Wacht ...
Wacht ...
Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2020/2021
Slovenië - Pokljuka - 9 Februari 2021 - 21 Februari 2021
1 | Noorwegen (Sturla Holm Laegreid, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø, Vetle Sjåstad Christiansen) | 1:12:27.4 |
2 | Zweden (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson) | +33.1 |
3 | Rusland (Said Karimulla Khalili, Matvey Eliseev, Alexandr Loginov, Eduard Latypov) | +50.9 |
4 | Frankrijk (Antonin Guigonnat, Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Emilien Jacquelin) | +1:02.0 |
5 | Oekraïne (Bogdan Tsymbal, Dmytro Pidruchnyi, Artem Pryma, Anton Dudchenko) | +1:12.7 |
6 | Italië (Didier Bionaz, Lukas Hofer, Tommaso Giacomel, Dominik Windisch) | +1:35.5 |
7 | Duitsland (Erik Lesser, Roman Rees, Arnd Peiffer, Benedikt Doll) | +1:43.2 |
8 | Slovenië (Miha Dovzan, Jakov Fak, Rok Trsan, Alex Cisar) | +1:44.3 |
9 | Wit-Rusland (Mikita Labastau, Anton Smolski, Maksim Varabei, Dzmitry Lazouski) | +2:25.4 |
10 | Oostenrijk (David Komatz, Simon Eder, Felix Leitner, Julian Eberhard) | +2:31.1 |
11 | Zwitserland (Niklas Hartweg, Benjamin Weger, Jeremy Finello, Serafin Wiestner) | +2:48.3 |
12 | Canada (Adam Runnalls, Scott Gow, Trevor Kiers, Christian Gow) | +3:03.6 |
13 | Tsjechië (Mikulas Karlik, Ondrej Moravec, Jakub Stvrtecky, Michal Krcmar) | +4:26.1 |
14 | Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, Anatoly Oskin, Raul Antonio Flore) | +4:44.7 |
15 | Verenigde Staten (Leif Nordgren, Jake Brown, Paul Schommer, Sean Doherty) | +4:55.6 |
16 | Bulgarije (Dimitar Gerdzhikov, Anton Sinapov, Vladimir Iliev, Blagoy Todev) | +5:02.9 |
17 | Slowakije (Michal Sima, Tomas Hasilla, Simon Bartko, Matej Baloga) | +5:37.9 |
18 | Japan (Mikito Tachizaki, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Jin Nakajima) | +6:43.8 |
19 | Finland (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Jaakko Ranta, Olli Hiidensalo) | +7:09.8 |
20 | Moldavië (Pavel Magazeev, Mihail Usov, Maksim Makarov, Andrei Usov) | ronde |
21 | Estland (Rene Zahkna, Robert Heldna, Kalev Ermits, Raido Raenkel) | ronde |
22 | Letland (Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise, Roberts Slotins, Andrejs Rastorgujevs) | ronde |
23 | Belgie (Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffart, César Beauvais, Florent Claude) | ronde |
24 | Kazachstan (Alexandr Mukhin, Vladislav Kireyev, Sergey Sirik, Danil Beletskiy) | ronde |
25 | Polen (Andrzej Nedza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Marcin Szwajnos, Tomasz Jakiela) | ronde |
26 | Litouwen (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Linas Banys, Tomas Kaukenas) | ronde |
27 | Zuid-Korea (Dujin Choi, Yong-gyu Kim, Sangrea Kim, Su-Young Lee) | ronde |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Dames : Algemene informatie