De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - IBU-Cup - 2010/2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2010/2011

IBU-Cup 2010/2011

Klassement

StaSportmanPunOverPodBEI
BEI
BEI
BEI
MAR
MAR
MAR
MAR
OBE
OBE
OBE
OBE
NOV
NOV
NOV
NOV
ALT
ALT
ALT
ALT
BRE
BRE
BRE
BRE
BAN
BAN
BAN
BAN
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
CHA
ANN
ANN
CHA
CHA
ANN
ANN
ANN
ANN
1GERErik Lesser03311113511
2RUSEvgeniy Garanichev022476141
3GERFlorian Graf0236181823816122411
4CZEGabriela Koukalová0247531122310252247
5AUTIris Schwabl022184081311
6RUSAnastasia Tokareva0232311347
7RUSEvgeny Ustyugov022112912132
8LATIlmars Bricis01171203658
9UKRNatalya Burdyga0111418
10RUSUliana Denisova01313101171247873
11GERJuliane Doll014311251222
12FRASimon Fourcade01111363915
13SUIThomas Frei0125530123913106
14GERCarolin Hennecke013172132361861429151144
15GERFranziska Hildebrand01414215523985916413
16SWEElisabeth Högberg0121142031
17SUIIvan Joller0122551149151818452611310
18RUSAnastasia Kalina011141206642
19KORTimofey Lapshin012146182310321111942
20RUSAndrei Makoveev01114171114177
21NORJori Moerkve0111826201415911179
22RUSEvgeniya Sedova0152912223172426153
23RUSAnna Sorokina01228731281219
24RUSNatalia Sorokina01111441
25ITARene Laurent Vuillermoz0112515350
26ITAMarkus Windisch0111618138328
27JAPNatsuko Abe00043288265
28JAPSatoru Abe0001098375
29RUSOlga Abramova00123447223532
30SWEKim Adolfsson000271546474343364240
31ESTSiim Ala00098806474944578
32BLRVladimir Alenishko0001671486353
33GBRSimon Allanson00088905410210310440794027118
34AUSAlexei Almoukov0001106133223324127260
35SWEIngela Andersson000411744322031
36MACSote Andreeski000116951531611219066
37ITAMichela Andreola000312512135038202782621
38NORFrode Andresen0001819
39BULKrasimir Anev0023251
40MACAna Angelova000811033126
41SWETes Armgren000613945373323612
42FRAClément Arnault000392239
43TURAyhan Arslan000136
44SWETobias Arwidson00035356567
45SRBDzenis Avdic0009289
46JAPNaoko Azegami00038238883
47BLRIryna Babetskaya00057291219
48HUNZsofia Bakos0008978
49HUNMartin Balog000155134
50GEOAnjela Banduri00080
51HUNBence Banszki000164170137126
52UKRSergii Barbash00030563847
53USATracy Barnes000197211119441723
54TURMehtap Bastug0003023
55UKROleksandr Batiuk000126553634235
56FRAJacquemine Baud00010345122022101111
57FRAJean Guillaume Beatrix000912177
58CANMarc - Andre Bedard000571174
59ESTMeril Beilmann00069
60GEOMikheil Bekauri000146
61GERRobin Belau00084
62UKROleg Berezhnoy00012418
63FINKrista Berg0007482
64LATJanis Berzins00056
65GBRPete Beyer000333964276118217291
66CZETereza Bila00033
67NORLars Helge Birkeland000201023147011154323610
68NORErlend Bjøntegaard0002946
69BULBetina Blagoeva00021
70AUTPhilipp Blaim000114
71RUSDmitriy Blinov0005159
72BLRSergey Bocharnikov000914542430314010
73RUSAnna Bogaliy-Titovets0022221112123
74UKRAndrey Bogay0003949
75BULMartin Bogdanov00043395029295146298069

Uitslagen en kalender

NoorwegenBeitostolen - Sprint Heren - 25/11/2010
1FrankrijkSimon Fourcade27:41.6
2NoorwegenRune Bratsveen27:54.0
3OostenrijkMichael Hauser27:55.2
4NoorwegenHans Martin Gjedrem28:10.8
5NoorwegenRonny Hafsas28:20.4
6ZwedenMattias Nilsson28:25.6
7LetlandIlmars Bricis28:30.8
8LetlandAndrejs Rastorgujevs28:33.9
9NoorwegenMartin Eng28:34.7
10OekraÔneSerhiy Semenov28:41.7

NoorwegenBeitostolen - Sprint Dames - 25/11/2010
1RuslandUliana Denisova22:11.3
2RuslandEvgeniya Sedova22:33.4
3ZwitserlandSelina Gasparin22:34.2
4RuslandEkaterina Glazyrina22:37.2
5NoorwegenTiril Eckhoff22:57.8
6Zuid-KoreaJi-hee Mun23:05.5
7TsjechiŽGabriela Koukalová23:11.1
8Wit-RuslandIryna Nafranovich23:15.4
9LetlandMadara Liduma23:18.9
10NoorwegenSolveig Rogstad23:21.8

NoorwegenBeitostolen - Sprint Heren - 25/11/2010
1LetlandIlmars Bricis28:10.4
2RuslandVictor Vasilyev28:44.6
3RuslandMaksim Ikhsanov28:54.2
4RuslandAlexey Churine28:55.6
5ZwedenMattias Nilsson29:03.5
6OekraÔneOleksandr Batiuk29:10.1
7Wit-RuslandVladimir Alenishko29:10.9
8OostenrijkJulian Eberhard29:15.4
9RuslandArtem Ushakov29:18.5
10NoorwegenLars Helge Birkeland29:20.0

NoorwegenBeitostolen - Sprint Dames - 25/11/2010
1RuslandAnastasia Kalina21:52.7
2NoorwegenBente Landheim21:55.6
3RuslandUliana Denisova21:59.4
4RuslandNatalia Sorokina22:03.0
5TsjechiŽGabriela Koukalová22:13.4
6NoorwegenTiril Eckhoff22:14.8
7RuslandEkaterina Glazyrina22:25.8
8RuslandAnna Kunaeva22:32.7
9RuslandEvgeniya Sedova22:39.9
10ZwedenAnna Karin Stroemstedt22:43.3

ItaliëMartell - Val Martello - Individueel Heren - 09/12/2010
1Zuid-KoreaTimofey Lapshin54:26.3
2DuitslandDaniel Böhm54:28.3
3RuslandAlexey Churine54:30.0
4OostenrijkAlexander Nuss55:18.4
5ZwitserlandClaudio Böckli55:21.6
6DuitslandFlorian Graf55:36.5
7NoorwegenRune Bratsveen56:23.9
8ItaliŽDominik Windisch56:29.3
9BulgarijeIvan Zlatev56:31.5
10OostenrijkMichael Reiter56:32.9

ItaliëMartell - Val Martello - Individueel Dames - 09/12/2010
1RuslandEvgeniya Sedova50:43.4
2NoorwegenKjersti Isaksen50:53.2
3DuitslandNadine Horchler51:46.8
4RuslandNatalia Sorokina51:49.4
5AndorraLaure Soulie51:51.2
6RuslandEkaterina Iourieva51:52.4
7OekraÔneNina Karasevych52:05.4
8SloveniŽLili Drcar52:46.2
9RuslandEkaterina Shumilova53:01.1
10RuslandUliana Denisova54:05.1

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Heren - 09/12/2010
1RuslandAndrei Makoveev24:33.5
2RuslandArtem Ushakov24:42.0
3OekraÔneArtem Pryma24:49.6
4OekraÔneOleg Berezhnoy24:55.7
5ItaliŽMattia Cola24:57.3
6ItaliŽChristian Martinelli24:58.2
7OostenrijkMichael Hauser25:01.5
8DuitslandDaniel Böhm25:04.5
9ZwitserlandIvan Joller25:07.4
10OostenrijkJulian Eberhard25:08.7

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Dames - 09/12/2010
1RuslandNatalia Sorokina23:20.0
2DuitslandFranziska Hildebrand24:37.3
3TsjechiŽGabriela Koukalová24:48.7
4NoorwegenSolveig Rogstad25:00.6
5RuslandEkaterina Iourieva25:02.2
6RuslandEkaterina Shumilova25:11.2
7Verenigde StatenTracy Barnes25:32.1
8AndorraLaure Soulie25:34.2
9NoorwegenTiril Eckhoff25:39.1
10Wit-RuslandOlga Nazarova26:08.2

OostenrijkObertilliach - Sprint Heren - 15/12/2010
1ItaliŽMarkus Windisch23:50.8
2NoorwegenRonny Hafsas24:21.4
3RuslandArtem Ushakov24:31.9
4DuitslandManuel Müller24:33.8
5OostenrijkJulian Eberhard24:45.9
6ItaliŽPietro Dutto24:50.7
7DuitslandToni Lang24:52.9
8ItaliŽDominik Windisch24:55.0
9Wit-RuslandSergey Bocharnikov24:55.4
10JapanSatoru Abe24:55.8

OostenrijkObertilliach - Sprint Dames - 15/12/2010
1TsjechiŽGabriela Koukalová22:15.8
2RuslandEvgeniya Sedova22:28.3
3DuitslandCarolin Hennecke22:44.1
4RuslandJulia Panchenko22:44.5
5ItaliŽDorothea Wierer22:50.6
6RuslandAnastasia Kalina22:57.9
7RuslandUliana Denisova23:09.3
8ItaliŽRoberta Fiandino23:17.4
9RuslandEkaterina Shumilova23:17.5
10AndorraLaure Soulie23:27.4

OostenrijkObertilliach - Achtervolging Heren - 15/12/2010
1ItaliŽRene Laurent Vuillermoz37:39.4
2DuitslandToni Lang37:56.6
3JapanKazuya Inomata38:22.7
4DuitslandManuel Müller38:36.9
5OekraÔneArtem Pryma38:37.8
6ItaliŽMarkus Windisch38:39.1
7DuitslandDaniel Böhm38:57.8
8Wit-RuslandVladimir Alenishko39:04.9
9JapanSatoru Abe39:07.4
10RuslandAlexey Churine39:20.4

OostenrijkObertilliach - Achtervolging Dames - 15/12/2010
1TsjechiŽGabriela Koukalová31:20.9
2DuitslandCarolin Hennecke31:25.8
3RuslandEvgeniya Sedova31:35.6
4ItaliŽDorothea Wierer31:41.6
5DuitslandFranziska Hildebrand31:48.4
6RuslandAnastasia Kalina31:56.3
7RuslandEkaterina Iourieva31:59.8
8RuslandDaria Virolaynen32:02.6
9RuslandEkaterina Shumilova32:27.2
10DuitslandNadine Horchler32:52.7

TsjechiëNove Mesto - Individueel Heren - 06/01/2011
1DuitslandErik Lesser50:45.5
2RuslandAlexey Volkov51:10.5
3DuitslandDaniel Böhm51:51.8
4RuslandMaxim Maksimov52:08.3
5OekraÔneOleksandr Batiuk52:10.7
6RuslandEvgeniy Garanichev52:57.0
7OostenrijkMichael Reiter53:47.1
8OekraÔneVitaliy Kilchytskyy54:05.4
9FrankrijkJean Guillaume Beatrix54:19.4
10Zuid-KoreaTimofey Lapshin54:27.8

TsjechiëNove Mesto - Individueel Dames - 06/01/2011
1OekraÔneNatalya Burdyga47:15.9
2DuitslandFranziska Hildebrand47:20.8
3DuitslandJuliane Doll47:37.1
4RuslandEkaterina Shumilova48:24.3
5Wit-RuslandDarya Yurkevich48:45.7
6DuitslandSusann König49:20.9
7OekraÔneJuliya Dzhyma49:27.6
8OostenrijkIris Schwabl49:31.4
9DuitslandNadine Horchler49:39.4
10FrankrijkJacquemine Baud49:40.9

TsjechiëNove Mesto - Sprint Heren - 06/01/2011
1RuslandEvgeniy Garanichev22:59.1
2DuitslandToni Lang23:13.5
3DuitslandDaniel Böhm23:30.1
3RuslandVictor Vasilyev23:30.1
5OostenrijkMichael Reiter23:48.3
6ZwedenMagnus Jonsson23:56.2
7NoorwegenHenrik L'Abee-Lund23:59.9
8NoorwegenMartin Eng24:10.6
9TsjechiŽTomas Holubec24:12.0
10ZwitserlandClaudio Böckli24:22.1

TsjechiëNove Mesto - Sprint Dames - 06/01/2011
1DuitslandJuliane Doll23:04.2
2TsjechiŽGabriela Koukalová23:16.0
3RuslandEkaterina Glazyrina23:25.7
4OekraÔneNatalya Burdyga23:34.5
5DuitslandSusann König23:43.4
6NoorwegenSolveig Rogstad23:59.9
7ItaliŽRoberta Fiandino24:03.8
8RuslandUliana Denisova24:06.4
9RuslandAnna Kunaeva24:15.7
10ZwedenEmelie Larsson24:16.0

DuitslandAltenberg - Sprint Heren - 12/01/2011
1ZwitserlandThomas Frei24:56.8
2RuslandVictor Vasilyev25:18.9
3NoorwegenJan Olav Gjermundshaug25:27.0
4RuslandEvgeniy Garanichev25:43.5
5ItaliŽDaniel Taschler25:55.7
6NoorwegenMartin Eng25:55.8
7OostenrijkMichael Hauser25:56.1
8DuitslandFlorian Graf25:57.9
9OekraÔneVitaliy Kilchytskyy25:58.5
10ZwitserlandClaudio Böckli25:59.3

DuitslandAltenberg - Sprint Dames - 12/01/2011
1OostenrijkIris Schwabl22:14.3
2DuitslandNadine Horchler22:33.8
3DuitslandSusann König22:35.3
4ItaliŽRoberta Fiandino22:44.2
5FrankrijkJacquemine Baud22:44.7
6DuitslandCarolin Hennecke22:46.5
7RuslandUliana Denisova22:47.7
8DuitslandFranziska Hildebrand23:02.3
9RuslandEkaterina Glazyrina23:02.7
10Verenigde StatenSusan Dunklee23:05.6

DuitslandAltenberg - Achtervolging Heren - 12/01/2011
1RuslandEvgeniy Garanichev35:36.6
2RuslandVictor Vasilyev35:46.0
3ZwitserlandThomas Frei36:03.7
4OostenrijkSven Grossegger36:16.5
5DuitslandErik Lesser36:19.8
6NoorwegenHenrik L'Abee-Lund37:03.6
7FrankrijkJean Guillaume Beatrix37:06.2
8DuitslandDaniel Graf37:08.7
9ZwitserlandClaudio Böckli37:09.1
10NoorwegenMartin Eng37:24.3

DuitslandAltenberg - Achtervolging Dames - 12/01/2011
1OostenrijkIris Schwabl32:40.1
2DuitslandNadine Horchler32:40.9
3RuslandUliana Denisova32:59.7
4ZwedenElisabeth Högberg33:08.3
5DuitslandFranziska Hildebrand33:08.5
6RuslandEkaterina Glazyrina33:17.6
7ItaliŽRoberta Fiandino33:47.9
8DuitslandSusann König33:54.4
9NoorwegenJori Moerkve34:06.9
10TsjechiŽGabriela Koukalová34:09.1

SlowakijeBrezno-Osrblie - Individueel Heren - 03/02/2011
1DuitslandErik Lesser53:02.2
2DuitslandRobin Kiel54:14.9
3SloveniŽVasja Rupnik54:39.0
4RuslandMaksim Ogarkov55:14.6
5SloveniŽPeter Dokl55:29.2
6NoorwegenLars Helge Birkeland55:49.3
7NoorwegenDag Erik Kokkin55:49.5
8TsjechiŽLukas Kristejn56:01.8
9SlowakijePavol Hurajt56:03.3
10FrankrijkRemi Borgeot56:12.8

SlowakijeBrezno-Osrblie - Individueel Dames - 03/02/2011
1NoorwegenJori Moerkve49:27.1
2RuslandOlga Abramova50:47.5
3FrankrijkMarine Bolliet51:49.8
4RuslandEkaterina Shumilova52:24.8
5TsjechiŽVeronika Zvaricova52:49.9
6NoorwegenSolveig Rogstad53:26.1
7DuitslandNadine Horchler53:28.3
8OostenrijkRomana Schrempf54:11.5
9DuitslandFranziska Hildebrand54:17.1
10OostenrijkRamona Düringer54:20.5

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Dames - 03/02/2011
1RuslandAnastasia Tokareva24:53.5
2OostenrijkRomana Schrempf25:06.9
3SlowakijeAnastasiya Kuzmina25:38.2
4SlowakijeJana Gerekova25:52.7
5DuitslandJuliane Doll26:08.4
6DuitslandNadine Horchler26:12.8
7RuslandAnna Sorokina26:22.6
8ZwedenElin Mattsson26:30.4
9SloveniŽTadeja Brankovic26:31.9
10TsjechiŽVeronika Zvaricova26:33.9

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Heren - 03/02/2011
1DuitslandErik Lesser29:52.8
2DuitslandFlorian Graf30:31.1
3SlowakijePavol Hurajt30:32.7
4RuslandMaksim Ogarkov31:27.9
5TsjechiŽZdenek Vitek31:29.2
6DuitslandRobin Kiel31:44.2
7NoorwegenDag Erik Kokkin31:44.5
8DuitslandPeter Hoffmann31:51.3
9NoorwegenJan Olav Gjermundshaug31:55.4
10NoorwegenLars Helge Birkeland32:19.6

BulgarijeBansko - Sprint Heren - 09/02/2011
1RuslandEvgeny Ustyugov23:37.2
2ZwitserlandIvan Joller24:19.4
3BulgarijeKrasimir Anev24:33.2
4ZwedenMattias Nilsson24:41.3
5RuslandMaksim Ogarkov24:55.5
6ZwedenTobias Arwidson25:02.0
7RuslandOleg Kolodiychuk25:05.1
8OostenrijkMichael Hauser25:05.4
9OostenrijkDaniel Salvenmoser25:08.8
10OostenrijkMichael Reiter25:11.4

BulgarijeBansko - Sprint Dames - 09/02/2011
1RuslandAnastasia Tokareva21:11.5
2RuslandAnna Bogaliy-Titovets21:22.7
3RuslandAnna Sorokina22:02.9
4RuslandOlga Abramova22:51.1
5ZwedenSofia Domeij23:14.5
6ZwedenElin Mattsson23:36.0
7Wit-RuslandOlga Nazarova24:11.2
8RoemeniŽFlorina Ioana Cirstea24:13.9
9BulgarijeStefani Popova24:19.6
10BulgarijeDesislava Stoyanova24:22.6

BulgarijeBansko - Sprint Heren - 09/02/2011
1RuslandEvgeny Ustyugov24:04.4
2BulgarijeKrasimir Anev24:11.7
3RuslandOleg Kolodiychuk24:38.6
4OostenrijkMichael Reiter24:40.8
5ZwedenTobias Arwidson24:59.1
6ZwitserlandIvan Joller25:04.7
7RuslandAnton Shipulin25:06.6
8BulgarijeVladimir Iliev25:16.9
9OostenrijkMartin Mesotitsch25:37.2
10ZwedenHenrik Jun. Forsberg25:41.5

BulgarijeBansko - Sprint Dames - 09/02/2011
1RuslandAnna Sorokina22:50.9
2RuslandAnna Bogaliy-Titovets23:01.6
3RuslandAnastasia Tokareva23:37.0
4ZwedenSofia Domeij23:37.7
5ZwedenElin Mattsson24:00.0
6Wit-RuslandOlga Nazarova24:03.3
7RuslandOlga Abramova24:41.4
8LitouwenNatalija Kocergina25:38.9
9BulgarijeDesislava Stoyanova26:05.1
10RoemeniŽFlorina Ioana Cirstea26:19.0

RuslandWereldkampioenschappen - Sprint Dames - 01/03/2011
1DuitslandMagdalena Neuner20:31.250.00
2FinlandKaisa Mäkäräinen20:43.446.00
3SlowakijeAnastasiya Kuzmina21:11.243.00
4RuslandOlga Zaitseva21:18.940.00
5ZwedenHelena Ekholm21:32.237.00
6RuslandEkaterina Yurlova-Percht21:47.534.00
7NoorwegenTora Berger21:54.232.00
8FrankrijkMarie Dorin-Habert22:02.930.00
9DuitslandMiriam Gössner22:06.928.00
10OekraÔneValj Semerenko22:09.626.00

RuslandWereldkampioenschappen - Sprint Heren - 01/03/2011
1DuitslandArnd Peiffer24:34.050.00
2FrankrijkMartin Fourcade24:47.046.00
3NoorwegenTarjei Bø24:59.243.00
4RuslandAndrei Makoveev25:04.040.00
5NoorwegenEmil Hegle Svendsen25:04.437.00
6DuitslandAndreas Birnbacher25:05.834.00
7DuitslandChristoph Stephan25:08.832.00
8LetlandEdgars Piksons25:16.930.00
9DuitslandMichael Greis25:27.428.00
10OekraÔneAndriy Deryzemlya25:28.926.00

RuslandWereldkampioenschappen - Achtervolging Dames - 01/03/2011
1FinlandKaisa Mäkäräinen30:00.150.00
2DuitslandMagdalena Neuner30:21.746.00
3ZwedenHelena Ekholm31:43.743.00
4DuitslandAndrea Henkel32:00.840.00
5NoorwegenTora Berger32:29.137.00
6SlowakijeAnastasiya Kuzmina33:00.034.00
7DuitslandMiriam Gössner33:12.432.00
8SlowakijeJana Gerekova33:15.830.00
9ItaliŽDorothea Wierer33:17.328.00
10RuslandEkaterina Yurlova-Percht33:24.626.00

RuslandWereldkampioenschappen - Achtervolging Heren - 01/03/2011
1FrankrijkMartin Fourcade33:02.650.00
2NoorwegenEmil Hegle Svendsen33:06.446.00
3NoorwegenTarjei Bø33:07.843.00
4DuitslandArnd Peiffer33:08.440.00
5DuitslandAndreas Birnbacher34:06.637.00
6FrankrijkSimon Fourcade34:26.334.00
7OekraÔneAndriy Deryzemlya34:32.932.00
8TsjechiŽMichal Slesingr34:37.630.00
9ItaliŽLukas Hofer34:39.528.00
10ZwedenBjörn Ferry34:39.626.00

RuslandWereldkampioenschappen - Individueel Heren - 01/03/2011
1NoorwegenTarjei Bø48:29.950.00
2RuslandMaxim Maksimov49:09.946.00
3OostenrijkChristoph Sumann49:15.443.00
4NoorwegenEmil Hegle Svendsen49:19.640.00
5ZwedenBjörn Ferry49:46.837.00
6NoorwegenOle Einar Bjørndalen49:54.234.00
7DuitslandMichael Greis49:55.432.00
8DuitslandAndreas Birnbacher49:57.430.00
9RuslandMaxim Tchoudov50:10.628.00
10FrankrijkMartin Fourcade50:16.126.00

RuslandWereldkampioenschappen - Individueel Dames - 01/03/2011
1ZwedenHelena Ekholm47:08.350.00
2DuitslandTina Bachmann49:24.146.00
3OekraÔneVita Semerenko50:00.443.00
4Wit-RuslandNadezhda Skardino50:10.040.00
5DuitslandMagdalena Neuner50:24.937.00
6FrankrijkMarie Dorin-Habert50:57.734.00
7RuslandEkaterina Yurlova-Percht51:29.232.00
8TsjechiŽVeronika Vitkova51:43.530.00
9SlowakijeAnastasiya Kuzmina51:44.828.00
10NoorwegenTora Berger51:53.026.00

FrankrijkAnnecy - Le Grand Bornand - Individueel Heren - 08/03/2011
1ZwitserlandIvan Joller49:13.6
2OekraÔneRoman Pryma49:49.0
3ItaliŽPietro Dutto49:58.8
4DuitslandFlorian Graf50:22.3
5ZwitserlandClaudio Böckli50:40.9
6DuitslandRobin Kiel51:07.1
7FrankrijkLudwig Ehrhart51:49.0
8FrankrijkRemi Borgeot51:51.3
9Zuid-KoreaTimofey Lapshin52:02.1
10RuslandOleg Kolodiychuk52:08.2

FrankrijkAnnecy - Le Grand Bornand - Individueel Dames - 08/03/2011
1DuitslandCarolin Hennecke53:17.4
2DuitslandKarolin Horchler56:02.2
3RuslandEvgeniya Sedova56:23.3
4DuitslandFranziska Hildebrand56:26.6
5FrankrijkLaure Bosc56:31.9
6RuslandDaria Virolaynen56:43.8
7OekraÔneJuliya Dzhyma57:02.6
8ItaliŽMichela Andreola57:08.3
9CanadaMegan Heinicke57:31.4
10FrankrijkJacquemine Baud57:39.4

RuslandWereldkampioenschappen - Massa start Heren - 01/03/2011
1NoorwegenEmil Hegle Svendsen38:42.750.00
2RuslandEvgeny Ustyugov38:47.746.00
3ItaliŽLukas Hofer38:57.043.00
4NoorwegenTarjei Bø39:06.040.00
5RuslandIvan Tcherezov39:06.937.00
6NoorwegenOle Einar Bjørndalen39:11.534.00
7RuslandAndrei Makoveev39:32.532.00
8DuitslandArnd Peiffer39:36.430.00
9OostenrijkSimon Eder39:36.928.00
10FrankrijkMartin Fourcade39:37.526.00

RuslandWereldkampioenschappen - Massa start Dames - 01/03/2011
1DuitslandMagdalena Neuner36:48.550.00
2Wit-RuslandDarya Domracheva36:53.346.00
3NoorwegenTora Berger37:02.543.00
4FinlandKaisa Mäkäräinen37:12.740.00
5SloveniŽTeja Gregorin37:13.437.00
6RuslandOlga Zaitseva37:20.134.00
7ZwedenHelena Ekholm37:23.232.00
8FrankrijkMarie Dorin-Habert37:28.330.00
9FrankrijkMarie Laure Brunet37:32.628.00
10SlowakijeAnastasiya Kuzmina37:33.126.00

FrankrijkAnnecy - Le Grand Bornand - Sprint Heren - 08/03/2011
1DuitslandFlorian Graf25:12.9
2ItaliŽPietro Dutto25:51.2
3NoorwegenMartin Eng26:00.1
4Zuid-KoreaTimofey Lapshin26:01.3
5OekraÔneRoman Pryma26:04.4
6ZwedenTes Armgren26:08.1
7FrankrijkSimon Desthieux26:11.2
8FrankrijkLudwig Ehrhart26:12.6
9FrankrijkYann Guigonnet26:27.0
10Wit-RuslandSergey Bocharnikov26:31.3

FrankrijkAnnecy - Le Grand Bornand - Sprint Dames - 08/03/2011
1DuitslandFranziska Hildebrand25:32.6
2DuitslandJuliane Doll26:02.3
3ZwedenElisabeth Högberg26:11.2
4OekraÔneJuliya Dzhyma26:15.2
5FrankrijkMarine Dusser26:27.4
6DuitslandNadine Horchler26:31.6
7OostenrijkRomana Schrempf26:36.2
8NoorwegenSolveig Rogstad26:47.4
9RuslandEkaterina Shumilova26:48.9
10FrankrijkMarine Bolliet26:50.8

FrankrijkAnnecy - Le Grand Bornand - Achtervolging Heren - 08/03/2011
1DuitslandFlorian Graf35:49.7
2Zuid-KoreaTimofey Lapshin36:23.7
3NoorwegenMartin Eng36:36.3
4OostenrijkMichael Reiter36:42.5
5ItaliŽPietro Dutto36:54.6
6FrankrijkLudwig Ehrhart36:59.0
7RuslandVictor Vasilyev37:39.7
8RuslandOleg Kolodiychuk37:51.8
9OekraÔneRoman Pryma38:01.0
10ZwitserlandIvan Joller38:05.8

FrankrijkAnnecy - Le Grand Bornand - Achtervolging Dames - 08/03/2011
1ZwedenElisabeth Högberg35:02.1
2DuitslandJuliane Doll35:10.0
3DuitslandFranziska Hildebrand35:30.9
4DuitslandCarolin Hennecke35:49.0
5OekraÔneJuliya Dzhyma35:49.8
6OostenrijkRomana Schrempf36:03.4
7DuitslandNadine Horchler36:25.6
8RuslandEkaterina Shumilova36:46.9
9RuslandElena Kozak36:49.8
10NoorwegenSolveig Rogstad36:51.5

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden