De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Oestersund - 2015/2016

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen Gemengd

Oestersund - Uitslagen Gemengd 2015/2016

ZwedenZweden - Östersund - 29 November 2015 - 6 December 2015


Mixed Relay - 29 November 2015


1NOR Noorwegen (Fanny Horn Birkeland, Tiril Eckhoff, Johannes Thingnes Bø, Tarjei Bø)1:11:42.6
2GER Duitsland (Franziska Hildebrand, Vanessa Hinz, Benedikt Doll, Simon Schempp)+33.6
3CZE Tsjechië (Veronika Vitkova, Gabriela Koukalová, Michal Slesingr, Ondrej Moravec)+1:11.5
4FRA Frankrijk (Anaïs Bescond, Justine Braisaz-Bouchet, Simon Desthieux, Jean Guillaume Beatrix)+1:48.2
5SWE Zweden (Elisabeth Högberg, Anna Magnusson, Peppe Femling, Fredrik Lindström)+1:48.5
6RUS Rusland (Olga Podchufarova, Ekaterina Yurlova-Percht, Dmitry Malyshko, Maxim Tsvetkov)+2:14.3
7BLR Wit-Rusland (Nadezhda Skardino, Iryna Kryuko, Dmitriy Dyuzhev, Vladimir Chepelin)+2:31.1
8SLO Slovenië (Andreja Mali, Teja Gregorin, Klemen Bauer, Jakov Fak)+2:31.1
9CAN Canada (Julia Ransom, Zina Kocher, Scott Gow, Brendan Green)+3:08.6
10USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Annelies Cook, Leif Nordgren, Lowell Bailey)+3:09.3
11UKR Oekraïne (Olena Pidhrushna, Olga Abramova, Artem Pryma, Dmytro Pidruchnyi)+3:11.6
12AUT Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Katharina Innerhofer, Julian Eberhard, Simon Eder)+3:15.6
13POL Polen (Krystyna Palka-Guzik, Monika Hojnisz-Starega, Grzegorz Guzik, Lukasz Szczurek)+3:38.4
14SUI Zwitserland (Selina Gasparin, Lena Häcki, Benjamin Weger, Jeremy Finello)3:51.9
15KAZ Kazachstan (Anna Kistanova, Darya Usanova, Yan Savitskiy, Anton Pantov)+4:38.1
16SVK Slowakije (Paulina Fialkova, Jana Gerekova, Tomas Hasilla, Miroslav Matiasko)+4:40.7
17ROU Roemenië (Eva Tofalvi, Reka Forika, George Buta, Denis Serban)LPD
18EST Estland (Kadri Lehtla, Johanna Talihaerm, Kauri Koiv, Roland Lessing)LPD
19BUL Bulgarije (Stefani Popova, Desislava Stoyanova, Dimitar Partalov, Dimitar Gerdzhikov)LPD
20JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Yurie Tanaka, Tsukasa Kobonoki, Junji Nagai)LPD
21FIN Finland (Mari Laukkanen, Annukka Siltakorpi, Matti Hakala, Tuomas Gronman)LPD
22ITA Italië (Karin Oberhofer, Nicole Gontier, Dominik Windisch, Thomas Bormolini)LPD
23KOR Zuid-Korea (Seon-Su Kim, Eun-jung Ko, Jong-min Kim, Yong-gyu Kim)LPD

Single Mixed relay - 29 November 2015


1NOR Noorwegen (Lars Helge Birkeland, Kaia Wøien Nicolaisen)36:27.3
2CAN Canada (Nathan Smith, Rosanna Crawford)+11.9
3GER Duitsland (Daniel Böhm, Maren Hammerschmidt)+13.2
4SWE Zweden (Tobias Arwidson, Linn Persson)+24.4
5RUS Rusland (Anton Shipulin, Ekaterina Shumilova)+41.8
6FIN Finland (Kaisa Mäkäräinen, Olli Hiidensalo)+42.3
7UKR Oekraïne (Juliya Dzhyma, Serhiy Semenov)+50.4
8LAT Letland (Baiba Bendika, Andrejs Rastorgujevs)+1:29.0
9ITA Italië (Lisa Vittozzi, Christian De Lorenzi)+1:30.7
10JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki)+1:34.1
11AUT Oostenrijk (Dunja Zdouc, Sven Grossegger)+1:54.7
12ROU Roemenië (Luminita Piscoran, Remus Faur)+2:11.1
13CZE Tsjechië (Eva Kristejn Puskarcíková, Michal Krcmar)+2:24.0
14POL Polen (Weronika Nowakowska-Ziemniak, Mateusz Janik)+2:32.1
15USA Verenigde Staten (Clare Egan, Sean Doherty)+2:46.1
16KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Maxim Braun)+2:49.0
17SVK Slowakije (Terezia Poliakova, Martin Otcenas)+2:51.8
18BUL Bulgarije (Emilia Yordanova, Michail Kletcherov)+2:52.1
19BLR Wit-Rusland (Nadzeya Pisareva, Yuryi Liadov)+2:55.2
20SLO Slovenië (Anja Erzen, Rok Trsan)+2:59.1
21FRA Frankrijk (Marie Dorin-Habert, Simon Fourcade)
22LTU Litouwen (Diana Rasimoviciute-Brice, Tomas Kaukenas)+3:33.7
23SUI Zwitserland (Aita Gasparin, Serafin Wiestner)+3:44.4
24GBR Groot-Brittannië (Amanda Lightfoot, Marcel Laponder)+4:07.4
25EST Estland (Meril Beilmann, Kalev Ermits)+4:17.5
26KOR Zuid-Korea (Ji-hee Mun, Je-Uk Jun)+4:51.3

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden