De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - IBU-Cup - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2009/2010

IBU-Cup 2009/2010

Klassement

StaSportmanPunOverPodIDR
IDR
IDR
IDR
RID
RID
RID
RID
OBE
OBE
OBE
OBE
ALT
ALT
ALT
ALT
NOV
NOV
NOV
NOV
HAU
HAU
HAU
HAU
MAR
MAR
MAR
MAR
POK
POK
POK
POK
POK
POK
1GERSabrina Buchholz08851171111651612111
2GERDaniel Graf037373611405322717171114111
3GERDaniel Böhm02723142213105
4GERJuliane Doll02413311022
5GERChristoph Knie02532165350234141210726
6GERToni Lang024236371061111474614633424
7GERKathrin Lang0262277622211
8NORFrode Andresen01212265
9SLOKlemen Bauer011171
10RUSAnna Bogaliy-Titovets0121013
11NORJulie Bonnevie-Svendsen01115
12CANBrendan Green0117414
13AUTSven Grossegger01224924334147220322651
14GERStefanie Hildebrand0132013322419112417112515142
15FINTeija LehtimÄki011401132323
16GERErik Lesser0131621211413132858113221
17ITAChristian Martinelli01321355402124914813
18BELMichael Rösch011493777226216168
19RUSAlexey Volkov01125341652416123
20JAPSatoru Abe00099
21JAPNatsuko Abe00054593735
22SWEKim Adolfsson0006259483136
23ESTSiim Ala000875876
24BLRVladimir Alenishko0002724
25AUSAlexei Almoukov0001169976
26SWEIngela Andersson0005885
27NORGunn Margit Andreassen0002940
28MACSote Andreeski0001698070
29ITAMichela Andreola000364732342734182811719
30GREApostolos Angelis000131162154
31MACAna Angelova00084106
32SWETes Armgren0004227
33TURAyhan Arslan000127151137
34SWETobias Arwidson000303636343912
35TURElif Askin00071871045569
36JAPNaoko Azegami000493241
37BLRIryna Babetskaya00030423527
38USALowell Bailey000919
39HUNZsofia Bakos0009710782595853
40MDASergiu Balan0001139811797
41RUSSergey Balandin00068191325
42HUNMartin Balog000146102
43LTUAnastasija Baranovskaja0007293
44ARGJose Damian Barcos000110139138936975
45USATracy Barnes000462540
46USALanny Barnes00021
47TURMehtap Bastug000851005167
48UKROleksandr Batiuk000432420491018
49FRAJean Guillaume Beatrix0012815115934
50CANMarc - Andre Bedard000282419212534
51GERRomy Beer000131810
52TURElif Belice0001108180
53CHIPedro Beltran00012490113
54UKROleg Berezhnoy0002730
55LATJanis Berzins00088
56FRAAnaïs Bescond000772092215
57GBRPete Beyer0005553373739
58CZETereza Bila0001096844
59NORLars Helge Birkeland000443241511337
60GBRPaul Birmingham0001431071021187377534445
61AUTPhilipp Blaim00086
62RUSDmitriy Blinov00131252
63POLPaulina Bobak00037191612
64SRBKsenija Bodlovic000112
65FRAAlexis Boeuf00177113
66BULMartin Bogdanov00034269
67FRASophie Boilley0002719321316916616
68FRAMarine Bolliet00011163622272381020
69FRARemi Borgeot00061532723352326
70SWEJakob Borjesson0009150
71ITALuca Bormolini00068598353545242423914
72FRALaure Bosc00066355432429135191918221715
73BRAFabrizio Bourguignon000157129133172
74USAGrace Boutot000512952
75TURMujdat Boz000128136140111

Uitslagen en kalender

ZwedenIdre - Sprint Heren - 26/11/2009
1NoorwegenFrode Andresen24:38.0
2DuitslandDaniel Böhm24:38.2
3DuitslandDaniel Graf24:41.2
4NoorwegenHans Martin Gjedrem24:56.2
5FrankrijkSimon Fourcade25:02.8
6DuitslandCarsten Pump25:04.1
7OostenrijkDaniel Salvenmoser25:22.8
8FrankrijkLois Habert25:30.0
9LetlandAndrejs Rastorgujevs25:32.6
10RuslandAndrei Makoveev25:40.2

ZwedenIdre - Sprint Dames - 26/11/2009
1DuitslandJuliane Doll22:40.3
2SlowakijeAnastasiya Kuzmina22:45.1
3OekraÔneLilia Vaygina-Efremova22:54.2
4LetlandMadara Liduma23:28.5
5DuitslandSabrina Buchholz23:30.4
6MoldaviŽNatalia Levchenkova23:32.5
7LitouwenDiana Rasimoviciute-Brice23:36.0
8RuslandNatalya Sokolova23:37.3
9PolenAgnieszka Cyl23:40.8
10RuslandAnna Bogaliy-Titovets23:40.9

ZwedenIdre - Sprint Dames - 26/11/2009
1DuitslandSabrina Buchholz23:39.2
2RuslandOlga Vilukhina23:42.5
3DuitslandJuliane Doll23:53.5
4RuslandEkaterina Yurlova-Percht24:08.8
5RuslandAnna Kunaeva24:09.9
6NoorwegenGro Marit Istad Kristiansen24:14.3
7RuslandNatalya Sokolova24:27.5
8RuslandIrina Starykh24:32.0
9RoemeniŽMihaela Purdea24:34.9
10RoemeniŽDana Plotogea24:43.2

ZwedenIdre - Sprint Heren - 26/11/2009
1SloveniŽKlemen Bauer25:43.1
2NoorwegenFrode Andresen25:49.0
3DuitslandDaniel Böhm25:55.1
4DuitslandCarsten Pump25:56.5
5NoorwegenHans Martin Gjedrem25:57.6
6DuitslandToni Lang26:08.4
7DuitslandDaniel Graf26:16.4
8RuslandAndrei Makoveev26:16.6
9FrankrijkVincent Porret26:21.5
10DuitslandRobert Wick26:28.6

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Individueel Heren - 10/12/2009
1DuitslandDaniel Böhm56:40.1
2DuitslandErik Lesser57:11.3
3DuitslandDaniel Graf57:24.0
4ItaliŽMattia Cola58:08.4
5OostenrijkJulian Eberhard58:41.2
6NoorwegenTarjei Bø58:43.3
7RuslandDmitry Malyshko58:47.1
8RuslandMaxim Maksimov58:56.4
9FrankrijkTanguy Roche59:02.8
10OekraÔneSerhiy Semenov59:06.6

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Individueel Dames - 10/12/2009
1RuslandAnna Bogaliy-Titovets51:09.7
2DuitslandKathrin Lang52:17.7
3DuitslandStefanie Hildebrand53:03.4
4DuitslandFranziska Hildebrand54:30.4
5FrankrijkLaure Bosc54:49.2
6ItaliŽBarbara Ertl55:46.7
7FrankrijkAnaïs Bescond55:51.6
8AndorraLaure Soulie55:59.3
9RuslandEkaterina Yurlova-Percht56:09.8
10DuitslandCarolin Hennecke56:14.5

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Heren - 10/12/2009
1DuitslandErik Lesser26:24.1
2NoorwegenTarjei Bø26:26.0
3ItaliŽChristian Martinelli26:26.7
4DuitslandDaniel Böhm26:32.1
5NoorwegenFrode Andresen26:35.5
6DuitslandDaniel Graf26:36.3
7RuslandAlexander Shreyder26:43.6
8RuslandAndrei Makoveev26:48.4
9OostenrijkSven Grossegger26:50.5
10DuitslandToni Lang26:55.0

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Dames - 10/12/2009
1DuitslandSabrina Buchholz23:45.6
2RuslandOlga Vilukhina23:50.3
3RuslandAnna Bogaliy-Titovets23:54.9
4RuslandEkaterina Yurlova-Percht23:57.1
5ZwitserlandSelina Gasparin24:16.2
6RuslandNatalya Sokolova24:27.0
7FrankrijkAnaïs Bescond24:32.1
8OekraÔneMariya Panfilova24:35.9
9RuslandIrina Starykh24:38.2
10FrankrijkMarine Dusser24:38.5

OostenrijkObertilliach - Sprint Heren - 16/12/2009
1DuitslandDaniel Graf25:10.1
2DuitslandDaniel Böhm25:41.2
2FrankrijkLois Habert25:41.2
4RuslandMaxim Maksimov25:45.3
5DuitslandChristoph Knie25:49.6
6DuitslandToni Lang26:03.9
7OekraÔneVitaliy Kozhushko26:09.9
8ItaliŽRudy Zini26:10.6
9NoorwegenHenrik L'Abee-Lund26:15.1
10OekraÔneOleksandr Batiuk26:17.2

OostenrijkObertilliach - Sprint Dames - 16/12/2009
1NoorwegenJulie Bonnevie-Svendsen24:08.1
2RuslandEkaterina Yurlova-Percht24:20.3
3RuslandNatalya Sokolova24:26.9
4DuitslandStefanie Hildebrand24:27.2
5ChinaYinghui Xu24:28.1
6TsjechiŽGabriela Koukalová24:46.3
7KroatiŽAndrijana Stipanicic24:49.9
8RuslandOlga Vilukhina24:50.1
9DuitslandCarolin Hennecke24:58.3
10RuslandEvgenia Kravtsova25:00.2

OostenrijkObertilliach - Achtervolging Heren - 16/12/2009
1DuitslandDaniel Graf37:27.2
2DuitslandDaniel Böhm38:25.9
3DuitslandChristoph Knie38:43.3
4RuslandMaxim Maksimov38:53.3
5RuslandAlexey Volkov39:01.3
6NoorwegenHenrik L'Abee-Lund39:18.2
7FrankrijkLois Habert39:21.8
8ZwitserlandBenjamin Weger39:30.7
9RuslandAndrei Makoveev39:54.4
10FrankrijkVincent Porret39:59.4

OostenrijkObertilliach - Achtervolging Dames - 16/12/2009
1DuitslandStefanie Hildebrand31:55.9
2ChinaYinghui Xu32:04.6
3RuslandOlga Vilukhina32:07.4
4RuslandEkaterina Yurlova-Percht32:41.3
5NoorwegenJulie Bonnevie-Svendsen32:46.1
6RuslandNatalya Sokolova33:59.2
7DuitslandFranziska Hildebrand34:03.7
8OekraÔneMariya Panfilova34:46.0
9FrankrijkSophie Boilley34:54.4
10OekraÔneLyudmyla Pysarenko34:56.0

DuitslandAltenberg - Sprint Heren - 07/01/2010
1DuitslandToni Lang29:01.0
2TsjechiŽZdenek Vitek29:23.8
3ZwitserlandBenjamin Weger29:30.6
4NoorwegenRune Bratsveen29:36.6
5Zuid-KoreaTimofey Lapshin29:36.9
6ItaliŽMattia Cola29:37.5
7DuitslandRobin Kiel29:42.0
8NoorwegenMartin Eng29:52.5
9Verenigde StatenLowell Bailey29:52.8
10ItaliŽRene Laurent Vuillermoz29:54.4

DuitslandAltenberg - Sprint Dames - 07/01/2010
1DuitslandSabrina Buchholz24:52.3
2OekraÔneLilia Vaygina-Efremova25:28.0
3DuitslandFranziska Hildebrand25:32.2
4NoorwegenFanny Welle-Strand Horn25:56.9
5DuitslandSusann König25:58.1
6DuitslandCarolin Hennecke25:59.0
7DuitslandKathrin Lang25:59.2
8HongarijeEmöke Szöcs25:59.7
9DuitslandStefanie Hildebrand26:09.3
10DuitslandMiriam Gössner26:12.1

DuitslandAltenberg - Achtervolging Heren - 07/01/2010
1DuitslandToni Lang37:56.9
2DuitslandErik Lesser38:00.0
3FrankrijkAlexis Boeuf38:03.3
4NoorwegenRune Bratsveen38:05.7
5DuitslandDaniel Graf38:24.3
6ItaliŽMattia Cola38:26.6
7ItaliŽRene Laurent Vuillermoz38:29.8
8ZwitserlandBenjamin Weger38:41.2
9TsjechiŽZdenek Vitek38:45.2
10DuitslandRobert Wick38:51.1

DuitslandAltenberg - Achtervolging Dames - 07/01/2010

TsjechiëNove Mesto - Individueel Heren - 13/01/2010
1RuslandAlexey Volkov52:57.7
2OostenrijkSven Grossegger53:37.6
3DuitslandDaniel Graf53:55.8
4DuitslandChristoph Knie54:50.9
5RuslandDmitry Malyshko54:59.8
6RuslandEvgeniy Garanichev55:09.1
7BelgiŽMichael Rösch55:21.6
8DuitslandErik Lesser55:41.4
9DuitslandRobin Kiel55:44.2
10OostenrijkJulian Eberhard55:56.1

TsjechiëNove Mesto - Individueel Dames - 13/01/2010
1DuitslandSabrina Buchholz47:16.3
2NoorwegenGro Marit Istad Kristiansen47:19.0
3LitouwenDiana Rasimoviciute-Brice48:17.8
4RuslandEkaterina Shumilova48:26.3
5RuslandAnastasia Zagoruiko49:02.0
6DuitslandKathrin Lang49:23.6
7RuslandAnna Kunaeva49:28.0
8RuslandLiobov Petrova49:31.6
9DuitslandAnne Preussler49:36.7
10DuitslandFranziska Hildebrand50:04.9

TsjechiëNove Mesto - Sprint Heren - 13/01/2010
1DuitslandChristoph Knie24:11.2
2DuitslandDaniel Graf24:32.9
3NoorwegenRune Bratsveen24:33.0
4DuitslandToni Lang24:36.6
5DuitslandErik Lesser24:42.0
6NoorwegenHans Martin Gjedrem24:45.3
7BelgiŽMichael Rösch24:45.8
8RuslandMaksim Ikhsanov24:56.5
9OostenrijkMartin Mesotitsch24:59.1
10DuitslandRobert Wick25:01.4

TsjechiëNove Mesto - Sprint Dames - 13/01/2010
1DuitslandSabrina Buchholz22:49.1
2DuitslandKathrin Lang23:16.6
3DuitslandCarolin Hennecke23:23.3
4DuitslandAnne Preussler23:26.3
5OekraÔneMariya Panfilova23:29.0
6NoorwegenGro Marit Istad Kristiansen23:32.5
7RuslandAnna Kunaeva23:32.6
8DuitslandFranziska Hildebrand23:33.1
9AndorraLaure Soulie23:49.4
10RuslandLiobov Petrova23:52.3

FrankrijkHaute Maurienne - Sprint Heren - 04/02/2010
1DuitslandDaniel Böhm27:48.7
2OostenrijkJulian Eberhard27:52.6
3OostenrijkMichael Hauser28:09.8
4DuitslandChristoph Knie28:11.1
5NoorwegenRune Bratsveen28:11.2
6DuitslandToni Lang28:17.3
7CanadaBrendan Green28:25.7
8DuitslandErik Lesser28:31.8
9FrankrijkTanguy Roche28:35.4
10DuitslandFlorian Graf28:35.7

FrankrijkHaute Maurienne - Sprint Dames - 04/02/2010
1FinlandTeija LehtimÄki24:46.8
2DuitslandKathrin Lang24:59.2
3DuitslandJuliane Doll25:22.2
4RuslandEkaterina Yurlova-Percht25:23.7
5FrankrijkLaure Bosc25:36.9
6DuitslandSabrina Buchholz25:39.5
7RuslandNatalia Sorokina25:49.6
8DuitslandCarolin Hennecke25:57.6
9RuslandMaria Demidova26:11.4
10OekraÔneNatalya Burdyga26:20.8

FrankrijkHaute Maurienne - Achtervolging Heren - 04/02/2010
1DuitslandChristoph Knie37:36.4
2OostenrijkJulian Eberhard37:48.3
3DuitslandDaniel Böhm38:04.9
4CanadaBrendan Green38:29.9
5FrankrijkJean Guillaume Beatrix38:40.6
6BelgiŽMichael Rösch38:42.0
7CanadaRobin Clegg38:42.8
8RuslandMaxim Maksimov38:45.7
9RuslandAndrei Makoveev38:47.4
10FrankrijkLois Habert38:55.9

FrankrijkHaute Maurienne - Achtervolging Dames - 04/02/2010
1DuitslandJuliane Doll34:17.5
2DuitslandKathrin Lang34:54.7
3RuslandEkaterina Yurlova-Percht35:07.0
4RuslandMaria Demidova35:13.0
5DuitslandSabrina Buchholz35:18.7
6RuslandNatalia Sorokina35:28.0
7OekraÔneNatalya Burdyga35:31.9
8DuitslandFranziska Hildebrand36:23.2
9FrankrijkAnaïs Bescond36:24.7
10RuslandNatalya Sokolova36:51.4

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Heren - 10/02/2010
1CanadaBrendan Green26:02.5
2DuitslandChristoph Knie26:46.8
3RuslandMaxim Maksimov26:56.5
4RuslandAndrei Makoveev26:59.8
5OostenrijkSven Grossegger27:03.1
6DuitslandToni Lang27:10.1
7FrankrijkTanguy Roche27:17.3
8OostenrijkTobias Eberhard27:19.7
9ItaliŽChristian Martinelli27:21.3
10DuitslandDaniel Böhm27:22.6

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Dames - 10/02/2010
1DuitslandKathrin Lang25:02.8
2RuslandNatalya Sokolova25:27.1
3AndorraLaure Soulie25:35.4
4RuslandEkaterina Yurlova-Percht25:36.3
5DuitslandCarolin Hennecke25:40.1
6FrankrijkSophie Boilley25:47.1
7RuslandNatalia Sorokina25:49.2
8RuslandMaria Demidova25:52.0
9ItaliŽBarbara Ertl26:05.6
10DuitslandJuliane Doll26:13.9

ItaliëMartell - Val Martello - Achtervolging Heren - 10/02/2010
1OostenrijkSven Grossegger37:44.1
2RuslandMaxim Maksimov38:11.4
3DuitslandToni Lang38:26.3
4CanadaBrendan Green38:39.7
5DuitslandDaniel Böhm38:56.6
6BelgiŽMichael Rösch39:03.0
7NoorwegenHenrik L'Abee-Lund39:04.7
8ItaliŽDominik Windisch39:05.0
9RuslandAndrei Makoveev39:06.4
10DuitslandChristoph Knie39:21.2

ItaliëMartell - Val Martello - Achtervolging Dames - 10/02/2010
1DuitslandKathrin Lang34:29.6
2RuslandNatalya Sokolova34:39.6
3AndorraLaure Soulie35:05.9
4RuslandEkaterina Yurlova-Percht35:29.8
5RuslandMaria Demidova35:38.5
6RuslandNatalia Sorokina36:04.2
7ItaliŽBarbara Ertl36:28.7
8DuitslandCarolin Hennecke36:42.4
9DuitslandFranziska Hildebrand37:10.7
10FrankrijkMarine Dusser37:20.9

SloveniëPokljuka - Sprint Heren - 09/03/2010
1BelgiŽMichael Rösch25:52.0
2FrankrijkLois Habert26:06.2
3DuitslandToni Lang26:12.2
4ZwitserlandIvan Joller26:34.5
5OekraÔneVladimir Semakov26:50.4
6TsjechiŽVit Janov27:03.3
7DuitslandChristoph Knie27:05.4
8ItaliŽChristian Martinelli27:07.2
9FrankrijkJean Guillaume Beatrix27:11.4
10SloveniŽPeter Dokl27:19.0

SloveniëPokljuka - Sprint Dames - 09/03/2010
1DuitslandSabrina Buchholz22:34.6
2RuslandEkaterina Glazyrina23:04.1
3PolenKrystyna Palka-Guzik23:12.4
4RuslandNatalya Sokolova23:12.8
5ItaliŽRoberta Fiandino23:17.9
6DuitslandCarolin Hennecke23:18.2
7RuslandAnna Kunaeva23:31.8
8FrankrijkMarine Bolliet23:36.7
9RuslandAnastasia Kalina23:42.6
10DuitslandMaren Hammerschmidt23:55.5

SloveniëPokljuka - Achtervolging Heren - 09/03/2010
1ItaliŽChristian Martinelli34:20.3
2DuitslandChristoph Knie34:33.4
3FrankrijkJean Guillaume Beatrix34:33.5
4DuitslandToni Lang34:45.1
5OekraÔneVladimir Semakov34:47.4
6BelgiŽMichael Rösch34:59.6
7RuslandAndrei Makoveev34:59.7
8FrankrijkLois Habert35:04.8
9TsjechiŽVit Janov35:11.2
10ZwitserlandIvan Joller35:19.5

SloveniëPokljuka - Achtervolging Dames - 09/03/2010
1DuitslandSabrina Buchholz32:19.4
2DuitslandCarolin Hennecke32:51.1
3PolenKrystyna Palka-Guzik33:23.0
4RuslandEkaterina Glazyrina33:28.9
5ItaliŽRoberta Fiandino33:30.0
6RuslandAnastasia Kalina33:30.1
7ItaliŽMichela Andreola33:59.4
8OekraÔneNatalya Burdyga34:03.0
9RuslandNatalya Sokolova34:15.4
10FrankrijkMarine Bolliet34:32.4

SloveniëPokljuka - Sprint Heren - 09/03/2010
1DuitslandDaniel Graf25:45.8
2RuslandDmitriy Blinov25:50.3
3ItaliŽChristian Martinelli25:53.9
4FrankrijkJean Guillaume Beatrix25:54.9
5ItaliŽDominik Windisch25:55.3
6DuitslandChristoph Knie26:03.7
7RuslandMaxim Maksimov26:12.4
8BelgiŽMichael Rösch26:16.9
9BulgarijeMartin Bogdanov26:21.8
10ItaliŽDaniel Taschler26:23.6

SloveniëPokljuka - Sprint Dames - 09/03/2010
1DuitslandSabrina Buchholz21:40.1
2DuitslandStefanie Hildebrand22:00.2
3DuitslandFranziska Hildebrand22:03.4
4DuitslandCarolin Hennecke22:11.1
5RuslandNatalya Sokolova22:15.6
6RuslandEkaterina Glazyrina22:19.3
7OekraÔneNatalya Burdyga22:23.0
8RuslandAnastasia Kalina22:36.6
9PolenMagdalena Gwizdon22:41.4
10DuitslandRomy Beer22:43.6

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden