De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - IBU-Cup - 2013/2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2013/2014

IBU-Cup 2013/2014

Klassement

StaSportmanPunOverPodIDR
IDR
IDR
IDR
BEI
BEI
BEI
BEI
OBE
OBE
OBE
OBE
RID
RID
RID
RID
RID
RID
RID
RID
RUH
RUH
RUH
RUH
BRE
BRE
BRE
BRE
MAR
MAR
MAR
MAR
1KORTimofey Lapshin0461181371183421
2GERNadine Horchler0359187221113831014
3RUSValentina Nazarova03615122415216
4RUSOlga Podchufarova0344351322127151211
5GERBenedikt Doll025103811113207310294
6GERVanessa Hinz023142729339411622711
7GERKathrin Lang02424249234992111516
8RUSAlexey Slepov0252752252922301327111
9NORLars Berger0122121
10NORLars Helge Birkeland0131071243
11NORErlend Bjøntegaard01339633012226176
12NORHåvard Bogetveit01320141713628696153613
13FRASophie Boilley01122641
14AUTJulian Eberhard011181024113111712
15RUSAndrei Makoveev0112811141419279
16POLWeronika Nowakowska-Ziemniak01114
17NORAlexander Os01321173512
18RUSSvetlana Sleptsova011481
19AUTChristoph Sumann0111
20NORErling Aalvik0002927602718
21BLRDzmitry Abasheu00065367042337675473362
22RUSOlga Abramova00141243241438321339
23BLRAliaksei Abromchyk000444059532033
24SWEKim Adolfsson0001870431222123229
25SWEViktor Agestam0008652
26RUSIvan Alekhin0005639
27BLRDzinara Alimbekava000496151404033
28AUSAlexei Almoukov00056623035394432
29SWEIngela Andersson00080
30GREApostolos Angelis000117103103102959710787
31CHIFilipe Arias000106
32SWETes Armgren000335862522432
33FRAClément Arnault000181186183436
34SRBDzenis Avdic000939176
35RUSAnton Babikov00031258102125
36HUNBence Banszki0001091251058867
37USATracy Barnes00059462610
38USALanny Barnes0001385181642
39GERSteffen Bartscher0007241655541351216
40POLKarolina Batozynska00048635139325956
41FRAJacquemine Baud00144426111821366420151814
42CANSarah Beaudry0003329373430
43CANMarc Andre Bedard0007486992264395734
44UKRIryna Behan0004237
45ESTMeril Beilmann0005853497659
46GEOMikheil Bekauri000120
47LATBaiba Bendika00073743554375078725477
48UKRNadiia Bielkina00037292510534336
49UKROlexander Bilanenko00073928172634814
50GERMatthias Bischl00022829964
51BULBetina Blagoeva00010471808648466884656463
52CANVincent Blais0003949
53CRONika Blazenic00085857870
54POLPaulina Bobak00032581012
55BLRSergey Bocharnikov00039196
56HUNBence Zeno Bodnar00093
57UKRIana Bondar000417447
58FRARemi Borgeot000784141117743432914
59ITAThomas Bormolini000493940238846515426233223
60BIHSnezana Borovcanin000918473
61BRAFabrizio Bourguignon000140
62GBRJim Bowen00071
63KAZNikolay Braichenko00052663950
64FRAJustine Braisaz-Bouchet000273145
65FRAClaire Breton0003815
66SWEMona Brorsson000236
67AUTPeter Brunner0003530133434503323
68UKRYuliya Bryhynets000523842
69BLRDzmitry Budzilovich000371645785454
70CZEJan Burian00089
71ROUGeorge Buta00077
72CRODino Butkovic00077130112501058488
73ROUDorottya Buzas000688369
74GERDaniel Böhm001222
75SUIIrene Cadurisch0001485314

Uitslagen en kalender

ZwedenIdre - Sprint Dames - 22/11/2013
1PolenWeronika Nowakowska-Ziemniak21:05.0
2NoorwegenFanny Welle-Strand Horn21:44.1
3RoemeniŽEva Tofalvi21:46.3
4OekraÔneIana Bondar21:56.8
5NoorwegenMarte Olsbu Røiseland21:57.7
6CanadaMegan Imrie22:00.2
7CanadaMegan Heinicke22:07.6
8NoorwegenElise Ringen22:19.0
9DuitslandNadine Horchler22:20.8
10OekraÔneIryna Varvynets22:23.6

ZwedenIdre - Sprint Heren - 22/11/2013
1Zuid-KoreaTimofey Lapshin24:01.9
2CanadaNathan Smith24:05.8
3NoorwegenErlend Bjøntegaard24:16.2
4ZwedenChristofer Eriksson24:25.8
5DuitslandChristoph Stephan24:27.2
6SlowakijeTomas Hasilla24:38.3
7OekraÔneOlexander Bilanenko24:40.2
7CanadaMarc Andre Bedard24:40.2
9CanadaBrendan Green24:42.3
10DuitslandBenedikt Doll24:50.3

ZwedenIdre - Sprint Dames - 22/11/2013
1RuslandValentina Nazarova23:06.1
2DuitslandKathrin Lang24:02.3
3OekraÔneInna Suprun24:10.7
4PolenWeronika Nowakowska-Ziemniak24:14.7
5RuslandOlga Podchufarova24:34.8
6ZwedenMona Brorsson24:37.8
7RuslandMarina Korovina24:40.7
8NoorwegenKaia Wøien Nicolaisen24:41.0
9NoorwegenBente Landheim24:42.7
10OostenrijkFabienne Hartweger24:43.1

ZwedenIdre - Sprint Heren - 22/11/2013
1RuslandAndrei Makoveev26:39.8
2DuitslandDaniel Böhm26:40.3
3OostenrijkDaniel Mesotitsch26:40.6
4NoorwegenMartin Eng26:43.7
5RuslandAlexey Slepov26:51.2
6DuitslandJohannes Kühn26:56.7
7SloveniŽJanez Maric27:05.2
8NoorwegenVetle Ravnsborg Gurigard27:06.2
9NoorwegenErlend Bjøntegaard27:13.7
10FinlandVille Simola27:14.4

NoorwegenBeitostolen - Individueel Heren - 26/11/2013
1DuitslandBenedikt Doll56:14.1
2CanadaBrendan Green57:41.8
3RuslandMaxim Tchoudov57:46.6
4FrankrijkQuentin Fillon Maillet58:05.6
5OekraÔneVitaliy Kilchytskyy58:07.1
6NoorwegenErlend Bjøntegaard58:20.8
7ZwedenChristofer Eriksson58:27.1
8SlowakijeMiroslav Matiasko58:29.1
9BelgiŽFlorent Claude58:38.7
10ServiŽEmir Hrkalovic59:20.1

NoorwegenBeitostolen - Individueel Dames - 26/11/2013
1RuslandOlga Podchufarova51:07.7
2RuslandValentina Nazarova51:13.0
3RuslandOlga Abramova51:55.8
4OekraÔneIana Bondar51:59.0
5FrankrijkAnaïs Chevalier-Bouchet52:39.8
6FrankrijkJacquemine Baud52:53.8
7DuitslandNadine Horchler52:54.7
8ZwedenASA Lif52:59.5
9NoorwegenBente Landheim53:14.6
10NoorwegenMarte Olsbu Røiseland53:31.9

NoorwegenBeitostolen - Sprint Heren - 26/11/2013
1DuitslandBenedikt Doll26:05.0
2NoorwegenLars Berger26:20.3
3NoorwegenErlend Bjøntegaard26:30.3
4RuslandAndrei Makoveev26:45.2
5RuslandAlexey Slepov26:53.3
6RuslandMaxim Tchoudov26:56.6
7Zuid-KoreaTimofey Lapshin26:58.8
8OostenrijkDavid Komatz27:10.8
9CanadaMarc Andre Bedard27:15.2
10NoorwegenLars Helge Birkeland27:22.3

NoorwegenBeitostolen - Sprint Dames - 26/11/2013
1RuslandSvetlana Sleptsova20:14.9
2RuslandValentina Nazarova20:20.7
3CanadaAudrey Vaillancourt20:42.5
4ZwedenJenny Jonsson20:43.5
5NoorwegenFanny Welle-Strand Horn20:44.6
6RuslandMarina Korovina20:48.9
7Wit-RuslandNastassia Kalina21:07.8
8NoorwegenJori Moerkve21:09.0
9OekraÔneIryna Varvynets21:10.8
10OekraÔneNadiia Bielkina21:11.9

OostenrijkObertilliach - Sprint Dames - 11/12/2013
1DuitslandNadine Horchler22:41.7
2RuslandOlga Podchufarova22:42.0
3RuslandGalina Nechkasova22:47.6
4DuitslandKathrin Lang22:48.0
5RuslandAnastasia Zagoruiko22:57.3
5RuslandEkaterina Yurlova-Percht22:57.3
7NoorwegenAne Skrove Nossum22:58.8
8ItaliŽFederica Sanfilippo23:05.6
9DuitslandVanessa Hinz23:19.1
10FrankrijkChloé Chevalier23:30.6

OostenrijkObertilliach - Sprint Heren - 11/12/2013
1Zuid-KoreaTimofey Lapshin23:50.9
2RuslandAlexey Slepov24:04.0
3OostenrijkSven Grossegger24:06.7
4NoorwegenMartin Eng24:18.6
5FrankrijkBaptiste Jouty24:33.0
6NoorwegenHåvard Bogetveit24:36.8
7FrankrijkRemi Borgeot24:37.9
8DuitslandJohannes Kühn24:39.9
9ZwitserlandSerafin Wiestner24:41.3
10SlowakijeDusan Simocko24:42.1

OostenrijkObertilliach - Achtervolging Heren - 11/12/2013
1Zuid-KoreaTimofey Lapshin34:02.5
2NoorwegenMartin Eng34:12.3
3DuitslandBenedikt Doll34:25.2
4FrankrijkBaptiste Jouty34:41.7
5OostenrijkSven Grossegger34:47.8
6Wit-RuslandSergey Bocharnikov34:50.8
7NoorwegenKristoffer Skjelvik34:56.6
8FrankrijkRemi Borgeot34:58.6
9RuslandAlexey Slepov34:58.8
10OostenrijkJulian Eberhard35:14.8

OostenrijkObertilliach - Achtervolging Dames - 11/12/2013
1DuitslandNadine Horchler31:11.5
2ItaliŽAlexia Runggaldier31:18.7
3DuitslandKarolin Horchler31:27.0
4DuitslandVanessa Hinz31:30.1
5RuslandEkaterina Yurlova-Percht31:32.3
6RuslandAnastasia Zagoruiko31:34.6
7RuslandGalina Nechkasova31:35.2
8ZwitserlandIrene Cadurisch31:39.4
9DuitslandKathrin Lang31:56.3
10NoorwegenBente Landheim32:15.8

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Heren - 08/01/2014
1OostenrijkChristoph Sumann28:37.2
2RuslandAlexey Slepov28:37.8
3RuslandMaxim Tsvetkov28:56.5
4FrankrijkRemi Borgeot28:56.6
5DuitslandFlorian Graf28:57.5
6NoorwegenHåvard Bogetveit28:57.7
7NoorwegenLars Helge Birkeland28:59.3
8Zuid-KoreaTimofey Lapshin28:59.4
9ItaliŽDaniel Taschler29:06.5
10ItaliŽChristian Martinelli29:14.0

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Dames - 08/01/2014
1DuitslandVanessa Hinz24:34.4
2RuslandEvgenia Seledtsova24:54.2
3RuslandGalina Nechkasova25:06.2
4RuslandAnastasia Zagoruiko25:11.6
5SlowakijeJana Gerekova25:13.1
6TsjechiŽJitka Landova25:13.3
7CanadaMegan Heinicke25:18.6
8ChinaChaoqing Song25:21.7
9DuitslandKathrin Lang25:24.4
10ItaliŽNicole Gontier25:43.6

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Heren - 08/01/2014
1NoorwegenErlend Bjøntegaard26:01.6
2RuslandAlexey Slepov26:05.2
3Zuid-KoreaTimofey Lapshin26:16.5
4DuitslandFlorian Graf26:18.8
5RuslandMaxim Tsvetkov26:24.7
6OostenrijkMichael Reiter26:25.0
7FrankrijkAntonin Guigonnat26:57.3
8DuitslandMatthias Bischl26:57.8
9NoorwegenHåvard Bogetveit26:59.5
10ZwitserlandIvan Joller26:59.8

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Dames - 08/01/2014
1DuitslandVanessa Hinz22:51.6
2DuitslandKathrin Lang23:06.1
3RuslandEkaterina Yurlova-Percht23:16.5
4RuslandEvgenia Seledtsova23:28.1
5RuslandAnastasia Zagoruiko23:28.4
6TsjechiŽJitka Landova23:35.5
7DuitslandKarolin Horchler23:43.0
8NoorwegenHilde Fenne23:54.3
9RuslandAnna Suraeva23:58.8
9Verenigde StatenSara Studebaker23:58.8

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Individueel Dames - 08/01/2014
1DuitslandNadine Horchler49:08.4
2NoorwegenMarte Olsbu Røiseland49:58.5
3FrankrijkJacquemine Baud51:15.9
4RuslandValentina Nazarova51:45.5
5RuslandAnastasia Zagoruiko51:56.9
6DuitslandVanessa Hinz52:09.4
7RuslandDaria Virolaynen52:09.8
8RuslandGalina Nechkasova52:09.9
9ItaliŽFederica Sanfilippo52:17.7
10Verenigde StatenHannah Dreissigacker52:18.4

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Individueel Heren - 08/01/2014
1NoorwegenLars Helge Birkeland54:25.3
2RuslandSergey Korastylev54:40.8
3NoorwegenAlexander Os54:48.2
4OostenrijkSven Grossegger54:49.8
5OostenrijkMichael Reiter54:52.9
6NoorwegenHåvard Bogetveit55:09.9
7DuitslandBenedikt Doll55:56.6
8RuslandOleg Kolodiychuk57:08.1
9DuitslandFlorian Graf57:08.8
10CanadaScott Gow57:10.8

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Heren - 08/01/2014
1RuslandAlexey Slepov25:07.9
2NoorwegenLars Helge Birkeland25:34.9
3DuitslandBenedikt Doll25:52.6
4Zuid-KoreaTimofey Lapshin26:02.2
5NoorwegenAlexander Os26:07.8
6FrankrijkAntonin Guigonnat26:09.5
7DuitslandJohannes Kühn26:11.1
8NoorwegenMartin Eng26:13.3
9RuslandAndrei Makoveev26:17.5
10OostenrijkDavid Komatz26:26.9

ItaliëRidnaun-Val Ridanna - Sprint Dames - 08/01/2014
1RuslandValentina Nazarova22:38.5
2DuitslandVanessa Hinz22:56.6
3DuitslandNadine Horchler23:04.0
4Wit-RuslandIryna Kryuko23:16.6
5FrankrijkEnora Latuillière23:26.1
6FrankrijkJacquemine Baud23:33.2
7RuslandOlga Podchufarova23:33.6
8RuslandAnna Suraeva23:35.9
9ItaliŽNicole Gontier23:36.9
10Verenigde StatenTracy Barnes23:38.3

DuitslandRuhpolding - Sprint Heren - 16/01/2014
1NoorwegenLars Berger22:53.4
2FrankrijkAntonin Guigonnat23:00.8
3OostenrijkDavid Komatz23:03.8
4OostenrijkSven Grossegger23:10.0
5RuslandMaxim Tsvetkov23:10.5
6ZwitserlandSerafin Wiestner23:13.8
7FrankrijkRemi Borgeot23:13.9
8RuslandAnton Babikov23:15.5
9NoorwegenVetle Ravnsborg Gurigard23:16.6
10DuitslandBenedikt Doll23:18.6

DuitslandRuhpolding - Sprint Dames - 16/01/2014
1DuitslandKathrin Lang21:27.9
2NoorwegenBente Landheim21:41.8
3RuslandEkaterina Iourieva21:52.4
4FrankrijkColine Varcin22:06.9
5RuslandAnna Nikulina22:14.3
6FrankrijkJacquemine Baud22:26.4
7RuslandAnastasia Zagoruiko22:27.1
8DuitslandNadine Horchler22:27.3
9DuitslandAnnika Knoll22:30.4
10DuitslandMaren Hammerschmidt22:35.0

DuitslandRuhpolding - Achtervolging Heren - 16/01/2014
1OostenrijkJulian Eberhard34:50.7
2DuitslandBenedikt Doll35:03.1
3RuslandYaroslav Ivanov35:07.7
4FrankrijkRemi Borgeot35:27.5
5NoorwegenVetle Ravnsborg Gurigard35:34.3
6NoorwegenKristoffer Skjelvik35:43.8
7NoorwegenFredrik Gjessbakk35:44.3
8BelgiŽFlorent Claude35:44.3
9ItaliŽPietro Dutto36:03.5
10RuslandAnton Babikov36:08.7

DuitslandRuhpolding - Achtervolging Dames - 16/01/2014
1DuitslandKathrin Lang31:18.1
2RuslandEkaterina Iourieva32:27.1
3DuitslandNadine Horchler33:04.1
4FrankrijkJacquemine Baud33:09.6
5RuslandDaria Virolaynen33:22.8
6RuslandAnna Nikulina34:03.3
7NoorwegenBente Landheim34:11.0
8NoorwegenMarte Olsbu Røiseland34:15.6
9ZwedenJenny Jonsson34:16.5
10ZwedenEmelie Larsson34:26.4

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Heren - 07/02/2014
1NoorwegenAlexander Os23:14.9
2Zuid-KoreaTimofey Lapshin23:20.4
3NoorwegenHåvard Bogetveit23:35.1
4NoorwegenLars Helge Birkeland23:38.3
5OekraÔneVitaliy Kilchytskyy23:43.3
6RuslandMaxim Tsvetkov23:50.0
7FrankrijkQuentin Fillon Maillet23:55.6
8OekraÔneOlexander Bilanenko23:56.1
9DuitslandBenedikt Doll24:03.1
10OostenrijkDavid Komatz24:14.1

SlowakijeBrezno-Osrblie - Sprint Dames - 07/02/2014
1RuslandOlga Podchufarova20:40.1
2RuslandAnastasia Zagoruiko20:49.6
3FrankrijkEnora Latuillière20:54.0
4RuslandGalina Nechkasova20:57.8
5RuslandValentina Nazarova21:01.8
6NoorwegenHilde Fenne21:03.0
7NoorwegenMarte Olsbu Røiseland21:05.2
8NoorwegenBente Landheim21:08.2
9Wit-RuslandNastassia Kalina21:10.8
10DuitslandNadine Horchler21:18.4

SlowakijeBrezno-Osrblie - Achtervolging Heren - 07/02/2014
1Zuid-KoreaTimofey Lapshin32:16.5
2NoorwegenAlexander Os32:26.4
3NoorwegenLars Helge Birkeland32:54.7
4DuitslandBenedikt Doll33:34.0
5DuitslandFlorian Graf33:39.8
6NoorwegenHåvard Bogetveit33:44.3
7RuslandAlexey Slepov33:45.3
8FrankrijkQuentin Fillon Maillet33:49.1
9DuitslandMatthias Bischl34:06.8
10NoorwegenMartin Eng34:11.1

SlowakijeBrezno-Osrblie - Achtervolging Dames - 07/02/2014
1RuslandOlga Podchufarova33:08.0
2RuslandValentina Nazarova33:51.0
3NoorwegenMarte Olsbu Røiseland33:54.1
4RuslandAnastasia Zagoruiko34:13.7
5NoorwegenBente Landheim34:45.5
6FrankrijkSophie Boilley34:46.9
7NoorwegenHilde Fenne34:47.2
8OostenrijkIris Schwabl34:49.7
9RuslandGalina Nechkasova35:01.2
10DuitslandMaren Hammerschmidt35:10.6

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Heren - 12/03/2014
1NoorwegenHåvard Bogetveit26:01.3
2FrankrijkAntonin Guigonnat26:19.3
3OostenrijkLorenz Waeger26:21.0
4ItaliŽChristian De Lorenzi26:33.8
5ItaliŽMarkus Windisch26:38.0
6DuitslandMatthias Bischl26:47.3
7RuslandMaxim Tsvetkov26:53.5
8BelgiŽFlorent Claude26:58.0
9FrankrijkRemi Borgeot27:02.5
10OostenrijkTobias Eberhard27:06.0

ItaliëMartell - Val Martello - Sprint Dames - 12/03/2014
1RuslandValentina Nazarova22:56.1
2RuslandAnna Nikulina23:23.6
3ZwitserlandAita Gasparin23:23.8
4FrankrijkSophie Boilley23:29.3
5NoorwegenAne Skrove Nossum23:31.5
6RuslandAnastasia Zagoruiko23:33.3
7NoorwegenKaia Wøien Nicolaisen23:36.5
8RuslandLarisa Kuznetsova23:44.1
9Wit-RuslandDarya Yurkevich23:55.4
10PolenPaulina Bobak23:56.1

ItaliëMartell - Val Martello - Achtervolging Heren - 12/03/2014
1RuslandAlexey Slepov37:54.8
2RuslandMaxim Tsvetkov38:02.0
3NoorwegenHåvard Bogetveit38:14.5
4DuitslandMatthias Bischl38:17.5
5FrankrijkAntonin Guigonnat38:30.1
6NoorwegenErlend Bjøntegaard38:47.7
7ItaliŽChristian De Lorenzi38:56.5
8OostenrijkLorenz Waeger39:12.9
9ItaliŽMarkus Windisch39:29.1
10TsjechiŽTomas Krupcik39:32.0

ItaliëMartell - Val Martello - Achtervolging Dames - 12/03/2014
1FrankrijkSophie Boilley32:41.2
2RuslandLarisa Kuznetsova32:49.2
3ZwitserlandAita Gasparin32:57.6
4RuslandAnastasia Zagoruiko33:03.5
5NoorwegenKaia Wøien Nicolaisen33:22.3
6RuslandValentina Nazarova33:32.3
7ItaliŽMichela Ponza33:38.9
8RuslandGalina Nechkasova34:03.4
9Wit-RuslandDarya Yurkevich34:10.7
10ItaliŽFederica Sanfilippo34:18.6

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden