De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschappen - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Gemengd 2018/2019

ZwedenZweden - Östersund - 6 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Mixed Relay - 7 Maart 2019


1NOR Noorwegen (Vetle Sjåstad Christiansen, Johannes Thingnes Bø, Tiril Eckhoff, Marte Olsbu Røiseland)1:17:41.4
2GER Duitsland (Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Denise Herrmann, Vanessa Hinz)1:17:54.5
3ITA Italië (Lisa Vittozzi, Dorothea Wierer, Lukas Hofer, Dominik Windisch)1:18:51.0
4RUS Rusland (Evgeniya Pavlova, Ekaterina Yurlova-Percht, Dmitry Malyshko, Alexandr Loginov)1:19:13.8
5SWE Zweden (Linn Persson, Hanna Öberg, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson)1:19:16.7
6CZE Tsjechië (Veronika Vitkova, Marketa Davidova, Ondrej Moravec, Michal Krcmar)1:19:32.7
7UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Vita Semerenko, Artem Pryma, Dmytro Pidruchnyi)1:20:08.6
8FRA Frankrijk (Anaïs Chevalier-Bouchet, Julia Simon, Simon Desthieux, Martin Fourcade)1:20:22.6
9POL Polen (Magdalena Gwizdon, Kinga Zbylut, Grzegorz Guzik, Lukasz Szczurek)1:20:30.2
10FIN Finland (Venla Lehtonen, Kaisa Mäkäräinen, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo)1:20:34.6
11SUI Zwitserland (Elisa Gasparin, Lena Häcki, Benjamin Weger, Jeremy Finello)1:20:38.1
12SVK Slowakije (Ivona Fialkova, Paulina Fialkova, Tomas Hasilla, Martin Otcenas)1:21:04.3
13BLR Wit-Rusland (Hanna Sola, Elena Kruchinkina, Anton Smolski, Sergey Bocharnikov)1:21:38.8
14EST Estland (Regina Oja, Johanna Talihaerm, Rene Zahkna, Kalev Ermits)1:21:39.1
15JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Sari Maeda, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki)1:21:57.6
16CAN Canada (Rosanna Crawford, Sarah Beaudry, Christian Gow, Scott Gow)1:22:16.9
17AUT Oostenrijk (Christina Rieder, Katharina Innerhofer, Tobias Eberhard, Dominik Landertinger)1:22:27.1
18CHN China (Yan Zhang, Yuanmeng Chu, Xingyuan Yan, Wenqiang Wang)1:24:46.5
19USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Clare Egan, Sean Doherty, Leif Nordgren)1:25:02.6
20KOR Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Eun-jung Ko, Timofey Lapshin, Dujin Choi)+ 1 ronde
21BUL Bulgarije (Daniela Kadeva, Emilia Yordanova, Krasimir Anev, Vladimir Iliev)+ 1 ronde
22KAZ Kazachstan (Yelizaveta Belchenko, Lyudmila Akhatova, Timur Kuts, Vladislav Vitenko)+ 1 ronde
23LAT Letland (Baiba Bendika, Julija Matvijenko, Aleksandrs Patrijuks, Roberts Slotins)+ 1 ronde
24LTU Litouwen (Natalja Kocergina, Gabriele Lescinskaite, Tomas Kaukenas, Karol Dombrovski)+ 1 ronde
25SLO Slovenië (Polona Klemencic, Lea Einfalt, Klemen Bauer, Miha Dovzan)+ 1 ronde
26ROU Roemenië (Eniko Marton, Ana Larisa Cotrus, George Buta, Cornel Puchianu)+ 1 ronde

Single Mixed relay - 14 Maart 2019


1NOR Noorwegen (Marte Olsbu Røiseland, Johannes Thingnes Bø, Marte Olsbu Røiseland, Johannes Thingnes Bø)35:43.2
2ITA Italië (Dorothea Wierer, Lukas Hofer, Dorothea Wierer, Lukas Hofer)35:56.6
3SWE Zweden (Hanna Öberg, Sebastian Samuelsson, Hanna Öberg, Sebastian Samuelsson)36:03.2
4GER Duitsland (Denise Herrmann, Erik Lesser, Denise Herrmann, Erik Lesser)36:13.7
5UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Dmytro Pidruchnyi, Anastasiya Merkushyna, Dmytro Pidruchnyi)36:24.7
6RUS Rusland (Evgeniya Pavlova, Matvey Eliseev, Evgeniya Pavlova, Matvey Eliseev)36:35.9
7FRA Frankrijk (Julia Simon, Antonin Guigonnat, Julia Simon, Antonin Guigonnat)36:49.7
8AUT Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Simon Eder, Lisa Theresa Hauser, Simon Eder)36:51.4
9CZE Tsjechië (Eva Kristejn Puskarcíková, Ondrej Moravec, Eva Kristejn Puskarcíková, Ondrej Moravec)37:17.3
10LAT Letland (Baiba Bendika, Andrejs Rastorgujevs, Baiba Bendika, Andrejs Rastorgujevs)37:17.5
11EST Estland (Tuuli Tomingas, Rene Zahkna, Tuuli Tomingas, Rene Zahkna)37:22.0
12FIN Finland (Kaisa Mäkäräinen, Tero Seppälä, Kaisa Mäkäräinen, Tero Seppälä)37:22.2
13USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Sean Doherty, Susan Dunklee, Sean Doherty)37:31.1
14SUI Zwitserland (Aita Gasparin, Serafin Wiestner, Aita Gasparin, Serafin Wiestner)38:00.9
15CAN Canada (Emma Lunder, Scott Gow, Emma Lunder, Scott Gow)38:08.0
16BLR Wit-Rusland (Hanna Sola, Vladimir Chepelin, Hanna Sola, Vladimir Chepelin)38:36.0
17JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki, Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki)38:50.2
18KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Roman Yeremin, Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Roman Yeremin)38:55.5
19BUL Bulgarije (Daniela Kadeva, Anton Sinapov, Daniela Kadeva, Anton Sinapov)39:10.2
20KOR Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Timofey Lapshin, Anna Boulygina-Frolina, Timofey Lapshin)39:10.9
21MDA Moldavië (Alla Ghilenko, Mihail Usov, Alla Ghilenko, Mihail Usov)39:45.9
22CHN China (Jialin Tang, Wenqiang Wang, Jialin Tang, Wenqiang Wang)40:40.4
23POL Polen (Kinga Zbylut, Andrzej Nedza-Kubiniec, Kinga Zbylut, Andrzej Nedza-Kubiniec)41:09.4
24SVK Slowakije (Terezia Poliakova, Tomas Hasilla, Terezia Poliakova, Tomas Hasilla)ronde
25LTU Litouwen (Natalja Kocergina, Karol Dombrovski, Natalja Kocergina, Karol Dombrovski)ronde
26SLO Slovenië (Polona Klemencic, Mitja Drinovec, Polona Klemencic, Mitja Drinovec)ronde
27ROU Roemenië (Eniko Marton, Raul Antonio Flore, Eniko Marton, Raul Antonio Flore)ronde
28BEL Belgie (Rieke De Maeyer, Tom Lahaye-Goffart, Rieke De Maeyer, Tom Lahaye-Goffart)ronde

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden