De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschappen - 2008/2009

Keuze van een seizoen :

Zuid-Korea

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2008/2009

Zuid-KoreaZuid-Korea - Pyeong Chang - 14 Februari 2009 - 22 Februari 2009


Sprint Heren - 14 Februari 2009


Achtervolging Heren - 15 Februari 2009


Individueel Heren - 17 Februari 2009


Massa start Heren - 21 Februari 2009


Aflossing Heren - 22 Februari 2009


1NOR Noorwegen (Emil Hegle Svendsen, Lars Berger, Halvard Hanevold, Ole Einar Bjørndalen)1:08:04.1
2AUT Oostenrijk (Daniel Mesotitsch, Simon Eder, Dominik Landertinger, Christoph Sumann)1:08:16.7
3GER Duitsland (Michael Rösch, Christoph Stephan, Arnd Peiffer, Michael Greis)1:08:36.8
4FRA Frankrijk (Vincent Jay, Vincent Defrasne, Martin Fourcade, Simon Fourcade)1:09:00.6
5UKR Oekraïne (Olexander Bilanenko, Vyacheslav Derkach, Andriy Deryzemlya, Roman Pryma)1:09:18.8
6RUS Rusland (Evgeny Ustyugov, Ivan Tcherezov, Maxim Maksimov, Maxim Tchoudov)1:09:46.0
7ITA Italië (Christian De Lorenzi, Rene Laurent Vuillermoz, Christian Martinelli, Markus Windisch)1:10:13.4
8SUI Zwitserland (Ivan Joller, Matthias Simmen, Thomas Frei, Simon Hallenbarter)1:10:24.4
9SWE Zweden (Magnus Jonsson, Mattias Nilsson, Björn Ferry, Carl-Johan Bergman)1:11:15.4
10CZE Tsjechië (Michal Slesingr, Zdenek Vitek, Roman Dostal, Jaroslav Soukup)1:11:15.5
11BUL Bulgarije (Michail Kletcherov, Vladimir Iliev, Martin Bogdanov, Krasimir Anev)1:11:29.8
12SVK Slowakije (Pavol Hurajt, Marek Matiasko, Miroslav Matiasko, Dusan Simocko)1:11:40.2
13POL Polen (Sebastian Witek, Krzysztof Plywaczyk, Tomasz Sikora, Lukasz Szczurek)1:12:10.3
14EST Estland (Martten Kaldvee, Indrek Tobreluts, Kauri Koiv, Roland Lessing)1:12:15.2
15SLO Slovenië (Peter Dokl, Janez Maric, Klemen Bauer, Vasja Rupnik)1:12:17.2
16CAN Canada (Robin Clegg, Scott Perras, Brendan Green, Jean Philippe Leguellec)1:13:05.7
17LAT Letland (Edgars Piksons, Ilmars Bricis, Gints Rozenbergs, Kristaps Libietis)1:13:10.6
18JAP Japan (Tatsumi Kasahara, Hidenori Isa, Junji Nagai, Satoru Abe)1:13:12.3
19BLR Wit-Rusland (Sergey Novikov, Alexandr Syman, Rustam Valiullin, Evgeny Abramenko)1:13:27.0
20KAZ Kazachstan (Alexsandr Chervyhkov, Yan Savitskiy, Dias Keneshev, Sergey Naumik)1:13:30.3
21USA Verenigde Staten (Lowell Bailey, Tim Burke, Jeremy Teela, Russell Currier)1:15:07.0
22FIN Finland (Paavo Puurunen, Timo Antila, Marko Maentaeri, Jouni Kinnunen)1:15:33.8
23KOR Zuid-Korea (In-bok Lee, Je-Uk Jun, Byung-Joo Park, Kyung-Hee Han)1:15:52.9
24CHN China (Qing Zhang, Chengye Zhang, Zhonghai Li, Haibin Chen)1:18:20.4
25GBR Groot-Brittannië (Lee-Steve Jackson, Kevin Kane, Pete Beyer, Simon Allanson)1:20:08.0
26SRB Servië (Damir Rastic, Milanko Petrovic, Edin Hodzic, Nikola Jeremic)1:25:09.2

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden