De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Nove Mesto - 2020/2021

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Nove Mesto - Uitslagen Heren 2020/2021

TsjechiëTsjechië - Nove Mesto na Morave - 5 Maart 2021 - 14 Maart 2021


Aflossing Heren - 5 Maart 2021


1GER Duitsland (Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Philipp Nawrath)1:12:28.1
2RUS Rusland (Said Karimulla Khalili, Matvey Eliseev, Alexandr Loginov, Eduard Latypov)+1:21.7
3NOR Noorwegen (Sturla Holm Laegreid, Johannes Dale, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø)+1:33.2
4SLO Slovenië (Miha Dovzan, Jakov Fak, Klemen Bauer, Rok Trsan)+2:13.2
5FRA Frankrijk (Antonin Guigonnat, Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Emilien Jacquelin)+2:14.7
6AUT Oostenrijk (David Komatz, Simon Eder, Felix Leitner, Harald Lemmerer)+2:17.0
7ITA Italië (Didier Bionaz, Lukas Hofer, Tommaso Giacomel, Dominik Windisch)+2:48.1
8BLR Wit-Rusland (Mikita Labastau, Anton Smolski, Maksim Varabei, Dzmitry Lazouski)+3:26.6
9UKR Oekraïne (Artem Tyshchenko, Dmytro Pidruchnyi, Anton Dudchenko, Bogdan Tsymbal)+4:03.3
10CZE Tsjechië (Michal Krcmar, Ondrej Moravec, Milan Zemlicka, Adam Vaclavik)+4:21.6
11SWE Zweden (Gabriel Stegmayr, Sebastian Samuelsson, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma)+4:27.9
12CAN Canada (Adam Runnalls, Scott Gow, Trevor Kiers, Christian Gow)+4:36.4
13USA Verenigde Staten (Sean Doherty, Jake Brown, Paul Schommer, Leif Nordgren)+5:15.6
14JAP Japan (Mikito Tachizaki, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Shohei Kodama)+5:33.4
15LTU Litouwen (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Tomas Kaukenas, Linas Banys)+5:54.9
16FIN Finland (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Jaakko Ranta, Heikki Laitinen)+6:10.2
17BUL Bulgarije (Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev, Anton Sinapov, Vladimir Oryashkov)+7:47.6
18BEL Belgie (Thierry Langer, Florent Claude, Tom Lahaye-Goffart, César Beauvais)ronde
19ROU Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, Anatoly Oskin, Raul Antonio Flore)ronde
20SVK Slowakije (Michal Sima, Tomas Hasilla, Simon Bartko, Matej Baloga)ronde
21LAT Letland (Aleksandrs Patrijuks, Andrejs Rastorgujevs, Edgars Mise, Roberts Slotins)ronde
22KAZ Kazachstan (Alexandr Mukhin, Vladislav Kireyev, Sergey Sirik, Danil Beletskiy)ronde
23POL Polen (Marcin Szwajnos, Tomasz Jakiela, Grzegorz Guzik, Andrzej Nedza-Kubiniec)ronde

Sprint Heren - 6 Maart 2021


1FRASimon Desthieux (FRA)22:58.0
2SWESebastian Samuelsson (SWE)23:00.4 +2.4
3GERArnd Peiffer (GER)23:02.4 +4.4
4NORSturla Holm Laegreid (NOR)23:08.4 +10.4
5NORTarjei Bø (NOR)23:08.6 +10.6
6GERBenedikt Doll (GER)23:12.5 +14.5
7FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)23:24.9 +26.9
8FRAEmilien Jacquelin (FRA)23:27.9 +29.9
9SLOJakov Fak (SLO)23:30.8 +32.8
10RUSEduard Latypov (RUS)23:35.2 +37.2
11NORJohannes Thingnes Bø (NOR)23:36.5 +38.5
12NOREndre Stroemsheim (NOR)23:37.3 +39.3
13FRAAntonin Guigonnat (FRA)23:40.7 +42.7
14GERErik Lesser (GER)23:48.7 +50.7
15UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)23:50.7 +52.7
16RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)23:51.4 +53.4
17LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)23:51.5 +53.5
18NORJohannes Dale (NOR)23:52.2 +54.2
19CANScott Gow (CAN)23:54.5 +56.5
20SWEMartin Ponsiluoma (SWE)23:55.0 +57.0
21ITALukas Hofer (ITA)23:55.3 +57.3
22BLRAnton Smolski (BLR)23:55.8 +57.8
23RUSAlexandr Loginov (RUS)23:57.5 +59.5
24NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)23:57.6 +59.6
25BULVladimir Iliev (BUL)23:59.8 +1:01.8
26FINTero Seppälä (FIN)24:05.5 +1:07.5
27BELFlorent Claude (BEL)24:06.8 +1:08.8
28AUTSimon Eder (AUT)24:07.8 +1:09.8
29USASean Doherty (USA)24:10.0 +1:12.0
30AUTFelix Leitner (AUT)24:10.5 +1:12.5
31CANChristian Gow (CAN)24:10.7 +1:12.7
32SWEJesper Nelin (SWE)24:14.5 +1:16.5
33SUIMartin Jäger (SUI)24:15.8 +1:17.8
34RUSMatvey Eliseev (RUS)24:18.8 +1:20.8
35UKRArtem Tyshchenko (UKR)24:23.6 +1:25.6
36SUIBenjamin Weger (SUI)24:26.2 +1:28.2
37RUSEvgeniy Garanichev (RUS)24:28.2 +1:30.2
38JAPTsukasa Kobonoki (JAP)24:28.5 +1:30.5
39CZEMichal Krcmar (CZE)24:28.6 +1:30.6
40SVKSimon Bartko (SVK)24:28.9 +1:30.9
41ITADominik Windisch (ITA)24:29.2 +1:31.2
42SLORok Trsan (SLO)24:31.5 +1:33.5
43CANAdam Runnalls (CAN)24:33.2 +1:35.2
44UKRArtem Pryma (UKR)24:33.5 +1:35.5
45CZEJakub Stvrtecky (CZE)24:34.8 +1:36.8
46BLRMaksim Varabei (BLR)24:39.8 +1:41.8
47CZEOndrej Moravec (CZE)24:39.9 +1:41.9
48FINTuomas Harjula (FIN)24:40.2 +1:42.2
49ITADidier Bionaz (ITA)24:40.6 +1:42.6
50BLRDzmitry Lazouski (BLR)24:40.8 +1:42.8
51FRAFabien Claude (FRA)24:41.0 +1:43.0
52USALeif Nordgren (USA)24:42.4 +1:44.4
53GERPhilipp Nawrath (GER)24:42.7 +1:44.7
54BLRSergey Bocharnikov (BLR)24:44.1 +1:46.1
55SLOMiha Dovzan (SLO)24:44.4 +1:46.4
56ITATommaso Giacomel (ITA)24:45.8 +1:47.8
57JAPMikito Tachizaki (JAP)24:50.1 +1:52.1
58ITAThomas Bormolini (ITA)24:51.0 +1:53.0
59ESTRene Zahkna (EST)24:53.4 +1:55.4
60BELThierry Langer (BEL)24:56.6 +1:58.6
61GERRoman Rees (GER)24:57.1 +1:59.1
62UKRBogdan Tsymbal (UKR)24:58.0 +2:00.0
63UKRAnton Dudchenko (UKR)24:58.3 +2:00.3
63BLRMikita Labastau (BLR)24:58.3 +2:00.3
65RUSKirill Streltsov (RUS)25:00.5 +2:02.5
66MDAMihail Usov (MDA)25:01.7 +2:03.7
67CROKresimir Crnkovic (CRO)25:02.6 +2:04.6
68AUTDavid Komatz (AUT)25:04.1 +2:06.1
69SLOKlemen Bauer (SLO)25:08.6 +2:10.6
70SVKMichal Sima (SVK)25:18.9 +2:20.9
71MDAPavel Magazeev (MDA)25:19.8 +2:21.8
72LTUVytautas Strolia (LTU)25:20.2 +2:22.2
73BULAnton Sinapov (BUL)25:20.7 +2:22.7
74LATAleksandrs Patrijuks (LAT)25:22.2 +2:24.2
74ROUGeorge Buta (ROU)25:22.2 +2:24.2
76SWEGabriel Stegmayr (SWE)25:28.0 +2:30.0
77ESTRaido Raenkel (EST)25:28.3 +2:30.3
78LTUTomas Kaukenas (LTU)25:30.1 +2:32.1
79LTUKarol Dombrovski (LTU)25:30.9 +2:32.9
80CZEAdam Vaclavik (CZE)25:37.6 +2:39.6
81AUTHarald Lemmerer (AUT)25:38.6 +2:40.6
82AUTPatrick Jakob (AUT)25:40.7 +2:42.7
83KAZAlexandr Mukhin (KAZ)25:43.5 +2:45.5
84SWEPeppe Femling (SWE)25:44.3 +2:46.3
85FINJaakko Ranta (FIN)25:45.5 +2:47.5
85SVKTomas Hasilla (SVK)25:45.5 +2:47.5
87SUIJeremy Finello (SUI)25:47.4 +2:49.4
88CZEMilan Zemlicka (CZE)25:51.6 +2:53.6
89USAPaul Schommer (USA)25:56.2 +2:58.2
90LTULinas Banys (LTU)25:57.2 +2:59.2
91POLGrzegorz Guzik (POL)26:02.9 +3:04.9
92POLTomasz Jakiela (POL)26:11.5 +3:13.5
93USAJake Brown (USA)26:11.6 +3:13.6
94CANTrevor Kiers (CAN)26:13.4 +3:15.4
95LATRoberts Slotins (LAT)26:13.7 +3:15.7
96ROUCornel Puchianu (ROU)26:13.9 +3:15.9
97SRBDamir Rastic (SRB)26:17.9 +3:19.9
98POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)26:24.2 +3:26.2
99BELTom Lahaye-Goffart (BEL)26:33.4 +3:35.4
100BULDimitar Gerdzhikov (BUL)26:59.0 +4:01.0
101KAZDanil Beletskiy (KAZ)27:05.2 +4:07.2
102KORYong-gyu Kim (KOR)27:10.8 +4:12.8
103POLMarcin Szwajnos (POL)27:35.5 +4:37.5
104BULVladimir Oryashkov (BUL)27:39.9 +4:41.9

Achtervolging Heren - 7 Maart 2021


1NORTarjei Bø (NOR)28:17.3
2NORJohannes Thingnes Bø (NOR)+8.2
3FRASimon Desthieux (FRA)+11.5
4SLOJakov Fak (SLO)+12.8
5NORSturla Holm Laegreid (NOR)+13.4
6FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)+13.5
7FRAEmilien Jacquelin (FRA)+14.8
8GERBenedikt Doll (GER)+15.5
9UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)+29.5
10GERArnd Peiffer (GER)+37.2
11ITALukas Hofer (ITA)+47.3
12SWESebastian Samuelsson (SWE)+1:03.5
13NOREndre Stroemsheim (NOR)+1:21.3
14CZEMichal Krcmar (CZE)+1:21.4
15GERErik Lesser (GER)+1:23.7
16AUTFelix Leitner (AUT)+1:27.5
17BLRSergey Bocharnikov (BLR)+1:29.6
18SWEJesper Nelin (SWE)+1:33.5
19RUSAlexandr Loginov (RUS)+1:36.4
20CANScott Gow (CAN)+1:46.7
21FRAAntonin Guigonnat (FRA)+1:51.5
22LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)+1:53.0
23RUSEduard Latypov (RUS)+1:55.2
24RUSMatvey Eliseev (RUS)+1:57.3
25UKRArtem Tyshchenko (UKR)+1:58.3
26SUIBenjamin Weger (SUI)+1:58.8
27USASean Doherty (USA)+1:59.9
28SLOMiha Dovzan (SLO)+1:59.9
29GERPhilipp Nawrath (GER)+2:00.7
30ITADominik Windisch (ITA)+2:00.8
31CANChristian Gow (CAN)+2:01.8
32BULVladimir Iliev (BUL)+2:11.5
33FINTero Seppälä (FIN)+2:12.3
34SWEMartin Ponsiluoma (SWE)+2:23.5
35NORJohannes Dale (NOR)+2:24.8
36RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)+2:26.7
37AUTSimon Eder (AUT)+2:29.8
38NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)+2:41.3
39CZEOndrej Moravec (CZE)+2:42.9
40ITADidier Bionaz (ITA)+2:44.8
41ITAThomas Bormolini (ITA)+2:46.1
42CANAdam Runnalls (CAN)+2:52.0
43BLRAnton Smolski (BLR)+3:10.3
44JAPTsukasa Kobonoki (JAP)+3:15.7
45SUIMartin Jäger (SUI)+3:19.0
46RUSEvgeniy Garanichev (RUS)+3:20.3
47CZEJakub Stvrtecky (CZE)+3:21.9
48BLRDzmitry Lazouski (BLR)+3:22.4
49FRAFabien Claude (FRA)+3:29.7
50BELThierry Langer (BEL)+3:31.7
51BLRMaksim Varabei (BLR)+3:41.0
52BELFlorent Claude (BEL)+3:42.3
53SVKSimon Bartko (SVK)+3:59.0
54USALeif Nordgren (USA)+4:13.9
55SLORok Trsan (SLO)+4:15.1
56ITATommaso Giacomel (ITA)+4:16.0
57JAPMikito Tachizaki (JAP)+5:05.7
58ESTRene Zahkna (EST)+5:23.6

Sprint Heren - 11 Maart 2021


1FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)22:07.2
2NORTarjei Bø (NOR)22:18.5
3ITALukas Hofer (ITA)22:22.0
4FRAEmilien Jacquelin (FRA)22:29.9
5NORSturla Holm Laegreid (NOR)22:30.6
6FRAAntonin Guigonnat (FRA)22:30.8
7SWESebastian Samuelsson (SWE)22:37.2
8NORJohannes Dale (NOR)22:43.9
9NORJohannes Thingnes Bø (NOR)22:44.2
10SLOJakov Fak (SLO)22:47.0
11AUTSimon Eder (AUT)22:47.4
12CZEMichal Krcmar (CZE)22:51.7
13GERArnd Peiffer (GER)22:53.3
14SWEMartin Ponsiluoma (SWE)22:53.5
15GERBenedikt Doll (GER)22:56.6
16RUSMatvey Eliseev (RUS)22:57.1
17RUSAlexandr Loginov (RUS)22:57.4
18BLRAnton Smolski (BLR)23:01.3
19GERErik Lesser (GER)23:01.9
20NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)23:02.4
21FRASimon Desthieux (FRA)23:03.2
22FRAFabien Claude (FRA)23:04.1
23SWEJesper Nelin (SWE)23:08.8
24MDAMihail Usov (MDA)23:12.8
25RUSEduard Latypov (RUS)23:14.6
26SUIBenjamin Weger (SUI)23:20.0
27GERRoman Rees (GER)23:23.7
28ITADominik Windisch (ITA)23:24.1
29CZEJakub Stvrtecky (CZE)23:28.3
30RUSEvgeniy Garanichev (RUS)23:30.0
31CANScott Gow (CAN)23:33.3
32USASean Doherty (USA)23:33.9
33USAJake Brown (USA)23:35.2
34CZEMikulas Karlik (CZE)23:36.1
35UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)23:40.1
36BLRSergey Bocharnikov (BLR)23:44.2
37SLOMiha Dovzan (SLO)23:45.6
38RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)23:51.1
39ITAThomas Bormolini (ITA)23:52.1
40FINTero Seppälä (FIN)23:52.5
41MDAPavel Magazeev (MDA)23:52.8
42AUTFelix Leitner (AUT)23:54.0
43UKRArtem Pryma (UKR)23:55.0
44BULAnton Sinapov (BUL)23:55.5
45SUIJeremy Finello (SUI)23:56.2
46FRAEmilien Claude (FRA)23:56.4
47FINTuomas Harjula (FIN)23:56.9
48NOREndre Stroemsheim (NOR)23:58.2
49SUIMartin Jäger (SUI)23:59.8
50CZEVitezslav Hornig (CZE)24:03.5
51BLRMaksim Varabei (BLR)24:04.3
52ITADidier Bionaz (ITA)24:04.5
53FINJaakko Ranta (FIN)24:04.8
54CANChristian Gow (CAN)24:04.9
55SLORok Trsan (SLO)24:05.8
55ITATommaso Giacomel (ITA)24:05.8
57JAPTsukasa Kobonoki (JAP)24:06.3
58SWEGabriel Stegmayr (SWE)24:07.1
59CZEOndrej Moravec (CZE)24:09.5
60KAZVladislav Kireyev (KAZ)24:10.8
61USALeif Nordgren (USA)24:11.5
62BELFlorent Claude (BEL)24:14.1
63RUSKirill Streltsov (RUS)24:21.4
64CANAdam Runnalls (CAN)24:23.8
65USAPaul Schommer (USA)24:24.3
66ROUCornel Puchianu (ROU)24:24.9
67CANTrevor Kiers (CAN)24:26.9
68SVKSimon Bartko (SVK)24:29.7
68SUINiklas Hartweg (SUI)24:29.7
70JAPKosuke Ozaki (JAP)24:29.8
71ESTKristo Siimer (EST)24:30.1
72SWEPeppe Femling (SWE)24:31.9
73GERJohannes Kühn (GER)24:37.1
74BLRMikita Labastau (BLR)24:40.3
75POLGrzegorz Guzik (POL)24:40.4
76LTUTomas Kaukenas (LTU)24:41.6
77LTULinas Banys (LTU)24:44.6
78AUTDavid Komatz (AUT)24:45.5
79LTUKarol Dombrovski (LTU)24:46.1
80KAZAlexandr Mukhin (KAZ)24:46.2
81BULDimitar Gerdzhikov (BUL)24:47.8
82BULVladimir Iliev (BUL)24:48.0
83GERPhilipp Horn (GER)24:49.7
84BELThierry Langer (BEL)24:51.3
85LTUVytautas Strolia (LTU)24:52.0
86UKRBogdan Tsymbal (UKR)24:52.4
87UKRAnton Dudchenko (UKR)24:53.0
88ROURaul Antonio Flore (ROU)24:55.5
89POLTomasz Jakiela (POL)24:59.0
90SLOKlemen Bauer (SLO)25:00.6
91SVKMichal Sima (SVK)25:03.7
92AUTHarald Lemmerer (AUT)25:12.2
93UKRArtem Tyshchenko (UKR)25:12.3
94LATAleksandrs Patrijuks (LAT)25:21.2
95SVKTomas Hasilla (SVK)25:24.0
96BLRDzmitry Lazouski (BLR)25:36.1
97KORYong-gyu Kim (KOR)25:43.4
98ESTRobert Heldna (EST)25:47.4
99ESTRaido Raenkel (EST)26:01.6
100POLAndrzej Nedza-Kubiniec (POL)26:06.0
101LATEdgars Mise (LAT)26:14.3
102BELCésar Beauvais (BEL)26:20.3
103POLMarcin Szwajnos (POL)27:19.4

Achtervolging Heren - 13 Maart 2021


1FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)28:46.7
2NORJohannes Thingnes Bø (NOR)+8.0
3FRAEmilien Jacquelin (FRA)+14.6
4NORSturla Holm Laegreid (NOR)+18.1
5ITALukas Hofer (ITA)+23.4
6NORTarjei Bø (NOR)+25.8
7FRAAntonin Guigonnat (FRA)+43.4
8SLOJakov Fak (SLO)+1:05.1
9NORJohannes Dale (NOR)+1:14.8
10RUSMatvey Eliseev (RUS)+1:19.3
11NORVetle Sjåstad Christiansen (NOR)+1:23.0
12FRASimon Desthieux (FRA)+1:25.2
13CZEMichal Krcmar (CZE)+1:41.5
14GERErik Lesser (GER)+1:45.3
15AUTSimon Eder (AUT)+1:47.0
16FRAFabien Claude (FRA)+1:52.6
17RUSAlexandr Loginov (RUS)+1:56.3
18NOREndre Stroemsheim (NOR)+2:09.3
19SWEMartin Ponsiluoma (SWE)+2:17.8
20SWESebastian Samuelsson (SWE)+2:22.8
21RUSEduard Latypov (RUS)+2:23.7
22RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)+2:31.9
23UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)+2:32.0
24GERBenedikt Doll (GER)+2:43.1
25FINTero Seppälä (FIN)+2:43.7
26CZEMikulas Karlik (CZE)+2:45.5
27GERArnd Peiffer (GER)+2:54.8
28SUIMartin Jäger (SUI)+2:55.3
29ITADominik Windisch (ITA)+2:55.6
30ITATommaso Giacomel (ITA)+2:57.3
31GERRoman Rees (GER)+3:00.9
32RUSEvgeniy Garanichev (RUS)+3:01.9
33SWEJesper Nelin (SWE)+3:05.4
34SLOMiha Dovzan (SLO)+3:12.5
35USASean Doherty (USA)+3:14.0
36CANScott Gow (CAN)+3:14.6
37AUTFelix Leitner (AUT)+3:25.7
38CANChristian Gow (CAN)+3:31.6
39SUIBenjamin Weger (SUI)+3:32.4
40BULAnton Sinapov (BUL)+3:33.6
41JAPTsukasa Kobonoki (JAP)+3:34.6
42CZEJakub Stvrtecky (CZE)+3:50.9
43FRAEmilien Claude (FRA)+3:52.4
44ITAThomas Bormolini (ITA)+3:58.6
45ITADidier Bionaz (ITA)+4:02.6
46BLRMaksim Varabei (BLR)+4:07.4
47MDAMihail Usov (MDA)+4:09.0
48FINTuomas Harjula (FIN)+4:11.2
49BLRSergey Bocharnikov (BLR)+4:13.4
50FINJaakko Ranta (FIN)+4:17.6
51SUIJeremy Finello (SUI)+4:19.4
52CZEOndrej Moravec (CZE)+4:20.4
53USAJake Brown (USA)+4:21.1
54SWEGabriel Stegmayr (SWE)+4:24.0
55BLRAnton Smolski (BLR)+4:45.8
56CZEVitezslav Hornig (CZE)+5:18.9
57MDAPavel Magazeev (MDA)+6:04.5
58KAZVladislav Kireyev (KAZ)+7:04.7
59SLORok Trsan (SLO)+7:41.8

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden