Wacht ...
Wereldkampioenschappen - Uitslagen Gemengd 2020/2021
Slovenië - Pokljuka - 9 Februari 2021 - 21 Februari 2021
1 | Noorwegen (Sturla Holm Laegreid, Johannes Thingnes Bø, Tiril Eckhoff, Marte Olsbu Røiseland) | 1:20:19.3 |
2 | Oostenrijk (David Komatz, Simon Eder, Dunja Zdouc, Lisa Theresa Hauser) | 1:20:46.3 |
3 | Zweden (Sebastian Samuelsson, Martin Ponsiluoma, Linn Persson, Hanna Öberg) | 1:20:49.9 |
4 | Oekraïne (Artem Pryma, Dmytro Pidruchnyi, Juliya Dzhyma, Olena Bilosiuk-Pidhrushna) | 1:20:50.4 |
5 | Frankrijk (Emilien Jacquelin, Quentin Fillon Maillet, Anaïs Chevalier-Bouchet, Julia Simon) | 1:21:05.5 |
6 | Italië (Didier Bionaz, Lukas Hofer, Dorothea Wierer, Lisa Vittozzi) | 1:21:18.2 |
7 | Duitsland (Erik Lesser, Arnd Peiffer, Denise Herrmann-Wick, Franziska Preuss) | 1:21:24.2 |
8 | Canada (Christian Gow, Scott Gow, Nadia Moser, Emma Lunder) | 1:22:25.3 |
9 | Rusland (Alexandr Loginov, Eduard Latypov, Svetlana Mironova, Uliana Kaisheva) | 1:22:30.7 |
10 | Zwitserland (Benjamin Weger, Jeremy Finello, Selina Gasparin, Lena Häcki-Groß) | 1:22:57.8 |
11 | Tsjechië (Ondrej Moravec, Michal Krcmar, Marketa Davidova, Lucie Charvatova) | 1:23:19.3 |
12 | Verenigde Staten (Sean Doherty, Jake Brown, Joanne Firesteel Reid, Clare Egan) | 1:23:44.1 |
13 | Finland (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Suvi Minkkinen, Mari Eder) | 1:23:54.4 |
14 | Wit-Rusland (Anton Smolski, Sergey Bocharnikov, Elena Kruchinkina, Dzinara Alimbekava) | 1:24:20.2 |
15 | Bulgarije (Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev, Milena Todorova, Daniela Kadeva) | 1:24:26.5 |
16 | Slovenië (Jakov Fak, Klemen Bauer, Polona Klemencic, Ziva Klemencic) | 1:24:57.2 |
17 | Litouwen (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Gabriele Lescinskaite, Natalja Kocergina) | 1:25:20.3 |
18 | Slowakije (Michal Sima, Tomas Hasilla, Ivona Fialkova, Paulína Bátovská Fialková) | 1:25:25.4 |
19 | Estland (Rene Zahkna, Kalev Ermits, Johanna Talihaerm, Tuuli Tomingas) | 1:25:25.6 |
20 | Japan (Mikito Tachizaki, Tsukasa Kobonoki, Fuyuko Tachizaki, Sari Maeda) | 1:25:41.9 |
21 | Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Lotte Lie, Rieke De Maeyer) | 1:26:50.4 |
22 | Moldavië (Maksim Makarov, Mihail Usov, Alina Stremous, Alla Ghilenko) | 1:26:59.7 |
23 | Letland (Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise, Baiba Bendika, Sanita Bulina) | 1:27:05.4 |
24 | Polen (Andrzej Nedza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Anna Maka, Kamila Zuk) | 1:27:06.3 |
25 | Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, Elena Chirkova, Ana Larisa Cotrus) | + 1 ronde |
26 | Zuid-Korea (Yong-gyu Kim, Dujin Choi, Ekaterina Avvakumova, Anna Boulygina-Frolina) | + 1 ronde |
27 | Kazachstan (Alexandr Mukhin, Vladislav Kireyev, Yelizaveta Belchenko, Galina Vishnevskaya-Sheporenko) | + 1 ronde |
1 | Frankrijk (Julia Simon, Antonin Guigonnat) | 36:42.4 |
2 | Noorwegen (Tiril Eckhoff, Johannes Thingnes Bø) | 36:45.2 |
3 | Zweden (Hanna Öberg, Sebastian Samuelsson) | 37:05.0 |
4 | Oekraïne (Darya Blashko, Artem Pryma) | 37:18.3 |
5 | Italië (Dorothea Wierer, Lukas Hofer) | 37:37.6 |
6 | Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Simon Eder) | 37:45.9 |
7 | Duitsland (Franziska Preuss, Erik Lesser) | 38:03.6 |
8 | Canada (Emma Lunder, Christian Gow) | 38:06.8 |
9 | Zwitserland (Irene Cadurisch, Benjamin Weger) | 38:32.6 |
10 | Estland (Johanna Talihaerm, Rene Zahkna) | 38:38.8 |
11 | Rusland (Evgeniya Burtasova-Pavlova, Eduard Latypov) | 38:54.1 |
12 | Wit-Rusland (Iryna Leshchanka-Kryuko, Mikita Labastau) | 38:59.7 |
13 | Slovenië (Polona Klemencic, Jakov Fak) | 39:14.2 |
14 | Letland (Baiba Bendika, Aleksandrs Patrijuks) | 39:15.3 |
15 | Belgie (Lotte Lie, Florent Claude) | 39:21.3 |
16 | Tsjechië (Jessica Jislova, Mikulas Karlik) | 39:21.5 |
17 | Kazachstan (Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Vladislav Kireyev) | 39:27.1 |
18 | Japan (Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki) | 39:42.2 |
19 | Bulgarije (Milena Todorova, Vladimir Iliev) | 39:48.6 |
20 | Roemenië (Elena Chirkova, George Buta) | 39:54.5 |
21 | Slowakije (Paulína Bátovská Fialková, Tomas Hasilla) | 40:02.5 |
22 | Verenigde Staten (Clare Egan, Sean Doherty) | 40:14.1 |
23 | Zuid-Korea (Ekaterina Avvakumova, Yong-gyu Kim) | 40:38.2 |
24 | Litouwen (Natalja Kocergina, Tomas Kaukenas) | 40:58.9 |
25 | Finland (Mari Eder, Jaakko Ranta) | 41:01.0 |
26 | Polen (Kamila Zuk, Grzegorz Guzik) | 41:11.6 |
27 | Moldavië (Alla Ghilenko, Mihail Usov) | 42:04.8 |
28 | Kroatië (Anika Kozica, Kresimir Crnkovic) | + 1 ronde |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Dames : Algemene informatie