De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Europees Kampioenschap IBU - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Europees Kampioenschap IBU - Uitslagen Gemengd 2018/2019

Wit-RuslandWit-Rusland - Minsk - 18 Februari 2019 - 24 Februari 2019


Mixed Relay - 21 Februari 2019


1SWE Zweden (Emma Nilsson, Mona Brorsson, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)1:05:16.0
2GER Duitsland (Nadine Horchler, Janina Hettich, Lucas Fratzscher, Philipp Horn)+17.7
3BLR Wit-Rusland (Dzinara Alimbekava, Hanna Sola, Raman Yaliotnau, Sergey Bocharnikov)+29.8
4RUS Rusland (Victoria Slivko, Svetlana Mironova, Matvey Eliseev, Maxim Tsvetkov)+47.3
5NOR Noorwegen (Karoline Offigstad Knotten, Jenny Enodd, Fredrik Gjesbakk, Aleksander Fjeld Andersen)+1:19.8
6BUL Bulgarije (Daniela Kadeva, Emilia Yordanova, Dimitar Gerdzhikov, Krasimir Anev)+1:30.0
7UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Vita Semerenko, Serhiy Semenov, Artem Pryma)+1:43.9
8ITA Italië (Samuela Comola, Michela Carrara, Giuseppe Montello, Saverio Zini)+2:10.8
9FRA Frankrijk (Chloé Chevalier, Sophie Chauveau, Martin Perrillat Bottonet, Emilien Claude)+2:27.3
10AUT Oostenrijk (Dunja Zdouc, Fabienne Hartweger, Nikolaus Leitinger, Lorenz Waeger)+2:28.6
11CZE Tsjechië (Jessica Jislova, Anna Tkadlecova, Milan Zemlicka, Adam Vaclavik)+3:41.5
12EST Estland (Grete Gaim, Kadri Lehtla, Kauri Koiv, Hans Kristen Rootalu)+6:18.2
13FIN Finland (Sanna Markkanen, Erika Jänkä, Tuukka Invenius, Otto-Eemil Karvinen)+6:28.9
14POL Polen (Anna Maka, Kamila Cichon, Marcin Szwajnos, Tomasz Jakiela)+7:59.8
15USA Verenigde Staten (Deedra Irwin, Emily Dreissigacker, Max Durtschi, Alexander Mc Intosh Howe)LPD
16CAN Canada (Nadia Moser, Emily Dickson, Carsen Campbell, Trevor Kiers)LPD
17KAZ Kazachstan (Yevgeniya Krassikova, Nadezhda Pivovarova, Danil Beletskiy, Sergey Sirik)LPD
18CHN China (Ying Qu, Zhaohan Zhang, Zhenyu Zhu, Jin Yu)LPD
19LTU Litouwen (Gabriele Lescinskaite, Ana Jesipionok, Deivid Demkov, Lukas Jakeliunas)LPD
20ROU Roemenië (Maria Luisa Rasina, Timea Hajdu, Adelin Miodrag Duicu, Tamas Koncsag)LPD

Single Mixed relay - 21 Februari 2019


1RUS Rusland (Dmitry Malyshko, Evgeniya Pavlova)36:30.0
2SWE Zweden (Jesper Nelin, Anna Magnusson)+20.6
3FRA Frankrijk (Aristide Bègue, Lou Jeanmonnot)+29.0
4NOR Noorwegen (Endre Stroemsheim, Ragnhild Femsteinevik)+49.6
5GER Duitsland (Matthias Dorfer, Anna Weidel)+57.5
6SUI Zwitserland (Joscha Burkhalter, Selina Gasparin)+1:00.6
7LAT Letland (Andrejs Rastorgujevs, Baiba Bendika)+1:06.5
8FIN Finland (Jaakko Ranta, Venla Lehtonen)+1:10.7
9AUT Oostenrijk (Katharina Innerhofer, David Komatz)+1:18.8
10BLR Wit-Rusland (Elena Kruchinkina, Vladimir Chepelin)+1:19.1
11UKR Oekraïne (Yuliya Zhuravok, Dmytro Pidruchnyi)+1:19.5
12ITA Italië (Irene Lardschneider, Daniele Cappellari)+1:25.7
13EST Estland (Meril Beilmann, Roland Lessing)+1:36.1
14POL Polen (Magdalena Gwizdon, Mateusz Janik)+1:43.3
15MDA Moldavië (Alla Ghilenko, Mihail Usov)+1:59.8
16LTU Litouwen (Natalja Kocergina, Vytautas Strolia)+2:20.4
17CHN China (Xuelan Wang, Peng Yang)LPD
18CZE Tsjechië (Ludmila Horka, Ondrej Hosek)LPD
19ROU Roemenië (Ana Larisa Cotrus, Florin-Catalin Buta)LPD
20BUL Bulgarije (Milena Todorova, Anton Sinapov)LPD
21CRO Kroatië (Nika Blazenic, Kresimir Crnkovic)LPD
22USA Verenigde Staten (Hallie Grossman, Travis Cooper)LPD
23HUN Hongarije (Sara Ponya, David Panyik)LPD

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden