De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Oestersund - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen Gemengd

Oestersund - Uitslagen Gemengd 2017/2018

ZwedenZweden - Östersund - 24 November 2017 - 3 December 2017


Mixed Relay - 26 November 2017


1NOR Noorwegen (Ingrid Landmark Tandrevold, Tiril Eckhoff, Johannes Thingnes Bø, Emil Hegle Svendsen)1:11:31.7
2ITA Italië (Lisa Vittozzi, Dorothea Wierer, Dominik Windisch, Lukas Hofer)+5.3
3GER Duitsland (Franziska Preuss, Maren Hammerschmidt, Benedikt Doll, Arnd Peiffer)+6.4
4SVK Slowakije (Paulina Fialkova, Anastasiya Kuzmina, Tomas Hasilla, Matej Kazar)+7.7
5SWE Zweden (Hanna Öberg, Anna Magnusson, Jesper Nelin, Fredrik Lindström)+34.5
6RUS Rusland (Olga Podchufarova, Ekaterina Yurlova-Percht, Maxim Tsvetkov, Anton Shipulin)+47.97
7FRA Frankrijk (Anaïs Chevalier-Bouchet, Anaïs Bescond, Jean Guillaume Beatrix, Simon Desthieux)+48.0
8FIN Finland (Mari Laukkanen, Kaisa Mäkäräinen, Tero Seppälä, Tuomas Gronman)+1:32.4
9SUI Zwitserland (Lena Häcki, Selina Gasparin, Jeremy Finello, Benjamin Weger)+1:50.6
10UKR Oekraïne (Valj Semerenko, Olena Pidhrushna, Serhiy Semenov, Artem Pryma)+2:14.2
11BLR Wit-Rusland (Nadezhda Skardino, Darya Domracheva, Sergey Bocharnikov, Vladimir Chepelin)+2:40.9
12SLO Slovenië (Urska Poje, Anja Erzen, Klemen Bauer, Mitja Drinovec)+2:47.5
13CZE Tsjechië (Eva Kristejn Puskarcíková, Veronika Vitkova, Ondrej Moravec, Michal Krcmar)+2:51.4
14POL Polen (Monika Hojnisz-Starega, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Grzegorz Guzik, Lukasz Szczurek)+3:03.415
15CAN Canada (Emma Lunder, Julia Ransom, Scott Gow, Brendan Green)+3:28.0
16BUL Bulgarije (Emilia Yordanova, Desislava Stoyanova, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)+3:46.9
17LTU Litouwen (Natalja Kocergina, Diana Rasimoviciute-Brice, Karol Dombrovski, Tomas Kaukenas)+4:14.2
18AUT Oostenrijk (Dunja Zdouc, Julia Schwaiger, Daniel Mesotitsch, Felix Leitner)+4:14.9
19KOR Zuid-Korea (Ji-hee Mun, Anna Boulygina-Frolina, Timofey Lapshin, Yong-gyu Kim)+4:37.4
20JAP Japan (Sari Furuya, Rina Mitsuhashi, Tsukasa Kobonoki, Junji Nagai)+4:40.3
21USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Clare Egan, Paul Schommer, Sean Doherty)+4:47.6
22ROU Roemenië (Luminita Piscoran, Eva Tofalvi, George Buta, Cornel Puchianu)LPD
23EST Estland (Kadri Lehtla, Johanna Talihaerm, Roland Lessing, Kauri Koiv)LPD

Single Mixed relay - 26 November 2017


1AUT Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Simon Eder, Lisa Theresa Hauser, Simon Eder)36:17.0
2GER Duitsland (Vanessa Hinz, Erik Lesser, Vanessa Hinz, Erik Lesser)36:33.5
3KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Maxim Braun, Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Maxim Braun)36:49.7
4FRA Frankrijk (Marie Dorin-Habert, Martin Fourcade, Marie Dorin-Habert, Martin Fourcade)36:50.7
5SWE Zweden (Linn Persson, Sebastian Samuelsson, Linn Persson, Sebastian Samuelsson)36:51.3
6UKR Oekraïne (Vita Semerenko, Dmytro Pidruchnyi, Vita Semerenko, Dmytro Pidruchnyi)36:51.9
7ITA Italië (Alexia Runggaldier, Thomas Bormolini, Alexia Runggaldier, Thomas Bormolini)37:00.3
8RUS Rusland (Victoria Slivko, Matvey Eliseev, Victoria Slivko, Matvey Eliseev)37:24.8
9NOR Noorwegen (Hilde Fenne, Lars Helge Birkeland, Hilde Fenne, Lars Helge Birkeland)37:34.9
10CZE Tsjechië (Jessica Jislova, Michal Slesingr, Jessica Jislova, Michal Slesingr)38:09.2
11BLR Wit-Rusland (Iryna Kryuko, Anton Smolski, Iryna Kryuko, Anton Smolski)38:25.9
12JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki, Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki)38:31.0
13SVK Slowakije (Ivona Fialkova, Martin Otcenas, Ivona Fialkova, Martin Otcenas)38:39.7
14POL Polen (Magdalena Gwizdon, Andrzej Nedza-Kubiniec, Magdalena Gwizdon, Andrzej Nedza-Kubiniec)38:59.7
15EST Estland (Regina Oja, Rene Zahkna, Regina Oja, Rene Zahkna)39:23.1
16KOR Zuid-Korea (Ekaterina Avvakumova, Jong-min Kim, Ekaterina Avvakumova, Jong-min Kim)40:22.7
17SUI Zwitserland (Irene Cadurisch, Mario Dolder, Irene Cadurisch, Mario Dolder)+1 ronde
18BUL Bulgarije (Stefani Popova, Anton Sinapov, Stefani Popova, Anton Sinapov)+1 ronde
19USA Verenigde Staten (Emily Dreissigacker, Leif Nordgren, Emily Dreissigacker, Leif Nordgren)+1 ronde
20LTU Litouwen (Natalija Paulauskaite, Vytautas Strolia, Natalija Paulauskaite, Vytautas Strolia)+1 ronde
21FIN Finland (Sanna Markkanen, Mikko Loukkaanhuhta, Sanna Markkanen, Mikko Loukkaanhuhta)+1 ronde
22CAN Canada (Rosanna Crawford, Christian Gow, Rosanna Crawford, Christian Gow)+1 ronde
23ROU Roemenië (Ana Larisa Cotrus, Remus Faur, Ana Larisa Cotrus, Remus Faur)+1 ronde

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden