De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Jeugdwereldkampioenschappen - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen Dames

Jeugdwereldkampioenschappen - Uitslagen Dames 2019/2020

ZwitserlandZwitserland - Lenzerheide - 26 Januari 2020 - 2 Februari 2020


Individueel Dames - 26 Januari 2020


1SUILea Meier (SUI)33:52.4
2ITARebecca Passler (ITA)34:05.1
3AUTAnna Gandler (AUT)34:08.8
4RUSLiubov Kalinina (RUS)34:14.0
5FINHeidi Nikkinen (FIN)34:16.6
6NORTuva Aas Straete (NOR)34:27.8
7CZETereza Jandova (CZE)34:28.0
8FRACamille Coupe (FRA)34:44.7
9ITAHannah Auchentaller (ITA)34:55.7
10CZEGabriela Masarikova (CZE)34:56.7
11POLDaria Gembicka (POL)35:00.6
12NORFrida Dokken (NOR)35:03.0
13SWEAlva Skold (SWE)35:06.1
14NORMaren Bakken (NOR)35:07.9
15FRAOcéane Michelon (FRA)35:09.1
16SLOLena Repinc (SLO)35:16.5
17UKRYuliia Horodna (UKR)35:17.1
18SLOKaja Maric (SLO)35:21.8
19GERNatalie Keller (GER)35:25.2
20GEREmilie Marie Behringer (GER)35:31.7
21SLOKaja Zorc (SLO)35:45.6
22SLOZiva Klemencic (SLO)35:45.9
23FRAMaya Cloetens (FRA)35:50.0
24POLPatrycja Stanek (POL)36:08.7
25SVKEma Kapustova (SVK)36:25.0
26GERSelina Marie Kastl (GER)36:32.4
27SUIYara Burkhalter (SUI)36:35.5
28BLRYuliya Kavaleuskaya (BLR)36:47.2
29SUISeraina Koenig (SUI)36:49.6
30RUSAmina Ivanova (RUS)36:49.7
31CZEKaterina Gotvaldova (CZE)36:53.9
32ITALinda Zingerle (ITA)36:56.8
33RUSViktoriia Petrova (RUS)37:11.3
34AUTVictoria Mellitzer (AUT)37:11.7
35UKRTetiana Prodan (UKR)37:17.4
36POLJustyna Panteralka (POL)37:25.5
37ROUAndreea Mezdrea (ROU)37:30.4
38FINAnniina Rantala (FIN)37:36.1
39SUIMarlene Sophie Perren (SUI)37:38.4
40KAZPolina Yegorova (KAZ)37:40.7
41RUSAlena Mokhova (RUS)37:46.3
42AUTLara Wagner (AUT)37:47.0
43BULLora Hristova (BUL)37:48.9
44ROUVivien-Bernadett Andras (ROU)37:56.8
45LATInese Golubeva (LAT)38:01.0
46GERCharlotte Gallbronner (GER)38:01.6
47AUTLea Rothschopf (AUT)38:06.1
48FINKaisa Keranen (FIN)38:09.3
49BLRAnastasiya Trafimava (BLR)38:17.8
50SVKBarbora Horniakova (SVK)38:23.9
51ITAMartina Trabucchi (ITA)38:29.5
52USALina Farra (USA)38:39.5
53CANEmma Osness (CAN)38:43.7
54UKROlena Horodna (UKR)38:50.0
55ESTDemi Heinsoo (EST)38:51.5
56SVKSara Pacerova (SVK)39:00.3
57FRALisa Siberchicot (FRA)39:03.1
58ESTKerstin Ojavee (EST)39:05.7
59KAZYana Chupik (KAZ)39:07.8
60CZENikita Kubickova (CZE)39:22.6
60SWEErika Osterman (SWE)39:22.6
62ESTLisbeth Liiv (EST)39:24.8
63LATSandra Bulina (LAT)39:25.0
64LATSanita Bulina (LAT)39:29.9
65BULValentina Dimitrova (BUL)39:32.4
65LATLiva Sahno (LAT)39:32.4
67USAHelen Wilson (USA)39:39.0
68CANDanica Ariano (CAN)39:48.6
69BULStefani Yolova (BUL)39:49.5
70USAKaisa Bosek (USA)39:59.5
71NORHedda Bolstad (NOR)40:14.5
72JAPMisa Sasaki (JAP)40:25.7
73AUSIsabella Moon (AUS)40:32.6
74KAZAlina Skripkina (KAZ)40:34.2
75BULLora Radkovska (BUL)40:42.2
76MGLDoljinsuren Munkhbat (MGL)41:22.7
77JAPSakura Yoshida (JAP)41:24.9
78CANAnnika Klotz (CAN)41:25.7
79KAZUlyana Ardalionova (KAZ)41:27.7
80POLAnna Nedza-Kubiniec (POL)42:09.8
81ROUSzilvia Vancsa (ROU)42:10.3
82CANClaire Nguyen-Cao (CAN)42:45.3
83GBRShawna Pendry (GBR)43:28.2
84ESTSofia Balabanova (EST)43:44.5
85LTUViktorija Augulyte (LTU)44:37.5
86USAEva Weymuller (USA)44:40.7
87GREIoanna Kotsalou (GRE)45:34.0
88JAPMiyu Matsuoka (JAP)45:47.0
89LTUSara Urumova (LTU)46:03.9
90CRODoris Baricevac (CRO)46:42.0
91BELManon Gabriel (BEL)46:50.5
92MGLByambasuren Chuluunbat (MGL)46:51.8
93GRENefeli Tita (GRE)48:11.9
94LTUKamile Jakubauskaite (LTU)48:17.0
95BIHSara Plakalovic (BIH)49:04.0
96GREKonstantina Charalampidou (GRE)50:35.2

Aflossing Dames - 28 Januari 2020


1NOR Noorwegen (Tuva Aas Straete, Frida Dokken, Maren Bakken)1:02:11.2
2ITA Italië (Hannah Auchentaller, Linda Zingerle, Rebecca Passler)1:02:12.6
3GER Duitsland (Emilie Marie Behringer, Johanna Puff, Selina Marie Kastl)1:02:32.0
4SLO Slovenië (Lena Repinc, Kaja Maric, Ziva Klemencic)1:02:56.9
5FRA Frankrijk (Camille Coupe, Maya Cloetens, Océane Michelon)1:03:13.6
6AUT Oostenrijk (Victoria Mellitzer, Lea Rothschopf, Anna Gandler)1:03:29.0
7FIN Finland (Kaisa Keranen, Anniina Rantala, Heidi Nikkinen)1:03:57.0
8RUS Rusland (Alena Mokhova, Daria Malyshkina, Liubov Kalinina)1:04:21.5
9SUI Zwitserland (Seraina Koenig, Yara Burkhalter, Lea Meier)1:05:29.6
10POL Polen (Justyna Panteralka, Anna Nedza-Kubiniec, Patrycja Stanek)1:05:34.6
11UKR Oekraïne (Tetiana Prodan, Olena Horodna, Yuliia Horodna)1:05:55.6
12CZE Tsjechië (Tereza Jandova, Gabriela Masarikova, Katerina Gotvaldova)1:06:16.7
13BUL Bulgarije (Valentina Dimitrova, Stefani Yolova, Lora Hristova)1:07:33.6
14EST Estland (Lisbeth Liiv, Demi Heinsoo, Kerstin Ojavee)1:08:11.3
15KAZ Kazachstan (Polina Yegorova, Milana Geneva, Alina Skripkina)1:08:43.5
16SVK Slowakije (Ema Kapustova, Sara Pacerova, Barbora Horniakova)1:09:41.0
17USA Verenigde Staten (Lina Farra, Kaisa Bosek, Eva Weymuller)1:10:26.2
18LAT Letland (Inese Golubeva, Sanita Bulina, Sandra Bulina)1:10:53.7
19ROU Roemenië (Vivien-Bernadett Andras, Andreea Mezdrea, Szilvia Vancsa)1:11:19.8
20CAN Canada (Danica Ariano, Emma Osness, Annika Klotz)1:12:11.0
21JAP Japan (Misa Sasaki, Sakura Yoshida, Miyu Matsuoka)1:14:39.6
22GRE Griekenland (Ioanna Kotsalou, Nefeli Tita, Konstantina Charalampidou)+ 1 ronde

Sprint Dames - 31 Januari 2020


1ITALinda Zingerle (ITA)17:44.7
2RUSLiubov Kalinina (RUS)18:05.5
3FRAOcéane Michelon (FRA)18:06.0
4AUTAnna Gandler (AUT)18:16.8
5FRAMaya Cloetens (FRA)18:21.0
6RUSAlena Mokhova (RUS)18:27.0
7ITAHannah Auchentaller (ITA)18:31.5
8FRACamille Coupe (FRA)18:32.8
9SLOLena Repinc (SLO)18:38.7
10SUILea Meier (SUI)18:45.0
11GERSelina Marie Kastl (GER)18:46.8
12SLOZiva Klemencic (SLO)18:47.7
13ITARebecca Passler (ITA)18:49.0
14POLPatrycja Stanek (POL)18:50.5
15CZETereza Jandova (CZE)18:50.7
16AUTLara Wagner (AUT)18:56.7
17RUSAmina Ivanova (RUS)18:58.0
18ITAMartina Trabucchi (ITA)18:58.8
19FINHeidi Nikkinen (FIN)19:01.9
20SWEAlva Skold (SWE)19:03.2
21NORMaren Bakken (NOR)19:04.4
22FINKaisa Keranen (FIN)19:05.8
23POLDaria Gembicka (POL)19:11.3
24AUTVictoria Mellitzer (AUT)19:15.0
25UKRYuliia Horodna (UKR)19:17.2
26SUISeraina Koenig (SUI)19:22.1
27NORFrida Dokken (NOR)19:22.3
28BULLora Hristova (BUL)19:25.1
29SVKEma Kapustova (SVK)19:26.5
30NORTuva Aas Straete (NOR)19:29.6
31SUIYara Burkhalter (SUI)19:31.8
32RUSDaria Malyshkina (RUS)19:32.7
33BLRYuliya Kavaleuskaya (BLR)19:34.7
34ROUAndreea Mezdrea (ROU)19:41.3
35POLAnna Nedza-Kubiniec (POL)19:43.3
36BLRKaryna Anufryienka (BLR)19:43.6
37POLJustyna Panteralka (POL)19:44.0
38AUTLea Rothschopf (AUT)19:46.3
39CZEKaterina Gotvaldova (CZE)19:49.1
40ROUVivien-Bernadett Andras (ROU)19:50.5
41SLOKaja Maric (SLO)20:00.8
42BULValentina Dimitrova (BUL)20:02.5
43SUIMarlene Sophie Perren (SUI)20:02.7
44KAZPolina Yegorova (KAZ)20:04.3
45JAPSakura Yoshida (JAP)20:06.1
46SVKSara Pacerova (SVK)20:06.4
47CZEGabriela Masarikova (CZE)20:12.6
48LATSanita Bulina (LAT)20:15.3
49SWEErika Osterman (SWE)20:18.0
50GERJohanna Puff (GER)20:18.2
51ESTDemi Heinsoo (EST)20:24.8
52NORHedda Bolstad (NOR)20:25.2
53USAKaisa Bosek (USA)20:28.0
54BULStefani Yolova (BUL)20:30.7
55BULLora Radkovska (BUL)20:32.8
56LATInese Golubeva (LAT)20:34.0
57KAZAlina Skripkina (KAZ)20:34.4
58USAHelen Wilson (USA)20:38.6
59UKROlena Horodna (UKR)20:38.7
60GEREmilie Marie Behringer (GER)20:38.8
61SVKBarbora Horniakova (SVK)20:40.3
62ESTLisbeth Liiv (EST)20:48.5
63ESTKerstin Ojavee (EST)20:49.2
64KAZUlyana Ardalionova (KAZ)20:51.6
65USALina Farra (USA)20:57.6
66GERCharlotte Gallbronner (GER)20:58.2
67CANDanica Ariano (CAN)21:00.4
68SLOKaja Zorc (SLO)21:00.8
69ROUSzilvia Vancsa (ROU)21:09.8
70CANEmma Osness (CAN)21:15.0
71FRALisa Siberchicot (FRA)21:15.2
72UKRDaria Skriabina (UKR)21:15.6
73BLRAnastasiya Trafimava (BLR)21:16.0
74CANClaire Nguyen-Cao (CAN)21:16.4
75JAPMisa Sasaki (JAP)21:24.2
76KAZMilana Geneva (KAZ)21:32.6
77CZENikita Kubickova (CZE)21:37.1
78LATSandra Bulina (LAT)21:44.6
79CANAnnika Klotz (CAN)21:46.1
80GBRShawna Pendry (GBR)22:03.9
81USAEva Weymuller (USA)22:15.2
82GRENefeli Tita (GRE)22:22.3
83FINAnniina Rantala (FIN)22:52.7
84AUSIsabella Moon (AUS)23:10.1
85JAPMiyu Matsuoka (JAP)23:14.8
86UKROleksandra Usenko (UKR)23:19.0
87BELManon Gabriel (BEL)23:44.8
88MGLByambasuren Chuluunbat (MGL)23:45.9
89BIHSara Plakalovic (BIH)24:07.4
90MGLDoljinsuren Munkhbat (MGL)24:19.3
91ESTSofia Balabanova (EST)24:48.4
92GREKonstantina Charalampidou (GRE)25:25.4
93CRODoris Baricevac (CRO)26:40.3
94MDAAntonia-Alexandra Cebotari (MDA)27:26.3
95SRBBerina Sinanovic (SRB)27:29.0

Achtervolging Dames - 2 Februari 2020


1AUTAnna Gandler (AUT)22:01.2
2FRACamille Coupe (FRA)+1.2
3ITALinda Zingerle (ITA)+15.0
4RUSAlena Mokhova (RUS)+37.3
5RUSLiubov Kalinina (RUS)+37.5
6SLOLena Repinc (SLO)+40.9
7NORFrida Dokken (NOR)+56.3
8CZETereza Jandova (CZE)+1:19.9
9ITARebecca Passler (ITA)+1:24.5
10NORTuva Aas Straete (NOR)+1:28.6
11FRAOcéane Michelon (FRA)+1:42.6
12FINKaisa Keranen (FIN)+1:43.5
13AUTLara Wagner (AUT)+1:51.9
14SUILea Meier (SUI)+2:00.1
15POLDaria Gembicka (POL)+2:00.7
16SWEAlva Skold (SWE)+2:05.1
17FINHeidi Nikkinen (FIN)+2:11.6
18UKRYuliia Horodna (UKR)+2:13.8
19GERSelina Marie Kastl (GER)+2:16.4
20AUTVictoria Mellitzer (AUT)+2:16.5
21BLRYuliya Kavaleuskaya (BLR)+2:18.7
22BULLora Hristova (BUL)+2:19.0
23SLOZiva Klemencic (SLO)+2:19.0
24ITAMartina Trabucchi (ITA)+2:19.7
25SUIYara Burkhalter (SUI)+2:33.9
26NORMaren Bakken (NOR)+2:53.9
27FRAMaya Cloetens (FRA)+3:19.7
28KAZPolina Yegorova (KAZ)+3:20.8
29POLPatrycja Stanek (POL)+3:26.2
30AUTLea Rothschopf (AUT)+3:26.4
31BULValentina Dimitrova (BUL)+3:27.9
32LATInese Golubeva (LAT)+3:32.7
33SVKEma Kapustova (SVK)+3:32.9
34RUSDaria Malyshkina (RUS)+3:33.7
35ITAHannah Auchentaller (ITA)+3:33.8
36GERJohanna Puff (GER)+3:34.7
37SLOKaja Maric (SLO)+3:37.3
38BLRKaryna Anufryienka (BLR)+3:40.6
39RUSAmina Ivanova (RUS)+3:55.2
40SWEErika Osterman (SWE)+3:56.6
41NORHedda Bolstad (NOR)+3:58.1
42POLAnna Nedza-Kubiniec (POL)+4:17.1
43SVKSara Pacerova (SVK)+4:18.1
44CZEGabriela Masarikova (CZE)+4:30.7
45UKROlena Horodna (UKR)+4:32.9
46SUIMarlene Sophie Perren (SUI)+4:39.0
47JAPSakura Yoshida (JAP)+4:40.8
48POLJustyna Panteralka (POL)+4:42.6
49CZEKaterina Gotvaldova (CZE)+5:00.6
50ROUVivien-Bernadett Andras (ROU)+5:01.0
51USAHelen Wilson (USA)+5:01.3
52GEREmilie Marie Behringer (GER)+5:02.1
53LATSanita Bulina (LAT)+5:46.2
54BULStefani Yolova (BUL)+5:57.4
55ESTDemi Heinsoo (EST)+6:08.1
56USAKaisa Bosek (USA)+6:18.0
57ROUAndreea Mezdrea (ROU)+6:35.5
58KAZAlina Skripkina (KAZ)+6:51.7
59SUISeraina Koenig (SUI)+7:10.9
60BULLora Radkovska (BUL)+8:19.8

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden