De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Europees Kampioenschap IBU - 2020/2021

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen Dames

Europees Kampioenschap IBU - Uitslagen Dames 2020/2021

PolenPolen - Duszniki Zdroj - 27 Januari 2021 - 31 Januari 2021


Individueel Dames - 27 Januari 2021


1POLMonika Hojnisz-Starega (POL)45:17.1
2UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)45:20.0
3RUSLarisa Kuklina (RUS)45:32.6
4RUSAnastasia Shevchenko (RUS)45:50.6
5UKRIryna Petrenko (UKR)47:28.2
6SWEElla Halvarsson (SWE)47:31.4
7GERStefanie Scherer (GER)47:36.2
8BULMilena Todorova (BUL)47:41.8
9UKREkaterina Bekh (UKR)47:43.4
10SWEElisabeth Högberg (SWE)47:59.2
11UKRVita Semerenko (UKR)48:01.5
12AUTAnna Gandler (AUT)48:13.8
13SWEAnna Magnusson (SWE)48:23.7
14AUTChristina Rieder (AUT)48:25.2
15SVKVeronika Machyniakova (SVK)48:33.6
16GERFranziska Hildebrand (GER)48:33.8
17RUSPolina Shevnina (RUS)48:38.3
18NOREmilie Ågheim Kalkenberg (NOR)48:46.9
19MDAAlina Stremous (MDA)48:49.4
20GERMarion Deigentesch (GER)48:51.6
21KAZYelizaveta Belchenko (KAZ)48:56.1
22RUSNatalia Gerbulova (RUS)49:06.3
23UKRNadiia Bielkina (UKR)49:07.2
24NORKaroline Erdal (NOR)49:11.3
25FRAPaula Botet (FRA)49:16.3
26ESTJohanna Talihaerm (EST)49:17.5
27RUSEkaterina Noskova (RUS)49:19.6
28GERVanessa Voigt (GER)49:29.2
29NORRagnhild Femsteinevik (NOR)49:29.3
30CZETereza Vobornikova (CZE)49:51.7
31FRACamille Bened (FRA)49:55.9
32FRAGilonne Guigonnat (FRA)50:03.2
33GERElisabeth Schmidt (GER)50:06.1
34SVKJulia Machyniakova (SVK)50:13.6
35SWEEmma Nilsson (SWE)50:15.0
36SWEAnnie Lind (SWE)50:15.3
37LTUGabriele Lescinskaite (LTU)50:17.8
38SUISusanna Meinen (SUI)50:27.8
39ESTRegina Oja (EST)50:29.0
40NORMarthe Krakstad Johansen (NOR)50:29.4
41LATBaiba Bendika (LAT)50:29.9
42SLOZiva Klemencic (SLO)50:35.7
43POLMagdalena Gwizdon (POL)50:45.7
44ROUElena Chirkova (ROU)50:48.6
45UKRAnna Kryvonos (UKR)50:54.2
46SWEIngela Andersson (SWE)50:57.8
47ITABeatrice Trabucchi (ITA)51:02.1
48GBRAmanda Lightfoot (GBR)51:11.8
49NORAasne Skrede (NOR)51:14.2
50SLOLena Repinc (SLO)51:16.6
51GERJuliane Fruehwirt (GER)51:17.3
52BLRIrina Kruchinkina (BLR)51:19.9
53SVKHenrieta Horvatova (SVK)51:20.5
54SUILea Meier (SUI)51:31.5
55FRASophie Chauveau (FRA)51:33.6
56RUSValeriia Vasnetcova (RUS)51:33.7
57FINSanna Laari (FIN)51:38.5
58KAZGalina Vishnevskaya-Sheporenko (KAZ)51:41.5
59AUTTamara Steiner (AUT)51:51.0
60LATSanita Bulina (LAT)51:51.9
61ITAEleonora Fauner (ITA)51:52.5
62AUTLisa Osl (AUT)51:54.5
63ESTSusan Kuelm (EST)51:54.6
64SLOKaja Zorc (SLO)51:56.8
65FRACaroline Colombo (FRA)51:56.9
66LTUNatalja Kocergina (LTU)51:58.9
67SUIAmy Baserga (SUI)52:07.6
68BLRAdelina Sabitava (BLR)52:14.4
69SUILadina Meier-Ruge (SUI)52:28.9
70SUIFlavia Barmettler (SUI)52:29.7
71FINSanni Oikkonen (FIN)52:30.7
72CZETereza Vinklarkova (CZE)52:36.3
73CRONika Blazenic (CRO)52:44.3
74POLNatalia Tomaszewska (POL)52:44.9
75AUTKristina Oberthaler (AUT)52:49.8
76USADeedra Irwin (USA)53:00.1
77FINNastassia Kinnunen-Dubarezava (FIN)53:22.4
78SUIFlurina Volken (SUI)53:26.2
79USAMadeleine Grace Phaneuf (USA)53:28.8
80ITARebecca Passler (ITA)53:37.3
81USAChloe Levins (USA)53:42.2
82ESTGrete Gaim (EST)53:48.9
83ITANicole Gontier (ITA)53:50.5
84USAHallie Grossman (USA)53:52.4
85AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)54:00.1
86CZENatalie Jurcova (CZE)54:04.9
87BELRieke De Maeyer (BEL)54:07.7
88CZEAnna Tkadlecova (CZE)54:12.3
89JAPKirari Tanaka (JAP)54:23.6
90CROAnika Kozica (CRO)54:26.3
91AUTAnna Juppe (AUT)54:28.3
92MDAAliona Ivanova (MDA)54:51.9
93CANShilo Luca Rousseau (CAN)54:57.1
94USAKelsey Joan Dickinson (USA)55:03.3
95FRALou Jeanmonnot (FRA)55:07.8
96ROUAna Larisa Cotrus (ROU)55:10.3
97SVKAneta Smerciakova (SVK)55:14.6
98MDAAlla Ghilenko (MDA)55:36.5
99SLOKlara Vindisar (SLO)55:38.2
100LATSandra Bulina (LAT)56:04.5
101NORJuni Arnekleiv (NOR)56:04.7
102CZEEliska Tepla (CZE)56:35.7
103LATAnnija Keita Sabule (LAT)56:49.3
104CANZoe Pekos (CAN)57:35.9
105TURMine Kilic (TUR)58:18.2
106USALucy Hochschartner (USA)59:15.3
107CANDarya Sepandj (CAN)59:20.7
108TURGulsah Aga (TUR)59:22.4
109CZETereza Jandova (CZE)59:31.8
110SVKLucia Michalickova (SVK)1:00:02.3
111SLOKaja Maric (SLO)1:00:24.5
112KAZXeniya Dolgopolova (KAZ)1:01:35.6
113ESTSofia Balabanova (EST)1:01:52.9
114LTUSara Urumova (LTU)1:03:03.4
115MDAValentina Mirza (MDA)1:04:01.1
116BRAMirlene Picin (BRA)1:04:57.4
117MDAAntonia-Alexandra Cebotari (MDA)1:07:13.4
118SRBAnastasija Vojinovic (SRB)1:07:54.9

Sprint Dames - 29 Januari 2021


1LATBaiba Bendika (LAT)22:00.7
2NORKaroline Erdal (NOR)22:06.4
3RUSAnastasia Shevchenko (RUS)22:10.4
4RUSLarisa Kuklina (RUS)22:12.6
5RUSValeriia Vasnetcova (RUS)22:13.0
6NOREmilie Ågheim Kalkenberg (NOR)22:16.9
7NORAasne Skrede (NOR)22:21.8
8SWEIngela Andersson (SWE)22:22.3
9BLRIrina Kruchinkina (BLR)22:27.4
10UKRVita Semerenko (UKR)22:27.8
11BULMilena Todorova (BUL)22:32.1
12LTUNatalja Kocergina (LTU)22:32.8
13SVKIvona Fialkova (SVK)22:36.4
14UKRIryna Petrenko (UKR)22:37.8
15POLMagdalena Gwizdon (POL)22:43.0
16GERVanessa Voigt (GER)22:43.2
17GERFranziska Hildebrand (GER)22:44.3
18POLKamila Zuk (POL)22:44.5
19FRASophie Chauveau (FRA)22:48.8
19GERJuliane Fruehwirt (GER)22:48.8
21RUSNatalia Gerbulova (RUS)22:49.2
22UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)22:49.7
23SWEAnna Magnusson (SWE)22:55.3
23AUTTamara Steiner (AUT)22:55.3
25ESTJohanna Talihaerm (EST)22:57.8
26FRALou Jeanmonnot (FRA)22:59.6
27GERStefanie Scherer (GER)23:00.4
28SUIAmy Baserga (SUI)23:04.4
29UKREkaterina Bekh (UKR)23:06.7
30RUSAnastasiia Goreeva (RUS)23:07.6
31AUTChristina Rieder (AUT)23:08.0
32POLKinga Zbylut (POL)23:09.4
33SLOKaja Zorc (SLO)23:11.4
34SWEElisabeth Högberg (SWE)23:12.7
35KAZYelizaveta Belchenko (KAZ)23:15.8
35NORRagnhild Femsteinevik (NOR)23:15.8
37FRACaroline Colombo (FRA)23:20.7
38CZETereza Vobornikova (CZE)23:21.7
39RUSPolina Shevnina (RUS)23:21.8
40GERMarion Deigentesch (GER)23:23.5
41NORMarthe Krakstad Johansen (NOR)23:25.6
42SWEStina Nilsson (SWE)23:26.9
43ESTRegina Oja (EST)23:28.0
44USAChloe Levins (USA)23:30.1
45SWEEmma Nilsson (SWE)23:31.6
45ITARebecca Passler (ITA)23:31.6
47FRAPaula Botet (FRA)23:32.9
48MDAAlina Stremous (MDA)23:34.2
49POLAnna Maka (POL)23:34.7
50GERElisabeth Schmidt (GER)23:35.7
51MDAAlla Ghilenko (MDA)23:36.4
52FRACamille Bened (FRA)23:36.5
53SWEAnnie Lind (SWE)23:37.3
54ITABeatrice Trabucchi (ITA)23:37.7
55SLOZiva Klemencic (SLO)23:39.8
56SWEElla Halvarsson (SWE)23:39.9
57USAMadeleine Grace Phaneuf (USA)23:46.7
58SUILadina Meier-Ruge (SUI)23:46.8
59FRAGilonne Guigonnat (FRA)23:46.9
60ITAEleonora Fauner (ITA)23:50.0
61AUTAnna Gandler (AUT)23:50.5
62SUIFlurina Volken (SUI)23:50.6
63NORJuni Arnekleiv (NOR)23:56.0
64SLOLena Repinc (SLO)23:56.5
65ITANicole Gontier (ITA)23:58.5
66UKRAnna Kryvonos (UKR)23:58.8
67UKRNadiia Bielkina (UKR)24:02.4
68USADeedra Irwin (USA)24:04.0
69SVKHenrieta Horvatova (SVK)24:07.6
70ESTSusan Kuelm (EST)24:08.4
71SUILea Meier (SUI)24:14.2
72ROUAna Larisa Cotrus (ROU)24:15.3
73FINSanna Laari (FIN)24:17.7
74AUTLisa Osl (AUT)24:18.5
75SUISusanna Meinen (SUI)24:20.6
76CZEEliska Tepla (CZE)24:22.2
77POLNatalia Tomaszewska (POL)24:24.2
78KAZGalina Vishnevskaya-Sheporenko (KAZ)24:24.8
79LTUGabriele Lescinskaite (LTU)24:27.4
80CZEAnna Tkadlecova (CZE)24:34.2
81SVKVeronika Machyniakova (SVK)24:34.4
82KAZAnastassiya Kondratyeva (KAZ)24:35.4
83CZETereza Jandova (CZE)24:35.7
84BELRieke De Maeyer (BEL)24:39.2
85USAHallie Grossman (USA)24:39.6
86MDAAliona Ivanova (MDA)24:44.4
87AUTKristina Oberthaler (AUT)24:45.5
88SVKAneta Smerciakova (SVK)24:48.5
89SUIFlavia Barmettler (SUI)24:48.8
90AUTAnna Juppe (AUT)24:49.3
91SVKJulia Machyniakova (SVK)24:52.3
92CRONika Blazenic (CRO)24:53.7
93POLKarolina Piton (POL)25:00.6
94CROAnika Kozica (CRO)25:02.6
95KAZLyudmila Akhatova (KAZ)25:04.7
96SLOKlara Vindisar (SLO)25:08.5
97USAKelsey Joan Dickinson (USA)25:09.0
98ESTGrete Gaim (EST)25:12.3
99CZETereza Vinklarkova (CZE)25:23.7
100GBRShawna Pendry (GBR)25:29.2
101FINSanni Oikkonen (FIN)25:30.0
102CANSarah Beaudry (CAN)25:31.3
103BLRAdelina Sabitava (BLR)25:36.1
104ROUElena Chirkova (ROU)25:38.2
105LATAnnija Keita Sabule (LAT)25:38.7
106LATSanita Bulina (LAT)25:42.5
107JAPKirari Tanaka (JAP)25:46.9
108AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)25:47.8
109MGLDoljinsuren Munkhbat (MGL)25:49.6
110TURGulsah Aga (TUR)26:00.3
111CZENatalie Jurcova (CZE)26:02.4
112SVKLucia Michalickova (SVK)26:05.8
113USALucy Hochschartner (USA)26:13.3
114SLOKaja Maric (SLO)26:24.1
115LATSandra Bulina (LAT)26:52.3
116KAZXeniya Dolgopolova (KAZ)27:07.0
117ROUAnastasia Tolmacheva (ROU)27:22.1
118ESTSofia Balabanova (EST)27:30.9
119LTUSara Urumova (LTU)27:45.6
120MGLAriunbold Tumur (MGL)28:10.9
121TURMine Kilic (TUR)28:31.5
122MDAValentina Mirza (MDA)29:16.9
123MGLEnkhchimeg Davaadulam (MGL)29:20.8
124MDAAntonia-Alexandra Cebotari (MDA)29:36.4
125SRBAnastasija Vojinovic (SRB)29:43.2
126FINNastassia Kinnunen-Dubarezava (FIN)30:19.1
127BRAMirlene Picin (BRA)30:37.2

Achtervolging Dames - 30 Januari 2021


1POLKamila Zuk (POL)29:12.7
2NORKaroline Erdal (NOR)+13.4
3NORAasne Skrede (NOR)+16.2
4RUSLarisa Kuklina (RUS)+18.3
5SWEIngela Andersson (SWE)+39.3
6SWEAnna Magnusson (SWE)+52.3
7GERVanessa Voigt (GER)+52.8
8RUSNatalia Gerbulova (RUS)+1:03.6
9UKREkaterina Bekh (UKR)+1:06.7
10GERJuliane Fruehwirt (GER)+1:08.5
11LATBaiba Bendika (LAT)+1:17.5
12UKRVita Semerenko (UKR)+1:19.0
13SWEElisabeth Högberg (SWE)+1:19.2
14GERFranziska Hildebrand (GER)+1:20.0
15GERMarion Deigentesch (GER)+1:24.6
16AUTChristina Rieder (AUT)+1:25.2
17RUSAnastasiia Goreeva (RUS)+1:25.5
18SWEAnnie Lind (SWE)+1:27.9
19GERStefanie Scherer (GER)+1:33.0
20NORRagnhild Femsteinevik (NOR)+1:39.6
21FRACaroline Colombo (FRA)+1:44.6
22FRASophie Chauveau (FRA)+1:44.6
23NORMarthe Krakstad Johansen (NOR)+1:45.0
24NOREmilie Ågheim Kalkenberg (NOR)+1:51.3
25FRALou Jeanmonnot (FRA)+1:52.1
26RUSAnastasia Shevchenko (RUS)+1:55.0
27RUSPolina Shevnina (RUS)+2:02.5
28FRAPaula Botet (FRA)+2:05.6
29RUSValeriia Vasnetcova (RUS)+2:12.7
30ESTJohanna Talihaerm (EST)+2:15.3
31GERElisabeth Schmidt (GER)+2:15.8
32SVKIvona Fialkova (SVK)+2:18.7
33SWEElla Halvarsson (SWE)+2:20.2
34CZETereza Vobornikova (CZE)+2:30.4
35FRAGilonne Guigonnat (FRA)+2:38.8
36SWEEmma Nilsson (SWE)+2:49.5
37KAZYelizaveta Belchenko (KAZ)+2:49.6
38SWEStina Nilsson (SWE)+3:03.4
39BLRIrina Kruchinkina (BLR)+3:07.7
40SUIAmy Baserga (SUI)+3:09.3
41BULMilena Todorova (BUL)+3:20.0
42USAChloe Levins (USA)+3:26.5
43ITAEleonora Fauner (ITA)+3:40.2
44USAMadeleine Grace Phaneuf (USA)+4:33.1
45SLOZiva Klemencic (SLO)+4:41.0
46ITABeatrice Trabucchi (ITA)+4:42.7
47ESTRegina Oja (EST)+4:48.7
48MDAAlina Stremous (MDA)+4:48.9
49ITARebecca Passler (ITA)+4:55.1
50POLMagdalena Gwizdon (POL)+5:04.3
51AUTTamara Steiner (AUT)+5:06.7
52SLOKaja Zorc (SLO)+5:49.5
53SUILadina Meier-Ruge (SUI)+7:39.6

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden