De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Brezno-Osrblie2 - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen Dames

Brezno-Osrblie2 - Uitslagen Dames 2019/2020

SlowakijeSlowakije - 13 Januari 2020 - 18 Januari 2020


Sprint Dames - 17 Januari 2020


1NORKaroline Erdal (NOR)20:47.1
2RUSVictoria Slivko (RUS)21:06.8
3RUSEkaterina Glazyrina (RUS)21:06.9
4UKRNadiia Bielkina (UKR)21:13.2
5GERVanessa Voigt (GER)21:13.6
6SUISusanna Meinen (SUI)21:23.4
7GERFranziska Hildebrand (GER)21:30.6
8SWEIngela Andersson (SWE)21:32.2
9NORIda Lien (NOR)21:33.4
10SWEElisabeth Högberg (SWE)21:36.6
11SUIIrene Cadurisch (SUI)21:37.0
12RUSAnastasiia Porshneva (RUS)21:37.2
13FRAGilonne Guigonnat (FRA)21:41.9
14GERMarion Deigentesch (GER)21:42.1
15SWEAnna Hedstrom (SWE)21:49.7
16RUSAnna Nikulina (RUS)21:51.5
17ITAAlexia Runggaldier (ITA)21:55.7
18SWEEmma Nilsson (SWE)22:01.4
19RUSNatalia Gerbulova (RUS)22:12.3
20SWEFelicia Lindqvist (SWE)22:13.3
21FRAThaïs Barthelemy (FRA)22:20.3
22GERStefanie Scherer (GER)22:21.2
23KAZLyudmila Akhatova (KAZ)22:21.6
24CZENatalie Jurcova (CZE)22:26.2
25ITAIrene Lardschneider (ITA)22:28.8
26FRALou Jeanmonnot (FRA)22:30.9
27CANEmily Dickson (CAN)22:31.4
28SUISabine Di Lallo (SUI)22:41.3
28POLKamila Cichon (POL)22:41.3
30FINErika Jänkä (FIN)22:42.8
31POLAnna Maka (POL)22:46.4
32POLKarolina Piton (POL)22:46.8
33BLRAdelina Sabitava (BLR)22:55.2
34GBRAmanda Lightfoot (GBR)22:56.5
35RUSOlga Abramova (RUS)22:57.8
36RUSUliana Kaisheva (RUS)22:58.6
37FINHeidi Kuuttinen (FIN)22:59.2
38UKRAnna Kryvonos (UKR)23:00.5
39AUTTamara Steiner (AUT)23:09.5
40CZEAnna Tkadlecova (CZE)23:12.2
41AUTRamona Düringer (AUT)23:13.0
42ITAEleonora Fauner (ITA)23:13.3
43SWENicolina Lindqvist (SWE)23:15.9
44SUIFlurina Volken (SUI)23:18.7
45ESTSusan Kuelm (EST)23:23.6
46USAEmily Dreissigacker (USA)23:24.0
47ESTKadri Lehtla (EST)23:24.9
48GERElisabeth Schmidt (GER)23:26.5
49MDAAlla Ghilenko (MDA)23:30.4
50SVKLucia Michalickova (SVK)23:32.3
51USAKelsey Joan Dickinson (USA)23:39.2
52ROUEniko Marton (ROU)23:39.4
53AUTFabienne Hartweger (AUT)23:41.6
54UKRYuliya Zhuravok (UKR)23:48.8
55CHNHongru Chen (CHN)23:49.4
56CZELudmila Horka (CZE)23:50.4
57CHNZhaohan Zhang (CHN)23:55.4
58AUTSimone Kupfner (AUT)23:55.7
59FINHeidi Nikkinen (FIN)23:56.0
60KORMariya Abe (KOR)24:04.6
61KAZYevgeniya Krassikova (KAZ)24:07.7
62KORJumi Jung (KOR)24:17.5
63USAMadeleine Grace Phaneuf (USA)24:21.5
64FRASophie Chauveau (FRA)24:22.9
65LATIeva Puce (LAT)24:26.1
66SVKAneta Smerciakova (SVK)24:32.4
67KORMingyeong Kim (KOR)24:41.5
68AUTAnna-Maria Schreder (AUT)24:44.4
69LATSanita Bulina (LAT)25:10.7
70BULLyubomira Pehlivanska (BUL)25:11.0
71GERSophia Schneider (GER)25:18.8
72AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)25:27.9
73HUNSara Ponya (HUN)25:41.7
74MGLAriuntungalag Enkhbayar (MGL)26:11.7
75ESTMari Uha (EST)26:12.4
76LATAnnija Keita Sabule (LAT)26:24.4
77TURGulsah Aga (TUR)26:31.4
78ROUAndreea Mezdrea (ROU)26:43.7
79LATSandra Bulina (LAT)26:54.9
80CROAnika Kozica (CRO)27:23.9
81ARGSofia Kydasiouk (ARG)27:53.9
82ROUVivien-Bernadett Andras (ROU)28:11.0
83ESTAlina Botstarjova (EST)28:37.4
84MDAValentina Mirza (MDA)28:57.4

Achtervolging Dames - 18 Januari 2020


1SWEElisabeth Högberg (SWE)28:35.5
2RUSAnastasiia Porshneva (RUS)+18.0
3GERFranziska Hildebrand (GER)+25.7
4NORKaroline Erdal (NOR)+30.7
5RUSVictoria Slivko (RUS)+35.1
6UKRNadiia Bielkina (UKR)+51.7
7GERVanessa Voigt (GER)+1:10.2
8SWEAnna Hedstrom (SWE)+1:10.7
9NORIda Lien (NOR)+1:18.6
10GERStefanie Scherer (GER)+1:23.0
11SWEIngela Andersson (SWE)+1:24.0
12RUSEkaterina Glazyrina (RUS)+1:47.3
13RUSUliana Kaisheva (RUS)+1:50.8
14ITAIrene Lardschneider (ITA)+1:51.7
15SUISusanna Meinen (SUI)+2:18.2
16CANEmily Dickson (CAN)+2:26.1
17SUIIrene Cadurisch (SUI)+2:36.1
18RUSAnna Nikulina (RUS)+2:36.5
19FRAGilonne Guigonnat (FRA)+2:36.7
20SWEFelicia Lindqvist (SWE)+2:40.6
21RUSNatalia Gerbulova (RUS)+2:49.1
22POLAnna Maka (POL)+2:55.7
23SUISabine Di Lallo (SUI)+3:02.4
24POLKamila Cichon (POL)+3:05.3
25GBRAmanda Lightfoot (GBR)+3:07.9
26RUSOlga Abramova (RUS)+3:08.0
27FRALou Jeanmonnot (FRA)+3:24.7
28ITAAlexia Runggaldier (ITA)+3:30.2
29AUTTamara Steiner (AUT)+3:50.5
30FINErika Jänkä (FIN)+3:51.6
31CZENatalie Jurcova (CZE)+3:51.7
32UKRAnna Kryvonos (UKR)+4:04.2
33FINHeidi Nikkinen (FIN)+4:06.6
34CZEAnna Tkadlecova (CZE)+4:07.1
35ITAEleonora Fauner (ITA)+4:08.3
36FINHeidi Kuuttinen (FIN)+4:10.9
37AUTSimone Kupfner (AUT)+4:16.2
38MDAAlla Ghilenko (MDA)+4:30.4
39SUIFlurina Volken (SUI)+4:41.1
40FRAThaïs Barthelemy (FRA)+4:41.4
41KAZLyudmila Akhatova (KAZ)+4:57.8
42GERElisabeth Schmidt (GER)+5:05.7
43UKRYuliya Zhuravok (UKR)+5:06.3
44BLRAdelina Sabitava (BLR)+5:13.9
45SVKLucia Michalickova (SVK)+5:18.2
46POLKarolina Piton (POL)+5:19.2
47AUTFabienne Hartweger (AUT)+5:21.0
48AUTRamona Düringer (AUT)+5:23.0
49SWENicolina Lindqvist (SWE)+5:23.5
50ESTKadri Lehtla (EST)+5:45.4
51USAEmily Dreissigacker (USA)+5:49.8
52CZELudmila Horka (CZE)+6:26.0

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden