De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschappen - 2014/2015

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Gemengd 2014/2015

FinlandFinland - Kontiolahti - 3 Maart 2015 - 15 Maart 2015


Mixed Relay - 5 Maart 2015


1CZE Tsjechië (Veronika Vitkova, Gabriela Koukalová, Michal Slesingr, Ondrej Moravec)1:20:27.2
2FRA Frankrijk (Anaïs Bescond, Marie Dorin-Habert, Jean Guillaume Beatrix, Martin Fourcade)1:20:47.4
3NOR Noorwegen (Fanny Welle-Strand Horn, Tiril Eckhoff, Johannes Thingnes Bø, Tarjei Bø)1:20:54.9
4BLR Wit-Rusland (Nadezhda Skardino, Darya Domracheva, Vladimir Chepelin, Yuryi Liadov)1:20:58.2
5AUT Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Katharina Innerhofer, Sven Grossegger, Simon Eder)1:21:27.5
6GER Duitsland (Luise Kummer, Franziska Preuss, Daniel Böhm, Benedikt Doll)1:21:50.0
7ITA Italië (Dorothea Wierer, Karin Oberhofer, Dominik Windisch, Lukas Hofer)1:21:51.9
8USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Hannah Dreissigacker, Lowell Bailey, Leif Nordgren)1:22:13.8
9FIN Finland (Mari Laukkanen, Kaisa Mäkäräinen, Ahti Toivanen, Olli Hiidensalo)1:22:26.7
10RUS Rusland (Yana Romanova, Olga Podchufarova, Maxim Tsvetkov, Anton Shipulin)1:22:27.4
11UKR Oekraïne (Juliya Dzhyma, Valj Semerenko, Serhiy Semenov, Dmytro Pidruchnyi)1:22:37.5
12CAN Canada (Audrey Vaillancourt, Rosanna Crawford, Nathan Smith, Brendan Green)1:22:55.1
13SUI Zwitserland (Aita Gasparin, Elisa Gasparin, Benjamin Weger, Mario Dolder)1:23:33.4
14POL Polen (Karolina Piton, Magdalena Gwizdon, Lukasz Szczurek, Krzysztof Plywaczyk)1:23:41.8
15SLO Slovenië (Andreja Mali, Anja Erzen, Klemen Bauer, Jakov Fak)1:24:15.4
16SWE Zweden (Elisabeth Högberg, Mona Brorsson, Fredrik Lindström, Peppe Femling)1:24:28.2
17SVK Slowakije (Paulina Fialkova, Jana Gerekova, Tomas Hasilla, Martin Otcenas)1:25:11.9
18BUL Bulgarije (Emilia Yordanova, Desislava Stoyanova, Vladimir Iliev, Krasimir Anev)1:25:24.7
19EST Estland (Kadri Lehtla, Daria Yurlova, Kauri Koiv, Kalev Ermits)1:25:32.8
20ROU Roemenië (Luminita Piscoran, Florina Ioana Cirstea, George Buta, Cornel Puchianu)1:25:44.5
21JAP Japan (Fuyuko Suzuki, Yurie Tanaka, Mikito Tachizaki, Kazuya Inomata)1:25:50.8

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden