De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Europees Kampioenschap IBU - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland

Uitslagen Dames

Europees Kampioenschap IBU - Uitslagen Dames 2018/2019

Wit-RuslandWit-Rusland - Minsk - 18 Februari 2019 - 24 Februari 2019


Individueel Dames - 20 Februari 2019


1SWEHanna Öberg (SWE)48:13.1
2UKRYuliya Zhuravok (UKR)48:45.4
3BLRIryna Kryuko (BLR)48:54.6
4GERNadine Horchler (GER)49:28.1
5GERJanina Hettich (GER)50:03.7
6RUSVictoria Slivko (RUS)50:18.0
7FRAChloé Chevalier (FRA)50:30.2
8FRASophie Chauveau (FRA)50:51.6
9NORRagnhild Femsteinevik (NOR)51:20.0
10GERAnna Weidel (GER)51:23.2
11UKRValj Semerenko (UKR)51:23.8
12SWEMona Brorsson (SWE)51:34.1
13AUTKatharina Innerhofer (AUT)51:39.2
14RUSSvetlana Mironova (RUS)51:46.3
15SWEEmma Nilsson (SWE)52:02.8
16BULDaniela Kadeva (BUL)52:03.1
17BLRDzinara Alimbekava (BLR)52:11.8
18UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)52:16.3
19CZEAnna Tkadlecova (CZE)52:22.6
20ESTMeril Beilmann (EST)52:27.2
21RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)52:27.6
22RUSNatalia Gerbulova (RUS)52:29.5
23AUTDunja Zdouc (AUT)52:38.8
24GERJuliane Fruehwirt (GER)52:45.1
25LATBaiba Bendika (LAT)52:48.5
25AUTSusanne Hoffmann (AUT)52:48.5
27CHNYing Qu (CHN)53:00.7
28SUISelina Gasparin (SUI)53:08.1
29AUTFabienne Hartweger (AUT)53:15.9
30ESTGrete Gaim (EST)53:23.1
31NORKaroline Offigstad Knotten (NOR)53:27.5
32ITAMichela Carrara (ITA)53:29.8
33RUSEvgeniya Pavlova (RUS)53:34.3
34RUSElena Kruchinkina (RUS)53:35.8
35CANNadia Moser (CAN)53:37.0
36CHNZhaohan Zhang (CHN)53:37.3
37BULMilena Todorova (BUL)53:44.1
38FRAMyrtille Bègue (FRA)53:55.1
39CZEJessica Jislova (CZE)53:57.6
40FRALou Jeanmonnot (FRA)54:05.9
41ITAIrene Lardschneider (ITA)54:08.4
42NORJenny Enodd (NOR)54:16.9
43USAEmily Dreissigacker (USA)54:21.2
44SWEAnna Magnusson (SWE)54:21.6
45NORIda Lien (NOR)54:28.9
46GERMarie Heinrich (GER)54:50.6
47RUSOlga Abramova (RUS)54:51.5
48GERHanna Kebinger (GER)55:03.0
49CZELucie Charvatova (CZE)55:05.0
50FINSanna Markkanen (FIN)55:10.3
51UKRVita Semerenko (UKR)55:22.7
52SVKIvona Fialkova (SVK)55:26.2
53LTUNatalja Kocergina (LTU)55:29.7
54RUSIrina Starykh (RUS)55:34.6
55FINErika Jänkä (FIN)55:37.6
56USADeedra Irwin (USA)55:52.9
57BLRDarya Yurkevich (BLR)56:15.1
58NOREline Grue (NOR)56:18.3
59MDAAlla Ghilenko (MDA)56:24.2
60NORKaroline Erdal (NOR)56:26.5
61ESTKadri Lehtla (EST)56:37.7
62POLAnna Maka (POL)56:47.3
63USAKelsey Joan Dickinson (USA)56:52.8
64ROUAna Larisa Cotrus (ROU)56:55.5
65ESPVictoria Padial Hernández (ESP)57:08.1
66POLMagdalena Gwizdon (POL)57:09.6
67KAZNadezhda Pivovarova (KAZ)57:38.5
68USAHallie Grossman (USA)58:10.9
69BLRIrina Kruchinkina (BLR)58:29.3
70BULEmilia Yordanova (BUL)58:32.7
71CZELudmila Horka (CZE)58:48.7
72CRONika Blazenic (CRO)58:51.0
73FINJenny Fellman (FIN)58:51.4
74ITASamuela Comola (ITA)59:16.6
75POLKamila Cichon (POL)1:00:06.6
76CROAnika Kozica (CRO)1:00:27.6
77USASiena Ellingson (USA)1:00:31.1
78KAZYevgeniya Krassikova (KAZ)1:01:35.5
79CANEmily Dickson (CAN)1:02:24.7
80ROUTimea Hajdu (ROU)1:02:36.3
81HUNSara Ponya (HUN)1:03:19.6
82AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)1:03:31.9
83ROUMaria Luisa Rasina (ROU)1:04:19.8

Sprint Dames - 23 Februari 2019


1SWEMona Brorsson (SWE)19:37.4
2RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)20:14.9
3SWEHanna Öberg (SWE)20:23.0
4RUSSvetlana Mironova (RUS)20:23.5
5NORKaroline Offigstad Knotten (NOR)20:25.8
6AUTFabienne Hartweger (AUT)20:44.0
7POLMagdalena Gwizdon (POL)20:46.2
8UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)20:49.8
9NORIda Lien (NOR)20:50.3
10USAEmily Dreissigacker (USA)20:53.5
11BLRIryna Kryuko (BLR)20:54.6
12CZELucie Charvatova (CZE)20:56.0
13NORJenny Enodd (NOR)20:56.6
14SWEEmma Nilsson (SWE)21:01.0
15GERNadine Horchler (GER)21:06.8
16AUTDunja Zdouc (AUT)21:08.2
17UKRVita Semerenko (UKR)21:10.8
18RUSEvgeniya Pavlova (RUS)21:12.4
19CZEJessica Jislova (CZE)21:14.9
20BLRDzinara Alimbekava (BLR)21:15.8
21FINVenla Lehtonen (FIN)21:16.3
22GERAnna Weidel (GER)21:21.9
23FRAChloé Chevalier (FRA)21:24.9
24UKRNadiia Bielkina (UKR)21:28.2
25FRAMyrtille Bègue (FRA)21:28.9
26BULDaniela Kadeva (BUL)21:31.0
27GERJanina Hettich (GER)21:33.8
28BULEmilia Yordanova (BUL)21:34.6
29SVKIvona Fialkova (SVK)21:34.9
30FRALou Jeanmonnot (FRA)21:36.9
31UKRValj Semerenko (UKR)21:38.2
32UKRYuliya Zhuravok (UKR)21:42.1
33CANNadia Moser (CAN)21:44.4
34BULMilena Todorova (BUL)21:46.5
35SWEAnna Magnusson (SWE)21:48.3
36AUTKatharina Innerhofer (AUT)21:51.1
37CHNYing Qu (CHN)21:52.4
38RUSVictoria Slivko (RUS)21:57.3
39BLRIrina Kruchinkina (BLR)21:58.8
39GERHanna Kebinger (GER)21:58.8
41CZELudmila Horka (CZE)21:59.3
42RUSElena Kruchinkina (RUS)22:01.3
43BULDesislava Stoyanova (BUL)22:03.5
44FINSanna Markkanen (FIN)22:03.9
45RUSNatalia Gerbulova (RUS)22:06.0
46BLRDarya Yurkevich (BLR)22:08.5
47CZEAnna Tkadlecova (CZE)22:12.3
48LTUNatalja Kocergina (LTU)22:14.6
49FINErika Jänkä (FIN)22:15.3
50SUISelina Gasparin (SUI)22:17.1
51GERJuliane Fruehwirt (GER)22:20.7
52GERMarie Heinrich (GER)22:23.4
53ITASamuela Comola (ITA)22:24.4
54USAHallie Grossman (USA)22:24.5
55LATBaiba Bendika (LAT)22:35.1
56USADeedra Irwin (USA)22:37.1
57ESTMeril Beilmann (EST)22:40.7
58CANEmily Dickson (CAN)22:45.0
59POLKamila Cichon (POL)22:50.5
60USAKelsey Joan Dickinson (USA)23:01.4
61POLAnna Maka (POL)23:01.6
62UKRIana Bondar (UKR)23:01.8
63NORKaroline Erdal (NOR)23:05.0
64MDAAlla Ghilenko (MDA)23:06.6
65LTUGabriele Lescinskaite (LTU)23:07.3
66ESPVictoria Padial Hernández (ESP)23:09.8
67CHNZhaohan Zhang (CHN)23:16.3
68FRASophie Chauveau (FRA)23:24.7
69ITAMichela Carrara (ITA)23:25.4
70ITAIrene Lardschneider (ITA)23:25.8
71FINJenny Fellman (FIN)23:36.2
72ESTGrete Gaim (EST)23:39.6
73ESTKadri Lehtla (EST)23:44.4
74AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)23:45.3
75CRONika Blazenic (CRO)24:03.2
76ROUAna Larisa Cotrus (ROU)24:10.3
77HUNSara Ponya (HUN)24:16.9
78ROUTimea Hajdu (ROU)24:18.8
79NOREline Grue (NOR)24:19.3
80CHNXuelan Wang (CHN)24:30.9
81BULStefani Popova (BUL)24:49.6
82USASiena Ellingson (USA)24:58.4
83CROAnika Kozica (CRO)25:11.1
84KAZNadezhda Pivovarova (KAZ)25:15.8
85ROUMaria Luisa Rasina (ROU)27:33.5

Achtervolging Dames - 24 Februari 2019


1RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)27:43.4
2BLRIryna Kryuko (BLR)+37,5
3GERNadine Horchler (GER)+49,4
4AUTDunja Zdouc (AUT)+50,8
5NORKaroline Offigstad Knotten (NOR)+55,9
6RUSEvgeniya Pavlova (RUS)+57,0
7NORIda Lien (NOR)+1:14.4
8UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)+1:16.8
9USAEmily Dreissigacker (USA)+1:26.6
10RUSSvetlana Mironova (RUS)+1:33.2
11GERJanina Hettich (GER)+1:35.2
12POLMagdalena Gwizdon (POL)+1:44.4
13UKRValj Semerenko (UKR)+1:44.4
14GERAnna Weidel (GER)+1:46.0
15FRAMyrtille Bègue (FRA)+1:49.5
16UKRVita Semerenko (UKR)+1:50.0
17AUTFabienne Hartweger (AUT)+2:08.0
18CZELucie Charvatova (CZE)+2:10.4
19UKRNadiia Bielkina (UKR)+2:12.6
20CZEJessica Jislova (CZE)+2:14.4
21BULMilena Todorova (BUL)+2:14.4
22FINVenla Lehtonen (FIN)+2:15.1
23RUSElena Kruchinkina (RUS)+2:20.6
24BLRDzinara Alimbekava (BLR)+2:33.3
25NORJenny Enodd (NOR)+2:37.3
26GERMarie Heinrich (GER)+2:42.8
27RUSVictoria Slivko (RUS)+2:43.1
28BLRDarya Yurkevich (BLR)+2:47.1
29FINErika Jänkä (FIN)+2:47.4
30AUTKatharina Innerhofer (AUT)+3:00.0
31FRAChloé Chevalier (FRA)+3:16.8
32SVKIvona Fialkova (SVK)+3:17.2
33GERHanna Kebinger (GER)+3:19.1
34FRALou Jeanmonnot (FRA)+3:19.9
35FINSanna Markkanen (FIN)+3:28.4
36CZEAnna Tkadlecova (CZE)+3:29.7
37BULDaniela Kadeva (BUL)+3:31.2
38BULEmilia Yordanova (BUL)+3:31.7
39GERJuliane Fruehwirt (GER)+3:43.6
40RUSNatalia Gerbulova (RUS)+4:12.0
41ITASamuela Comola (ITA)+4:28.0
42SUISelina Gasparin (SUI)+4:34.4
43CANNadia Moser (CAN)+4:38.3
44ESTMeril Beilmann (EST)+4:43.1
45CANEmily Dickson (CAN)+4:48.2
46BLRIrina Kruchinkina (BLR)+4:55.2
47USADeedra Irwin (USA)+5:01.0
48POLKamila Cichon (POL)+5:22.6
49CZELudmila Horka (CZE)+5:38.1
50CHNYing Qu (CHN)+5:45.7
51USAHallie Grossman (USA)+6:05.8

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden