De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Slovenië - 25 November 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Anastasia Potapova | 6-1 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Anastasia Zakharova | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 30 Overwinningen / 18 Nederlagen
Hobart van 7 Januari tot 15 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Julia Grabher | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tereza Martincova | 6-0 6-2 | |
Australian Open Dames van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Selena Janicijevic | 7-5 6-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Elena Rybakina | 6-2 6-1 | |
Lyon van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anna-Lena Friedsam | 4-6 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Rebeka Masarova | 6-4 6-7 6-3 | |
Monterrey van 25 Februari tot 5 Maart 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Caroline Garcia | 6-3 6-4 | |
Indian Wells van 6 Maart tot 19 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lucrezia Stefanini | 7-6 2-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Olga Danilovic | 7-6 5-7 6-3 | |
Miami van 19 Maart tot 2 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Katie Volynets | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Storm Hunter-Sanders | 6-4 6-3 | |
San Luis Potosi van 27 Maart tot 2 April 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Renata Zarazua | 4-6 7-5 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Dalma Galfi | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Laura Pigossi | 4-6 6-3 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Sara Errani | 1-6 6-4 6-2 | |
Florence van 15 Mei tot 21 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Claire Liu | 6-0 5-7 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Eugenie Bouchard | 7-6 6-3 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Susan Bandecchi | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Taylor Townsend | 1-6 6-3 6-4 | |
La Bisbal d'Empordà van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Diana Shnaider | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Guiomar Maristany | 6-4 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Panna Udvardy | 7-6 6-1 | |
Valencia van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Darya Astakhova | 7-6 5-7 6-3 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Timea Babos | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tamara Zidansek | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Sinja Kraus | 3-6 6-4 6-4 | |
Eerste ronde | verslaat | Margarita Betova-Gasparyan | 6-0 6-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Anastasia Potapova | 6-3 7-5 | |
Boedapest van 15 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jessie Aney | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Valeriya Strakhova | 6-3 1-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Kristina Kucova | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Astra Sharma | 6-2 4-6 6-2 | |
Hamburg van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Berfu Cengiz | 6-1 7-5 | |
Boedapest van 15 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Maria Timofeeva | 3-6 6-3 6-2 | |
Hamburg van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Despina Papamichail | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Kaia Kanepi | 6-1 6-4 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Laura Pigossi | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Haruka Kaji | 6-3 4-6 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Himeno Sakatsume | 2-6 7-6 6-4 | |
Eerste ronde | verslaat | Elisabetta Cocciaretto | 6-2 7-5 | |
Tweede ronde | verslaat | Lauren Davis | 6-7 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Iga Swiatek | 6-0 6-1 | |
Parma van 18 September tot 24 September 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Noma Noha Akugue | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Chloé Paquet | 3-6 6-4 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 6-1 6-7 6-4 | |
Seoul van 7 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Katie Boulter | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Yue Yuan | 6-4 4-1 ab. | |
Nanchang van 14 Oktober tot 22 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ulrikke Eikeri | 6-2 1-2 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Straatsburg)
Samenvatting : 25 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 11 Nederlagen
Shenzhen van 4 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Timea Babos | 7-5 6-4 | |
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterine Gorgodze | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Storm Hunter-Sanders | 6-0 2-6 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Natalia Vikhlyantseva | 6-3 6-3 | |
Eerste ronde | verslagen door | Dayana Yastremska | 6-1 6-1 | |
Acapulco van 22 Februari tot 1 Maart 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nadia Podoroska | 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Veronica Cepede Royg | 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Venus Williams | 4-6 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Tamara Zidansek | 6-2 6-2 | |
Monterrey van 29 Februari tot 8 Maart 2020 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nadia Podoroska | 6-4 6-7 6-1 | |
Palermo van 1 Augustus tot 9 Augustus 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Magdalena Frech | 2-6 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Elena Gabriela Ruse | 2-6 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Martina Trevisan | 7-6 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Marketa Vondrousova | 1-6 7-5 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Camila Giorgi | 3-6 6-2 6-4 | |
Praag van 8 Augustus tot 16 Augustus 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anastasiya Komardina | 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Magdalena Frech | 3-6 6-3 6-4 | |
US Open Dames van 31 Augustus tot 13 September 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Usue Maitane Arconada | 6-4 7-6 | |
Tweede ronde | verslagen door | Anett Kontaveit | 6-4 6-1 | |
Istanboel van 7 September tot 13 September 2020 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 7-5 1-6 6-4 | |
Rome van 12 September tot 21 September 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lauren Davis | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Melania Delai | 6-2 6-3 | |
Eerste ronde | verslagen door | Polona Hercog | 4-6 6-4 6-1 | |
Roland Garros Dames van 21 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Angelique Kerber | 6-3 6-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Clara Burel | 7-6 6-2 | |
Ostrava van 20 Oktober tot 26 Oktober 2020 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Barbora Krejcikova | 6-3 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 11 Nederlagen
Auckland van 29 December 2018 tot 6 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Beatriz Haddad Maia | 3-6 6-4 6-2 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yanina Wickmayer | 4-6 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Beatriz Haddad Maia | 6-3 6-4 | |
Roland Garros Dames van 21 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Susanne Celik | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Cori Gauff | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Bernarda Pera | 6-4 1-6 7-6 | |
Eerste ronde | verslagen door | Sorana Cirstea | 5-7 6-4 7-5 | |
Bol van 4 Juni tot 10 Juni 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Dalila Jakupovic | 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Astra Sharma | 6-1 6-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Aleksandra Krunic | 7-5 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Tamara Zidansek | 2-6 7-5 7-5 | |
Majorca Open van 16 Juni tot 23 Juni 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Greet Minnen | 6-1 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sabine Lisicki | 5-7 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Ons Jabeur | 7-5 7-6 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valentini Grammatikopoulou | 6-4 3-6 10-8 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Basak Eraydin | 4-6 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Christina McHale | 6-2 6-1 | |
Eerste ronde | verslaat | Kristyna Pliskova | 6-4 2-6 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Serena Williams | 2-6 6-2 6-4 | |
Boekarest van 13 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Isabella Shinikova | 5-7 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Irina-Camelia Begu | 6-4 6-3 | |
Linz van 6 Oktober tot 13 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Laura Siegemund | 6-3 7-5 | |
Luxemburg van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tatiana Golovin | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marta Kostyuk | 6-0 6-4 | |
Taipei van 11 November tot 17 November 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Emily Webley-Smith | 6-1 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Naiktha Bains | 1-6 6-2 3-4 ab. |
Overwinning : 1 (Olympische Jeugdspelen Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Olympische Jeugdspelen Dames van 8 Oktober tot 18 Oktober 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Oksana Selekhmeteva | 1-6 7-5 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | Xin-yu Wang | 6-0 7-5 | |
Finale | verslaat | Clara Burel | 7-5 6-4 | |
Budapest van 19 Februari tot 25 Februari 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Patty Schnyder | 7-6 4-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 30 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Anastasia Potapova | 6-4 6-4 | |
Wimbledon Junior Dames van 10 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Marta Kostyuk | 7-5 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Chihiro Muramatsu | 6-3 6-2 | |
Wimbledon Junior Dames van 5 Juli tot 11 Juli 2016 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Lucrezia Stefanini | 6-3 6-7 6-2 | |
US Open Junior Dames van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Xiyu Wang | 6-4 6-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 19 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | K. Juvan - T. Zidansek | verslaat | N. Kichenok - S. Mirza | 6-4 7-6 |
1/16de finales | K. Juvan - T. Zidansek | verslagen door | J. Cristian - A. Petkovic | 6-4 6-0 |
Roland Garros Dubbel Dames van 25 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | K. Juvan - T. Zidansek | verslaat | T. Andrianjafitrimo - O. Dodin | 6-0 6-3 |
1/16de finales | K. Juvan - T. Zidansek | verslagen door | L. Hradecka - S. Mirza | 6-3 6-4 |
Wimbledon Dubbel Dames van 29 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | K. Juvan - T. Zidansek | verslagen door | C. Harrison - S. Santamaria | 2-6 6-4 5-2 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames van 1 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | K. Juvan - A. Li | verslagen door | C. Dolehide - S. Hunter-Sanders | 7-6 6-2 |
Overwinning : 1 (Olympische Jeugdspelen - Dames Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Olympische Jeugdspelen - Dames Dubbel van 8 Oktober tot 18 Oktober 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | K. Juvan - I. Swiatek | verslaat | C. Burel - D. Parry | 6-0 6-4 |
Halve Finale | K. Juvan - I. Swiatek | verslaat | M. Carlé - M. Osorio Serrano | 6-2 6-2 |
Finale | K. Juvan - I. Swiatek | verslaat | Y. Naito - N. Sato | 6-7 7-5 10-4 |
Olympische Jeugdspelen - Gemengd Dubbel van 8 Oktober tot 18 Oktober 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwartfinales | K. Juvan - M. Miladinovic | verslagen door | C. Burel - H. Gaston | 6-2 5-7 11-9 |
Overwinning : 1 (Wimbledon Dubbel Dames Junioren)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 30 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Anshba - K. Juvan | verslaat | S. Lansere - K. Rakhimova | 6-2 6-4 |
Achtste finales | A. Anshba - K. Juvan | verslagen door | B. Andreescu - C. Branstine | 3-6 6-3 13-11 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 10 Juli tot 17 Juli 2017 (Gras) | ||||
1/16de finales | O. Danilovic - K. Juvan | verslaat | E. Liang - A. Miyamoto | 6-3 6-1 |
Achtste finales | O. Danilovic - K. Juvan | verslaat | X. Wang - X. Wang | 6-3 2-6 6-2 |
Kwartfinales | O. Danilovic - K. Juvan | verslaat | J. Niemeier - D. Vismane | 6-1 6-2 |
Halve Finale | O. Danilovic - K. Juvan | verslaat | M. Portillo Ramirez - S. Sewing | 6-4 6-3 |
Finale | O. Danilovic - K. Juvan | verslaat | C. McNally - W. Osuigwe | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 24 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | O. Danilovic - K. Juvan | verslagen door | G. Craciun - O. Gavrila | 7-6 2-6 11-9 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | K. Juvan - I. Swiatek | verslaat | C. Bechri - W. Kulik | 6-3 6-1 |
Achtste finales | K. Juvan - I. Swiatek | verslaat | N. Frenkel - S. Kenin | 3-6 6-3 10-4 |
Kwartfinales | K. Juvan - I. Swiatek | verslaat | X. Wang - W. Zheng | 6-4 6-3 |
Halve Finale | K. Juvan - I. Swiatek | verslagen door | J. Hart - E. Shibahara | 6-3 4-6 10-4 |