De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschappen - 2011/2012

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Gemengd 2011/2012

DuitslandDuitsland - Ruhpolding - 27 Februari 2012 - 11 Maart 2012


Mixed Relay - 1 Maart 2012


1NOR Noorwegen (Tora Berger, Synnoeve Solemdal, Ole Einar Bjørndalen, Emil Hegle Svendsen)1:12:29.3
2SLO Slovenië (Andreja Mali, Teja Gregorin, Klemen Bauer, Jakov Fak)1:12:49.5
3GER Duitsland (Andrea Henkel, Magdalena Neuner, Andreas Birnbacher, Arnd Peiffer)1:13:02.1
4SWE Zweden (Anna Maria Nilsson, Helena Ekholm, Björn Ferry, Fredrik Lindström)1:13:29.3
5RUS Rusland (Olga Vilukhina, Olga Zaitseva, Dmitry Malyshko, Anton Shipulin)1:13:57.0
6BLR Wit-Rusland (Nadezhda Skardino, Darya Domracheva, Sergey Novikov, Evgeny Abramenko)1:14:22.2
7SVK Slowakije (Jana Gerekova, Anastasiya Kuzmina, Matej Kazar, Dusan Simocko)1:14:25.6
8CZE Tsjechië (Veronika Vitkova, Barbora Tomesova, Ondrej Moravec, Michal Slesingr)1:14:25.7
9ITA Italië (Michela Ponza, Katja Haller, Markus Windisch, Lukas Hofer)1:14:26.4
10SUI Zwitserland (Elisa Gasparin, Selina Gasparin, Benjamin Weger, Simon Hallenbarter)1:14:54.9
11FRA Frankrijk (Marie Laure Brunet, Marie Dorin-Habert, Simon Fourcade, Martin Fourcade)1:15:06.9
12USA Verenigde Staten (Sara Studebaker, Susan Dunklee, Tim Burke, Lowell Bailey)1:15:08.7
13POL Polen (Krystyna Palka-Guzik, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Tomasz Sikora, Krzysztof Plywaczyk)1:15:19.6
14UKR Oekraïne (Natalya Burdyga, Vita Semerenko, Andriy Deryzemlya, Serhiy Semenov)1:15:45.8
15EST Estland (Kadri Lehtla, Eveli Saue, Indrek Tobreluts, Roland Lessing)1:16:10.6
16FIN Finland (Kaisa Mäkäräinen, Mari Laukkanen, Ahti Toivanen, Timo Antila)1:16:31.8
17JAP Japan (Fuyuko Suzuki, Itsuka Owada, Kazuya Inomata, Junji Nagai)1:16:52.4
18CAN Canada (Megan Imrie, Zina Kocher, Jean Philippe Leguellec, Nathan Smith)1:17:35.8
19ROU Roemenië (Eva Tofalvi, Luminita Piscoran, Stefan Gavrila, Laurentiu Vamanu)1:18:32.4
20KAZ Kazachstan (Darya Usanova, Elena Khrustaleva, Yan Savitskiy, Alexsandr Chervyhkov)1:18:36.1
21AUT Oostenrijk (Iris Waldhuber, Ramona Düringer, Friedrich Pinter, Christoph Sumann)1:23:38.1

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden