De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschappen - 1978/1979

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 1978/1979

West-DuitslandWest-Duitsland - Ruhpolding - 15 Februari 1979 - 18 Februari 1979


Individueel Heren - 15 Februari 1979


1GDRKlaus Siebert (GDR)1:07:40.1
2URSAlexandr Tikhonov (URS)1:09:22.1
3NORSigleif Johansen (NOR)1:09:37.4
4GDRFrank Ullrich (GDR)1:09:48.7
5FINRaimo Seppänen (FIN)1:09:57.3
6CZEJaromír Simunek (CZE)1:10:03.8
7FINHeikki Ikola (FIN)1:10:43.7
8URSVladimir Alikin (URS)1:11:28.0
9GDREberhard Rösch (GDR)1:11:49.3
10AUTAlfred Eder (AUT)1:11:53.9
11FINErkki Antila (FIN)1:12:04.1
12FRGAlois Kanamüller (FRG)1:12:06.7
13SWEPer Andersson (SWE)1:12:25.6
14GDRManfred Beer (GDR)1:12:32.4
15POLAndrzey Rapacz (POL)1:12:45.4
16URSVladimir Barnashov (URS)1:12:50.0
17URSNikolai Kruglov (URS)1:12:50.4
18FINSimo Halonen (FIN)1:13:10.6
19FRAPeter Zelinka (FRA)1:13:37.2
20AUTRudolf Horn (AUT)1:13:37.9
21NOROdd Lirhus (NOR)1:13:49.2
22ITAArduino Tiraboschi (ITA)1:14:00.3
23NORTerje Krokstad (NOR)1:14:15.3
24FRAAndré Geourjon (FRA)1:14:21.6
25POLStanislav Trebunia (POL)1:14:21.7
26POLJoszef Michniak (POL)1:14:37.7
27FRGHansi Estner (FRG)1:14:38.3
28GBRGraeme Ferguson (GBR)1:14:41.1
29ROUGheorghe Girnita (ROU)1:15:00.0
30FRADenis Sandona (FRA)1:15:11.0
31FRGGerd Winkler (FRG)1:15:18.6
32FRAMarius Falquy (FRA)1:15:23.5
33ROUCornelius Potroanchenu (ROU)1:15:27.4
34USAKen Alligood (USA)1:15:45.9
35USALyle Nelson (USA)1:16:06.0
36POLLeopold Latawiec (POL)1:16:11.7
37FRGAndreas Schweiger (FRG)1:16:17.2
38AUTJosef Koll (AUT)1:17:12.3
39USAMartin Hagen (USA)1:17:22.6
40JAPHiroyuki Deguchi (JAP)1:17:48.8
41TCHZdenek Pavlicek (TCH)1:17:51.3
42AUTSiegfried Dockner (AUT)1:18:05.6
43SUIAdrian Staub (SUI)1:18:19.7
44JAPKoichi Sato (JAP)1:18:29.4
45YUGMarjan Burgar (YUG)1:18:32.7
46ITAErnesto Zingerle (ITA)1:18:47.0
47SWEGunnar Hannu (SWE)1:18:57.9
48SWEOla Lundstroem (SWE)1:19:20.4
49HUNJozsef Kovacs (HUN)1:19:42.6
50NORRoar Nilsen (NOR)1:19:43.0
51SWERonnie Adolfsson (SWE)1:19:50.9
52GBRPhilip Jacklin (GBR)1:20:24.7
53FRAYvon Mougel (FRA)1:20:40.3
54HUNIstvan SzÖllÖsi (HUN)1:20:46.2
55GBRIvor Charles Mac (GBR)1:20:46.6
56SUIRoland Burn (SUI)1:21:00.1
57ITALuigi Weiss (ITA)1:21:02.6
58USAGlen Jobe Jr. (USA)1:21:57.3
59SUIUrs Brechbühl (SUI)1:22:54.8
60JAPManabu Nyui (JAP)1:23:39.2
61JAPTakashi Shibata (JAP)1:23:46.7
62TCHMiroslav Janosec (TCH)1:23:52.9
63SUIDonat MÄchler (SUI)1:24:23.5
64CANAimo Tolvanen (CAN)1:28:53.6
65YUGAndrej Lanisek (YUG)1:29:40.8
66NEDGeorge Geldorf (NED)1:30:30.9
67HUNLajos Feher (HUN)1:31:17.3
68AUSLauri Jortikka (AUS)1:32:04.7
69NEDMartin Aalbersberg (NED)1:33:54.5
70CHIAntionio A. Moraga (CHI)1:34:02.3
71HUNJanos Brucker (HUN)1:34:29.9
72AUSPaul L'Hullier (AUS)1:34:54.6
73CANBill Brooks (CAN)1:38:01.0
74CANBryn Scallion (CAN)1:39:21.3
75ESPJuan Sanch. Pena (ESP)1:41:17.8
76NEDJohn Von Zanten (NED)1:42:14.8
77ESPFranscisco Hermoso (ESP)1:43:32.0
78ESPManuel C. Valina (ESP)1:45:16.9
79NEDKlaas Vos (NED)1:46:32.2
80AUSAndrew Milvane (AUS)1:46:40.2
81CHIJuan Vera Hidalgo (CHI)1:50:48.5
82AUSAndy Brady (AUS)2:09:39.5

Sprint Heren - 17 Februari 1979


1GDRFrank Ullrich (GDR)40:35.3
2NOROdd Lirhus (NOR)41:28.5
3ITALuigi Weiss (ITA)41:46.3
4URSVladimir Alikin (URS)42:06.1
5AUTFranz Weber (AUT)42:09.5
6URSAlexandr Tikhonov (URS)42:12.1
7CZEJaromír Simunek (CZE)42:15.0
8AUTAlfred Eder (AUT)42:16.3
9POLAndrezj Rapacz (POL)42:19.8
10NORSvein Engen (NOR)42:31.6
11FRAYvon Mougel (FRA)42:40.3
12NORSigleif Johansen (NOR)42:50.1
13AUTRudolf Horn (AUT)42:58.7
14URSNikolai Kruglov (URS)43:04.7
15GDRHeinz BÖttcher (GDR)43:19.7
16JAPMasaichi Kinoshita (JAP)43:40.5
17GDRKlaus Siebert (GDR)43:44.7
18FINErkki Antila (FIN)43:55.9
19ROUGheorghe Girnita (ROU)43:56.0
20FRAPeter Zelinka (FRA)43:59.0
21FINArto Sutinen (FIN)43:59.5
22POLJoszef Michniak (POL)44:04.2
23TCHZdenek Pavlicek (TCH)44:16.3
24URSVladimir Barnashov (URS)44:18.0
25FRGGerd Winkler (FRG)44:19.4
26FRGHansi Estner (FRG)44:33.4
27FINTapani Koeykkae (FIN)44:36.0
28GDREberhard Rösch (GDR)44:37.6
29SWEPer Andersson (SWE)44:46.4
30SWERonnie Adolfsson (SWE)44:49.7
31FRGAndreas Schweiger (FRG)45:00.5
32NORTerje Krokstad (NOR)45:08.6
33USAMartin Hagen (USA)45:21.7
34ITAArduino Tiraboschi (ITA)45:23.1
35FRGAlois Kanamüller (FRG)45:25.6
36JAPManabu Nyui (JAP)45:27.8
37ITAFabio Cavagnet (ITA)45:29.2
38GBRPaul Gibbins (GBR)45:34.5
39SUIRoland Burn (SUI)45:53.8
40GBRGraeme Ferguson (GBR)45:57.7
41USALyle Nelson (USA)46:00.4
42USAGlen Jobe Jr. (USA)46:01.7
43SUIWerner Marti (SUI)46:02.6
44JAPHiroyuki Deguchi (JAP)46:05.6
45SWEKari Korpela (SWE)46:21.1
46ROUCorneliu Potroanchenu (ROU)46:37.6
47AUTJosef Koll (AUT)46:41.8
48GBRJames Wood (GBR)46:42.9
49SUIAdrian Staub (SUI)46:44.5
50TCHJiri Suchanek (TCH)46:57.1
51POLLeopold Latawiec (POL)46:57.5
52USADon Nielsen (USA)47:01.2
53POLStanislaw Trebunia (POL)47:08.3
54FRAAndré Geourjon (FRA)47:22.2
55GBRKeith Oliver (GBR)47:28.5
56HUNIstvan SzÖllÖsi (HUN)47:57.0
57SUIUrs Brechbühl (SUI)48:00.5
58HUNJozsef Kovacs (HUN)48:01.7
59FRAPatrick Arnaud (FRA)48:03.1
60SWEOla LundstrÖm (SWE)48:03.3
61YUGMarjan Burgar (YUG)48:19.1
62CANBryn Scallion (CAN)48:24.4
63CANAimo Tolvanen (CAN)48:32.0
64CANBill Brooks (CAN)48:32.2
65JAPTakashi Shibata (JAP)48:40.5
66HUNLajos Feher (HUN)48:42.6
67ITACelestino Midali (ITA)48:54.2
68FRAMarius Falquy (FRA)49:04.9
69CANAndy Pittendrigh (CAN)49:10.0
70NEDMartin Aalbersberg (NED)49:14.7
71NEDJohn Von Zanten (NED)49:56.9
72YUGAndrej Lanisek (YUG)51:40.1
73AUSLauri Jortikka (AUS)53:21.7
74HUNJanos Brucker (HUN)53:59.0
75AUSPaul L'Hullier (AUS)54:15.1
76NEDJoop Geldorf (NED)54:18.5
77NEDJoop Teeuwisse (NED)55:03.9
78ESPJuan S. Pena (ESP)55:42.5
79CHIJuan Vera Hidalgo (CHI)55:46.8
80ESPManuel G. Valina (ESP)56:14.8
81CHIAntonio A. Moraga (CHI)56:41.0
82AUSAndrew Milvane (AUS)58:51.5
83ESPFrancisco Hermoso (ESP)59:25.3
84AUSBarry Field (AUS)1:09:05.1

Aflossing Heren - 18 Februari 1979


1GDR Oost-Duitsland (Manfred Beer, Klaus Siebert, Frank Ullrich, Eberhard Rösch)1:54:48.5
2FIN Finland (Simo Halonen, Erkki Antila, Raimo Seppänen, Heikki Ikola)1:56:26.7
3URS Sovjet-Unie (Vladimir Alikin, Vladimir Barnashov, Nikolai Kruglov, Alexandr Tikhonov)1:58:14.6
4NOR Noorwegen (Odd Lirhus, Kjell Soebak, Roar Nilsen, Sigleif Johansen)1:58:48.6
5ITA Italië (Celestino Midali, Arduino Tiraboschi, Ernesto Zingerle, Luigi Weiss)2:01:59.0
6AUT Oostenrijk (Rudolf Horn, Franz Weber, Josef Koll, Alfred Eder)2:02:12.5
7TCH Tsjechoslovakije (Jiri Suchanek, Jaromir Simonek, Peter Zelinka, Zdenek Pavlicek)2:02:47.9
8FRG West-Duitsland (Hansi Estner, Andreas Schweiger, Alois Kanamüller, Gerd Winkler)2:02:58.0
9POL Polen (Stanislaw Trebunia, Andrzey Rapacz, Leopold Latawiec, Joszef Michniak)2:03:09.7
10SWE Zweden (Per Andersson, Kari Korpela, Alfred Joki, Ronnie Adolfsson)2:03:56.1
11FRA Frankrijk (Yvon Mougel, Marius Falquy, Denis Sandona, André Geourjon)2:04:48.8
12SUI Zwitserland (Adrian Staub, Roland Burn, Werner Marti, Urs Brechbühl)2:06:19.6
13GBR Groot-Brittannië (Graeme Ferguson, Keith Oliver, James Wood, Paul Gibbins)2:06:32.8
14JAP Japan (Hiroyuki Deguchi, Manabu Nyui, Masaichi Kinoshita, Takashi Shibata)2:06:46.7
15USA Verenigde Staten (Lyle Nelson, Don Nielsen, Martin Hagen, Glen Jobe Jr.)2:09:05.2
16HUN Hongarije (János Spisák, Laszlo Palacsik, Jozsef Kovacs, Istvan SzÖllÖsi)2:11:27.3
17YUG Joegoslavië (Andrej Lanisek, Marjan Vidmar, Ivan Pirs, Marjan Burgar)2:15:35.2
18NED Nederland (John Von Zanten, Martin Aalbersberg, Joop Teeuwisse, Klaas Vos)2:39:16.0
19ESP Spanje (G. Val.ina Manuel, Francisco Hermoso, Francisco Canova, S. Pena Juan)2:43:08.1
20AUS Australië (Lauri Jortikka, Andrew Milvane, David Decama, Paul L'Hullier)2:43:29.1

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden