De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Europees Kampioenschap IBU - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen Dames

Europees Kampioenschap IBU - Uitslagen Dames 2019/2020

EstlandEstland - Otepää - 24 Februari 2020 - 1 Maart 2020


Super Sprint Dames - 26 Februari 2020


Sprint Dames - 29 Februari 2020


1SWEElisabeth Högberg (SWE)22:39.6
2NORIda Lien (NOR)22:54.0
3BLRIryna Kryuko (BLR)22:55.5
4RUSKristina Reztsova (RUS)22:59.8
5NORAasne Skrede (NOR)23:09.1
6UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)23:24.3
7UKRValj Semerenko (UKR)23:28.9
8GERStefanie Scherer (GER)23:38.1
9NORKaroline Erdal (NOR)23:38.3
10FRAChloé Chevalier (FRA)23:40.9
11RUSElena Kruchinkina (RUS)23:43.1
12FRACaroline Colombo (FRA)23:43.3
13ESTJohanna Talihaerm (EST)23:43.4
14BLRIrina Kruchinkina (BLR)23:44.0
15POLKamila Zuk (POL)23:44.5
16SWEFelicia Lindqvist (SWE)23:48.3
17GERMaren Hammerschmidt (GER)23:55.3
18SWEIngela Andersson (SWE)23:55.6
19SWEEmma Nilsson (SWE)23:59.2
20AUTDunja Zdouc (AUT)24:00.9
21BLRDzinara Alimbekava (BLR)24:12.6
22RUSEkaterina Glazyrina (RUS)24:14.5
23RUSUliana Kaisheva (RUS)24:15.7
24NOREmilie Ågheim Kalkenberg (NOR)24:16.6
25GERMarion Deigentesch (GER)24:24.2
26BLRHanna Sola (BLR)24:24.9
27RUSAnastasiia Porshneva (RUS)24:29.6
28UKRYuliya Zhuravok (UKR)24:31.2
29SVKTerezia Poliakova (SVK)24:37.3
30FRAGilonne Guigonnat (FRA)24:38.4
31UKRVita Semerenko (UKR)24:39.9
32FINVenla Lehtonen (FIN)24:40.0
33CZENatalie Jurcova (CZE)24:41.4
34CZETereza Vinklarkova (CZE)24:43.2
35CZETereza Vobornikova (CZE)24:51.9
36SUISusanna Meinen (SUI)24:55.1
37AUTTamara Steiner (AUT)24:56.4
38GERAnna Weidel (GER)24:57.3
38LTUNatalja Kocergina (LTU)24:57.3
40GERVanessa Voigt (GER)24:59.4
41RUSVictoria Slivko (RUS)25:01.0
42CZEAnna Tkadlecova (CZE)25:01.1
43CHNYan Zhang (CHN)25:01.5
44POLAnna Maka (POL)25:01.6
45KAZAlina Kolomiyets (KAZ)25:02.0
46AUTSimone Kupfner (AUT)25:02.4
47ESTTuuli Tomingas (EST)25:03.2
48KAZLyudmila Akhatova (KAZ)25:05.5
49BLRAdelina Sabitava (BLR)25:06.4
50NORMarthe Krakstad Johansen (NOR)25:06.9
51NORJenny Enodd (NOR)25:08.7
52ITANicole Gontier (ITA)25:16.8
53BULMilena Todorova (BUL)25:22.3
54BULDafinka Koeva (BUL)25:28.8
55LATBaiba Bendika (LAT)25:32.0
56BLRDarya Blashko (BLR)25:36.1
57FINJenny Fellman (FIN)25:36.3
58POLKinga Zbylut (POL)25:38.7
59RUSValeriia Vasnetcova (RUS)25:39.8
60BULMaria Zdravkova (BUL)25:45.5
61SWEAmanda Lundstroem (SWE)25:45.8
62ITAIrene Lardschneider (ITA)25:51.4
63FRACamille Bened (FRA)25:57.2
64ITAAlexia Runggaldier (ITA)25:59.8
65SUIIrene Cadurisch (SUI)26:00.0
66LTUGabriele Lescinskaite (LTU)26:01.4
67AUTRamona Düringer (AUT)26:04.6
68SUILadina Meier-Ruge (SUI)26:05.0
69ESTKadri Lehtla (EST)26:08.2
70CHNZhaohan Zhang (CHN)26:10.5
71SVKVeronika Machyniakova (SVK)26:11.5
72GBRAmanda Lightfoot (GBR)26:12.6
73MDAAlla Ghilenko (MDA)26:16.6
73CHNHongru Chen (CHN)26:16.6
75SWEAnna Hedstrom (SWE)26:27.4
76ROUAna Larisa Cotrus (ROU)26:28.1
77BULDaniela Kadeva (BUL)26:29.1
78POLMagdalena Gwizdon (POL)26:32.3
79USADeedra Irwin (USA)26:32.6
80USAHallie Grossman (USA)26:46.0
81FINSanna Markkanen (FIN)26:53.3
82GERSophia Schneider (GER)26:58.4
83AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)26:58.5
84KAZYevgeniya Krassikova (KAZ)27:24.4
85CRONika Blazenic (CRO)27:32.7
86AUTFabienne Hartweger (AUT)27:33.5
87SUISabine Di Lallo (SUI)27:35.5
88LATIeva Puce (LAT)27:35.7
89SVKAneta Smerciakova (SVK)27:48.1
90LATJulija Matvijenko (LAT)27:52.6
91MDAAlina Stremous (MDA)27:54.3
92SVKHenrieta Horvatova (SVK)27:56.8
93ROUEniko Marton (ROU)28:40.7
94ESTGrete Gaim (EST)28:43.9
95CANDarya Sepandj (CAN)29:01.9
96MGLAriuntungalag Enkhbayar (MGL)29:08.8
97HUNSara Ponya (HUN)29:09.6
98KAZViktoriya Katayeva (KAZ)29:39.2
99CANSarah Beaudry (CAN)29:40.5
100TURGulsah Aga (TUR)30:04.1
101LATAnnija Keita Sabule (LAT)30:19.7
102USAKelly Kjorlien (USA)30:46.2
103TURBerna Yilmaz (TUR)31:27.4

Achtervolging Dames - 1 Maart 2020

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden