De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschappen - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2018/2019

ZwedenZweden - Östersund - 6 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Sprint Heren - 9 Maart 2019


1NORJohannes Thingnes Bø (NOR)24:37.6
2RUSAlexandr Loginov (RUS)24:51.3
3FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)24:54.1
4UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)24:54.4
5FRASimon Desthieux (FRA)25:02.4
6FRAMartin Fourcade (FRA)25:10.1
7NORErlend Bjøntegaard (NOR)25:12.4
8GERErik Lesser (GER)25:22.3
9GERArnd Peiffer (GER)25:24.9
10SUIBenjamin Weger (SUI)25:27.4
11GERBenedikt Doll (GER)25:33.8
12GERPhilipp Nawrath (GER)25:42.2
13NORTarjei Boe (NOR)25:43.1
14LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)25:49.5
15AUTSimon Eder (AUT)25:52.4
16AUTJulian Eberhard (AUT)25:59.1
17SLOJakov Fak (SLO)25:59.3
17SLOKlemen Bauer (SLO)25:59.3
19RUSEvgeniy Garanichev (RUS)26:00.6
20FRAAntonin Guigonnat (FRA)26:01.8
21AUTDominik Landertinger (AUT)26:02.7
22USASean Doherty (USA)26:09.7
23GERJohannes Kühn (GER)26:10.3
24FRAEmilien Jacquelin (FRA)26:11.1
25FINOlli Hiidensalo (FIN)26:12.2
26LTUVytautas Strolia (LTU)26:15.1
27ITADominik Windisch (ITA)26:17.4
28BULKrasimir Anev (BUL)26:19.9
29SWESebastian Samuelsson (SWE)26:21.6
30CZETomas Krupcik (CZE)26:26.3
31NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)26:26.7
32SUIJeremy Finello (SUI)26:27.6
33RUSDmitry Malyshko (RUS)26:28.5
34USALeif Nordgren (USA)26:29.1
35FINTero Seppälä (FIN)26:33.4
36AUTFelix Leitner (AUT)26:34.1
37FINTuomas Gronman (FIN)26:35.3
38BULVladimir Iliev (BUL)26:37.2
39SVKTomas Hasilla (SVK)26:37.4
40BLRVladimir Chepelin (BLR)26:39.0
41SWEJesper Nelin (SWE)26:39.6
42UKRRuslan Tkalenko (UKR)26:40.0
43ITAThomas Bormolini (ITA)26:45.6
44CZEMichal Krcmar (CZE)26:46.2
45SUIMartin Jäger (SUI)26:47.3
46SUISerafin Wiestner (SUI)26:48.7
47KAZRoman Yeremin (KAZ)26:50.7
48JAPTsukasa Kobonoki (JAP)26:53.7
49SVKMatej Kazar (SVK)26:55.1
50CANScott Gow (CAN)26:55.8
51RUSMatvey Eliseev (RUS)26:57.8
52ITALukas Hofer (ITA)26:59.0
53ROUGeorge Buta (ROU)27:06.8
54SVKMartin Otcenas (SVK)27:10.3
55LTUTomas Kaukenas (LTU)27:12.8
56BULDimitar Gerdzhikov (BUL)27:15.1
57POLGrzegorz Guzik (POL)27:16.7
58USAJake Brown (USA)27:18.6
59JAPKosuke Ozaki (JAP)27:18.7
60JAPMikito Tachizaki (JAP)27:19.9
61CANAidan Millar (CAN)27:21.1
62SLOMiha Dovzan (SLO)27:22.3
63LTUKarol Dombrovski (LTU)27:22.9
64MDAMihail Usov (MDA)27:24.9
65CZEJakub Stvrtecky (CZE)27:25.7
66SWEFredrik Lindström (SWE)27:27.2
67ESTKalev Ermits (EST)27:27.4
68ESTRene Zahkna (EST)27:30.4
69BLRRaman Yaliotnau (BLR)27:39.7
70POLLukasz Szczurek (POL)27:41.6
71BELFlorent Claude (BEL)27:43.6
72BULAnton Sinapov (BUL)27:45.4
73BLRSergey Bocharnikov (BLR)27:47.9
74ROURaul Antonio Flore (ROU)27:52.1
75ITAGiuseppe Montello (ITA)27:53.5
76CANJules Burnotte (CAN)27:55.7
77BLRAnton Smolski (BLR)27:55.8
78KAZTimur Kuts (KAZ)27:56.8
79KORTimofey Lapshin (KOR)27:57.3
80ESTRoland Lessing (EST)27:57.9
81UKRArtem Tyshchenko (UKR)27:58.9
82POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)28:04.4
83SRBDamir Rastic (SRB)28:06.7
84CANChristian Gow (CAN)28:10.1
85SLOMitja Drinovec (SLO)28:15.4
86SWEPeppe Femling (SWE)28:18.1
87LATRoberts Slotins (LAT)28:19.1
88ROUCornel Puchianu (ROU)28:39.5
89BELThierry Langer (BEL)28:39.8
90GREApostolos Angelis (GRE)28:42.6
91LATAleksandrs Patrijuks (LAT)28:46.3
92CZEOndrej Moravec (CZE)28:47.0
93USAMax Durtschi (USA)28:48.4
94UKRVitaliy Trush (UKR)28:53.1
95CHNWenqiang Wang (CHN)28:54.3
96KORDujin Choi (KOR)29:13.0
97MACStavre Jada (MAC)30:18.5
98KAZPetr Yermolenko (KAZ)30:27.7
99CHNXingyuan Yan (CHN)30:27.9
100KORSu-Young Lee (KOR)30:42.4
101ESPRoberto Piqueras Garcia (ESP)31:29.8
102HUNDavid Panyik (HUN)32:01.2
103HUNSoma Gyallai (HUN)32:17.2

Achtervolging Heren - 10 Maart 2019


1UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)31:54.1
2NORJohannes Thingnes Bø (NOR)+8,3
3FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)+17,7
4NORTarjei Boe (NOR)+18,1
5FRAMartin Fourcade (FRA)+27,8
6LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)+40,8
7FRAAntonin Guigonnat (FRA)+47,3
8SUIBenjamin Weger (SUI)+47,8
9RUSEvgeniy Garanichev (RUS)+48,3
10AUTSimon Eder (AUT)+49,3
11GERErik Lesser (GER)+1:03.3
12GERBenedikt Doll (GER)+1:12.3
13GERArnd Peiffer (GER)+1:18.7
14RUSAlexandr Loginov (RUS)+1:22.5
15NORErlend Bjøntegaard (NOR)+1:43.5
16SWESebastian Samuelsson (SWE)+1:49.2
17ITADominik Windisch (ITA)+1:49.5
18CZETomas Krupcik (CZE)+1:49.8
19AUTJulian Eberhard (AUT)+1:50.9
20USASean Doherty (USA)+1:54.3
21GERPhilipp Nawrath (GER)+1:58.8
22AUTFelix Leitner (AUT)+1:59.8
23NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)+2:00.2
24GERJohannes Kühn (GER)+2:10.1
25CZEMichal Krcmar (CZE)+2:12.2
26SLOJakov Fak (SLO)+2:19.3
27ITAThomas Bormolini (ITA)+2:21.7
28FINTero Seppälä (FIN)+2:22.8
29FRAEmilien Jacquelin (FRA)+2:32.7
30RUSDmitry Malyshko (RUS)+2:33.0
31SUIJeremy Finello (SUI)+2:33.2
32FRASimon Desthieux (FRA)+2:42.7
33SWEJesper Nelin (SWE)+2:49.1
34AUTDominik Landertinger (AUT)+2:55.5
35RUSMatvey Eliseev (RUS)+2:56.4
36SLOKlemen Bauer (SLO)+2:56.7
37BULVladimir Iliev (BUL)+3:01.1
38UKRRuslan Tkalenko (UKR)+3:01.8
39BULKrasimir Anev (BUL)+3:24.5
40FINTuomas Gronman (FIN)+3:26.6
41BLRVladimir Chepelin (BLR)+3:26.7
42ITALukas Hofer (ITA)+3:49.2
43CANScott Gow (CAN)+3:51.4
44USALeif Nordgren (USA)+4:02.7
45SVKMatej Kazar (SVK)+4:15.8
46SUIMartin Jäger (SUI)+4:25.8
47FINOlli Hiidensalo (FIN)+4:36.9
48BULDimitar Gerdzhikov (BUL)+4:51.0
49SUISerafin Wiestner (SUI)+5:04.7
50POLGrzegorz Guzik (POL)+5:30.3
51SVKMartin Otcenas (SVK)+5:32.8
52ROUGeorge Buta (ROU)+5:36.8
53USAJake Brown (USA)+6:00.8
54JAPTsukasa Kobonoki (JAP)+6:08.9
55JAPMikito Tachizaki (JAP)+6:28.9
56SVKTomas Hasilla (SVK)+6:43.8
57JAPKosuke Ozaki (JAP)+7:09.7

Individueel Heren - 13 Maart 2019


1GERArnd Peiffer (GER)52:42.4
2BULVladimir Iliev (BUL)+1:08.7
3NORTarjei Boe (NOR)+1:09.1
4SWESebastian Samuelsson (SWE)+1:35.7
5ITALukas Hofer (ITA)+1:53.2
6FRASimon Desthieux (FRA)+1:54.0
7RUSEvgeniy Garanichev (RUS)+1:56.5
8NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)+1:59.2
9NORJohannes Thingnes Bø (NOR)+2:00.8
10GERBenedikt Doll (GER)+2:03.5
11GERErik Lesser (GER)+2:06.6
12FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)+2:14.8
13LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)+2:25.6
14RUSAlexandr Loginov (RUS)+2:48.3
15BLRVladimir Chepelin (BLR)+2:55.7
16USALeif Nordgren (USA)+3:15.7
17USASean Doherty (USA)+3:18.5
18NORLars Helge Birkeland (NOR)+3:20.5
19FRASimon Fourcade (FRA)+3:36.3
20GERRoman Rees (GER)+3:42.1
21BULDimitar Gerdzhikov (BUL)+3:42.3
22CZETomas Krupcik (CZE)+3:47.3
23CZEMichal Krcmar (CZE)+3:50.9
24SUIJeremy Finello (SUI)+4:00.5
25ESTRoland Lessing (EST)+4:11.1
26CANScott Gow (CAN)+4:13.1
27BULKrasimir Anev (BUL)+4:13.3
28SWEJesper Nelin (SWE)+4:14.1
29ITADominik Windisch (ITA)+4:31.0
30AUTFelix Leitner (AUT)+4:37.6
31FINTero Seppälä (FIN)+4:51.7
32BELFlorent Claude (BEL)+4:56.2
33BLRRaman Yaliotnau (BLR)+4:59.3
34KORTimofey Lapshin (KOR)+5:06.2
35CZEMichal Slesingr (CZE)+5:12.9
36RUSNikita Porshnev (RUS)+5:13.1
37CZEOndrej Moravec (CZE)+5:30.4
38ESTKalev Ermits (EST)+5:42.1
39FRAMartin Fourcade (FRA)+5:46.0
40SVKMatej Kazar (SVK)+6:12.5
41AUTJulian Eberhard (AUT)+6:16.3
42SLOJakov Fak (SLO)+6:19.7
43ITAThomas Bormolini (ITA)+6:28.9
44SUIBenjamin Weger (SUI)+6:30.7
45RUSAlexander Povarnitsyn (RUS)+6:31.6
46SLOKlemen Bauer (SLO)+6:34.2
47SWEMartin Ponsiluoma (SWE)+6:40.5
48AUTDominik Landertinger (AUT)+6:41.5
49BLRSergey Bocharnikov (BLR)+6:49.0
50POLLukasz Szczurek (POL)+7:00.1
51LTUKarol Dombrovski (LTU)+7:07.8
52JAPTsukasa Kobonoki (JAP)+7:26.7
53ROUCornel Puchianu (ROU)+7:31.2
54KAZRoman Yeremin (KAZ)+7:33.9
55SLORok Trsan (SLO)+7:34.4
56SVKMartin Otcenas (SVK)+7:43.6
57POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)+7:43.7
58BLRAnton Smolski (BLR)+7:51.8
59UKRVitaliy Trush (UKR)+7:59.6
60LATAleksandrs Patrijuks (LAT)+8:06.7
61LTUVytautas Strolia (LTU)+8:12.0
62FINOlli Hiidensalo (FIN)+8:38.7
63LTUTomas Kaukenas (LTU)+8:45.8
64NORErlend Bjøntegaard (NOR)+8:47.8
65UKRRuslan Tkalenko (UKR)+8:48.4
66JAPKosuke Ozaki (JAP)+8:51.3
67SWEPeppe Femling (SWE)+9:15.6
68USAJake Brown (USA)+9:18.4
69UKRSerhiy Semenov (UKR)+9:22.1
70POLGrzegorz Guzik (POL)+9:25.1
71SLOMiha Dovzan (SLO)+9:51.8
72ITAThierry Chenal (ITA)+9:52.8
73SUIMartin Jäger (SUI)+9:54.3
74CHNXingyuan Yan (CHN)+9:57.7
75ROUDenis Serban (ROU)+10:02.8
76MDAMihail Usov (MDA)+10:05.9
77KAZTimur Kuts (KAZ)+10:26.8
78FINTuomas Gronman (FIN)+10:36.9
79KORDujin Choi (KOR)+10:49.4
80CHNWenqiang Wang (CHN)+10:50.6
81ROUGeorge Buta (ROU)+11:19.5
82ESTKauri Koiv (EST)+11:23.1
83UKRArtem Tyshchenko (UKR)+11:26.8
84USAAlexander Mc Intosh Howe (USA)+11:44.4
85GREApostolos Angelis (GRE)+11:51.9
86SVKMichal Sima (SVK)+11:56.5
87SUIMario Dolder (SUI)+12:10.1
88BELThierry Langer (BEL)+12:18.3
89KAZSergey Sirik (KAZ)+12:59.2
90JAPKazuya Inomata (JAP)+13:00.7
91SRBMilanko Petrovic (SRB)+13:01.2
92LATRoberts Slotins (LAT)+13:46.0
93CANAidan Millar (CAN)+15:22.4
94HUNDavid Panyik (HUN)+15:37.0
95SRBDamir Rastic (SRB)+15:40.1
96KORSu-Young Lee (KOR)+15:52.7
97ESPRoberto Piqueras Garcia (ESP)+19:52.5
98HUNSoma Gyallai (HUN)+25:18.2

Aflossing Heren - 16 Maart 2019


1NOR Noorwegen (Lars Helge Birkeland, Vetle Sjåstad Christiansen, Tarjei Boe, Johannes Thingnes Bø)1:12:03.7
2GER Duitsland (Erik Lesser, Roman Rees, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)1:12:41.8
3RUS Rusland (Matvey Eliseev, Nikita Porshnev, Dmitry Malyshko, Alexandr Loginov)1:13:07.8
4CZE Tsjechië (Michal Slesingr, Ondrej Moravec, Tomas Krupcik, Michal Krcmar)1:13:24.4
5SLO Slovenië (Miha Dovzan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Rok Trsan)1:13:26.1
6FRA Frankrijk (Antonin Guigonnat, Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Martin Fourcade)1:13:40.9
7SWE Zweden (Fredrik Lindström, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)1:13:41.1
8AUT Oostenrijk (Felix Leitner, Simon Eder, Dominik Landertinger, Julian Eberhard)1:14:03.8
9BUL Bulgarije (Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)1:14:07.6
10BLR Wit-Rusland (Anton Smolski, Raman Yaliotnau, Sergey Bocharnikov, Vladimir Chepelin)1:14:07.7
11SUI Zwitserland (Jeremy Finello, Benjamin Weger, Mario Dolder, Serafin Wiestner)1:15:12.1
12UKR Oekraïne (Artem Pryma, Serhiy Semenov, Artem Tyshchenko, Ruslan Tkalenko)1:15:12.4
13CAN Canada (Christian Gow, Scott Gow, Aidan Millar, Jules Burnotte)1:15:14.4
14EST Estland (Rene Zahkna, Kalev Ermits, Roland Lessing, Kauri Koiv)1:15:30.1
15ITA Italië (Lukas Hofer, Giuseppe Montello, Thomas Bormolini, Dominik Windisch)1:15:35.9
16POL Polen (Lukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, Andrzej Nedza-Kubiniec, Mateusz Janik)1:16:11.4
17FIN Finland (Jaakko Ranta, Tero Seppälä, Tuomas Gronman, Olli Hiidensalo)1:16:13.2
18SVK Slowakije (Michal Sima, Matej Kazar, Tomas Hasilla, Martin Otcenas)1:17:28.8
19USA Verenigde Staten (Leif Nordgren, Jake Brown, Alexander Mc Intosh Howe, Max Durtschi)1:17:30.3
20JAP Japan (Mikito Tachizaki, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Kazuya Inomata)1:17:31.6
21LTU Litouwen (Tomas Kaukenas, Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys)1:17:42.1
22ROU Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, Raul Antonio Flore, Denis Serban)1:18:09.1
23BEL Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffart, César Beauvais)ronde
24LAT Letland (Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise, Roberts Slotins, Andrejs Rastorgujevs)ronde
25KAZ Kazachstan (Roman Yeremin, Timur Kuts, Petr Yermolenko, Sergey Sirik)ronde
26KOR Zuid-Korea (Timofey Lapshin, Dujin Choi, Su-Young Lee, Yong-gyu Kim)ronde

Massa start Heren - 17 Maart 2019

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden