De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschappen - 1982/1983

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 1982/1983

ItaliëItalië - Antholz-Anterselva - 23 Februari 1983 - 27 Februari 1983


Individueel Heren - 23 Februari 1983


1GDRFrank Ullrich (GDR)1:05:00.9
2GDRFrank Peter Roetsch (GDR)1:05:17.8
3FRGPeter Angerer (FRG)1:06:57.3
4URSPeter Miloradov (URS)1:07:00.0
5NOROdd Lirhus (NOR)1:07:43.9
6URSSergei Buligyn (URS)1:08:16.6
7URSJuri Kaschkarov (URS)1:09:01.2
8GDRMatthias Jacob (GDR)1:09:12.8
9ITAAndreas Zingerle (ITA)1:09:16.7
10FRGFritz Fischer (FRG)1:09:26.6
11ITAJohann Passler (ITA)1:09:48.0
12AUTAlfred Eder (AUT)1:10:04.7
13NORKjell Soebak (NOR)1:10:05.8
14NOREirik Kvalfoss (NOR)1:10:23.9
15BULVladimir Velichkov (BUL)1:10:33.6
16AUTRudolf Horn (AUT)1:10:47.7
17FRGAndreas Schweiger (FRG)1:10:50.2
18ITAGottlieb Taschler (ITA)1:10:56.1
19SWERonnie Adolfsson (SWE)1:10:58.9
20URSAlgemantas Shalna (URS)1:11:04.5
21FRAYvon Mougel (FRA)1:11:04.6
22FINRisto Punkka (FIN)1:11:13.1
23FRAÉric Claudon (FRA)1:11:23.4
24FRAFrancis Mougel (FRA)1:11:47.0
25GDRMathias Jung (GDR)1:11:47.9
26FINToivo MÄkykyrÖ (FIN)1:11:49.1
27GBRJim Wood (GBR)1:11:59.1
28SUIBeat Meier (SUI)1:12:02.2
29NOROeyvind Nerhagen (NOR)1:12:03.6
30ITAAndriano Darioli (ITA)1:12:13.8
31FRAChristian Poirot (FRA)1:12:25.6
32FINTapio Piipponen (FIN)1:12:32.0
33TCHVitzeslaw Jurecek (TCH)1:13:38.3
34POLLeopold Latawiec (POL)1:13:39.1
35CZEJaromír Simunek (CZE)1:13:41.3
36TCHJosef Skalník (TCH)1:14:09.1
37GBRGraeme Ferguson (GBR)1:14:11.8
38FINErkki Antila (FIN)1:14:26.6
39AUTSiegfried Dockner (AUT)1:14:32.4
40FRGFranz Bernreiter (FRG)1:14:43.3
41SWESoeren Wickstroem (SWE)1:15:38.4
42POLJerzy Szyda (POL)1:15:46.2
43TCHJan Matous (TCH)1:15:46.6
44USAWiilie Carow (USA)1:16:11.0
45SUIJosef Suter (SUI)1:16:25.2
46USANat Lucy (USA)1:16:28.1
47JAPIsao Yamase (JAP)1:17:24.8
48POLWladislaw Grysztar (POL)1:17:29.6
49HUNZoltan Papp (HUN)1:17:37.3
50GBRSteve Daglish (GBR)1:17:50.5
51POLJosef Michniak (POL)1:17:50.6
52SUIErnst HÄmmerli (SUI)1:18:47.6
53USAJohn Ruger (USA)1:19:10.5
54HUNZsolt Kovac (HUN)1:19:15.3
55JAPHiroyuki Deguchi (JAP)1:19:20.1
56GBRMike Goode (GBR)1:20:02.7
57YUGAndrej Lanisek (YUG)1:20:39.7
58SUIErnst Steiner (SUI)1:20:44.3
59HUNJános Spisák (HUN)1:20:55.8
60JAPShoichi Kinoshita (JAP)1:21:24.9
61CANYves Rousseau (CAN)1:22:41.2
62USAPeter Hoag (USA)1:22:48.4
63YUGMarjan Vidmar (YUG)1:22:51.2
64JAPTadashi Nakamura (JAP)1:23:06.9
65AUSAndrew Paul (AUS)1:25:19.3
66ESPJose Vega (ESP)1:25:32.5
67ESPFrancisco Garcia (ESP)1:27:01.1
68CANWilli Ruch (CAN)1:28:38.5
69CANTimo Tikka (CAN)1:28:53.5
70ESPManuel Valinas (ESP)1:31:40.5
71ESPCecilio Fernández (ESP)1:32:39.0

Sprint Heren - 26 Februari 1983


1NOREirik Kvalfoss (NOR)31:12.3
2FRGPeter Angerer (FRG)31:31.2
3AUTAlfred Eder (AUT)31:45.5
4GDRFrank Peter RÖtsch (GDR)31:50.4
5URSPeter Miloradov (URS)31:54.4
6ITAJohann Passler (ITA)32:01.0
7URSAlgemantas Shalna (URS)32:03.4
8GDRFrank Ullrich (GDR)32:09.9
9URSSergei Buligyn (URS)32:19.8
10NOROdd Lirhus (NOR)32:23.4
11FRAYvon Mougel (FRA)32:26.7
12BULVladimir Velichkov (BUL)32:39.0
13FRGFritz Fischer (FRG)32:41.0
14FRGFranz Bernreiter (FRG)32:50.3
15NORJohnny Rognstad (NOR)33:06.3
16FINRisto Punkka (FIN)33:07.2
17FINToivo MÄkykyrÖ (FIN)33:08.9
18TCHVítezslav Jurecek (TCH)33:11.6
19NORKjell Soebak (NOR)33:27.0
20GDRMathias Jung (GDR)33:27.7
21ITAAndriano Dariolo (ITA)33:40.0
22ITAAndreas Zingerle (ITA)33:40.6
23TCHJan Matous (TCH)33:50.7
24SWESven Fahlén (SWE)34:00.6
25FINErkki Antila (FIN)34:06.3
26AUTRudolf Horn (AUT)34:06.5
27ITALuigi Weiss (ITA)34:13.7
28CZEJaromír Simunek (CZE)34:27.7
29FRAFrancis Mougel (FRA)34:33.8
30SWERonnie Adolfsson (SWE)34:40.4
31FRADominique Favrel (FRA)34:51.7
32GDRMatthias Jacob (GDR)35:12.9
33FINKeijo Kuntola (FIN)35:30.2
34POLLeopold Latawiec (POL)35:32.7
35POLJerzy Szyda (POL)35:36.2
36USAMartin Hagen (USA)35:36.9
37FRGAndreas Schweiger (FRG)35:39.4
38FRAChristian Poirot (FRA)35:40.6
39POLMieczyslaw Bodziana (POL)35:46.3
40SWERoger Westling (SWE)35:48.4
41AUTSiegfried Dockner (AUT)36:00.8
42GBRTrevor King (GBR)36:02.4
43AUTFranz Schuler (AUT)36:09.1
44SUIErnst Steiner (SUI)36:09.9
45GBRGraeme Ferguson (GBR)36:13.2
46JAPIsao Yamase (JAP)36:18.6
47JAPShoichi Kinoshita (JAP)36:23.4
48GBRSteve Daglish (GBR)36:26.0
49JAPHiroyuki Deguchi (JAP)36:27.4
50GBRMike Goode (GBR)36:27.9
51SUIBeat Meier (SUI)36:29.1
52JAPKoichi Sato (JAP)36:41.9
53CANYves Rousseau (CAN)36:51.9
54AUSAndrew Paul (AUS)36:58.5
55BULZdenek Hák (BUL)36:59.7
56POLWladislaw Grysztar (POL)37:06.3
57USAWillie Carow (USA)37:09.2
58HUNJános Spisák (HUN)37:13.4
59USAJohn Ruger (USA)37:18.8
60YUGAndrej Lanisek (YUG)37:20.0
61SUIErnst HÄmmerli (SUI)37:30.1
62HUNZoltan Papp (HUN)37:35.8
63USANat Lucy (USA)37:36.9
64SUIJosef Sutter (SUI)37:46.2
65YUGMarjan Vidmar (YUG)37:49.8
66HUNZsolt Kovács (HUN)38:22.5
67CANCharles Plomondon (CAN)38:53.2
68ESPManuel Valinas (ESP)38:54.8
69SWEMikael Jansson (SWE)39:19.0
70CANEric Rauhanen (CAN)39:36.6
71AUSMichael Lillycrapp (AUS)39:45.1
72ESPFrancisco Garcia (ESP)39:48.9
73ESPJose Vega (ESP)40:16.9
74CANTimo Tikka (CAN)41:02.8
75ESPCecilio Fernández (ESP)41:09.0

Aflossing Heren - 27 Februari 1983


1URS Sovjet-Unie (Sergei Buligyn, Algemantas Shalna, Juri Kaschkarov, Peter Miloradov)1:36:48.5
2GDR Oost-Duitsland (Matthias Jung, Peter Roetsch Frank, Frank Ullrich, Matthias Jacob)1:38:04.7
3NOR Noorwegen (Oeyvind Nerhagen, Kjell Soebak, Eirik Kvalfoss, Odd Lirhus)1:41:27.1
4FRG West-Duitsland (Franz Bernreiter, Walter Pichler, Peter Angerer, Fritz Fischer)1:42:01.9
5FIN Finland (Tapio Piipponen, Erkki Antila, Risto Punkka, Toivo MÄkykyrÖ)1:43:23.9
6TCH Tsjechoslovakije (Jaromír Simunek, Vitzeslav Jurecek, Josef Skalník, Jan Matous)1:44:25.2
7AUT Oostenrijk (Rudolf Horn, Siegfried Dockner, Wolfgang Kogler, Alfred Eder)1:47:17.8
8FRA Frankrijk (Dominique Favrel, Éric Claudon, Yvon Mougel, Christian Poirot)1:47:45.9
9USA Verenigde Staten (Willie Carow, Nat Lucy, Martin Hagen, John Ruger)1:48:31.4
10ITA Italië (Gottlieb Taschler, Luigi Weiss, Johann Passler, Andreas Zingerle)1:48:47.4
11POL Polen (Jerzy Szyda, Mieczyslaw Bodziana, Josef Michniak, Leopold Latawiec)1:49:11.5
12GBR Groot-Brittannië (Steve Daglish, Mike Goode, Trevor King, Graeme Ferguson)1:49:48.5
13HUN Hongarije (János Spisák, Joszef Lihy, Zoltan Papp, Zsolt Kovács)1:50:16.9
14SWE Zweden (Sven Fahlén, Roger Westling, Soeren Wickstroem, Ronnie Adolfsson)1:50:46.6
15SUI Zwitserland (Ernst HÄmmerli, Josef Suter, Ernst Steiner, Beat Meier)1:50:57.8
16JAP Japan (Tadashi Nakamura, Koichi Sato, Shoichi Kinoshita, Isao Yamase)1:56:27.5
17CAN Canada (Paget Stewart, Yves Rousseau, Charles Plamondon, Eric Rauhanen)1:59:22.2
18ESP Spanje (Manuel Valinas, Francisco Garcia, Cecilio Fernández, Jose Vega)2:04:11.1

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden