De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - IBU-Cup Junioren - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

IBU-Cup Junioren 2018/2019

Klassement

StaSportmanPunOverPodLEN
LEN
LEN
LEN
PRE
PRE
PRE
PRE
TOR
TOR
TOR
TOR
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
1FRACamille Bened01111710266
2FRAPaula Botet01171131842
3ITAPatrick Braunhofer011110
4FRAChloé Chevalier0111
5SLOAlex Cisar012622817112
6GERJuliane Fruehwirt0134214213
7GERTim Grotian011169124561
8RUSAnastasiia Kaisheva0111661414
9RUSSaid Karimulla Khalili011136111
10SWEAmanda Lundstroem0111
11RUSViacheslav Maleev01251102
12SUISebastian Stalder013215131411
13RUSOlga Abramova00015
14NEDTwan Adriaanse0001131139895
15KAZNikita Akimov0008383837380
16NORMartin Alfheim0003955
17NORFilip Fjeld Andersen001513
18SWEIngela Andersson0004
19ROUVivien-Bernadett Andras000716959
20ESTMarten Aolaid0008425223827
21ITAHannah Auchentaller00060
22BLRIlya Auseyenka000505878
23ESTSofia Balabanova00091
24LATRudis Balodis000486931246453
25SVKMatej Baloga000540
26LTULinas Banys000155735276069
27GERMax Barchewitz000191633322741
28CRODoris Baricevac0009910588
29SUIFlavia Barmettler0003430251550
30FRAThaïs Barthelemy00044195851
31SUIAmy Baserga00029
32KAZKiril Bauer0008780846381
33RUSKirill Bazhin000351446
34BELCésar Beauvais00082
35USAGarrett Beckrich0001334
36FRAMyrtille Bègue00012
37ESTMeril Beilmann00026
38UKREkaterina Bekh00025811519
39RUSAleksandr Bektuganov0001617
40LATBaiba Bendika0002417235227
41NORNora Berget00083
42CANChad Berling0009188
43SWEHampus Bexelius0006768
44UKRNadiia Bielkina00025
45SUIAnnatina Bieri0006380564973
46ITADidier Bionaz0001810
47CANLarissa Black0005960404282
48CROVito Blazenic000119121
49CRONika Blazenic000368282
50CANSergey Bochkarnikov000848285
51UKRIana Bondar0005
52CANHaldan Borglum0008959
53UKRRoman Borovyk0002926
54FRALaura Boucaud000151629
55FRAMartin Bourgeois-République0023825
56SWEViktor Brandt0006876
57GERSabrina Braun00071
58FRAThomas Briffaz0002318
59FRARémi Broutier0002963655346
60NORThekla Brun-Lie00013
61UKRRuslan Bryhadyr00024202633
62NORFredrik Qvist Bucher-Johannessen00085
63LATSandra Bulina000817086
64LATSanita Bulina00082303555
65NZLAngus Cagney000111130
66ITAMichela Carrara00027
67GBRMiles Cawood0009878
68USAVaclav Cervenka0001067
69FRAMarine Challamel0002837
70FRASophie Chauveau000241242
71BLRRoman Chepyzhov00059271634
72KAZDanil Chernyayev000907573
73FRAMargot Chichignoud000201863
74SUIStefan Christeler0004991
75ITACedric Christille000566821134557

Uitslagen en kalender

ZwitserlandLenzerheide - Individueel Heren - 10/12/2018
1ItaliŽPatrick Braunhofer42:36.5
2ZwitserlandSebastian Stalder43:09.3
3FrankrijkMartin Bourgeois-République43:16.1
4FrankrijkSébastien Mahon44:18.4
5RuslandViacheslav Maleev44:28.9
6SloveniŽAlex Cisar44:55.2
7ZwitserlandNico Salutt45:07.0
8EstlandMarten Aolaid45:27.2
9RuslandAndrei Viukhin45:28.7
10FinlandTuukka Invenius45:29.2

ZwitserlandLenzerheide - Individueel Dames - 10/12/2018
1FrankrijkCamille Bened41:45.9
2RuslandPolina Shevnina41:57.4
3DuitslandFranziska Pfnuer42:01.8
4FrankrijkGilonne Guigonnat42:06.9
5DuitslandHanna Kebinger42:15.5
6RuslandAnastasiia Khaliullina42:28.3
7FrankrijkPaula Botet43:17.8
8DuitslandHanna-Michelle Hermann43:27.8
9RuslandAnastasia Shevchenko43:39.9
10GroenlandUkaleq Astri Slettemark43:56.7

ZwitserlandLenzerheide - Sprint Dames - 10/12/2018
1FrankrijkPaula Botet23:41:07
2DuitslandHanna Kebinger23:48:00
3DuitslandHanna-Michelle Hermann23:50:00
4FrankrijkGilonne Guigonnat23:53:01
5RuslandAnastasia Shevchenko23:55:08
6RuslandAnastasiia Kaisheva23:57:04
7RuslandAnastasiia Goreeva23:58:07
8OekraÔneEkaterina Bekh24:07.1
9RuslandEmma Timerbulatova24:08.7
10RuslandPolina Shevnina24:14.5

ZwitserlandLenzerheide - Sprint Heren - 10/12/2018
1RuslandViacheslav Maleev26:59.2
2SloveniŽAlex Cisar27:51.7
3FrankrijkPierre Monney27:57.2
4TsjechiŽMikulas Karlik27:58.2
5KazachstanVladislav Kireyev27:58.5
6RuslandSaid Karimulla Khalili28:05.5
7DuitslandDanilo Riethmueller28:11.5
8FrankrijkMartin Bourgeois-République28:16.4
9DuitslandTim Grotian28:19.5
10ItaliŽPatrick Braunhofer28:20.1

FrankrijkPrémanon - Station des Rousses - Sprint Heren - 17/12/2018
1ZwitserlandSebastian Stalder25:18.8
2FrankrijkMartin Bourgeois-République25:38.7
3OostenrijkMagnus Oberhauser25:48.6
4RuslandKirill Bazhin25:57.6
5OostenrijkSebastian Trixl26:07.7
6TsjechiŽTomas Mikyska26:13.1
7ItaliŽMichael Durand26:14.0
7DuitslandDanilo Riethmueller26:14.0
9FrankrijkLéo Raffin26:15.0
10RuslandViacheslav Maleev26:17.5

FrankrijkPrémanon - Station des Rousses - Sprint Dames - 17/12/2018
1RuslandAnastasiia Kaisheva21:34.7
2DuitslandJuliane Fruehwirt21:34.9
3DuitslandFranziska Pfnuer21:44.2
4SloveniŽNina Zadravec21:52.8
5RuslandAnastasiia Goreeva21:53.0
6DuitslandHanna Kebinger21:57.0
7SloveniŽNika Vindisar22:03.7
8DuitslandHanna-Michelle Hermann22:21.0
9ItaliŽSamuela Comola22:32.7
10FrankrijkCamille Bened22:40.2

FrankrijkPrémanon - Station des Rousses - Achtervolging Dames - 17/12/2018
1DuitslandJuliane Fruehwirt32:30.1
2RuslandAnastasiia Goreeva33:40.5
3SloveniŽNina Zadravec34:03.7
4RuslandAnastasiia Kaisheva35:02.1
5OekraÔneEkaterina Bekh35:22.4
6DuitslandFranziska Pfnuer35:35.9
7DuitslandHanna Kebinger36:16.4
8RuslandAnastasiia Khaliullina36:46.3
9SloveniŽNika Vindisar36:55.7
10PolenJoanna Jakiela36:58.4

FrankrijkPrémanon - Station des Rousses - Achtervolging Heren - 17/12/2018
1RuslandSaid Karimulla Khalili35:40.0
2RuslandViacheslav Maleev35:57.7
3ZwitserlandSebastian Stalder36:10.5
4DuitslandTim Grotian36:38.5
5FrankrijkMartin Bourgeois-République37:07.3
6RuslandKirill Bazhin37:22.7
7ItaliŽMichael Durand37:38.7
8OostenrijkMagnus Oberhauser37:46.5
9TsjechiŽTomas Mikyska37:49.4
10OostenrijkSebastian Trixl38:39.8

ZwedenSjusjoen - Sprint Heren - 25/02/2019
1SloveniŽAlex Cisar25:04.8
2RuslandAndrei Viukhin25:27.9
3ZwitserlandNico Salutt25:36.3
4DuitslandPhilipp Lipowitz25:39.1
5SlowakijeMatej Baloga25:43.1
6OekraÔneBogdan Tsymbal25:47.4
7FrankrijkSébastien Mahon26:02.6
8NoorwegenFredrik Qvist Bucher-Johannessen26:10.5
9NoorwegenHaavard Galaaen26:10.9
10Verenigde StatenVaclav Cervenka26:12.1

ZwedenSjusjoen - Sprint Dames - 25/02/2019
1ZwedenAmanda Lundstroem21:47.0
2BulgarijeMilena Todorova21:51.7
3OekraÔneAnna Kryvonos22:05.4
4DuitslandSophia Schneider22:18.9
5RuslandAnastasiia Goreeva22:21.0
6FrankrijkCamille Bened22:24.1
7RuslandKsenia Dovgaya22:30.6
8FrankrijkGilonne Guigonnat22:32.4
9ZwedenElvira Oeberg22:33.5
10DuitslandHanna Kebinger22:33.9
10OostenrijkAnna-Maria Schreder22:33.9

ZwedenSjusjoen - Sprint Heren - 25/02/2019
1DuitslandTim Grotian25:50.1
2ItaliŽTommaso Giacomel25:57.0
3NoorwegenFilip Fjeld Andersen25:58.2
4DuitslandJulian Hollandt26:24.7
5NoorwegenFredrik Qvist Bucher-Johannessen26:29.4
6TsjechiŽJonas Marecek26:41.8
7EstlandMarten Aolaid26:48.6
8OekraÔneBogdan Tsymbal26:49.1
9FrankrijkSébastien Mahon26:49.6
10ItaliŽDidier Bionaz26:50.7

ZwedenSjusjoen - Sprint Dames - 25/02/2019
1FrankrijkChloé Chevalier22:18:01
2DuitslandJanina Hettich22:23:03
3DuitslandJuliane Fruehwirt22:31:00
4ZwedenIngela Andersson22:33:02
5OekraÔneIana Bondar22:35:05
6NoorwegenKaroline Offigstad Knotten22:48:00
7RuslandMargarita Vasileva22:51:04
8NoorwegenIda Lien22:54:08
9OostenrijkDunja Zdouc23:01:01
10BulgarijeDaniela Kadeva23:02:01

ZwedenWereldkampioenschappen - Sprint Dames - 06/03/2019
1SlowakijeAnastasiya Kuzmina22:17.5
2NoorwegenIngrid Landmark Tandrevold22:27.2
3DuitslandLaura Dahlmeier22:30.1
4ZwedenHanna Öberg22:30.7
5ZwedenMona Brorsson22:39.2
6DuitslandDenise Herrmann22:41.4
7TsjechiŽMarketa Davidova22:44.0
8RuslandEkaterina Yurlova-Percht22:48.9
9NoorwegenTiril Eckhoff22:50.1
10ItaliŽDorothea Wierer22:50.7

ZwedenWereldkampioenschappen - Sprint Heren - 06/03/2019
1NoorwegenJohannes Thingnes Bø24:37.6
2RuslandAlexandr Loginov24:51.3
3FrankrijkQuentin Fillon Maillet24:54.1
4OekraÔneDmytro Pidruchnyi24:54.4
5FrankrijkSimon Desthieux25:02.4
6FrankrijkMartin Fourcade25:10.1
7NoorwegenErlend Bjøntegaard25:12.4
8DuitslandErik Lesser25:22.3
9DuitslandArnd Peiffer25:24.9
10ZwitserlandBenjamin Weger25:27.4

ZwedenWereldkampioenschappen - Achtervolging Heren - 06/03/2019
1OekraÔneDmytro Pidruchnyi31:54.1
2NoorwegenJohannes Thingnes Bø+8,3
3FrankrijkQuentin Fillon Maillet+17,7
4NoorwegenTarjei Bø+18,1
5FrankrijkMartin Fourcade+27,8
6LetlandAndrejs Rastorgujevs+40,8
7FrankrijkAntonin Guigonnat+47,3
8ZwitserlandBenjamin Weger+47,8
9RuslandEvgeniy Garanichev+48,3
10OostenrijkSimon Eder+49,3

ZwedenWereldkampioenschappen - Achtervolging Dames - 06/03/2019
1DuitslandDenise Herrmann31:45.9
2NoorwegenTiril Eckhoff+31,4
3DuitslandLaura Dahlmeier+31,6
4NoorwegenMarte Olsbu Røiseland+1:35.0
5ZwedenHanna Öberg+1:35.0
6SlowakijeAnastasiya Kuzmina+1:41.3
7ZwedenMona Brorsson+1:47.2
8NoorwegenIngrid Landmark Tandrevold+2:01.2
9RuslandEvgeniya Pavlova+2:14.3
10ItaliŽLisa Vittozzi+2:32.2

ZwedenWereldkampioenschappen - Individueel Dames - 06/03/2019
1ZwedenHanna Öberg43:10.4
2ItaliŽLisa Vittozzi43:34.0
3FrankrijkJustine Braisaz-Bouchet43:42.9
4DuitslandLaura Dahlmeier43:49.9
5SlowakijePaulina Fialkova43:55.9
6ZwedenMona Brorsson44:00.3
7OostenrijkLisa Theresa Hauser44:04.1
8ItaliŽDorothea Wierer44:17.1
9ZwitserlandSelina Gasparin45:09.9
10OekraÔneAnastasiya Merkushyna45:15.0

ZwedenWereldkampioenschappen - Individueel Heren - 06/03/2019
1DuitslandArnd Peiffer52:42.4
2BulgarijeVladimir Iliev+1:08.7
3NoorwegenTarjei Bø+1:09.1
4ZwedenSebastian Samuelsson+1:35.7
5ItaliŽLukas Hofer+1:53.2
6FrankrijkSimon Desthieux+1:54.0
7RuslandEvgeniy Garanichev+1:56.5
8NoorwegenVetle Sjåstad Christiansen+1:59.2
9NoorwegenJohannes Thingnes Bø+2:00.8
10DuitslandBenedikt Doll+2:03.5

ZwedenWereldkampioenschappen - Massa start Heren - 06/03/2019
1ItaliŽDominik Windisch40:54.1
2FrankrijkAntonin Guigonnat+22,8
3OostenrijkJulian Eberhard+23,3
4RuslandAlexandr Loginov+27,4
5FrankrijkQuentin Fillon Maillet+33,2
6DuitslandArnd Peiffer+39,6
7OostenrijkSimon Eder+43,9
8DuitslandBenedikt Doll+44,4
9NoorwegenTarjei Bø+47,9
10OekraÔneDmytro Pidruchnyi+48,2

ZwedenWereldkampioenschappen - Massa start Dames - 06/03/2019
1ItaliŽDorothea Wierer37:26.4
2RuslandEkaterina Yurlova-Percht37:31.3
3DuitslandDenise Herrmann37:41.8
4ZwedenHanna Öberg38:19.1
5NoorwegenTiril Eckhoff38:24.1
6DuitslandLaura Dahlmeier38:29.8
7NoorwegenMarte Olsbu Røiseland38:36.5
8ItaliŽLisa Vittozzi38:37.6
9ZwedenLinn Persson38:56.1
10Verenigde StatenJoanne Firesteel Reid38:58.5

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden