De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschappen - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Dames 2019/2020

ItaliëItalië - Antholz-Anterselva - 12 Februari 2020 - 23 Februari 2020


Sprint Dames - 14 Februari 2020


1NORMarte Olsbu Røiseland (NOR)21:13.1
2USASusan Dunklee (USA)21:19.9
3CZELucie Charvatova (CZE)21:34.4
4UKROlena Pidhrushna (UKR)21:38.7
5GERDenise Herrmann (GER)21:43.6
6ITALisa Vittozzi (ITA)21:50.7
7ITADorothea Wierer (ITA)21:52.1
8GERFranziska Preuss (GER)21:53.9
9SVKIvona Fialkova (SVK)21:57.3
10SUIAita Gasparin (SUI)21:57.5
11UKRVita Semerenko (UKR)21:59.5
12LATBaiba Bendika (LAT)22:00.0
13SWEElvira Oeberg (SWE)22:00.5
14GERVanessa Hinz (GER)22:02.6
15FRACelia Aymonier (FRA)22:03.3
16SVKPaulina Fialkova (SVK)22:08.4
17AUTLisa Theresa Hauser (AUT)22:09.4
18SWEHanna Öberg (SWE)22:10.3
19AUTKatharina Innerhofer (AUT)22:11.4
20FRAAnaïs Bescond (FRA)22:13.5
21RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)22:16.7
22UKRJuliya Dzhyma (UKR)22:18.5
23GERKarolin Horchler (GER)22:24.3
24CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)22:24.6
25SUISelina Gasparin (SUI)22:25.6
26USAClare Egan (USA)22:25.7
27BULMilena Todorova (BUL)22:30.4
28POLMonika Hojnisz-Starega (POL)22:32.9
29SLOLea Einfalt (SLO)22:33.8
30ESTRegina Oja (EST)22:34.9
31ESTJohanna Talihaerm (EST)22:35.1
32FRAJustine Braisaz-Bouchet (FRA)22:35.2
33SWEMona Brorsson (SWE)22:36.3
34LTUNatalja Kocergina (LTU)22:39.7
35CANEmma Lunder (CAN)22:42.4
36UKRValj Semerenko (UKR)22:44.4
37CZEMarketa Davidova (CZE)22:45.2
38RUSSvetlana Mironova (RUS)22:47.2
39CHNFanqi Meng (CHN)22:47.8
40FINKaisa Mäkäräinen (FIN)22:48.0
41FRAJulia Simon (FRA)22:48.8
42KAZYelizaveta Belchenko (KAZ)22:51.9
43CANNadia Moser (CAN)22:52.5
44SWELinn Persson (SWE)22:53.6
45ITAFederica Sanfilippo (ITA)22:56.7
46SLONika Vindisar (SLO)22:59.7
47POLKinga Zbylut (POL)23:00.9
48RUSLarisa Kuklina (RUS)23:02.7
49RUSElena Kruchinkina (RUS)23:03.2
50SUIElisa Gasparin (SUI)23:04.0
51AUTChristina Rieder (AUT)23:09.0
52BLRIryna Kryuko (BLR)23:09.5
53RUSIrina Starykh (RUS)23:10.2
54POLMagdalena Gwizdon (POL)23:10.8
55JAPSari Maeda (JAP)23:11.6
56CANEmily Dickson (CAN)23:13.9
57NORIngrid Landmark Tandrevold (NOR)23:14.2
58POLKamila Zuk (POL)23:19.7
59NORTiril Eckhoff (NOR)23:21.1
60BELLotte Lie (BEL)23:22.0
61CANMegan Bankes (CAN)23:24.6
62USAJoanne Firesteel Reid (USA)23:26.3
63SUILena Häcki (SUI)23:28.1
64AUTDunja Zdouc (AUT)23:33.1
65GERJanina Hettich (GER)23:36.5
66KAZGalina Vishnevskaya (KAZ)23:38.4
67ITAMichela Carrara (ITA)23:43.8
68FINMari Eder (FIN)23:44.5
69LTUGabriele Lescinskaite (LTU)23:46.3
70CZEJessica Jislova (CZE)23:48.6
71CHNJialin Tang (CHN)24:00.6
72BLRDzinara Alimbekava (BLR)24:02.9
73USAEmily Dreissigacker (USA)24:05.9
74KAZAnastassiya Kondratyeva (KAZ)24:10.1
75ESTTuuli Tomingas (EST)24:14.4
75NORKaroline Offigstad Knotten (NOR)24:14.4
77JAPFuyuko Tachizaki (JAP)24:15.1
78SLONina Zadravec (SLO)24:20.7
79JAPYurie Tanaka (JAP)24:38.7
80FINSuvi Minkkinen (FIN)24:53.4
81BULDaniela Kadeva (BUL)24:53.6
82SVKTerezia Poliakova (SVK)24:55.8
83RUSAnna Boulygina-Frolina (RUS)24:58.2
84BLRHanna Sola (BLR)25:12.1
85BULMaria Zdravkova (BUL)25:13.7
86MDAAlla Ghilenko (MDA)25:33.3
87CHNYuanmeng Chu (CHN)25:34.6
88LATJulija Matvijenko (LAT)25:39.0
89KOREun-jung Ko (KOR)25:49.9
90GBRAmanda Lightfoot (GBR)25:51.2
91ROUEniko Marton (ROU)26:05.0
92SVKVeronika Machyniakova (SVK)26:13.4
93AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)26:28.1
94CRONika Blazenic (CRO)26:29.2
95KORMariya Abe (KOR)26:36.1
96ROUAna Larisa Cotrus (ROU)26:36.3
97LTUAna Jesipionok (LTU)26:38.9
98LATSanita Bulina (LAT)26:56.2
99HUNSara Ponya (HUN)27:39.8
100CROAnika Kozica (CRO)27:51.6
101MGLAriuntungalag Enkhbayar (MGL)28:08.3

Achtervolging Dames - 16 Februari 2020


1ITADorothea Wierer (ITA)29:22.0
2GERDenise Herrmann (GER)29:31.5
3NORMarte Olsbu Røiseland (NOR)29:35.8
4SWEHanna Öberg (SWE)29:44.3
5GERVanessa Hinz (GER)29:48.8
6SVKIvona Fialkova (SVK)29:57.7
7GERFranziska Preuss (GER)30:02.6
8AUTLisa Theresa Hauser (AUT)30:13.4
9LATBaiba Bendika (LAT)30:25.2
10SUIAita Gasparin (SUI)30:29.4
11FRAAnaïs Bescond (FRA)30:35.4
12RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)30:37.4
13UKROlena Pidhrushna (UKR)30:50.5
14NORIngrid Landmark Tandrevold (NOR)30:52.1
15GERKarolin Horchler (GER)30:52.3
16SUIElisa Gasparin (SUI)30:54.0
17SVKPaulina Fialkova (SVK)30:54.2
18BULMilena Todorova (BUL)30:54.6
19UKRJuliya Dzhyma (UKR)31:03.9
20NORTiril Eckhoff (NOR)31:04.6
21RUSSvetlana Mironova (RUS)31:04.9
22FINKaisa Mäkäräinen (FIN)31:07.4
23RUSLarisa Kuklina (RUS)31:08.7
24RUSIrina Starykh (RUS)31:13.9
25CZEMarketa Davidova (CZE)31:15.2
26POLMonika Hojnisz-Starega (POL)31:15.6
27ITALisa Vittozzi (ITA)31:19.4
28AUTKatharina Innerhofer (AUT)31:24.0
29SWEMona Brorsson (SWE)31:25.3
30FRACelia Aymonier (FRA)31:33.6
31AUTChristina Rieder (AUT)31:37.8
32SWELinn Persson (SWE)31:51.9
33ITAFederica Sanfilippo (ITA)31:53.8
34POLKinga Zbylut (POL)31:58.2
35FRAJulia Simon (FRA)32:03.6
36USASusan Dunklee (USA)32:04.4
37FRAJustine Braisaz-Bouchet (FRA)32:08.3
38SLOLea Einfalt (SLO)32:13.4
39UKRVita Semerenko (UKR)32:15.4
40SUISelina Gasparin (SUI)32:20.9
41CANEmma Lunder (CAN)32:23.5
42CZELucie Charvatova (CZE)32:29.4
43UKRValj Semerenko (UKR)32:33.0
44CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)32:34.8
45KAZYelizaveta Belchenko (KAZ)32:36.5
46USAClare Egan (USA)32:39.8
47SWEElvira Oeberg (SWE)32:43.5
48ESTRegina Oja (EST)32:56.0
49BLRIryna Kryuko (BLR)32:57.2
50CHNFanqi Meng (CHN)33:19.4
51ESTJohanna Talihaerm (EST)33:48.3
52JAPSari Maeda (JAP)33:54.8
53CANNadia Moser (CAN)34:03.5
54CANEmily Dickson (CAN)34:22.2
55POLMagdalena Gwizdon (POL)34:22.9
56LTUNatalja Kocergina (LTU)35:16.4

Individueel Dames - 18 Februari 2020


1ITADorothea Wierer (ITA)43:07.7
2GERVanessa Hinz (GER)43:09.9
3NORMarte Olsbu Røiseland (NOR)43:23.5
4SWEHanna Öberg (SWE)43:46.4
5GERFranziska Preuss (GER)44:11.1
6POLMonika Hojnisz-Starega (POL)44:17.8
7AUTChristina Rieder (AUT)44:28.3
8CZEMarketa Davidova (CZE)44:38.4
9KAZGalina Vishnevskaya (KAZ)44:39.1
10CZEEva Kristejn Puskarcíková (CZE)44:40.3
11UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)44:42.8
12GERDenise Herrmann (GER)44:48.6
13RUSEkaterina Yurlova-Percht (RUS)45:14.8
14SWEElvira Oeberg (SWE)45:22.9
15NORTiril Eckhoff (NOR)45:28.4
16NORIngrid Landmark Tandrevold (NOR)45:31.8
17BULMilena Todorova (BUL)45:42.0
18SWEMona Brorsson (SWE)45:45.7
19FRAJustine Braisaz-Bouchet (FRA)46:11.9
20AUTKatharina Innerhofer (AUT)46:17.0
21FINKaisa Mäkäräinen (FIN)46:17.3
22RUSSvetlana Mironova (RUS)46:19.8
23RUSLarisa Kuklina (RUS)46:20.8
24SVKPaulina Fialkova (SVK)46:23.5
25LATBaiba Bendika (LAT)46:25.4
26GERKarolin Horchler (GER)46:29.9
27SUIAita Gasparin (SUI)46:40.5
28FRACelia Aymonier (FRA)46:43.7
29UKRVita Semerenko (UKR)46:50.2
30BLRIryna Kryuko (BLR)47:01.6
31FRAJulia Simon (FRA)47:04.0
32RUSIrina Starykh (RUS)47:09.5
33CANNadia Moser (CAN)47:09.6
34JAPFuyuko Tachizaki (JAP)47:14.7
35CANEmma Lunder (CAN)47:22.8
36BULDaniela Kadeva (BUL)47:24.4
37UKRJuliya Dzhyma (UKR)47:30.9
38CHNJialin Tang (CHN)47:37.0
39FINSuvi Minkkinen (FIN)47:37.1
40SVKIvona Fialkova (SVK)47:38.4
41ITAFederica Sanfilippo (ITA)47:48.8
42UKRValj Semerenko (UKR)47:49.7
43SWEJohanna Skottheim (SWE)47:52.2
44CHNYuanmeng Chu (CHN)47:54.4
45BELLotte Lie (BEL)48:01.2
46CZELucie Charvatova (CZE)48:14.0
47SWELinn Persson (SWE)48:16.8
48KAZYelizaveta Belchenko (KAZ)48:19.8
49ITAMichela Carrara (ITA)48:28.5
50BLRHanna Sola (BLR)48:39.4
51AUTLisa Theresa Hauser (AUT)48:39.9
52FRAAnaïs Bescond (FRA)48:40.2
53ESTJohanna Talihaerm (EST)48:49.5
54AUTJulia Schwaiger (AUT)48:51.5
55USASusan Dunklee (USA)48:56.8
56JAPSari Maeda (JAP)49:10.2
57SUISelina Gasparin (SUI)49:17.6
58USAClare Egan (USA)49:18.9
59SUILena Häcki (SUI)49:29.0
60NORSynnoeve Solemdal (NOR)49:32.9
61LTUNatalja Kocergina (LTU)49:34.3
62CZETereza Vinklarkova (CZE)49:35.0
63SVKVeronika Machyniakova (SVK)49:37.3
64GBRAmanda Lightfoot (GBR)49:46.1
65BULDafinka Koeva (BUL)49:47.4
66SLONina Zadravec (SLO)50:08.9
67FINMari Eder (FIN)50:14.9
68ESTRegina Oja (EST)50:25.5
69USAEmily Dreissigacker (USA)50:32.0
70CANSarah Beaudry (CAN)50:33.0
71ITALisa Vittozzi (ITA)50:40.2
72CHNYan Zhang (CHN)50:41.5
73POLKinga Zbylut (POL)50:54.6
74SUIElisa Gasparin (SUI)50:57.0
75RUSAnna Boulygina-Frolina (RUS)50:58.0
76LATJulija Matvijenko (LAT)51:09.5
77RUSElena Kruchinkina (RUS)51:17.1
78ESTTuuli Tomingas (EST)51:23.5
79USAJoanne Firesteel Reid (USA)51:26.7
80MDAAlla Ghilenko (MDA)51:49.7
81SLOLea Einfalt (SLO)51:52.8
82ROUEniko Marton (ROU)51:54.2
83HUNSara Ponya (HUN)52:06.0
84POLKamila Zuk (POL)52:12.6
85KAZAnastassiya Kondratyeva (KAZ)52:18.8
86SVKTerezia Poliakova (SVK)52:29.2
87CANMegan Bankes (CAN)52:34.7
88BLRIrina Kruchinkina (BLR)53:20.6
89CRONika Blazenic (CRO)53:26.9
90JAPYurie Tanaka (JAP)53:27.9
91SLOPolona Klemencic (SLO)54:42.0
92POLJoanna Jakiela (POL)54:49.0
93LATIeva Puce (LAT)55:31.7
94AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)55:35.2
95KORMariya Abe (KOR)56:20.3
96KORJumi Jung (KOR)57:26.8
97CROAnika Kozica (CRO)1:00:57.1
98MGLAriuntungalag Enkhbayar (MGL)1:02:42.9

Aflossing Dames - 22 Februari 2020


1NOR Noorwegen (Synnoeve Solemdal, Ingrid Landmark Tandrevold, Tiril Eckhoff, Marte Olsbu Røiseland)1:07:05.7
2GER Duitsland (Karolin Horchler, Vanessa Hinz, Franziska Preuss, Denise Herrmann)1:07:16.4
3UKR Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Juliya Dzhyma, Vita Semerenko, Olena Pidhrushna)1:07:24.1
4CZE Tsjechië (Jessica Jislova, Marketa Davidova, Lucie Charvatova, Eva Kristejn Puskarcíková)1:07:36.8
5SWE Zweden (Elvira Oeberg, Mona Brorsson, Linn Persson, Hanna Öberg)1:07:50.6
6SUI Zwitserland (Elisa Gasparin, Selina Gasparin, Aita Gasparin, Lena Häcki)1:07:52.8
7POL Polen (Kinga Zbylut, Monika Hojnisz-Starega, Kamila Zuk, Magdalena Gwizdon)1:07:56.0
8RUS Rusland (Ekaterina Yurlova-Percht, Irina Starykh, Svetlana Mironova, Larisa Kuklina)1:08:08.3
9CAN Canada (Emily Dickson, Emma Lunder, Megan Bankes, Nadia Moser)1:09:19.4
10ITA Italië (Lisa Vittozzi, Dorothea Wierer, Federica Sanfilippo, Michela Carrara)1:09:35.1
11FIN Finland (Suvi Minkkinen, Mari Eder, Kaisa Mäkäräinen, Erika Jänkä)1:09:45.9
12AUT Oostenrijk (Julia Schwaiger, Lisa Theresa Hauser, Christina Rieder, Katharina Innerhofer)1:09:50.1
13BLR Wit-Rusland (Iryna Kryuko, Hanna Sola, Dzinara Alimbekava, Elena Kruchinkina)1:10:16.4
14FRA Frankrijk (Julia Simon, Anaïs Bescond, Celia Aymonier, Justine Braisaz-Bouchet)1:10:49.9
15USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Clare Egan, Joanne Firesteel Reid, Emily Dreissigacker)1:11:01.4
16CHN China (Yuanmeng Chu, Jialin Tang, Ying Qu, Fanqi Meng)1:11:29.4
17SVK Slowakije (Ivona Fialkova, Terezia Poliakova, Paulina Fialkova, Veronika Machyniakova)1:11:59.8
18KAZ Kazachstan (Galina Vishnevskaya, Yelizaveta Belchenko, Anastassiya Kondratyeva, Alina Kolomiyets)1:12:13.7
19SLO Slovenië (Nika Vindisar, Lea Einfalt, Nina Zadravec, Polona Klemencic)+ 1 ronde
20BUL Bulgarije (Maria Zdravkova, Dafinka Koeva, Milena Todorova, Daniela Kadeva)+ 1 ronde
21JAP Japan (Fuyuko Tachizaki, Sari Maeda, Yurie Tanaka, Asuka Hachisuka)+ 1 ronde
22KOR Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Eun-jung Ko, Mariya Abe, Jumi Jung)+ 1 ronde
23LAT Letland (Julija Matvijenko, Sanita Bulina, Baiba Bendika, Ieva Puce)+ 1 ronde

Massa start Dames - 23 Februari 2020

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden