De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - IBU-Cup - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

IBU-Cup 2018/2019

Klassement

StaSportmanPunOverPodIDR
IDR
IDR
IDR
IDR
IDR
RID
RID
RID
RID
OBE
OBE
OBE
OBE
OBE
OBE
DUS
DUS
DUS
DUS
ARB
ARB
ARB
ARB
ARB
ARB
LEN
LEN
LEN
LEN
OTE
OTE
OTE
OTE
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
MAR
MAR
MAR
MAR
CHA
CHA
MAR
MAR
1FRAAristide Bègue0362193121814115561
2FRACaroline Colombo03352119259129911
3NORJohannes Dale037113187243631325
4RUSVictoria Slivko03722524635241811122220635
5RUSAnton Babikov027116822102233183142013119
6FRAFabien Claude0224532202350161511121513
7RUSNatalia Gerbulova023121213462636242111215101912
8RUSAnastasiia Morozova025343113131023
9RUSAlexander Povarnitsyn02414421271514345
10RUSOlga Abramova0116181819223428171511319
11SWEIngela Andersson014113225164117523627114121628
12NORSivert Guttorm Bakken0132061134261712
13FRAChloé Chevalier01147292833322314661232722
14FRASimon Fourcade013618168317319
15GERLucas Fratzscher01432512161143522112754716617
16GERPhilipp Horn013301131262122514227
17SWEElisabeth Högberg015381446327353
18RUSUliana Kaisheva01221134160
19SWEFelicia Lindqvist011115439719261175282864553263143
20RUSSvetlana Mironova012471123356312533
21CANNadia Moser0116971399412926
22GERPhilipp Nawrath01191115229241914122115
23NORSindre Pettersen0111715112015982319221824
24NOREndre Stroemsheim012215523122812
25GERAnna Weidel0111011461322135
26UKRYuliya Zhuravok011646825192114
27GERDavid Zobel011223133619246
28KORMariya Abe0007789
29CHIJuan Andrés Agurto000127111
30KAZLyudmila Akhatova000738089
31BRAGabriela Almeida Neres00083
32BRAGabriela Almeida Neres00082818264
33NORAleksander Fjeld Andersen001923123534152928333124
34GREApostolos Angelis000276340429085
35NORJuni Arnekleiv0003332
36SWETobias Arwidson000191535103938551868940
37SRBDzenis Avdic000879083102898060
38JAPKazuki Baisho0008784100907359
39LATRudis Balodis000757394869179
40SVKMatej Baloga0006151727752454348
41CANMegan Bankes0011135875
42LTULinas Banys0003770
43SUIFlavia Barmettler000272342
44SVKSimon Bartko000432720
45CANSarah Beaudry00055158118474264
46BELCésar Beauvais00041
47FRAMyrtille Bègue000244922222039344718191419251242817
48ESTMeril Beilmann00069503660372326
49KAZYelizaveta Belchenko0004971
50KAZDanil Beletskiy00076536986797677
51LATBaiba Bendika0002417235227
52UKRNadiia Bielkina003283731556321032232374923258510
53RUSLeisan Biktasheva0007353323
54BLRDarya Blashko000371734
55CRONika Blazenic0006676745750368282
56BLRSergey Bocharnikov00139507349
57NORHåvard Bogetveit0009133646126791047233511
58UKRIana Bondar00041306361252723361130292020517423
59FRAMartin Bourgeois-République0002130
60SUISandro Bovisi0006844445556704341253646
61SWEOskar Brandt00039434472627161587946485937
62ITAPatrick Braunhofer0004217252025201361422
63USAJake Brown000152533585368
64NORThekla Brun-Lie0019953616313
65AUTPeter Brunner000623338
66HUNAdam Buki000116971021019993101755763
67SUIJoscha Burkhalter0003147403828174848284125313246252630
68CANJules Burnotte0001176
69ROUFlorin-Catalin Buta00086699190899859807974
70SUIIrene Cadurisch0005415
71CANCarsen Campbell0006120316410483521371947513953292115
72ITADaniele Cappellari00228213133214322518222162919
73ITAMichela Carrara000675081503831362716637
74USAVaclav Cervenka000719929657461
75FRASophie Chauveau00042

Uitslagen en kalender

ZwedenIdre - Sprint Heren - 29/11/2018
1RuslandAnton Babikov26:00.1
2FrankrijkAristide Bègue26:17.5
3DuitslandLucas Fratzscher26:22.8
4RuslandSergey Korastylev26:34.5
5NoorwegenFredrik Gjesbakk26:39.9
6FrankrijkSimon Fourcade26:40.2
7BelgiŽFlorent Claude26:46.1
8RuslandYury Shopin26:46.4
9DuitslandPhilipp Nawrath26:47.9
10OostenrijkDaniel Mesotitsch26:56.9

ZwedenIdre - Sprint Dames - 29/11/2018
1ZwedenIngela Andersson23:44.0
2Wit-RuslandIrina Kruchinkina23:52.0
3RuslandAnastasiia Morozova24:16.9
4RuslandSvetlana Mironova24:25.1
5FrankrijkCaroline Colombo24:33.2
6RuslandOlga Abramova24:56.0
7RuslandLeisan Biktasheva24:58.1
8ZwitserlandSusanna Meinen25:04.4
9MoldaviŽAlla Ghilenko25:14.2
10DuitslandAnna Weidel25:16.9

ZwedenIdre - Sprint Heren - 29/11/2018
1FrankrijkAristide Bègue25:39.0
2DuitslandDominic Reiter26:01.0
3DuitslandJustus Strelow26:07.3
4RuslandAlexander Povarnitsyn26:10.3
5DuitslandRoman Rees26:12.1
6NoorwegenSivert Guttorm Bakken26:18.5
7RuslandSergey Korastylev26:19.8
8NoorwegenTorstein Stenersen26:27.7
9Wit-RuslandViktar Kryuko26:30.7
10FinlandOtto Invenius26:34.7

ZwedenIdre - Sprint Dames - 29/11/2018
1ZwedenElisabeth Högberg23:13.3
2DuitslandNadine Horchler23:59.2
3OekraÔneNadiia Bielkina24:06.5
4RuslandAnastasiia Morozova24:09.0
5DuitslandLuise Kummer24:15.6
6NoorwegenRagnhild Femsteinevik24:17.0
7RuslandSvetlana Mironova24:19.0
8Wit-RuslandInna Kastsiuchenka24:20.6
9RuslandEkaterina Moshkova24:21.9
10DuitslandJanina Hettich24:22.2

ZwedenIdre - Achtervolging Dames - 29/11/2018
1RuslandSvetlana Mironova32:57.0
2ZwedenIngela Andersson33:14.6
3RuslandAnastasiia Morozova33:18.7
4ZwedenElisabeth Högberg33:29.3
5ZwedenJohanna Skottheim33:32.4
6FrankrijkLou Jeanmonnot Laurent34:01.9
7OekraÔneNadiia Bielkina34:18.8
8CanadaSarah Beaudry34:24.4
9RuslandEkaterina Moshkova34:40.1
10DuitslandLuise Kummer34:46.4

ZwedenIdre - Achtervolging Heren - 29/11/2018
1DuitslandPhilipp Nawrath35:43.9
2RuslandAlexander Povarnitsyn35:52.2
3FrankrijkMartin Perrillat Bottonet35:56.5
4DuitslandRoman Rees35:58.3
5DuitslandDominic Reiter36:01.2
6RuslandSergey Korastylev36:08.3
7NoorwegenTorstein Stenersen36:18.3
8RuslandAnton Babikov36:27.4
9FrankrijkAristide Bègue36:36.2
10NoorwegenVebjoern Soerum36:37.3

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Heren - 10/12/2018
1NoorwegenJohannes Dale25:53.4
2RuslandAnton Babikov26:15.8
3NoorwegenSivert Guttorm Bakken26:16.8
4FrankrijkFabien Claude26:20.7
5FrankrijkHugo Rivail26:27.2
6NoorwegenFredrik Gjesbakk26:29.5
7RuslandSergey Korastylev26:31.7
8FrankrijkSimon Fourcade26:38.5
9NoorwegenHåvard Bogetveit26:39.1
10DuitslandRoman Rees26:51.1

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Dames - 10/12/2018
1RuslandAnastasiia Morozova23:20.9
2ZwedenIngela Andersson23:27.7
3OekraÔneNadiia Bielkina23:31.0
4ZwedenElisabeth Högberg23:32.6
5RuslandVictoria Slivko23:33.0
6OekraÔneYuliya Zhuravok23:51.8
7ZwedenFelicia Lindqvist24:17.6
8DuitslandJanina Hettich24:22.8
9FinlandSuvi Minkkinen24:25.4
10DuitslandMarion Deigentesch24:27.5

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Achtervolging Dames - 10/12/2018
1RuslandAnastasiia Morozova31:05.1
2RuslandVictoria Slivko31:20.8
3RuslandSvetlana Mironova32:00.6
4OekraÔneYuliya Zhuravok32:11.3
5ZwedenIngela Andersson32:24.3
6ZwedenElisabeth Högberg32:35.8
7DuitslandJanina Hettich32:49.1
8CanadaSarah Beaudry33:01.1
9FrankrijkCaroline Colombo33:04.1
10OostenrijkChristina Rieder33:06.2

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Achtervolging Heren - 10/12/2018
1NoorwegenJohannes Dale33:36.8
2RuslandAnton Babikov+13,7
3FrankrijkSimon Fourcade+47,4
4NoorwegenSivert Guttorm Bakken+51,2
5FrankrijkFabien Claude+1:00.7
6NoorwegenFredrik Gjesbakk+1:09.9
7RuslandAlexander Povarnitsyn+1:14.0
8DuitslandRoman Rees+1:35.3
9RuslandSergey Korastylev+2:02.4
10FrankrijkHugo Rivail+2:09.5

OostenrijkObertilliach - Individueel Heren - 17/12/2018
1FrankrijkSimon Fourcade50:01.9
2NoorwegenSivert Guttorm Bakken51:00.9
3Wit-RuslandSergey Bocharnikov52:20.2
4NoorwegenFredrik Gjesbakk52:25.8
5BelgiŽTom Lahaye-Goffart52:34.6
6OostenrijkSven Grossegger52:48.6
7OekraÔneVitaliy Kilchytskyy52:59.8
8OekraÔneAnton Dudchenko53:01.0
9RuslandSergey Korastylev53:01.1
10CanadaCarsen Campbell53:04.0

OostenrijkObertilliach - Individueel Dames - 17/12/2018
1FrankrijkCaroline Colombo42:11.6
2DuitslandNadine Horchler42:12.2
3ZwedenElisabeth Högberg42:30.0
4RuslandVictoria Slivko42:31.8
5ItaliŽIrene Lardschneider42:40.0
6OekraÔneYuliya Zhuravok42:46.1
7Wit-RuslandDarya Yurkevich42:51.6
8NoorwegenKaroline Offigstad Knotten42:56.6
9ChinaFanqi Meng43:05.2
10BulgarijeMilena Todorova43:06.3

OostenrijkObertilliach - Super Sprint Heren - 17/12/2018
1NoorwegenSindre Pettersen13:53.4
2OostenrijkLorenz Waeger13:58.3
3ItaliŽDaniele Cappellari13:58.5
4NoorwegenHåvard Bogetveit14:02.1
5DuitslandLucas Fratzscher14:04.0
6NoorwegenSivert Guttorm Bakken14:04.9
7FrankrijkSimon Fourcade14:06.1
8RuslandSergey Korastylev14:07.2
9Wit-RuslandSergey Bocharnikov14:07.4
10ZwedenTobias Arwidson14:07.9

OostenrijkObertilliach - Super Sprint Dames - 17/12/2018
1ZwedenFelicia Lindqvist15:49.9
2ZwedenElisabeth Högberg15:51.6
3NoorwegenKaroline Offigstad Knotten16:04.2
4ZwedenIngela Andersson16:07.4
5RuslandIrina Kazakevich16:08.0
6RuslandVictoria Slivko16:08.3
7CanadaNadia Moser16:08.7
8OekraÔneYuliya Zhuravok16:09.3
9ZwedenJohanna Skottheim16:11.8
10Verenigde StatenEmily Dreissigacker16:12.2

OostenrijkObertilliach - Sprint Heren - 17/12/2018
1NoorwegenSivert Guttorm Bakken22:33.3
2DuitslandLucas Fratzscher22:35.7
3FrankrijkSimon Fourcade22:53.6
4RuslandPetr Pashchenko23:03.7
5NoorwegenSindre Pettersen23:08.9
6NoorwegenHåvard Bogetveit23:16.4
7NoorwegenFredrik Gjesbakk23:16.5
8RuslandEduard Latypov23:24.7
9OekraÔneRuslan Tkalenko23:34.6
10ZwitserlandMartin Jäger23:35.3

OostenrijkObertilliach - Sprint Dames - 17/12/2018
1CanadaNadia Moser20:43.4
2RuslandNatalia Gerbulova20:43.8
3CanadaMegan Bankes20:44.1
4DuitslandLuise Kummer20:45.3
5RuslandLarisa Kuklina20:45.7
6RuslandSvetlana Mironova20:49.8
7ZwedenElisabeth Högberg20:50.5
8ZwedenElvira Oeberg21:18.7
9DuitslandNadine Horchler21:20.8
10NoorwegenKaroline Offigstad Knotten21:27.1

PolenDuszniki Zdroj - Sprint Heren - 07/01/2019
1RuslandAlexander Povarnitsyn24:09.4
2RuslandNikita Porshnev24:34.3
3NoorwegenJohannes Dale24:34.4
4RuslandEduard Latypov24:37.8
5NoorwegenTore Leren24:38.4
6RuslandAlexey Slepov24:48.2
7NoorwegenSivert Guttorm Bakken24:50.5
8CanadaAidan Millar25:00.2
9NoorwegenAleksander Fjeld Andersen25:07.3
10RuslandAnton Babikov25:10.7

PolenDuszniki Zdroj - Sprint Dames - 07/01/2019
1RuslandNatalia Gerbulova22:10.7
2RuslandVictoria Slivko22:16.3
3RuslandAnastasiia Morozova22:33.4
4ZwedenJohanna Skottheim22:36.2
5ZwedenFelicia Lindqvist22:46.3
6RuslandElizaveta Kaplina22:46.5
7ZwedenIngela Andersson22:47.7
8RuslandTamara Voronina22:53.8
9RuslandIrina Kazakevich22:57.3
10OekraÔneNadiia Bielkina23:10.7

PolenDuszniki Zdroj - Sprint Heren - 07/01/2019
1DuitslandPhilipp Horn23:20.5
2RuslandAnton Babikov+2,9
3TsjechiŽAdam Vaclavik+11,2
4RuslandSergey Korastylev+17,4
5RuslandAlexander Povarnitsyn+24,9
6RuslandNikita Porshnev+34,4
7RuslandAlexey Slepov+38,5
8NoorwegenTore Leren+43,3
9NoorwegenFredrik Gjesbakk+49,9
10Wit-RuslandMikita Labastau+51,1

PolenDuszniki Zdroj - Sprint Dames - 07/01/2019
1RuslandNatalia Gerbulova20:40.8
2ZwedenJohanna Skottheim+25,3
3OekraÔneNadiia Bielkina+31,4
4RuslandVictoria Slivko+39,4
5RuslandTamara Voronina+50,0
6ItaliŽIrene Lardschneider+1:03.1
7RuslandElena Kruchinkina+1:04.3
8DuitslandJanina Hettich+1:06.8
9CanadaNadia Moser+1:11.7
10ZwedenChardine Sloof+1:13.3

DuitslandArber - Individueel Heren - 14/01/2019
1RuslandAlexander Povarnitsyn38:36.8
2DuitslandLucas Fratzscher39:48.5
3FrankrijkAristide Bègue40:26.0
4CanadaBrendan Green40:46.1
5NoorwegenFredrik Gjesbakk40:58.3
6DuitslandMarco Gross41:17.0
7NoorwegenJohannes Dale41:19.1
8OostenrijkSven Grossegger41:29.0
9RuslandNikita Porshnev41:35.3
10NoorwegenTore Leren41:43.6

DuitslandArber - Individueel Dames - 14/01/2019
1OekraÔneYuliya Zhuravok36:47.0
2ZwedenChardine Sloof37:48.9
3ZwedenElisabeth Högberg38:25.7
4OekraÔneMariya Kruchova38:58.4
5ChinaFanqi Meng38:58.9
6FrankrijkEnora Latuillière39:02.9
7OostenrijkSusanne Hoffmann39:16.5
8DuitslandNadine Horchler39:25.7
9NoorwegenThekla Brun-Lie39:27.1
10RuslandValeriia Vasnetcova39:40.0

DuitslandArber - Sprint Heren - 14/01/2019
1FrankrijkAristide Bègue25:58.8
2NoorwegenJohannes Dale26:00.8
3RuslandAnton Babikov26:12.9
4RuslandAlexander Povarnitsyn26:13.7
5NoorwegenTore Leren26:14.9
6NoorwegenHåvard Bogetveit26:17.0
7NoorwegenFredrik Gjesbakk26:20.4
8RuslandVadim Filimonov26:28.8
9NoorwegenSindre Pettersen26:29.1
10OostenrijkSven Grossegger26:30.9

DuitslandArber - Sprint Dames - 14/01/2019
1RuslandVictoria Slivko21:29.7
2ZwedenIngela Andersson21:46.4
3NoorwegenRagnhild Femsteinevik21:48.7
4DuitslandNadine Horchler21:55.5
5ZwedenElisabeth Högberg21:56.1
6ZwedenFelicia Lindqvist21:58.9
7DuitslandJanina Hettich22:06.6
8NoorwegenKaroline Erdal22:08.7
9NoorwegenThekla Brun-Lie22:13.5
10OostenrijkFabienne Hartweger22:15.2

DuitslandArber - Achtervolging Dames - 14/01/2019
1RuslandVictoria Slivko30:14.4
2DuitslandNadine Horchler30:27.8
3ZwedenElisabeth Högberg30:33.1
4ZwedenFelicia Lindqvist30:36.3
5NoorwegenThekla Brun-Lie30:48.8
6DuitslandMarie Heinrich30:59.5
7ZwedenIngela Andersson31:00.2
8NoorwegenKaroline Erdal31:07.9
9NoorwegenRagnhild Femsteinevik31:10.7
10RuslandTamara Voronina31:17.4

DuitslandArber - Achtervolging Heren - 14/01/2019
1RuslandAnton Babikov31:36.6
2FrankrijkAristide Bègue31:46.0
3RuslandAlexander Povarnitsyn32:15.4
4NoorwegenJohannes Dale32:35.3
5RuslandEduard Latypov32:36.7
6RuslandVadim Filimonov33:17.3
7NoorwegenHåvard Bogetveit33:27.2
8NoorwegenSindre Pettersen33:36.7
9TsjechiŽAdam Vaclavik33:56.9
10OostenrijkSven Grossegger33:57.7

ZwitserlandLenzerheide - Sprint Heren - 21/01/2019
1FrankrijkFabien Claude25:42.0
2ZwitserlandSerafin Wiestner25:52.5
3NoorwegenJohannes Dale26:00.5
4RuslandSergey Korastylev26:03.8
5DuitslandLucas Fratzscher26:09.6
6DuitslandPhilipp Horn26:10.9
7RuslandAlexey Slepov26:11.6
8RuslandAnton Babikov26:14.2
9NoorwegenHåvard Bogetveit26:44.4
10OostenrijkSven Grossegger26:50.7

ZwitserlandLenzerheide - Sprint Dames - 21/01/2019
1RuslandVictoria Slivko23:39.3
2RuslandUliana Kaisheva23:43.0
3DuitslandJanina Hettich24:09.7
4OekraÔneNadiia Bielkina24:26.6
5RuslandValeriia Vasnetcova24:48.4
6FrankrijkChloé Chevalier24:51.9
7OekraÔneMariya Kruchova24:57.5
8TsjechiŽLudmila Horka25:04.2
9RuslandElizaveta Kaplina25:12.1
10NoorwegenEmilie Ågheim Kalkenberg25:13.7

ZwitserlandLenzerheide - Achtervolging Dames - 21/01/2019
1RuslandUliana Kaisheva32:45.5
2RuslandVictoria Slivko33:18.1
3RuslandValeriia Vasnetcova33:41.7
4RuslandElizaveta Kaplina33:57.9
5DuitslandJanina Hettich34:06.7
6FrankrijkChloé Chevalier34:14.1
7NoorwegenEmilie Ågheim Kalkenberg34:43.7
8DuitslandNadine Horchler34:45.6
9OekraÔneNadiia Bielkina34:48.4
10RuslandNatalia Gerbulova35:04.2

ZwitserlandLenzerheide - Achtervolging Heren - 21/01/2019
1FrankrijkFabien Claude35:30.6
2DuitslandPhilipp Horn35:42.8
3RuslandAnton Babikov35:46.8
4DuitslandLucas Fratzscher36:25.1
5RuslandAlexey Slepov36:36.9
6NoorwegenJohannes Dale36:49.7
7ZwitserlandSerafin Wiestner36:56.9
8OostenrijkSven Grossegger37:11.4
9OostenrijkLorenz Waeger37:11.6
10NoorwegenHåvard Bogetveit37:37.7

EstlandOtepäa - Super Sprint Heren - 25/02/2019
1NoorwegenEndre Stroemsheim13:13.2
2ItaliŽDaniele Cappellari13:27.0
3NoorwegenHenrik L'Abee-Lund13:37.8
4RuslandSergey Korastylev13:41.5
5BulgarijeAnton Sinapov13:44.9
6DuitslandDavid Zobel13:45.9
7DuitslandLucas Fratzscher13:51.1
8OostenrijkLorenz Waeger13:53.5
9ZwedenTobias Arwidson14:15.2
10RuslandSemen Suchilov14:26.1

EstlandOtepäa - Super Sprint Dames - 25/02/2019
1DuitslandAnna Weidel14:35.3
2OostenrijkDunja Zdouc15:07.2
3NoorwegenThekla Brun-Lie15:20.4
4EstlandJohanna Talihaerm15:22.4
5ZwedenFelicia Lindqvist15:25.5
6DuitslandLuise Kummer15:31.3
7FrankrijkLou Jeanmonnot15:36.2
8ZwedenChardine Sloof15:37.7
9OekraÔneYuliya Zhuravok15:44.9
10RuslandAnastasiia Morozova15:47.9

EstlandOtepäa - Sprint Heren - 25/02/2019
1DuitslandDavid Zobel24:15.8
2NoorwegenHenrik L'Abee-Lund24:25.0
3NoorwegenJohannes Dale24:26.8
4DuitslandMatthias Dorfer24:30.9
5FrankrijkAristide Bègue24:41.5
6DuitslandDanilo Riethmueller24:50.0
7ZwitserlandEligius Tambornino25:01.4
8RuslandSergey Korastylev25:03.7
9EstlandKauri Koiv25:08.4
10FrankrijkMartin Perrillat Bottonet25:09.4

EstlandOtepäa - Sprint Dames - 25/02/2019
1FrankrijkChloé Chevalier22:18:01
2DuitslandJanina Hettich22:23:03
3DuitslandJuliane Fruehwirt22:31:00
4ZwedenIngela Andersson22:33:02
5OekraÔneIana Bondar22:35:05
6NoorwegenKaroline Offigstad Knotten22:48:00
7RuslandMargarita Vasileva22:51:04
8NoorwegenIda Lien22:54:08
9OostenrijkDunja Zdouc23:01:01
10BulgarijeDaniela Kadeva23:02:01

ZwedenWereldkampioenschappen - Sprint Dames - 06/03/2019
1SlowakijeAnastasiya Kuzmina22:17.5
2NoorwegenIngrid Landmark Tandrevold22:27.2
3DuitslandLaura Dahlmeier22:30.1
4ZwedenHanna Öberg22:30.7
5ZwedenMona Brorsson22:39.2
6DuitslandDenise Herrmann22:41.4
7TsjechiŽMarketa Davidova22:44.0
8RuslandEkaterina Yurlova-Percht22:48.9
9NoorwegenTiril Eckhoff22:50.1
10ItaliŽDorothea Wierer22:50.7

ZwedenWereldkampioenschappen - Sprint Heren - 06/03/2019
1NoorwegenJohannes Thingnes Bø24:37.6
2RuslandAlexandr Loginov24:51.3
3FrankrijkQuentin Fillon Maillet24:54.1
4OekraÔneDmytro Pidruchnyi24:54.4
5FrankrijkSimon Desthieux25:02.4
6FrankrijkMartin Fourcade25:10.1
7NoorwegenErlend Bjøntegaard25:12.4
8DuitslandErik Lesser25:22.3
9DuitslandArnd Peiffer25:24.9
10ZwitserlandBenjamin Weger25:27.4

ZwedenWereldkampioenschappen - Achtervolging Heren - 06/03/2019
1OekraÔneDmytro Pidruchnyi31:54.1
2NoorwegenJohannes Thingnes Bø+8,3
3FrankrijkQuentin Fillon Maillet+17,7
4NoorwegenTarjei Bø+18,1
5FrankrijkMartin Fourcade+27,8
6LetlandAndrejs Rastorgujevs+40,8
7FrankrijkAntonin Guigonnat+47,3
8ZwitserlandBenjamin Weger+47,8
9RuslandEvgeniy Garanichev+48,3
10OostenrijkSimon Eder+49,3

ZwedenWereldkampioenschappen - Achtervolging Dames - 06/03/2019
1DuitslandDenise Herrmann31:45.9
2NoorwegenTiril Eckhoff+31,4
3DuitslandLaura Dahlmeier+31,6
4NoorwegenMarte Olsbu Røiseland+1:35.0
5ZwedenHanna Öberg+1:35.0
6SlowakijeAnastasiya Kuzmina+1:41.3
7ZwedenMona Brorsson+1:47.2
8NoorwegenIngrid Landmark Tandrevold+2:01.2
9RuslandEvgeniya Pavlova+2:14.3
10ItaliŽLisa Vittozzi+2:32.2

ZwedenWereldkampioenschappen - Individueel Dames - 06/03/2019
1ZwedenHanna Öberg43:10.4
2ItaliŽLisa Vittozzi43:34.0
3FrankrijkJustine Braisaz-Bouchet43:42.9
4DuitslandLaura Dahlmeier43:49.9
5SlowakijePaulina Fialkova43:55.9
6ZwedenMona Brorsson44:00.3
7OostenrijkLisa Theresa Hauser44:04.1
8ItaliŽDorothea Wierer44:17.1
9ZwitserlandSelina Gasparin45:09.9
10OekraÔneAnastasiya Merkushyna45:15.0

ZwedenWereldkampioenschappen - Individueel Heren - 06/03/2019
1DuitslandArnd Peiffer52:42.4
2BulgarijeVladimir Iliev+1:08.7
3NoorwegenTarjei Bø+1:09.1
4ZwedenSebastian Samuelsson+1:35.7
5ItaliŽLukas Hofer+1:53.2
6FrankrijkSimon Desthieux+1:54.0
7RuslandEvgeniy Garanichev+1:56.5
8NoorwegenVetle Sjåstad Christiansen+1:59.2
9NoorwegenJohannes Thingnes Bø+2:00.8
10DuitslandBenedikt Doll+2:03.5

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Heren - 11/03/2019
1NoorwegenJohannes Dale24:50.7
2NoorwegenEndre Stroemsheim24:57.0
3NoorwegenAleksander Fjeld Andersen25:05.7
4NoorwegenFredrik Gjesbakk25:28.1
5FrankrijkAristide Bègue25:39.4
6ItaliŽPatrick Braunhofer25:41.7
6DuitslandLucas Fratzscher25:41.7
8TsjechiŽMikulas Karlik25:42.1
9DuitslandDavid Zobel25:42.5
10DuitslandDanilo Riethmueller25:42.6

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Dames - 11/03/2019
1RuslandOlga Abramova23:14:07
2RuslandKristina Reztsova23:38:06
3ZwedenJohanna Skottheim23:39:08
4FrankrijkMyrtille Bègue23:55:05
5NoorwegenKaroline Offigstad Knotten23:58:07
6RuslandVictoria Slivko23:59:01
7DuitslandJanina Hettich24:02.0
8OekraÔneNadiia Bielkina24:02.3
9FrankrijkCaroline Colombo24:04.8
10ItaliŽSamuela Comola24:05.6

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Dames - 11/03/2019
1FrankrijkCaroline Colombo26:05.2
2RuslandIrina Kazakevich26:50.6
3RuslandVictoria Slivko26:56.8
4OekraÔneIana Bondar27:00.9
5OekraÔneNadiia Bielkina27:10.3
6ItaliŽMichela Carrara27:10.8
7RuslandEkaterina Moshkova27:29.6
8ItaliŽIrene Lardschneider27:30.8
9TsjechiŽAnna Tkadlecova27:42.2
10RuslandPolina Shevnina27:44.6

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Heren - 11/03/2019
1DuitslandLucas Fratzscher23:56.3
2DuitslandPhilipp Horn24:19.9
3DuitslandDanilo Riethmueller24:28.5
4OostenrijkHarald Lemmerer24:38.6
5RuslandSemen Suchilov24:39.3
6FrankrijkAristide Bègue24:39.5
7ItaliŽSaverio Zini24:58.6
8DuitslandMatthias Dorfer24:58.7
9RuslandKirill Streltsov25:00.8
10OostenrijkKevin Plessnitzer25:05.4

ZwedenWereldkampioenschappen - Massa start Heren - 06/03/2019
1ItaliŽDominik Windisch40:54.1
2FrankrijkAntonin Guigonnat+22,8
3OostenrijkJulian Eberhard+23,3
4RuslandAlexandr Loginov+27,4
5FrankrijkQuentin Fillon Maillet+33,2
6DuitslandArnd Peiffer+39,6
7OostenrijkSimon Eder+43,9
8DuitslandBenedikt Doll+44,4
9NoorwegenTarjei Bø+47,9
10OekraÔneDmytro Pidruchnyi+48,2

ZwedenWereldkampioenschappen - Massa start Dames - 06/03/2019
1ItaliŽDorothea Wierer37:26.4
2RuslandEkaterina Yurlova-Percht37:31.3
3DuitslandDenise Herrmann37:41.8
4ZwedenHanna Öberg38:19.1
5NoorwegenTiril Eckhoff38:24.1
6DuitslandLaura Dahlmeier38:29.8
7NoorwegenMarte Olsbu Røiseland38:36.5
8ItaliŽLisa Vittozzi38:37.6
9ZwedenLinn Persson38:56.1
10Verenigde StatenJoanne Firesteel Reid38:58.5

ItaliëMartell - Val Martello - Massa start Dames - 11/03/2019
1FrankrijkCaroline Colombo41:42.8
2NoorwegenKaroline Offigstad Knotten41:50.3
3DuitslandStefanie Scherer42:04.5
4RuslandIrina Kazakevich42:16.0
5RuslandVictoria Slivko42:17.2
6RuslandPolina Shevnina42:22.4
7OostenrijkDunja Zdouc42:32.6
8NoorwegenKaroline Erdal42:54.6
9ZwedenJohanna Skottheim43:03.7
10OekraÔneNadiia Bielkina43:33.0

ItaliëMartell - Val Martello - Massa start Heren - 11/03/2019
1FrankrijkAristide Bègue39:35.8
2OostenrijkHarald Lemmerer39:38.4
3DuitslandMatthias Dorfer39:54.8
4NoorwegenAleksander Fjeld Andersen40:15.9
5NoorwegenJohannes Dale40:24.2
6DuitslandDavid Zobel40:31.9
7DuitslandLucas Fratzscher40:39.7
8ZwitserlandSebastian Stalder40:42.3
9RuslandAnton Babikov40:48.2
10DuitslandDanilo Riethmueller40:54.0

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden