De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Oslo-Holmenkollen - 2014/2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2014/2015

Oslo-Holmenkollen 2014/2015

NoorwegenNoorwegen - 11 Februari 2015 - 15 Februari 2015


Individueel Dames - 12 Februari 2015


1FINKaisa Mäkäräinen (FIN)43:54.8
2BLRDarya Domracheva (BLR)45:13.1
3CZEVeronika Vitkova (CZE)45:15.7
4GERLaura Dahlmeier (GER)46:23.0
5POLMonika Hojnisz-Starega (POL)46:46.3
6UKRJuliya Dzhyma (UKR)47:15.2
7UKRIryna Varvynets (UKR)47:21.5
8GERFranziska Hildebrand (GER)47:38.7
9CZEGabriela Koukalová (CZE)47:54.2
10FRAAnaïs Bescond (FRA)47:59.4
11USASusan Dunklee (USA)48:01.9
12CANMegan Heinicke (CAN)48:02.1
13SVKJana Gerekova (SVK)48:11.1
14ITADorothea Wierer (ITA)48:27.8
15FRAMarie Dorin-Habert (FRA)48:28.0
16BLRNadezhda Skardino (BLR)48:35.7
17RUSEkaterina Glazyrina (RUS)48:40.1
18ESTKadri Lehtla (EST)48:46.0
19RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)48:49.7
20GERFranziska Preuss (GER)48:51.1
21SUIElisa Gasparin (SUI)48:56.8
22NORElise Ringen (NOR)48:57.2
23POLWeronika Nowakowska-Ziemniak (POL)48:58.1
24KAZDarya Usanova (KAZ)49:02.5
25SLOTeja Gregorin (SLO)49:23.5
26CHNJialin Tang (CHN)49:48.2
27AUTLisa Theresa Hauser (AUT)50:01.5
28CANRosanna Crawford (CAN)50:02.0
29ITANicole Gontier (ITA)50:13.1
30CANAudrey Vaillancourt (CAN)50:32.0
31CZEBarbora Tomesova (CZE)50:43.0
32UKRNatalya Burdyga (UKR)50:53.4
33USAHannah Dreissigacker (USA)50:54.8
34CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)50:59.5
35ITAKarin Oberhofer (ITA)50:59.9
36NORTiril Eckhoff (NOR)51:03.4
37RUSIrina Trusova (RUS)51:05.1
38LTUNatalija Kocergina (LTU)51:06.2
39SVKPaulina Fialkova (SVK)51:07.1
40FRAJustine Braisaz-Bouchet (FRA)51:09.2
41CZEJitka Landova (CZE)51:21.7
42POLKrystyna Palka-Guzik (POL)51:23.2
43RUSOlga Podchufarova (RUS)51:25.0
44BLRNastassia Kinnunen-Dubarezava (BLR)51:27.4
45GERMiriam Gössner (GER)51:28.3
46GERVanessa Hinz (GER)51:30.3
47AUTFabienne Hartweger (AUT)51:32.0
48JAPFuyuko Suzuki (JAP)51:33.5
48FRAMarine Bolliet (FRA)51:33.5
50SWEEmma Nilsson (SWE)51:44.5
51NORMarte Olsbu Røiseland (NOR)51:44.8
52ESTJohanna Talihaerm (EST)51:47.9
53NORFanny Welle-Strand Horn (NOR)52:04.6
54NORMarion Rønning Huber (NOR)52:11.6
55USAAnnelies Cook (USA)52:13.0
56ROULuminita Piscoran (ROU)52:29.6
57NORSynnoeve Solemdal (NOR)52:41.8
58BLRIryna Kryuko (BLR)52:50.8
59RUSOlga Abramova (RUS)52:57.7
60SUILadina Meier-Ruge (SUI)53:05.8
61SWEElisabeth Högberg (SWE)53:06.7
62ITAFederica Sanfilippo (ITA)53:24.0
63ROUReka Ferencz (ROU)53:26.7
64SWEMona Brorsson (SWE)53:33.6
65BULDesislava Stoyanova (BUL)53:42.7
66FINEevamari Rauhamaeki (FIN)53:53.7
67SVKTerezia Poliakova (SVK)53:53.8
68FINLaura Toivanen (FIN)53:55.4
69POLKarolina Piton (POL)53:55.9
70SLOAndreja Mali (SLO)53:56.2
71UKRIana Bondar (UKR)54:09.0
72SLOAnja Erzen (SLO)54:09.2
73SUIIrene Cadurisch (SUI)54:17.5
74KAZAlina Raikova (KAZ)54:26.8
75ESPVictoria Padial Hernández (ESP)54:34.1
76BULEmilia Yordanova (BUL)54:56.0
77JAPYurie Tanaka (JAP)55:00.1
78FRAEnora Latuillière (FRA)55:28.5
79LATBaiba Bendika (LAT)55:36.0
80RUSGalina Nechkasova (RUS)55:53.4
81AUTChristina Rieder (AUT)55:57.7
82USAClare Egan (USA)56:23.8
83LTUMarija Kaznacenko (LTU)57:21.5
84ROUFlorina Ioana Cirstea (ROU)57:24.3
85KORJi-hee Mun (KOR)58:02.7
86ESTDaria Yurlova (EST)58:55.3

Sprint Dames - 14 Februari 2015


1BLRDarya Domracheva (BLR)20:35.7
2GERLaura Dahlmeier (GER)20:50.0
3FRAMarie Dorin-Habert (FRA)21:05.6
4FRAAnaïs Bescond (FRA)21:08.3
5CZEGabriela Koukalová (CZE)21:11.3
6ITADorothea Wierer (ITA)21:24.6
7POLMonika Hojnisz-Starega (POL)21:26.5
8NORTiril Eckhoff (NOR)21:27.0
9RUSOlga Podchufarova (RUS)21:28.8
10SVKJana Gerekova (SVK)21:29.0
10RUSDaria Virolaynen (RUS)21:29.0
10UKRValj Semerenko (UKR)21:29.0
13CANRosanna Crawford (CAN)21:30.6
14UKRIana Bondar (UKR)21:30.8
15ITAKarin Oberhofer (ITA)21:33.4
16USAHannah Dreissigacker (USA)21:35.8
17BLRNadezhda Skardino (BLR)21:36.2
18ROUEva Tofalvi (ROU)21:36.3
19UKRJuliya Dzhyma (UKR)21:37.8
20POLWeronika Nowakowska-Ziemniak (POL)21:38.3
21CZEVeronika Vitkova (CZE)21:39.4
22UKRIryna Varvynets (UKR)21:39.8
23FRAEnora Latuillière (FRA)21:42.1
24FINKaisa Mäkäräinen (FIN)21:43.0
25BLRNastassia Kinnunen-Dubarezava (BLR)21:47.6
26GERFranziska Hildebrand (GER)21:52.8
27GERVanessa Hinz (GER)21:55.2
28ESTKadri Lehtla (EST)21:57.2
29SLOTeja Gregorin (SLO)21:57.9
30RUSYana Romanova (RUS)22:00.8
31RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)22:03.5
32CHNJialin Tang (CHN)22:03.6
33NORFanny Welle-Strand Horn (NOR)22:04.7
34JAPFuyuko Suzuki (JAP)22:04.8
35FRAJustine Braisaz-Bouchet (FRA)22:04.9
36CANAudrey Vaillancourt (CAN)22:05.7
37ITAFederica Sanfilippo (ITA)22:05.9
38GERMiriam Gössner (GER)22:06.0
39GERFranziska Preuss (GER)22:09.4
40CZEBarbora Tomesova (CZE)22:09.9
41AUTLisa Theresa Hauser (AUT)22:13.9
42SUIElisa Gasparin (SUI)22:14.4
43NORElise Ringen (NOR)22:14.5
44SVKMartina Chrapanova (SVK)22:14.8
45RUSEkaterina Glazyrina (RUS)22:21.0
46BLRNadzeya Pisareva (BLR)22:23.0
47CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)22:25.7
48ESTJohanna Talihaerm (EST)22:27.9
49ROUReka Ferencz (ROU)22:30.1
50POLKrystyna Palka-Guzik (POL)22:30.3
51BLRIryna Kryuko (BLR)22:32.2
52NORSynnoeve Solemdal (NOR)22:35.3
53SVKTerezia Poliakova (SVK)22:41.1
54CZEJitka Landova (CZE)22:41.4
55SUILadina Meier-Ruge (SUI)22:46.4
56BULDesislava Stoyanova (BUL)22:51.0
57ROULuminita Piscoran (ROU)22:51.5
58KAZAnna Kistanova (KAZ)22:52.1
59KAZDarya Usanova (KAZ)22:54.7
60SLOAndreja Mali (SLO)22:57.2
61RUSEkaterina Shumilova (RUS)22:59.5
62NORMarte Olsbu Røiseland (NOR)23:01.4
63AUTChristina Rieder (AUT)23:02.0
64SWEElisabeth Högberg (SWE)23:03.9
65USAAnnelies Cook (USA)23:04.5
66SUIFlurina Volken (SUI)23:05.5
67GBRAmanda Lightfoot (GBR)23:05.7
68CANMegan Heinicke (CAN)23:06.4
69USASusan Dunklee (USA)23:08.2
70SLOAnja Erzen (SLO)23:15.2
71FRAColine Varcin (FRA)23:16.4
72FRAMarine Bolliet (FRA)23:20.6
73SWEMona Brorsson (SWE)23:21.2
74RUSOlga Abramova (RUS)23:25.8
75ESTDaria Yurlova (EST)23:33.8
76SWEEmma Nilsson (SWE)23:35.5
77NORThekla Brun-Lie (NOR)23:39.4
78BULEmilia Yordanova (BUL)23:44.6
79FINLaura Toivanen (FIN)23:44.8
80CANSarah Beaudry (CAN)23:47.2
81ESPVictoria Padial Hernández (ESP)23:48.2
82POLKarolina Piton (POL)23:49.4
83ITANicole Gontier (ITA)23:54.4
84JAPYurie Tanaka (JAP)23:59.5
85LTUNatalija Kocergina (LTU)24:05.6
86KORJi-hee Mun (KOR)24:22.7
87SUIIrene Cadurisch (SUI)24:28.5
88LATBaiba Bendika (LAT)24:36.8
89FINEevamari Rauhamaeki (FIN)24:38.2
90AUTFabienne Hartweger (AUT)24:39.8
91USAClare Egan (USA)25:16.6
92LTUMarija Kaznacenko (LTU)25:26.1

Aflossing Dames - 15 Februari 2015


1CZE Tsjechië (Eva Kristejn Puskarcíková, Gabriela Koukalová, Jitka Landova, Veronika Vitkova)1:11:10.6
2ITA Italië (Dorothea Wierer, Nicole Gontier, Federica Sanfilippo, Karin Oberhofer)+28.3
3FRA Frankrijk (Anaïs Bescond, Enora Latuillière, Coline Varcin, Marie Dorin-Habert)+45.9
4GER Duitsland (Vanessa Hinz, Franziska Preuss, Miriam Gössner, Laura Dahlmeier)+1:02.3
5RUS Rusland (Yana Romanova, Daria Virolaynen, Ekaterina Shumilova, Olga Podchufarova)+1:23.4
6UKR Oekraïne (Iryna Varvynets, Natalya Burdyga, Juliya Dzhyma, Valj Semerenko)+1:50.9
7NOR Noorwegen (Marte Olsbu Røiseland, Elise Ringen, Synnoeve Solemdal, Fanny Welle-Strand Horn)+2:02.9
8CAN Canada (Megan Heinicke, Rosanna Crawford, Audrey Vaillancourt, Sarah Beaudry)+2:40.3
9BLR Wit-Rusland (Nadezhda Skardino, Iryna Kryuko, Nastassia Kinnunen-Dubarezava, Nadzeya Pisareva)+2:42.4
10SVK Slowakije (Paulina Fialkova, Jana Gerekova, Terezia Poliakova, Martina Chrapanova)+3:16.6
11POL Polen (Monika Hojnisz-Starega, Karolina Piton, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Palka-Guzik)+4:19.0
12EST Estland (Kadri Lehtla, Johanna Talihaerm, Kristel Viigipuu, Daria Yurlova)+4:27.2
13SWE Zweden (Elisabeth Högberg, Mona Brorsson, Emma Nilsson, Kim Adolfsson)+4:39.2
14SUI Zwitserland (Ladina Meier-Ruge, Elisa Gasparin, Flurina Volken, Irene Cadurisch)+4:48.8
15SLO Slovenië (Andreja Mali, Teja Gregorin, Anja Erzen, Urska Poje)+5:35.8
16ROU Roemenië (Luminita Piscoran, Eva Tofalvi, Reka Ferencz, Florina Ioana Cirstea)+6:30.8
17KAZ Kazachstan (Alina Raikova, Darya Usanova, Anna Kistanova, Alexandra Sassina)+6:59.4
18USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Hannah Dreissigacker, Annelies Cook, Clare Egan)LPD
19AUT Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Christina Rieder, Magdalena Fankhauser, Fabienne Hartweger)LPD
20LTU Litouwen (Gabriele Lescinskaite, Natalija Kocergina, Natalija Paulauskaite, Marija Kaznacenko)LPD

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden