De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Jeugdwereldkampioenschappen - 2020/2021

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Jeugdwereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2020/2021

OostenrijkOostenrijk - 24 Februari 2021 - 7 Maart 2021


Individueel Heren - 27 Februari 2021


1RUSDenis Irodov (RUS)36:35.6
2FRAEdgar Geny (FRA)37:08.0
3AUTLeon Kienesberger (AUT)37:08.3
4BLRAndrei Haurosh (BLR)37:29.8
5GERBenjamin Menz (GER)37:31.2
6ESTMehis Udam (EST)37:41.9
7SWEOscar Andersson (SWE)37:44.6
8FRAValentin Lejeune (FRA)37:49.6
9RUSRoman Boichevskii (RUS)37:54.5
10ESTTuudor Palm (EST)37:54.8
11ITANicolo' Betemps (ITA)37:55.3
12SLOPavel Trojer (SLO)38:11.9
13SLOJasa Zidar (SLO)38:25.1
14AUTLukas Haslinger (AUT)38:29.7
15CZEJakub Kudrnac (CZE)38:38.6
16GERFranz Schaser (GER)38:43.5
17RUSOleg Domichek (RUS)38:45.8
18NZLCampbell Wright (NZL)38:48.6
19AUTFabian Muellauer (AUT)38:54.4
20UKRVitalii Mandzyn (UKR)39:16.0
21ITAFabio Piller Cottrer (ITA)39:22.9
22UKRMark Kozak (UKR)39:32.9
23CANFinn Berg (CAN)39:36.0
24POLJan Gunka (POL)39:40.2
25GRLSondre Slettemark (GRL)39:41.3
26ITAStefan Navillod (ITA)39:45.6
27FRAMathieu Garcia (FRA)39:52.8
28SUIYanis Keller (SUI)39:53.9
29SWEErik-August Larsson (SWE)39:57.1
30SUIJames Pacal (SUI)39:59.9
31POLMarcin Zawol (POL)40:02.0
32SUIJan Roth (SUI)40:11.5
33FINArttu Heikkinen (FIN)40:25.5
34FRAJacques Jefferies (FRA)40:28.6
35AUTJakob Feuersinger (AUT)40:38.4
36ESTJakob Kulbin (EST)40:43.5
37ITAMarco Barale (ITA)40:45.0
38KAZArseniy Bezginov (KAZ)40:46.5
39GERMoritz Seeber (GER)40:48.0
40ESTMark-Markos Kehva (EST)40:53.7
41KAZVadim Kurales (KAZ)40:54.5
42ROUNicolae Girbacea (ROU)41:01.9
43SLODrejc Trojer (SLO)41:04.7
44AUSBoris Stanish (AUS)41:06.4
45CZETomas Rezac (CZE)41:29.4
46CZELudek Abraham (CZE)41:42.0
47BULVasil Zashev (BUL)41:44.5
48SVKAdam Cernak (SVK)41:52.2
49FINEemi Naumanen (FIN)41:54.7
50SUIFelix Ullmann (SUI)41:55.1
51BULDeyan Razlozhki (BUL)41:57.4
52POLKonrad Badacz (POL)42:07.9
53UKRStepan Kinash (UKR)42:16.0
54GERArved Kuehnisch (GER)42:20.3
55KAZAzamat Serikov (KAZ)42:28.1
56UKRVladyslav Chykhar (UKR)42:32.1
57LATReinis Volbergs (LAT)42:33.4
58USACale Woods (USA)42:34.6
59USAWesley Campbell (USA)42:38.2
60POLHubert Matusik (POL)42:38.8
61SLOMark Vozelj (SLO)42:46.8
62KAZDanil Anoshkin (KAZ)42:50.7
63RUSEgor Moshkin (RUS)42:58.4
64CZEJakub Vondracek (CZE)43:07.1
65USASamuel Stertz (USA)43:08.4
66BULKrasimir Atanasov (BUL)43:29.7
67BULKonstantin Vasilev (BUL)43:31.6
68SVKBruno Melicher (SVK)43:37.9
69ROUMarian Folea (ROU)43:47.7
70CANSimon Gauthier (CAN)44:11.8
71LATImant Malina (LAT)44:27.5
72SVKSebastian Ilavsky (SVK)44:30.5
73ROUDavid Folea (ROU)44:53.9
74FINKalle Loukkaanhuhta (FIN)45:05.6
75LTUDarius Dinda (LTU)45:07.1
76USAEtienne Bordes (USA)45:18.2
77FINVille-Valtteri Karvinen (FIN)45:28.1
78BELHugo Fink (BEL)45:47.6
79BIHUros Lalovic (BIH)45:51.6
80GBRTitus Clark (GBR)46:00.7
81LTUDomas Jankauskas (LTU)46:11.6
82BELSamuel Crenier (BEL)46:16.9
83MDAVictor Sendrea (MDA)46:45.3
84CROMatija Legovic (CRO)47:11.5
85CANLiam Connon (CAN)47:15.7
86CANVincent Girard (CAN)47:22.2
87BELRemy Schauss (BEL)47:26.1
88BIHAleksa Vukovic (BIH)47:33.9
89ROUZalan Kovacs (ROU)47:44.0
90CROSven Kupresak (CRO)47:44.1
91LATAleksandrs Kuznecovs (LAT)48:03.5
92JAPChiharu Ueda (JAP)48:07.2
93SVKJakub Lestak (SVK)48:18.2
94CROVito Blazenic (CRO)48:25.3
95JAPTaiki Ito (JAP)48:38.7
96MACAndonaki Kostoski (MAC)48:39.1
97BELSam Parmentier (BEL)48:53.7
98GREKonstantinos Metsios (GRE)49:18.0
99MACDarko Krsteski (MAC)49:27.9
100GREAthanasios Gastis (GRE)49:59.6
101SRBOmar Hodzic (SRB)50:23.5
102BIHFilip Subotic (BIH)53:13.3
103MACDejvid Velickovski (MAC)53:42.2
104GREAngelos Antoniadis (GRE)54:06.6
105BIHNikola Bilinac (BIH)54:17.5
106SRBNikola Djordjevic (SRB)54:49.1
107SRBEman Muhovic (SRB)55:30.1
108MDAIulian Luchin (MDA)55:47.9
109SRBMilos Djordjevic (SRB)56:47.5
110GREAchilleas Drakotos (GRE)58:30.2
111GEOGiorgi Samsonidze (GEO)1:02:46.6

Sprint Heren - 1 Maart 2021


1RUSDenis Irodov (RUS)18:22.5
2ITAFabio Piller Cottrer (ITA)18:43.6
3POLJan Gunka (POL)18:50.4
4SWEOscar Andersson (SWE)18:55.4
5POLMarcin Zawol (POL)19:00.4
6SWEErik-August Larsson (SWE)19:10.7
7ITAMarco Barale (ITA)19:21.4
8AUTLukas Haslinger (AUT)19:25.9
9FRAValentin Lejeune (FRA)19:27.9
10SLOJasa Zidar (SLO)19:28.9
11GERMoritz Seeber (GER)19:39.1
12RUSOleg Domichek (RUS)19:41.3
13FRAMathieu Garcia (FRA)19:42.7
14GERFranz Schaser (GER)19:44.1
15POLKonrad Badacz (POL)19:49.3
16AUTLeon Kienesberger (AUT)19:52.8
17BULKonstantin Vasilev (BUL)19:53.4
17SLOMark Vozelj (SLO)19:53.4
19FRAEdgar Geny (FRA)19:55.2
20UKRVitalii Mandzyn (UKR)19:55.7
21GERBenjamin Menz (GER)19:56.2
22FINArttu Heikkinen (FIN)19:56.8
23AUTFabian Muellauer (AUT)19:57.3
24GRLSondre Slettemark (GRL)20:04.1
25SUIYanis Keller (SUI)20:05.6
26BLRAndrei Haurosh (BLR)20:05.7
27CZEJakub Kudrnac (CZE)20:14.8
28ITAStefan Navillod (ITA)20:16.7
29NZLCampbell Wright (NZL)20:17.3
30CZELudek Abraham (CZE)20:21.2
31KAZVadim Kurales (KAZ)20:22.6
32GERArved Kuehnisch (GER)20:30.2
33UKRStepan Kinash (UKR)20:32.9
34RUSRoman Boichevskii (RUS)20:33.2
35ESTMarkus Rene Epner (EST)20:34.3
36FRAJacques Jefferies (FRA)20:35.9
37SLOPavel Trojer (SLO)20:37.7
38USACale Woods (USA)20:38.2
39ESTTuudor Palm (EST)20:42.1
40USAWesley Campbell (USA)20:42.3
41SUIJames Pacal (SUI)20:45.2
42BIHAleksa Vukovic (BIH)20:45.7
43SLODrejc Trojer (SLO)20:46.8
44SUIJan Roth (SUI)20:52.8
45ESTJakob Kulbin (EST)20:57.7
46BULVasil Zashev (BUL)20:58.2
47SUIFelix Ullmann (SUI)21:06.3
48SVKBruno Melicher (SVK)21:07.0
49USAEtienne Bordes (USA)21:07.5
50POLHubert Matusik (POL)21:08.8
51CANFinn Berg (CAN)21:09.9
52BULDeyan Razlozhki (BUL)21:10.8
53FINVille-Valtteri Karvinen (FIN)21:11.1
54AUTMarcus Stangl (AUT)21:11.6
55CROMatija Legovic (CRO)21:13.8
56USASamuel Stertz (USA)21:16.6
57ROUMarian Folea (ROU)21:16.8
57FINEemi Naumanen (FIN)21:16.8
59SVKSebastian Ilavsky (SVK)21:19.9
60BELRemy Schauss (BEL)21:20.3
61FINKalle Loukkaanhuhta (FIN)21:25.1
62ROUNicolae Girbacea (ROU)21:25.6
63CANSimon Gauthier (CAN)21:27.7
64ESTMark-Markos Kehva (EST)21:31.0
65UKRSerhii Kryshtal (UKR)21:32.4
66KAZDanil Chervenko (KAZ)21:33.3
67JAPChiharu Ueda (JAP)21:38.0
68UKRMark Kozak (UKR)21:42.9
69ITANicolo' Betemps (ITA)21:46.0
70SVKFilip Bury (SVK)21:52.3
71RUSEvgenii Kuzminykh (RUS)21:58.3
72KAZArseniy Bezginov (KAZ)22:01.4
73CZEJakub Vondracek (CZE)22:05.0
74MDAVictor Sendrea (MDA)22:05.4
75CZETomas Rezac (CZE)22:10.4
76BULKrasimir Atanasov (BUL)22:11.5
77KAZAzamat Serikov (KAZ)22:25.3
78AUSBoris Stanish (AUS)22:32.2
79SVKAdam Cernak (SVK)22:35.6
80BIHUros Lalovic (BIH)22:36.3
81LATAleksandrs Kuznecovs (LAT)22:38.6
82LATReinis Volbergs (LAT)22:45.4
83LTUDomas Jankauskas (LTU)22:49.4
84MACDarko Krsteski (MAC)23:03.5
85ROUDavid Folea (ROU)23:03.6
86CROVito Blazenic (CRO)23:04.2
87ROUZalan Kovacs (ROU)23:04.4
88BIHNikola Bilinac (BIH)23:05.6
89CANLiam Connon (CAN)23:08.0
90LTUDarius Dinda (LTU)23:10.8
91CANVincent Girard (CAN)23:30.5
91LATImant Malina (LAT)23:30.5
93GREAthanasios Gastis (GRE)23:44.8
94BELSam Parmentier (BEL)23:45.6
95SRBOmar Hodzic (SRB)23:53.3
96BELHugo Fink (BEL)24:00.9
97JAPTaiki Ito (JAP)24:05.2
98BELSamuel Crenier (BEL)24:05.7
99CROSven Kupresak (CRO)24:15.5
100GBRTitus Clark (GBR)24:24.7
101MACAndonaki Kostoski (MAC)24:35.5
102GREKonstantinos Metsios (GRE)24:54.4
103MACDejvid Velickovski (MAC)25:11.6
104GREAngelos Antoniadis (GRE)25:15.4
105SRBMilos Djordjevic (SRB)25:45.5
106MDAIulian Luchin (MDA)25:53.3
107SRBEman Muhovic (SRB)26:07.4
108GREAchilleas Drakotos (GRE)26:37.4
109BIHFilip Subotic (BIH)26:41.6
110SRBNikola Djordjevic (SRB)27:10.4
111GEOGiorgi Samsonidze (GEO)29:20.0

Achtervolging Heren - 3 Maart 2021



Aflossing Heren - 5 Maart 2021


Medailles

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden