De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Oslo Holmenkollen - 2014/2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2014/2015

Oslo Holmenkollen 2014/2015

NoorwegenNoorwegen - 11 Februari 2015 - 15 Februari 2015


Individueel Heren - 12 Februari 2015


1FRAMartin Fourcade (FRA)51:26.8
2RUSEvgeniy Garanichev (RUS)51:41.0
3UKRSerhiy Semenov (UKR)52:15.6
4SLOJakov Fak (SLO)53:03.4
5SUIBenjamin Weger (SUI)53:14.3
6NORJohannes Thingnes Bø (NOR)53:22.5
7RUSAnton Shipulin (RUS)53:26.2
8CZEMichal Slesingr (CZE)53:37.6
9GERErik Lesser (GER)53:38.5
10RUSMaxim Tsvetkov (RUS)53:47.5
11GERAndreas Birnbacher (GER)53:57.0
12CANNathan Smith (CAN)54:05.3
13RUSTimofey Lapshin (RUS)54:10.9
14FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)54:16.1
15GERDaniel Böhm (GER)54:17.1
16FRASimon Fourcade (FRA)54:23.9
17BULVladimir Iliev (BUL)54:24.6
18BLRYuryi Liadov (BLR)54:26.5
19BLRVladimir Chepelin (BLR)54:31.4
20USALeif Nordgren (USA)54:32.1
21SWEPeppe Femling (SWE)54:38.8
22LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)54:44.0
23SWEFredrik Lindström (SWE)54:45.8
24FRAAntonin Guigonnat (FRA)54:58.5
25GERArnd Peiffer (GER)55:02.9
26CZEMichal Krcmar (CZE)55:09.9
27GERSimon Schempp (GER)55:12.1
28GERBenedikt Doll (GER)55:20.0
29NORLars Helge Birkeland (NOR)55:23.7
30NORHenrik L'Abee-Lund (NOR)55:31.7
31AUTSimon Eder (AUT)55:33.2
32RUSAlexey Volkov (RUS)55:35.3
33UKROleksander Zhyrnyi (UKR)55:46.3
34BELMichael Rösch (BEL)55:46.5
35FRAJean Guillaume Beatrix (FRA)55:52.3
36ITADominik Windisch (ITA)55:54.1
37UKRArtem Pryma (UKR)55:59.6
38RUSDmitry Malyshko (RUS)56:05.3
39NORErlend Bjøntegaard (NOR)56:09.6
40ESTKalev Ermits (EST)56:21.2
41AUTSven Grossegger (AUT)56:22.0
42AUTDominik Landertinger (AUT)56:23.5
43BULKrasimir Anev (BUL)56:27.9
44CANBrendan Green (CAN)56:28.0
45ITAChristian De Lorenzi (ITA)56:30.0
46AUTJulian Eberhard (AUT)56:32.3
47USATim Burke (USA)56:37.1
48AUTDaniel Mesotitsch (AUT)56:41.5
49CZEJaroslav Soukup (CZE)56:43.6
50ITALukas Hofer (ITA)56:45.8
51POLLukasz Szczurek (POL)56:54.2
52SWETes Armgren (SWE)57:18.3
53SUIIvan Joller (SUI)57:19.4
54FRASimon Desthieux (FRA)57:27.5
55SWETobias Arwidson (SWE)57:34.0
56UKRArtem Tyshchenko (UKR)57:35.2
57FINJarkko Kauppinen (FIN)57:41.9
58NORAlexander Os (NOR)57:47.0
59LTUKarol Dombrovski (LTU)57:53.0
60CANScott Gow (CAN)57:59.7
61SUIMario Dolder (SUI)58:00.8
62USALowell Bailey (USA)58:15.2
63AUTDavid Komatz (AUT)58:30.0
64Dmitriy Dyuzhev ()58:34.1
65SVKTomas Hasilla (SVK)58:36.7
66CZETomas Krupcik (CZE)59:05.3
67ITAThomas Bormolini (ITA)59:07.9
68SWEGabriel Stegmayr (SWE)59:12.6
69ESTKauri Koiv (EST)59:17.5
70CZEOndrej Moravec (CZE)59:20.9
71SVKMichal Kubaliak (SVK)59:22.3
72KAZVassiliy Podkorytov (KAZ)59:29.2
73ROUGeorge Buta (ROU)59:48.7
74SVKMichal Sima (SVK)59:50.5
75NEDJoel Sloof (NED)1:00:01.5
76JAPTsukasa Kobonoki (JAP)1:00:07.9
77BLRDzmitry Abasheu (BLR)1:00:22.9
78ESTRoland Lessing (EST)1:00:25.9
79SVKMiroslav Matiasko (SVK)1:00:30.5
80UKRVladimir Semakov (UKR)1:00:42.9
81BULDimitar Gerdzhikov (BUL)1:00:53.9
82LTUTomas Kaukenas (LTU)1:01:15.3
83SRBDamir Rastic (SRB)1:01:24.5
84ROURemus Faur (ROU)1:01:26.6
85SLOKlemen Bauer (SLO)1:01:31.7
86SUIJeremy Finello (SUI)1:01:34.1
87LATRolands Puzulis (LAT)1:02:12.9
88KAZMaxim Braun (KAZ)1:02:24.1
89POLGrzegorz Guzik (POL)1:02:32.7
90SLORok Trsan (SLO)1:02:35.1
91FINTuomas Gronman (FIN)1:02:52.2
92SRBDejan Krsmanovic (SRB)1:03:00.0
93GBRKevin Kane (GBR)1:03:11.1
94LATToms Praulitis (LAT)1:07:07.3

Sprint Heren - 14 Februari 2015


1GERArnd Peiffer (GER)24:57.0
2FRAMartin Fourcade (FRA)25:00.3
3RUSAnton Shipulin (RUS)25:12.4
4GERAndreas Birnbacher (GER)25:15.5
5NORLars Helge Birkeland (NOR)25:16.1
6FRAQuentin Fillon Maillet (FRA)25:24.4
7CZEOndrej Moravec (CZE)25:26.4
8NORJohannes Thingnes Bø (NOR)25:26.9
9AUTDominik Landertinger (AUT)25:30.0
10RUSEvgeniy Garanichev (RUS)25:32.4
11GERBenedikt Doll (GER)25:34.7
12UKRDmytro Pidruchnyi (UKR)25:43.3
13GERSimon Schempp (GER)25:44.8
14GERErik Lesser (GER)25:46.0
15UKRSerhiy Semenov (UKR)25:46.9
16SUIMario Dolder (SUI)25:49.3
17AUTDaniel Mesotitsch (AUT)25:49.5
18RUSMaxim Tsvetkov (RUS)25:50.4
19SLOJakov Fak (SLO)25:51.9
20ESTKalev Ermits (EST)25:57.3
21FRAJean Guillaume Beatrix (FRA)25:58.2
22CANNathan Smith (CAN)25:59.1
23RUSAlexey Slepov (RUS)26:02.3
24CZEMichal Slesingr (CZE)26:02.4
25FRAAntonin Guigonnat (FRA)26:02.8
26SUIBenjamin Weger (SUI)26:07.2
27BULVladimir Iliev (BUL)26:14.8
28AUTSven Grossegger (AUT)26:15.7
29USALeif Nordgren (USA)26:18.7
30GERDaniel Böhm (GER)26:22.7
31AUTSimon Eder (AUT)26:24.2
32FRASimon Fourcade (FRA)26:26.3
33FRASimon Desthieux (FRA)26:26.6
34SWEFredrik Lindström (SWE)26:27.5
35RUSDmitry Malyshko (RUS)26:31.1
36CANScott Gow (CAN)26:31.9
37BLRVladimir Chepelin (BLR)26:36.8
38NORAlexander Os (NOR)26:37.5
39CANBrendan Green (CAN)26:37.7
40ITALukas Hofer (ITA)26:37.9
41SUISerafin Wiestner (SUI)26:38.0
42NORTorstein Stenersen (NOR)26:39.8
43RUSTimofey Lapshin (RUS)26:40.8
44BULKrasimir Anev (BUL)26:41.8
45ITAThomas Bormolini (ITA)26:42.7
46CZEMichal Krcmar (CZE)26:44.6
47BLRYuryi Liadov (BLR)26:48.2
48NORHenrik L'Abee-Lund (NOR)26:50.5
49SLOKlemen Bauer (SLO)26:50.8
50SVKMiroslav Matiasko (SVK)26:51.2
51LATAndrejs Rastorgujevs (LAT)26:52.9
52BELMichael Rösch (BEL)26:53.3
53SWETobias Arwidson (SWE)26:54.8
54CZETomas Krupcik (CZE)26:55.4
55UKRArtem Tyshchenko (UKR)26:59.8
56NORAndreas Dahloe Waernes (NOR)27:03.6
57Dmitriy Dyuzhev ()27:04.9
58SVKTomas Hasilla (SVK)27:06.5
59UKRVladimir Semakov (UKR)27:07.3
60AUTJulian Eberhard (AUT)27:08.1
61SUIIvan Joller (SUI)27:09.5
62CZEJaroslav Soukup (CZE)27:10.7
63USALowell Bailey (USA)27:12.6
64ESTRoland Lessing (EST)27:16.0
65ROUCornel Puchianu (ROU)27:16.5
65SVKMichal Kubaliak (SVK)27:16.5
67CANChristian Gow (CAN)27:18.4
68USATim Burke (USA)27:20.9
69BLRDzmitry Abasheu (BLR)27:22.5
70SWETes Armgren (SWE)27:30.6
71UKRArtem Pryma (UKR)27:31.3
72FINTuomas Gronman (FIN)27:35.2
73FINOlli Hiidensalo (FIN)27:36.0
74ESTKauri Koiv (EST)27:44.1
75LTUKarol Dombrovski (LTU)27:45.2
76SLORok Trsan (SLO)27:47.5
77SVKMichal Sima (SVK)27:51.9
78LTUTomas Kaukenas (LTU)27:53.7
79SWEPeppe Femling (SWE)27:54.6
80KAZVassiliy Podkorytov (KAZ)28:03.6
81ROUMarian Marcel Danila (ROU)28:13.9
82POLLukasz Szczurek (POL)28:15.5
83AUTDavid Komatz (AUT)28:16.8
84BULIvan Zlatev (BUL)28:17.4
85ITAChristian De Lorenzi (ITA)28:19.3
86LATRoberts Slotins (LAT)28:27.1
87ITADominik Windisch (ITA)28:28.2
88ESPVictor Lobo Escolar (ESP)28:45.3
89POLGrzegorz Guzik (POL)28:45.4
90KAZMaxim Braun (KAZ)28:55.6
91GBRLee-Steve Jackson (GBR)28:57.1
92JAPTsukasa Kobonoki (JAP)28:57.5
93FINJarkko Kauppinen (FIN)28:57.8
94LATRolands Puzulis (LAT)29:14.9
95GBRKevin Kane (GBR)29:16.6
96SRBDamir Rastic (SRB)29:36.0
97SRBDejan Krsmanovic (SRB)30:35.2

Aflossing Heren - 15 Februari 2015


1RUS Rusland (Evgeniy Garanichev, Maxim Tsvetkov, Dmitry Malyshko, Anton Shipulin)1:16:16.6
2GER Duitsland (Erik Lesser, Andreas Birnbacher, Arnd Peiffer, Simon Schempp)+0.2
3AUT Oostenrijk (Daniel Mesotitsch, Simon Eder, Sven Grossegger, Dominik Landertinger)+50.9
4CZE Tsjechië (Michal Krcmar, Jaroslav Soukup, Michal Slesingr, Ondrej Moravec)+1:29.1
5CAN Canada (Christian Gow, Nathan Smith, Scott Gow, Brendan Green)+1:29.1
6FRA Frankrijk (Simon Fourcade, Jean Guillaume Beatrix, Quentin Fillon Maillet, Martin Fourcade)+1:35.8
7UKR Oekraïne (Dmytro Pidruchnyi, Oleksander Zhyrnyi, Vladimir Semakov, Serhiy Semenov)+1:42.8
8ITA Italië (Lukas Hofer, Dominik Windisch, Thomas Bormolini, Christian De Lorenzi)+1:50.2
9NOR Noorwegen (Alexander Os, Henrik L'Abee-Lund, Johannes Thingnes Bø, Lars Helge Birkeland)+1:53.7
10SUI Zwitserland (Mario Dolder, Benjamin Weger, Serafin Wiestner, Ivan Joller)+2:34.0
11BLR Wit-Rusland (Vladimir Chepelin, Dmitriy Dyuzhev, Yuryi Liadov, Dzmitry Abasheu)+3:18.7
12SLO Slovenië (Klemen Bauer, Jakov Fak, Rok Trsan, Peter Dokl)+3:35.6
13BUL Bulgarije (Krasimir Anev, Ivan Zlatev, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)+3:55.4
14SWE Zweden (Tobias Arwidson, Peppe Femling, Tes Armgren, Fredrik Lindström)+4:00.8
15SVK Slowakije (Tomas Hasilla, Miroslav Matiasko, Michal Sima, Michal Kubaliak)+4:40.3
16KAZ Kazachstan (Yan Savitskiy, Anton Pantov, Vassiliy Podkorytov, Maxim Braun)+6:58.6
17LTU Litouwen (Tomas Kaukenas, Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Rokas Suslavicius)LPD
18EST Estland (Kauri Koiv, Kalev Ermits, Roland Lessing, Eno Vahtra)LPD
19ROU Roemenië (George Buta, Marian Marcel Danila, Remus Faur, Cornel Puchianu)LPD
20LAT Letland (Andrejs Rastorgujevs, Rolands Puzulis, Roberts Slotins, Toms Praulitis)LPD
21GBR Groot-Brittannië (Lee-Steve Jackson, Scott Dixon, Kevin Kane, Alex Gleave)LPD

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden