazarova22:37.432.00
10FrankrijkSandrine Bailly22:38.131.00

BulgarijeBansko - Achtervolging Heren - 12/02/2009
1RuslandAndrei Prokunin33:32.1
2RuslandPavel Korostelev38:37.6
3SlowakijeMartin Otcenas38:46.5
4BulgarijeMiroslav Kenanov38:55.2
5BulgarijeTodor Genkovski40:47.5
6BulgarijeIvan Zlatev42:49.4
7SlowakijeNorbert Gröne43:34.9
8BulgarijeIliyan Penev44:07.4
9BulgarijeVasil Chorbadzhiev45:59.2
10BulgarijeAleksandar Lazarov46:44.0

BulgarijeBansko - Achtervolging Dames - 12/02/2009
1RuslandNatalya Sokolova30:14.3
2RuslandOlga Anisimova31:14.5
3RuslandEvgenia Kravtsova31:36.1
4BulgarijeDafinka Koeva40:20.4
5SlowakijeMichaela Schonova41:38.0
6SlowakijeMichaela Pancikova42:21.7
7BulgarijeLilia Pandurova42:39.0
8HongarijeKitti Szöllösi42:44.6
9BulgarijeNiya Dimitrova44:06.1
10BulgarijeIrina Nikolova44:09.8

Zuid-KoreaWereldkampioenschappen - Achtervolging Dames - 14/02/2009
1ZwedenHelena Jonsson34:12.3960.00
2DuitslandKati Wilhelm34:30.6054.00
3RuslandOlga Zaitseva34:36.4348.00
4FinlandKaisa Mäkäräinen34:49.2343.00
5Wit-RuslandDarya Domracheva34:51.4540.00
6DuitslandMartina Beck (Glagow)34:59.0938.00
7FrankrijkMarie Laure Brunet35:07.2036.00
8MoldaviŽNatalia Levchenkova35:27.1034.00
9NoorwegenTora Berger35:28.2832.00
10TsjechiŽVeronika Vitkova35:29.1231.00

Zuid-KoreaWereldkampioenschappen - Achtervolging Heren - 14/02/2009
1NoorwegenOle Einar Bjørndalen31:46.7960.00
2RuslandMaxim Tchoudov32:28.4554.00
3NoorwegenAlexander Os32:39.5348.00
4PolenTomasz Sikora33:20.1243.00
5NoorwegenLars Berger33:39.6840.00
6NoorwegenHalvard Hanevold33:53.6038.00
7OekraÔneAndriy Deryzemlya33:56.5136.00
8FrankrijkMartin Fourcade34:07.6234.00
9BelgiŽMichael Rösch34:15.9832.00
10FrankrijkSimon Fourcade34:18.4231.00

Zuid-KoreaWereldkampioenschappen - Individueel Heren - 14/02/2009
1NoorwegenOle Einar Bjørndalen52:28.060.00
2DuitslandChristoph Stephan52:42.154.00
3SloveniŽJakov Fak52:45.148.00
4FrankrijkSimon Fourcade52:46.043.00
5ZwedenDavid Ekholm52:54.340.00
6OostenrijkDominik Landertinger53:04.038.00
7RuslandIvan Tcherezov53:05.836.00
8OekraÔneAndriy Deryzemlya53:07.134.00
9PolenTomasz Sikora53:12.932.00
10RuslandMaxim Tchoudov53:17.331.00

Zuid-KoreaWereldkampioenschappen - Individueel Dames - 14/02/2009
1DuitslandKati Wilhelm44:03.160.00
2SloveniŽTeja Gregorin44:42.654.00
3NoorwegenTora Berger44:49.648.00
4ZwedenAnna Carin Olofsson-Zidek45:01.743.00
5TsjechiŽVeronika Vitkova45:23.940.00
6KazachstanElena Khrustaleva45:32.438.00
7RoemeniŽEva Tofalvi45:33.036.00
8ZwedenHelena Jonsson45:45.634.00
9FrankrijkSandrine Bailly45:52.532.00
10DuitslandAndrea Henkel45:54.231.00

Zuid-KoreaWereldkampioenschappen - Massa start Heren - 14/02/2009
1OostenrijkDominik Landertinger38:32.5860.00
2OostenrijkChristoph Sumann38:41.4054.00
3RuslandIvan Tcherezov38:46.4048.00
4NoorwegenOle Einar Bjørndalen38:53.6643.00
5BelgiŽMichael Rösch39:07.2740.00
6PolenTomasz Sikora39:09.0438.00
7RuslandMaxim Tchoudov39:18.4936.00
8OostenrijkSimon Eder39:23.1034.00
9FrankrijkSimon Fourcade39:25.3032.00
10ItaliŽChristian De Lorenzi39:26.0731.00

Zuid-KoreaWereldkampioenschappen - Massa start Dames - 14/02/2009
1RuslandOlga Zaitseva34:18.3460.00
2SlowakijeAnastasiya Kuzmina34:25.8454.00
3ZwedenHelena Jonsson34:30.6148.00
4OekraÔneVita Semerenko34:52.9043.00
5DuitslandAndrea Henkel34:53.5440.00
6Wit-RuslandDarya Domracheva35:02.3338.00
7DuitslandMagdalena Neuner35:08.4036.00
8FrankrijkMarie Laure Brunet35:10.1734.00
9RuslandOlga Medvedtseva35:12.0632.00
10TsjechiŽVeronika Vitkova35:14.7031.00

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Individueel Heren - 10/03/2009
1DuitslandErik Lesser59:01.3
2DuitslandNorbert Schiller59:20.5
3DuitslandCarsten Pump59:47.1
4OostenrijkMichael Hauser1:01:06.9
5OostenrijkAlexander Nuss1:01:22.5
6DuitslandChristoph Knie1:01:34.5
7DuitslandDaniel Graf1:01:42.5
8FinlandJanne Kantanen1:01:43.3
9CanadaJaime Robb1:02:04.2
10CanadaMarc - Andre Bedard1:02:06.7

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Individueel Dames - 10/03/2009
1RuslandNatalya Sokolova52:10.6
2DuitslandAnne Preussler52:37.5
3ItaliŽBarbara Ertl53:27.8
4BulgarijePavlina Filipova54:10.5
5ItaliŽKarin Oberhofer54:23.7
6DuitslandSabrina Buchholz54:35.6
7EstlandKadri Lehtla55:10.4
8DuitslandRomy Beer55:10.8
9EstlandSirli Hanni55:31.5
10ZwedenEmelie Larsson56:04.9

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Heren - 10/03/2009
1DuitslandErik Lesser27:46.9
2OostenrijkMichael Reiter28:05.7
3CanadaJaime Robb28:15.2
4ItaliŽNicola Pozzi28:23.6
5FinlandMika Kaljunen28:28.2
6OostenrijkAlexander Nuss28:31.0
7OostenrijkMichael Hauser28:35.2
8CanadaMarc - Andre Bedard28:42.8
9FrankrijkFrederic Jean28:48.6
10ZwedenTes Armgren28:59.3

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Dames - 10/03/2009
1DuitslandSabrina Buchholz24:37.6
2RuslandNatalya Sokolova25:22.7
3FrankrijkMarine Bolliet25:42.6
4ItaliŽBarbara Ertl25:45.9
5ZwitserlandSelina Gasparin26:15.1
6OostenrijkIris Schwabl26:18.8
7DuitslandRomy Beer26:22.0
8BulgarijePavlina Filipova26:37.2
9DuitslandCarolin Hennecke26:37.7
10RuslandEvgenia Kravtsova26:46.0

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Achtervolging Heren - 10/03/2009
1DuitslandErik Lesser33:40.9
2OostenrijkAlexander Nuss34:07.4
3DuitslandCarsten Pump34:27.3
4CanadaJaime Robb34:36.1
5DuitslandNorbert Schiller34:39.1
6ZwedenTes Armgren35:07.1
7FinlandMika Kaljunen35:13.3
8RuslandAndrei Prokunin35:31.2
9FrankrijkVincent Porret35:32.8
10ItaliŽStefan Zingerle35:40.6

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Achtervolging Dames - 10/03/2009
1RuslandNatalya Sokolova34:07.2
2DuitslandSabrina Buchholz34:50.2
3FrankrijkMarine Bolliet35:04.6
4ItaliŽBarbara Ertl35:28.4
5DuitslandRomy Beer36:49.4
6ZwitserlandSelina Gasparin36:52.8
7DuitslandCarolin Hennecke37:31.8
8DuitslandAnne Preussler37:31.9
9RuslandEvgenia Kravtsova37:38.7
10EstlandKadri Lehtla38:22.0

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden